בלומפילד החדש

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

Re: בלומפילד החדש

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

הבעיה שאנשים רוצים לחנות קרוב. אני למדתי שעדיף לחנות רחוק, ללכת קצת ולהמנע מפקקים.
לי יש חניה סודית, 13 דקות הליכה ואז עולה לאוטו ומיד בורח ליציאה המערבית של העיר.
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

delta7 כתב:וואלה, תספרו לא רק שלא מתעכבים אלא גם איפה אתם חונים.
חונה בחניון החול הצפוני מאז ומעולם והיציאה תמיד קשה למדי שלא לדבר על אלו שצריכים צפונה ונאלצים לפנות דרומה ולהיתקע זמן רב בהמתנה לפרסה (רמזור סופר קצר).
חוזר ומזכיר טיפ שכבר נתתי פה בעבר, מהחניון הצפוני יש עוד אופציה לצאת: במקום מזרחה לכביש 40, סע דרך גבעות החול מערבה. אתה לא עומד לרגע, ויוצא לתוך אזור נחל עשן, שדרות מוטה גור ומשם לכביש 25. אתה לא תהיה היחיד שעושה את זה. כמובן שתצטרך למחרת לשטוף בדחיפות את האוטו.
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

delta7 כתב:וואלה, תספרו לא רק שלא מתעכבים אלא גם איפה אתם חונים.
חונה בחניון החול הצפוני מאז ומעולם והיציאה תמיד קשה למדי שלא לדבר על אלו שצריכים צפונה ונאלצים לפנות דרומה ולהיתקע זמן רב בהמתנה לפרסה (רמזור סופר קצר).
היציאה צפונה מחניון החול יכולה הייתה להפתר בקלות אם היו מציבים 3 שוטרים לחצי שעה בסוף כל משחק.
בכל הארץ עושים את זה, אבל בבאר שבע נראה שלמשטרה פשוט לא אכפת לעכב אלפי אנשים מעל חצי שעה.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

מי שצריך מזרחה וחונה בחניית העפר הצפונית כדאי שידע שיש שביל פחות מסודר, דרומי יותר שיוצא בתחנת דלק פז ומקצר מאוד את השהייה בפקק דרומה לעיר

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

כשהייתי גר במערב העיר הייתי מחנה בנחל עשן צמוד למגרשים. יוצא מכיוון הכביש שבין נחל עשן לכלניות ולא מתעכב לשנייה בפקקים.
היום כשאני גר ברמות אני מחנה בד׳ ברחובות הפנימיים שמול הפסיכיאטרי ויוצא עם פקק קטן של חמש דקות לכיוון רמות

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

gooner כתב: היציאה צפונה מחניון החול יכולה הייתה להפתר בקלות אם היו מציבים 3 שוטרים לחצי שעה בסוף כל משחק.
בכל הארץ עושים את זה, אבל בבאר שבע נראה שלמשטרה פשוט לא אכפת לעכב אלפי אנשים מעל חצי שעה.
+1
למה הם עובדים אצלך?

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

eitam כתב:מי שצריך מזרחה וחונה בחניית העפר הצפונית כדאי שידע שיש שביל פחות מסודר, דרומי יותר שיוצא בתחנת דלק פז ומקצר מאוד את השהייה בפקק דרומה לעיר
מכיר, לא ממליץ לנסוע בו בחשיכה.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

yanivnew91 כתב:כשהייתי גר במערב העיר הייתי מחנה בנחל עשן צמוד למגרשים. יוצא מכיוון הכביש שבין נחל עשן לכלניות ולא מתעכב לשנייה בפקקים.
היום כשאני גר ברמות אני מחנה בד׳ ברחובות הפנימיים שמול הפסיכיאטרי ויוצא עם פקק קטן של חמש דקות לכיוון רמות
שו הדא ה"כלניות"?

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

delta7 כתב: שו הדא ה"כלניות"?
חח הכי מנותק שלך... שכונת וילות צמודה לנחל עשן.

ונחזור לבלומפילד:
ציטוט של אוהד הפועל...
אקוסטיקה - למעט רגעים מאוד ספורים במשחק, לא שמעו בכלל את האוהדים. האקוסטיקה מזעזעת. היינו בשער 5 ולא הצלחנו לשמוע בכלל את הקהל. אז בטח ששער 7 לא שמעו אותו. העיניים ראו מחזה של 5000 אוהדים קופצים וצועקים - האוזניים לא שמעו כלום. וזה עוד במשחק של 15,000 אוהדים - מעניין מה יהיה במחזור הבא שההתלהבות תיעלם ונחזור לגודלנו הטבעי. אני מתחיל להתגעגע לגג במושבה ששמר על הסאונד - שם הקהל היה מעודד והאדמה הייתה רועדת. לא כך המצב בבלומפילד המחודש. ובטח שלא הרגשתי שהקהל הצליח לסחוף את הקבוצה ברגעי מומנטום (שאותם ניתן לספור על יד אחת אבל זה כבר בעיה אחרת).
———
נראה איך יראה/ישמע במשחק של מכבי תא...
אם שם תהיה נפילה או לא יהיה וואו (סטייל סמי עופר)
הם בבעיה מאוד רצינית....

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אלדר כתב: חח הכי מנותק שלך... שכונת וילות צמודה לנחל עשן.

ונחזור לבלומפילד:
ציטוט של אוהד הפועל...
אקוסטיקה - למעט רגעים מאוד ספורים במשחק, לא שמעו בכלל את האוהדים. האקוסטיקה מזעזעת. היינו בשער 5 ולא הצלחנו לשמוע בכלל את הקהל. אז בטח ששער 7 לא שמעו אותו. העיניים ראו מחזה של 5000 אוהדים קופצים וצועקים - האוזניים לא שמעו כלום. וזה עוד במשחק של 15,000 אוהדים - מעניין מה יהיה במחזור הבא שההתלהבות תיעלם ונחזור לגודלנו הטבעי. אני מתחיל להתגעגע לגג במושבה ששמר על הסאונד - שם הקהל היה מעודד והאדמה הייתה רועדת. לא כך המצב בבלומפילד המחודש. ובטח שלא הרגשתי שהקהל הצליח לסחוף את הקבוצה ברגעי מומנטום (שאותם ניתן לספור על יד אחת אבל זה כבר בעיה אחרת).
———
הם בבעיה מאוד רצינית....
לא מפתיע.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

חחח
מכיר רחוב כלנית אבל זה קצת רחוק, בנווה נוי.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ונחזור לבלומפילד:
ציטוט של אוהד הפועל...
———
הם בבעיה מאוד רצינית....
להיות במרחק קצר מהגוש ולא לשמוע אותו זאת תכונה ששמורה לגרועים שבאיצטדיוני הארץ.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

הפועל תל אביב ובעיקר בני יהודה יסבלו שם. מכבי יהנו כל עוד תהיה להם קבוצה, ברגע שקהל ההצלחות יעלם (כמו אצלנו עכשיו) זה יהיה בית קברות

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

רוביק גאון.
הציל אותנו מאיצטדיון של 30 אלף. בעונות מסוימות(אליפויות) זה כסף משמעותי אבל בשאר הזמן זה בית קברות.

טרנר איצטדיון על סף שלמות לישראל. מכל בחינה. אם היו פינות - איצטדיון מושלם.

סמל אישי של משתמש
אביאל
Title: ברקת - היהלום של הנגב
יצירת קשר:

שליחה על ידי אביאל »

עברתי אתמול בבוקר ליד בלומפילד. מדובר בגועל נפש אמיתי(מבחוץ). הקשתות האלה כל כך מכוערות..

שלח תגובה