קורונה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
Redbull
Title: קרייזי-רד

Re: קורונה

שליחה על ידי Redbull »

מה שקורה עם הבורסות זה פסיכי לגמרי !!
לאן העולם יגיע אם זה יימשך ככה ??
יש לי תחושה שהביטקויין הולך לתפוס חזק

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

Redbull כתב:מה שקורה עם הבורסות זה פסיכי לגמרי !!
לאן העולם יגיע אם זה יימשך ככה ??
יש לי תחושה שהביטקויין הולך לתפוס חזק
בתור אחד שעובד בתחום הירידות והפנאיקה זה תהליך די טבעי, כמובן שאי אפשר לדעת כמה זמן יימשך וכמה עוד יחטוף (ולצערי עוד יחטוף חזק מאוד!) אבל כמו שלמדנו ב2008 בסוף זה יעצר ויתקן הכל. הביטקויין זה לא בורסה והוא מנותק מהמציאות, רק היום צלל ב2000 דולר מהבוקר, אל תבנה אליו.

סמל אישי של משתמש
Redbull

שליחה על ידי Redbull »

red guy כתב: בתור אחד שעובד בתחום הירידות והפנאיקה זה תהליך די טבעי, כמובן שאי אפשר לדעת כמה זמן יימשך וכמה עוד יחטוף (ולצערי עוד יחטוף חזק מאוד!) אבל כמו שלמדנו ב2008 בסוף זה יעצר ויתקן הכל. הביטקויין זה לא בורסה והוא מנותק מהמציאות, רק היום צלל ב2000 דולר מהבוקר, אל תבנה אליו.
תקן אותי אם אני טועה לא היו כאלה ירידות ב2008 בזמן כזה קצר ככה שאולי התחתית תהיה גרועה יותר מאז? ואולי גם זמן ההתאוששות?
הרעיון שעומד מאחורי ביטקויין דווקא מעניין ויגביל את היכולת של ממשלות לעשות מניפולציות אבל אולי הוא לא יתפוס בזמן הקרוב אין לי מושג

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

לא הייתי בונה על הביטקויין.
בעיתות מצוקה עוזבים בועות וחוזרים לדברים מוחשיים - זהב, דולר ושטרות מתחת לבלטה.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Redbull כתב: תקן אותי אם אני טועה לא היו כאלה ירידות ב2008 בזמן כזה קצר ככה שאולי התחתית תהיה גרועה יותר מאז? ואולי גם זמן ההתאוששות?
הרעיון שעומד מאחורי ביטקויין דווקא מעניין ויגביל את היכולת של ממשלות לעשות מניפולציות אבל אולי הוא לא יתפוס בזמן הקרוב אין לי מושג
ב 2008 הדאו ירד ב 50%, אנחנו עוד לא שם, אולי בדרך.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

Redbull כתב: תקן אותי אם אני טועה לא היו כאלה ירידות ב2008 בזמן כזה קצר ככה שאולי התחתית תהיה גרועה יותר מאז? ואולי גם זמן ההתאוששות?
מבחינת אחוזים 2008 ירד יותר, מבחינת טווח זמן אתה צודק בהחלט (פה זה בימים שם זה בשבועות ככה שיש סיכוי גדול שיהיה עוצמתי יותר),לגבי זמן ההתאוששות אי אפשר לדעת בדיוק כפי שלא יודעים כלום על הנגיף הזה, כל מי שחושב שיודע דברים כמו זה יעלם כשיתחמם זה בעיקר הימור והרבה תחושות בטן. הבורסה בסוף תתקן אותה, גם אם חברות יפלו חברות אחרות יעלו וככה בנויה הבורסה, בסוף המדד מכיל את החברות החזקות ביותר. זמן עצימת עיניים למי שמושקע לטווח ארוך כי לצאת עכשיו גם כבר ספגת הפסד וגם לא תדע מתי לחזור ואתה תפסיד את העליות כאשר יהיו. בנוגע לביטקויין אף אחד לא יודע באמת מה זה ובגלל זה הוא תנודתי. זהב למשל זה משהו בטוח יותר ובגלל זה הוא עולה על כך.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אווירה של מלחמת עולם

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

רק אני חרד כל כך שאני בסבירות גבוהה מתכוון לא לצאת לעבודה החל משבוע הבא?

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:רק אני חרד כל כך שאני בסבירות גבוהה מתכוון לא לצאת לעבודה החל משבוע הבא?
תיאחז בה כל עוד יש לך אחת, לאט לאט אנשים ייפלו לאבטלה כמו ששכטר נופל ברחבה. מתחילים להבין שכנראה שיש פה משבר שהעולם לא ראה במאה האחרונה

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

ווינטר איז קומינג?
נראה לי שקצת מוקדם לכל האפוקליפסה הזו.
כמו שנחמן שי היה אומר: להיות רגועים ולשתות מים.
יש עוד תסריטים פחות קשים לכל הסיפור בזה.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

מה התסריט הגרוע ביותר? שלא יהיה ניתן לעצור את ההדבקה וכל העולם ידבק?
בהנחה וזה יקרה, מה יהיה? מתישהו יבינו שאין טעם להילחם בהדבקה ואנשים יחזרו לשגרה.
חלק מהאנשים שידבקו בכלל לא ירגישו את זה (הרוב המכריע), חלק יהיו קמת מנוזלים וישתעלו...
עוד חלק קטן יושפע בצורה יותר קשה מהוירוס, אישפוזים וכו וחלק קטן (עד 3.5 אחוז) ימותו.
אז מה? זה לא מבשר את סוף העולם. אם כבר ההשלכות הכלכליות על העולם מהצעדים שננקטים כרגע אולי יבשרו...
אני אומר שאם מאבדים שליטה, פשוט צריך לשחרר. מי שידבק ידבק, ומי שלא יעמוד בזה לא יעמוד בזה.
בכל מקרה, אין מה להיכנס לפאניקה ולהסתגר בבית, כנראה שכולנו ניחשף לאנשים שנדבקו בנגיף בשלב כזה או אחר,
סיכוי גבוה שרובנו גם נידבק ואולי אפילו נהיה חולים. שיגיע כשיגיע, אז נתמודד ונקווה לטוב.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

nitsande כתב:מה התסריט הגרוע ביותר? שלא יהיה ניתן לעצור את ההדבקה וכל העולם ידבק?
בהנחה וזה יקרה, מה יהיה? מתישהו יבינו שאין טעם להילחם בהדבקה ואנשים יחזרו לשגרה.
חלק מהאנשים שידבקו בכלל לא ירגישו את זה (הרוב המכריע), חלק יהיו קמת מנוזלים וישתעלו...
עוד חלק קטן יושפע בצורה יותר קשה מהוירוס, אישפוזים וכו וחלק קטן (עד 3.5 אחוז) ימותו.
אז מה? זה לא מבשר את סוף העולם. אם כבר ההשלכות הכלכליות על העולם מהצעדים שננקטים כרגע אולי יבשרו...
אני אומר שאם מאבדים שליטה, פשוט צריך לשחרר. מי שידבק ידבק, ומי שלא יעמוד בזה לא יעמוד בזה.
בכל מקרה, אין מה להיכנס לפאניקה ולהסתגר בבית, כנראה שכולנו ניחשף לאנשים שנדבקו בנגיף בשלב כזה או אחר,
סיכוי גבוה שרובנו גם נידבק ואולי אפילו נהיה חולים. שיגיע כשיגיע, אז נתמודד ונקווה לטוב.
זה ברור שכולם יידבקו. הצעדים נועדו כדי שלא כולם יידבקו בבת אחת וישתקו את בתי החולים

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

הגרסה שממילא כולם יידבקו היא גם לא בהכרח נכונה.
הכל מבוסס על נתונים חלקיים. נראה שמספרי הנדבקים תלויים
מאוד במספר הבדיקות שמבצעים ולא רק בהתפשטות המחלה.
בנוסף נראה שבדרום קוריאה מצליחים להשתלט על התפרצות שכבר קרתה.

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

nitsande כתב:מה התסריט הגרוע ביותר? שלא יהיה ניתן לעצור את ההדבקה וכל העולם ידבק?
התסריט הגרוע ביותר זה שמערכת הבריאות תקרוס ובדיוק בשביל שזה לא יקרה עושים את הצעדים שהכריזו עליהם. תראה מה הולך באיטליה אין מספיק מכונות הנשמה. נכון שהרוב יעברו את זה בצורה קלה אבל עדיין כ10 אחוז (חלק אומרים 15) מהחולים יצטרכו מכשיר הנשמה, בשביל שהמערכת בריאות לא תקרוס חייבים לעשות מה שאפשר בשביל לחלק את ה10 אחוז האלה לתקופה כמה שיותר ארוכה

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

פרשת השבוע כי תישא, בפתיח אקטואלי מתמיד:

כִּ֣י תִשָּׂ֞א אֶת־רֹ֥אשׁ בְּנֵֽי־יִשְׂרָאֵל֮ לִפְקֻדֵיהֶם֒ וְנָ֨תְנ֜וּ אִ֣ישׁ כֹּ֧פֶר נַפְשׁ֛וֹ לַיהֹוָ֖ה בִּפְקֹ֣ד אֹתָ֑ם וְלֹא־יִהְיֶ֥ה בָהֶ֛ם נֶ֖גֶף בִּפְקֹ֥ד אֹתָֽם׃

שבת שלום!
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה