PI Network

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
niv1

PI Network

שליחה על ידי niv1 »

מישהו פה שמע על זה? אשמח לשמוע חוות דעת של אנשים פה מה דעתם על הרעיון ועל האפליקציה.

ומי שלא שמע, אז סקירה קצרה:

*מה זה בקצרה: בעקרון זה מטבע דיגיטלי חדש שבא לשנות את חוקי המשחק, מורידים את האפליקציה לנייד (זמין באפ סטור ובפליי סטור) ומתחילים לצבור "פאי". זהו למעשה המטבע הדיגיטלי הראשון ש"הכרייה" בו מתבצעת מהפלאפון.

*המפתחים: שלושה אנשים בעלי דוקטורט במדעי המחשב מאוניברסיטת סטנדפורד, השמות שלהם גלויים לכל.

*למה האפליקציה יכולה לגשת: 1. אנשי קשר. 2. אינטרנט. שניהם הגיוניים וסבירים.

*מה קורה באפליקציה: ה"כרייה" בכוונה במרכאות, כי נכון לכרגע אין באמת כרייה, גם אם הפלאפון שלכם יהיה סגור תמשיכו להרוויח. "פאי" נמצא בשלב ההתחלתי שלו שזה בעצם לחלק פאי בחינם לכולם (בדיוק כמו שהיה עם הביטקוין ב2008) מה שצריך לעשות (ובערך הדבר היחיד שאפשר לעשות) באפליקציה זה פשוט פעם ב24 שעות ללחוץ על כפתור של ברק וזהו.. אפשר לא להכנס לאפליקציה 24 שעות וטתם פשוט תראו איך ה"פאי" שלכם גדל.. אפשר להביא עוד אנשים על מנת להגדיל את כמות ה"כרייה" אבל זה לא משהו שבגדר חובה.

*מה השלב הבא: ברגע שיהיה 10 מיליון הורדות (נכון לכרגע יש בין 5 ל6 מיליון, גדל בקצב מאוד מהיר זה בטופ 10 באפליקציות החמות) תגמר החלוקת פאי בחינם, המטבע "פאי" יהפוך באופן רשמי למטבע וירטואלי, הוא יקבל שווי מסוים (נכון לכרגע מדברים על חצי דולר לפאי אבל זה הערכות ולא יודע כמה זה מדויק), יהיה ניתן לסחור בו וכבר יהיה קשה להשיג פאי שלא כמו עכשיו.

* דעה אישית: מישהו רשם שם בצאט "זה פשוט אפליקציה עם מונה וצאט, זה כל מה שיש כאן", חייב להגיד שזה פחות אן יותר הרושם שקיבלתי, במעלה האפליקציה יש מונה ששם ה"פאי" רץ וגדל ובנוסף יש צאט לא מתוחכם ממש.. חייב לציין שאני פסימי שזה יעבוד, אבל- בתור אחד שלפני איזה עשר שנים היה לו אופציה לקנות לא מעט ביטקוין במחיר בדיחה וחשב שזה כסף לפח, החלטתי לא לוותר על הזדמנויות דומות להבא, על אחת כמה וכמה שזה בחינם ואני לא מצליח למצוא מה ניתן להפסיד.. או שנרוויח לא מעט או שבזבזתי שניה ביום..

איך נרשמים: על מנת להרשם צריך להזין משתמש שהפנה אותכם(אין דרך אחרת), אם כבר קראתם את זה והחלטתם להרשם אשמח שתרשמו עם הקוד שלי (nivmad)
https://minepi.com/nivmad
ברגע שתסיימו את ההרשמה תקבלו "פאי" אחד ותוכלו לראות במעלה האפליקציה את המונה גדל.

זהו בגדול, אין לי שום קשר לאפליקציה ואין לי שמץ של מצב מה יהיה איתה, אשמח לשמוע אבל חוות דעת מה אתם חושבים על הרעיון, מהפכני או דבילי? יש מה להפסיד?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: PI Network

שליחה על ידי CrazyRed7 »

נשמע לי כמו החארטה הכי גדולה בעולם

סמל אישי של משתמש
niv1

שליחה על ידי niv1 »

CrazyRed7 כתב:
06 אוגוסט 2020, 18:55
נשמע לי כמו החארטה הכי גדולה בעולם
שמע אני לא מתכוון לנסות להגן על הפרויקט הזה כי אני בעצמי מאוד פסימי כמו שכבר אמרתי..

אני בפנים רק כי אני לא מוצא סיבה למה יש להפסיד, אין השקעה של כסף והגישה של האפליקציה לפלאפון מאוד מינימלית... יש לך רעיון מה יכול הקאטץ מאחורי זה? או מה אפשר להפסיד..

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

אני גם הורדתי לפניי חודש בערך. צברתי עד כה 770 מטבעות.
כמו שכתבת זה בחינם,המאמץ היחיד זה להיכנס פעם ביום ללחוץ על הברק וזהו.גם ככה אנחנו שעות בטלפון כל יום.אז לא נשקיע דקה בשביל סיכוי קטן שאולי בעתיד זה יהיה שווה משהו,לכן לא רואה מה יש להפסיד כאן.

שלח תגובה