קורונה וליגת העל 20/21

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

Re: קורונה וליגת העל 20/21

שליחה על ידי gooner »

MikiRed כתב:
07 אוקטובר 2020, 18:24
אתה לא יכול לרגע להשתחרר מהשינאה ולנתח את זה לכאן או לכאן עניינית. נגיף הקורונה יעבור, נגיף השנאה הפרמיטיבית לא יעבור.
דווקא חשבתי שהניתוח שלי מאוד ענייני ופשוט,
אבל יפה אמרת, אולי ללא נגיף השנאה הפרמיטיבית, היית מסוגל להסיק לבד למה אנחנו למיטב זכרוני המדינה היחידה בעולם שהשביתה את הכדורגל מאז שהוא נפתח מחדש.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

nitsande כתב:
07 אוקטובר 2020, 18:28
טיעונים הגיוניים אפשר לטעון, להסכים או לא.
טיעונים כמו הקודם שלך הם עלובים
לא הבנתי לאיזה טעון עלוב שלי אתה מתייחס

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Itay כתב:
07 אוקטובר 2020, 18:27
יש כאלו שגם פגיעה זו לא תעצור אותם מהאנרכיה
שמוליכה אותם כבר כמה חודשים טובים.
אם אני מבין את הרמיזה שלך לגבי ההקפדה על הנהלים וההפגנות,
אתה מוזמן להכנס לרשימת הישובים האדומים, וגם לבדוק לאיזה מפלגות הצביעו ביישובים האלה.
תוכל לדעת באופן מדעי מי האנרכיסטים במדינה, ומי משתמש כמו תוכי בדף מסרים.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

gooner כתב:
07 אוקטובר 2020, 19:01
אם אני מבין את הרמיזה שלך לגבי ההקפדה על הנהלים וההפגנות,
אתה מוזמן להכנס לרשימת הישובים האדומים, וגם לבדוק לאיזה מפלגות הצביעו ביישובים האלה.
תוכל לדעת באופן מדעי מי האנרכיסטים במדינה, ומי משתמש כמו תוכי בדף מסרים.
לא רמזתי לשום מגזר אבל אם כבר נגעת בהפגנות השמאל
אז הלוואי והאנרכיה שלהם הייתה מתבטאת רק בהתקהלויות

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Itay כתב:
07 אוקטובר 2020, 19:28
לא רמזתי לשום מגזר אבל אם כבר נגעת בהפגנות השמאל
אז הלוואי והאנרכיה שלהם הייתה מתבטאת רק בהתקהלויות
אז אולי לא הבנתי אותך, למי התכוונת שממשיך בזה כבר כמה חודשים?
ואשמח להתעדכן במה מתבטאת האנרכיה של השמאל?

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

gooner כתב:
07 אוקטובר 2020, 19:33
כשאמרתי עידוד אנרכיה לא רמזתי למגזר
כזה או אחר כי יש לא מעט גופים ומגזרים שהחלו לנהוג באנרכיה
ביניהם ביתר וחוגג. ולגבי הפגנות השמאל האנרכיה מתבטאת בעיקר באמירות ומעשים אנרכיסטיים לצערנו גם של המנהיגים הפוליטיים מהשמאל. מספיק לראות את
השלטים בהפגנה ולהבין.
וארחיב על ביתר-נרשמה היום לליגה 6×6 במגרש קטן,דשא סינטטי,שערים קטנים ואווירה של שכונה. זה מה שישמור על הכושר שלהם? מלבד להכניס אצבע לעין של משרד הבריאות אין
שום היגיון להירשם לליגה הזאת. כמו שאמרתי חוגג צריך להתבייש בהתנהגות התת רמה שלו שלא הייתה מביישת ילד בן 5 שביקש סוכרייה ואמא לא נתנה לו.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

gooner כתב:
07 אוקטובר 2020, 19:33
אתה וחבריך הם האנשים הכי אנטי דמוקרטיים במדינה,למה?
מאוד פשוט אתם לא מקבלים את דעת הרוב.
עכשיו ברור לי שתיכף תשתמש בטיעון הליעוס והעילג של "נתניהו לא ניצח".
הוא ניצח,כי במדינה שלנו יש חוק והחוק אומר בצורה ברורה שעל הנשיא להטיל את הרכבת ההמשלה לבעל הסיכויים הגבוהים ביותר וכן על אף העובדה הלא מעניינת הזאת הוא היה בעל הסיכויים הגבוהים ביותר ולדרוש ממנו להתפטר או כמו שאני שומע את החברים שלך "לך" זאת הדרישה הכי אנטי דמוקרטית שיש.
אם אתה דמוקרטי אז תחכה לבחירות הבאות ואז תצביע כאוות נפשך ומי יודע אולי תצליחו,עד אז תפסיקו לבלבל את המוח.
בניגוד למה שאתה וחבריך חושבים או אומרים אנחנו לא מטומטמים (למרות שאתה חושב כך) ורק אנחנו נחליט מתי נתניהו יפנה את מקומו.
אתן לה עצה קטנה,פעם היה מישהו חכם שאמר "אם הפלסטינים היו יושבים בשקט היו מקבלים מה שהם רוצים" וגם לך בפארפרזה על המצב אומר שאם אתה וחבריך רוצים שינוי תשבו בשקט כי ההפגנות לא נותנות לכם שום נקודות זכות אלה ההיפך.
אוסיף ואומר שאחד הטענות המטומטמות של חבריך זה "אין לנו בעיה עם הליכוד אלה עם העומד בראשו" וכאן אומר שאם תנסו להחליט לנו מי יעמוד בראש המחנה שלנו רק תפסידו קולות.
אנחנו ורק אנחנו נחליט מתי נתניהו הולך,תאהב את זה או לא אתם מיעוט קטן ומיוחצן,תודה ושלום.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

אדום זקן כתב:
07 אוקטובר 2020, 19:48
אתה וחבריך הם האנשים הכי אנטי דמוקרטיים במדינה,למה?
מאוד פשוט אתם לא מקבלים את דעת הרוב.
עכשיו ברור לי שתיכף תשתמש בטיעון הליעוס והעילג של "נתניהו לא ניצח".
הוא ניצח,כי במדינה שלנו יש חוק והחוק אומר בצורה ברורה שעל הנשיא להטיל את הרכבת ההמשלה לבעל הסיכויים הגבוהים ביותר וכן על אף העובדה הלא מעניינת הזאת הוא היה בעל הסיכויים הגבוהים ביותר ולדרוש ממנו להתפטר או כמו שאני שומע את החברים שלך "לך" זאת הדרישה הכי אנטי דמוקרטית שיש.
אם אתה דמוקרטי אז תחכה לבחירות הבאות ואז תצביע כאוות נפשך ומי יודע אולי תצליחו,עד אז תפסיקו לבלבל את המוח.
בניגוד למה שאתה וחבריך חושבים או אומרים אנחנו לא מטומטמים (למרות שאתה חושב כך) ורק אנחנו נחליט מתי נתניהו יפנה את מקומו.
אתן לך הצעה קטנה,פעם היה מישהו חכם שאמר "אם הפלסטינים היו יושבים בשקט היו מקבלים מה שהם רוצים" וגם לך בפראפרזה על המצב אומר שאם אתה וחבריך רוצים שינוי תשבו בשקט כי ההפגנות לא נותנות לכם שום נקודות זכות אלה ההיפך.
אוסיף ואומר שאחד הטענות המטומטמות של חבריך זה "אין לנו בעיה עם הליכוד אלה עם העומד בראשו" וכאן אומר שאם תנסו להחליט לנו מי יעמוד בראש המחנה שלנו רק תפסידו קולות.
אנחנו ורק אנחנו נחליט מתי נתניהו הולך,תאהב את זה או לא אתם מיעוט קטן ומיוחצן,תודה ושלום.
ללא קשר לgooner שאיני מכיר את דעותיו הפוליטיות
ואני מנתק אותו מדברייך לגמרי מאוד מסכים עם כל מה שכתבת מילה במילה

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

תשמע, אצלך כל טיעון מלמיליאן,

להפגין זה אנטי-דמוקרטי ואומר שלא מקבלים את תוצאות הבחירות?
נראה לי שהברזת יותר מדי משיעורי אזרחות, דווקא זכורות לי תקופות ארוכות של הפגנות ימין בזמן שהוא לא היה בשלטון.

"אין לנו בעיה עם הליכוד אלה עם העומד בראשו" אומר שמנסים לקבוע לכם מי יעמוד בראש הליכוד?
לא ממש. מצדי תשימו את "דווקא נתניהו" או את "דווקא שרה" או את "דווקא הצל".
אני רק רוצה שראש הממשלה שלי יהיה "דווקא לא עבריין", כאלה דפוקים הם בשמאל. אתה תבחר את מי שדווקא בא לך.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

gooner כתב:
07 אוקטובר 2020, 20:06

נראה לי שהברזת יותר מדי משיעורי אזרחות, דווקא זכורות לי תקופות ארוכות של הפגנות ימין בזמן שהוא לא היה בשלטון.

"אין לנו בעיה עם הליכוד אלה עם העומד בראשו" אומר שמנסים לקבוע לכם מי יעמוד בראש הליכוד?
אני רק רוצה שראש הממשלה שלי יהיה "דווקא לא עבריין", כאלה דפוקים הם בשמאל. אתה תבחר את מי שדווקא בא לך.
אבל כמו שאומרים בשכונה, הרוב קובע.
למי אכפת מה אתה רוצה? תמחה עד מחר, אל תשבור את הכללים.
אל תעודד אנרכיה ואל תקריס את מערכת הבריאות של כולנו.
הרוב רצה וכנראה רוצה נתניהו, כשהרוב ירצה אחרת לא יהיה נתניהו.
פשוט וקל
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

nitsande כתב:
07 אוקטובר 2020, 20:18
אבל כמו שאומרים בשכונה, הרוב קובע.
למי אכפת מה אתה רוצה? תמחה עד מחר, אל תשבור את הכללים.
אל תעודד אנרכיה ואל תקריס את מערכת הבריאות של כולנו.
הרוב רצה וכנראה רוצה נתניהו, כשהרוב ירצה אחרת לא יהיה נתניהו.
פשוט וקל
אתה מוזמן להביא את ההוכחות שההפגנות מקריסות את מערכת הבריאות.
אני לעומת זאת יכול לקבוע בוודאות שהחברה שלך והמגזר הערבי הם אלה שמקריסים את מערכת הבריאות.
כמו שכתבתי, אתה מוזמן לבדוק באתר משרד הבריאות, ולעדכן את כולנו בממצאים.
פשוט וקל

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

מה כל כך בוער להפגין עכשיו אני באמת לא מבין? זה לא יכול לחכות? תשנאו את ביבי גם בעוד כמה חודשים וגם כמה שנים אז מה בוער?

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

gooner כתב:
07 אוקטובר 2020, 20:26
אתה מוזמן להביא את ההוכחות שההפגנות מקריסות את מערכת הבריאות.
אני לעומת זאת יכול לקבוע בוודאות שהחברה שלך והמגזר הערבי הם אלה שמקריסים את מערכת הבריאות.
כמו שכתבתי, אתה מוזמן לבדוק באתר משרד הבריאות, ולעדכן את כולנו בממצאים.
פשוט וקל
מת על הטיעון הזה ש״לא נרשמו עד כה מקרים של הדבקות בהפגנות״... טיעון ברמה של כיתה ד׳, כאילו הנגיף מבדיל בין חתונה להפגנה (ובכלל, מזמן כבר עברנו את התקופה שיודעים מי נדבק ממי ואיפה)
אפשר למחות נגד נתניהו וגם לי יש הרבה ביקורת עליו, זה דווקא הבוז של המחנה שלך כלפי האינטליגנציה של מצביעי הימין שיגרום לכם להפסיד פעם אחרי פעם. הנה, נתניהו נחלש משמעותית בסקרים אבל לאן הקולות הולכים? לבנט. לפי הסקרים מפת הגושים עומדת על 65-55 לימין וזה כשהגוש השני גם לא מסכים על כלום מלבד רק לא ביבי
המשחק בבחירות הבאות יהיה איזה מפלגת ימין תרכיב ממשלה ולא בין הגושים (ואגב, אם אידיאולוגית אתה לא מסכים עם נתניהו אתה מהר מאוד תגלה שבנט הרבה פחות טוב לך אידיאולוגית)

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

gooner כתב:
07 אוקטובר 2020, 20:06

אני יכול ללמד אותך שיעור או שניים באזרחות.

הגישה המתנשאת והאנטי דמוקרטית שלך ושל חבריך היא זו שמביאה סלידה מההתנהגות השחצנית שלכם.

מי שלא רצה את נתניהו לפני הקורונה לא רוצה אותו אחרי.

ואגב החשדות וכתב האישום היו גם לפני הבחירות ועדיין הוא ניצח,אתם אנטי דמוקרטיים מוגנים ע"י תקשורת מוטה ומסיתה.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

dor69 כתב:
07 אוקטובר 2020, 20:51
מת על הטיעון הזה ש״לא נרשמו עד כה מקרים של הדבקות בהפגנות״... טיעון ברמה של כיתה ד׳, כאילו הנגיף מבדיל בין חתונה להפגנה (ובכלל, מזמן כבר עברנו את התקופה שיודעים מי נדבק ממי ואיפה)
אפשר למחות נגד נתניהו וגם לי יש הרבה ביקורת עליו, זה דווקא הבוז של המחנה שלך כלפי האינטליגנציה של מצביעי הימין שיגרום לכם להפסיד פעם אחרי פעם. הנה, נתניהו נחלש משמעותית בסקרים אבל לאן הקולות הולכים? לבנט. לפי הסקרים מפת הגושים עומדת על 65-55 לימין וזה כשהגוש השני גם לא מסכים על כלום מלבד רק לא ביבי
המשחק בבחירות הבאות יהיה איזה מפלגת ימין תרכיב ממשלה ולא בין הגושים (ואגב, אם אידיאולוגית אתה לא מסכים עם נתניהו אתה מהר מאוד תגלה שבנט הרבה פחות טוב לך אידיאולוגית)
דווקא טיעון ברמת אוניברסיטה.
אני בעקבות ההגבלות על ההפגנות, ביקרתי לראשונה בהפגנה בשבת, כולם היו עם מסיכות ולא הייתה שום התקהלות, כנראה שלזה לא המצב באירועים אחרים.
כמו שכתבתי קודם, זה ש"ישובי השמאל" הם בתחתית דירוג הקורונה, מרמז שמדובר בציבור ממושמע, וההפגנות לפחות לא משמעותיות בתמונת הקורונה.
מהשקרן נתניהו לא ציפיתי לשום דבר, אבל אני מניח שיש אפילו פה ימנים שיודעים לעשות את החישוב הזה, אבל הם ממשיכים בהסתה ואח"כ מופתעים שמזלזלים באינטיליגנציה שלהם.

לגבי בנט, זה היה לי ברור לכל אורך הדרך, גם כשהאופציה הייתה מישהו מתוך הליכוד, שהמחליף יהיה עוד יותר גרוע. ועדיין תמיד חשוב לנסות להחליף נבחר ציבור גרוע, בטח עבריין.
זה בהחלט דילמה האם ללכת על ממשלה של משיחיים או של עבריינים.

שלח תגובה