בחירות ארה"ב 2020

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: בחירות ארה"ב 2020

שליחה על ידי dor69 »

לא צריך להקטין או לנפח את המקרה אך ורק על פי הצד שאתה תומך בו. הזוי ובזוי מה שהלך שם, טראמפ יצא אידיוט על סטרואידים שהוא אשכרה עשה לדבר הזה בילדאפ. גם אני כמו הרוב רציתי שטראמפ ייבחר כי הוא עשה טוב לישראל ולא מעניין אותי כל כך מה הוא עושה בבית שלו, מפה ועד לתפוס צד בצורה כזאת מובהקת יש מרחק וזה נכון גם לתומכים בביידן, לא עניין שלנו.
אל לנו לתפוס צד בעניינים פנימיים של ארצות הברית, ביבי לדעתי ולצערי כבר מזמן (עוד לפני טראמפ) די שבר לכיוון הרפובליקנים ואני מאוד מקווה שזה לא יתנקם בנו ויהיה מעכשיו אובמה all over again

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

CrazyRed7 כתב:
07 ינואר 2021, 15:18
לפני כמה ימים המפגינים בבלפור פרצו מחסום משטרתי והגיעו עד למחסום האחרון בדרך לביבי, השער החיצוני של הבית.
גם זה ניסיון הפיכה?איך אתה מגדיר את זה?

בחייאת.
מעשה חמור מאוד של מושפעים ומטומטמים אבל התבלבלתם קצת. רק מלראות את התמונות ניתן להבין כמה טמבלים הם האנשים שעשו את זה.
ניסיון הפיכה בלי נשק אחד, של כמה מאות טמבלים מושפעים, אהא.

אגב,
לא שונה ואפילו התפרעות קטנה הרבה יותר מההפגנות של BLM ואנטיפה וכל החלאות האלה.
שום דימיון לבלפור. פריצה של מחסום משטרתי היא לדעתי מיותרת אבל כבר קרתה בהפגנות חרדים, אתיופים, נערי גבעות וכו, ולא הייתה מתאפשרת עם הייתה מסכנת אין נתניהו.
היא לא חלק משום תוכנית מהפכנית מעבר להפגנת מחאה נגד נתניהו. מעניין שהתפרעויות הימין בחודש האחרון, שכוללות פגיעה מכוונת בשוטרים ושריפת ניידות, לא נראית לך בעייתית. להיפך, ביבי מלקק להם, ואין סיפורים על אנרכיסטים, עמותות ממנות או הדבקה. מלח הארץ.
וגם שום דימיון להפגנות בעקבות גזענות בארה״ב. הבזיזה בהן היא כמובן גרועה, אבל גם היא מחאה וזעם, ולא חלק משום תוכנית מהפכנית.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אתה משווה פריצת מחסום משטרתי בכיכר רבין או איזה צומת כלשהי לפריצת מחסום משטרתי אחרון בהחלט לפני בית ראש הממשלה?באמת?
באים עם שלטים של ״מצור על בלפור״ ואיומים מפורשים ואז בשיא החוצפה מייחסים את האירועים בוושינגטון למשהו שהימין עשוי לעשות במקרה ויפסיד בבחירות.
זה מה שהשמאל עושה כבר פאקינג שנה. חלאות המין האנושי.

ולמה לי להתייחס לאיזה כמה נערי גבעות חסרי שכל?מדובר באלפים?
מדובר בקמצוץ של מטומטמים שלא מייצגים שום ימין ומטופלים בצורה שהלוואי והיו מטפלים בפורעי החוק שמגיעים לבלפור.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

CrazyRed7 כתב:
07 ינואר 2021, 19:06
אתה משווה פריצת מחסום משטרתי בכיכר רבין או איזה צומת כלשהי לפריצת מחסום משטרתי אחרון בהחלט לפני בית ראש הממשלה?באמת?
באים עם שלטים של ״מצור על בלפור״ ואיומים מפורשים ואז בשיא החוצפה מייחסים את האירועים בוושינגטון למשהו שהימין עשוי לעשות במקרה ויפסיד בבחירות.

מדובר בקמצוץ של מטומטמים שלא מייצגים שום ימין ומטופלים בצורה שהלוואי והיו מטפלים בפורעי החוק שמגיעים לבלפור.
אובייסלי אין עם מי לדבר כי אתה נעול.
אבל ברגע שמפגינים (משמאל או מימין, כי זה לא משנה ולא העניין) יפרצו לכנסת בזמן השבעת ממשלה או סתם באמצע יום סטנדרטי, יובילו למילוט של כל חברי הכנסת למרחבים מוגנים, ישברו דלתות וחלונות, יתפרצו לאולם המליאה, ילבשו חולצות של ניאו נאצים, יגנבו מסמכים וכו' אז יהיה מה לדבר על השוואה.
לא איזה מחסום גדרות משטרתי שבכל הפגנה שניה עוברים כמותו.

אין כאן מה לדבר מפוזיציה או מעמדה פוליטית. קרה כאן אירוע שיכול לדרדר לכאוס מוחלט את המעצמה הגדולה בעולם. מי שאחראי לזה צריך לשלם.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

צודק.
ניסיון פריצה לבית ראש הממשלה זה לא מעניין. כמו לפרוץ מחסום משטרתי בכיכר רבין.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

CrazyRed7 כתב:
07 ינואר 2021, 21:02
צודק.
ניסיון פריצה לבית ראש הממשלה זה לא מעניין. כמו לפרוץ מחסום משטרתי בכיכר רבין.
תהיה בטוח שאם מישהו היה מנסה לפרוץ לבית ראש הממשלה, היית רואה תמונה שלו בעיתון מביהח במקרה הטוב.
אולי ניסה לעבור איזה גדר ברחוב שמלא במחסומים 24/7 365 ימים בשנה.
יש שם אבטחה כבדה בהמון מעגלים 100% מהזמן.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אם אתה לא יודע אז אל תגיד.
המפגינים פרצו את המחסום האחרון. זאת אומרת שה״מחסום״ הבא זה הכניסה החיצונית לבית.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

CrazyRed7 כתב:
07 ינואר 2021, 19:06

חלאות המין האנושי?
אתה תסתבך עם מיקי, לא פילוג, רק אהבה, הוא כתב לי, ולא השתמשתי בשפה כזו, ולא כלפי קבוצה גדולה כל כך.
אני אמור להיעלב עכשיו, ולא להצביע לביבי כמו שכאילו תיכננתי.

וחשפת עכשיו את הסיבה האמיתית למה כל כך הרבה אידאולגים ימניים התייחסו בצורה מוגזמת לפרשת האנטר ביידן, כאילו יש לה עניין עבור ישראלים.
זאת התזה עכשיו, שבשמאל יש משהו אוניברסלי מושחת מהיסוד, משהו גנטי כנראה.
זה החוט המקשר בין גניבת הבחירות מטראמפ והקנוניה נגד נתניהו שמבוצעת על ידי רשת מתוחכמת שלא ניתן לגלות אותה.
כי זה די פשוט סה"כ, איזה בן אדם ירצה שלום או תמיכה במוחלשים, אם הוא לא פדופיל, גנב או יותר גרוע מזה?

שלח תגובה