למנהלי האתר:כמה הצעות בשבילכם.

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
ADIR

למנהלי האתר:כמה הצעות בשבילכם.

שליחה על ידי ADIR »

בתור בן אדם שמתעסק בגרפיקה למעלה מ-8 שנים,אני חייב לציין כמה דברים בקשר לפורטל של האתר.
הדבר הראשון זה הלוגו,אמנם כול הכבוד שהוא מבוסס על פלאש..מה בקשר ללוגו עצמו?!התמונה שיש בלוגו זוועתית...ולא מבטאת שום דבר על האוהדים שלנו.
מי שהכין את הלוגו צריך להבין תבסיס של מה שמכינים ולא סתם לשים תמונה של אוהדים(תמונה מאוד מכוערת),ששם רואים כמה אוהדים מחזיקים צעיף ובלי להתעמק יותר מדיי רואים שלל צבעים של חולצות שונות:בן אדם שלובש כחול,עוד אחד שלובש שחור וכו'.
בעקרון זה לא בעייה לשנות את הלוגו...סך הכול להכין לוגו חדש ולהחליף את תמונת הרקע בקובץ הפלאש.זה הדבר הראשון הכול כך בסיסי ושכול כך מבטא הרבה על האוהדים..אם כבר הכינו בפלאש אז לפחות להשקיע קצת יותר גם באנימציה עצמה.
דבר שני,תוכן הפורטל,התוכן בפורטל נורא מועט וחסרים כול כך הרבה דברים כגון:סקר,קישורים לתכני וידאו(אפשר להוסיף פינה לשועל),תמונת השבוע,חנות מוצרים,נוסלגיה,הורדות,הרשמה לפורום,גלריות אחרונות ועוד ועוד ועוד..יש המון להוסיף,
קחו לתשומת לבכם,בהצלחה!.
תמונה

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

Re: למנהלי האתר:כמה הצעות בשבילכם.

שליחה על ידי RedRock »

ADIR כתב:בתור בן אדם שמתעסק בגרפיקה למעלה מ-8 שנים,אני חייב לציין כמה דברים בקשר לפורטל של האתר.
הדבר הראשון זה הלוגו,אמנם כול הכבוד שהוא מבוסס על פלאש..מה בקשר ללוגו עצמו?!התמונה שיש בלוגו זוועתית...ולא מבטאת שום דבר על האוהדים שלנו.
מי שהכין את הלוגו צריך להבין תבסיס של מה שמכינים ולא סתם לשים תמונה של אוהדים(תמונה מאוד מכוערת),ששם רואים כמה אוהדים מחזיקים צעיף ובלי להתעמק יותר מדיי רואים שלל צבעים של חולצות שונות:בן אדם שלובש כחול,עוד אחד שלובש שחור וכו'.
בעקרון זה לא בעייה לשנות את הלוגו...סך הכול להכין לוגו חדש ולהחליף את תמונת הרקע בקובץ הפלאש.זה הדבר הראשון הכול כך בסיסי ושכול כך מבטא הרבה על האוהדים..אם כבר הכינו בפלאש אז לפחות להשקיע קצת יותר גם באנימציה עצמה.
דבר שני,תוכן הפורטל,התוכן בפורטל נורא מועט וחסרים כול כך הרבה דברים כגון:סקר,קישורים לתכני וידאו(אפשר להוסיף פינה לשועל),תמונת השבוע,חנות מוצרים,נוסלגיה,הורדות,הרשמה לפורום,גלריות אחרונות ועוד ועוד ועוד..יש המון להוסיף,
קחו לתשומת לבכם,בהצלחה!.
אהלן אדיר ותודה על העיצות.
ראשית, בעניין הלוגו. אישית, אני לא חושב שהוא פשוט מדי. הקטע עם הצעיפים של הפועל הוא די מגניב אבל...
אתה הרבה יותר ממוזמן להכין משהו אחר שנאהב (נדבר בפרטיות) :)

דווקא לגבי התוכן קשה לי להסכים איתך אלא אם אתה מדבר על הדף הראשי ולא האתר כולו.

סקר - הגענו להחלטה שמיותר לשים סקר באתר. הוא לא מדויק, קשה לוודא שמצביעים פעם אחת בלבד והתוצאות עלולות להיות שקריות. קח לדוגמא את הליך בחירת השחקן המצטיין בעונה החולפת ותבין. יש לנו אופציה לסקר אך אנו מאמינים שעדיף לפתוח סקרים בפורום.

תכני וידאו - אנו עובדים על גלריית וידאו (הבסיס קיים, נותר להכניס תוכן כמובן), אך לצערי המעבר של השועל היקר לטובת האתר רשמי שיבש לנו את התכניות המשותפות (שיהיה לו המון בהצלחה).

תמונת השבוע - אני חושב שתמונה על כל כתבה ראשית שמפורסמת נותנת להבין את מה שקורה יותר טוב מ"תמונת השבוע". זה מתחבר עם הגלריות, שכמובן קיימות באתר ויש להן קישור בתפריט הראשי וכן בפינת "המשחק הקודם" (כרגע אין כי לא צולמו תמונות בוינטר נגד הפועל י-ם בגביע הטוטו). ובכל זאת, אולי יש לשקול לשים קישור נפרד לגלריה באמצעות באנר באתר.

נוסטלגיה - בתפריט האתר: "המועדון" --> "תעודת זהות" או "הרגעים הגדולים". תמצא הרבה רגעים נוסטלגיים, חלקם אף עם קטעי וידאו...כשהרעיון הוא שאתם האוהדים תהיו אלה שתספרו על המשחקים שעשו לכם את זה.

הורדות - פינת "רקעים" תעלה בקרוב, את השירים ניתן לשמוע ועם קצת התמצאות במחשב גם להוריד ומעבר לזה, מה עוד אפשר לשים ב"הורדות"?

הרשמה לפורום - לא הבנתי. אתה מתכוון לקישור להרשמה כבר בעמוד הראשי? אם כן, אז צריך לחשוב על זה - יכול להיות לא רע.

חנות מוצרים - נראה לי היסחפות, אנחנו לא המועדון, אנחנו מועדון האוהדים. עם כל הכבוד לנו, יש לנו 2 וחצי מוצרים (אם כי בקרוב ייצאו כמה חדשים ובכל זאת), אני לא חושב שנדרשת "חנות מוצרים" בשביל זה.

בכל מקרה, שוב תודה על כל העצות ואתה מוזמן להתייחס ברצינות לדברים בהתחלה.

מעבר לזה, צפו להפתעות נוספות בקרוב...אנחנו עובדים על זה קשה בשבילכם ;)

סמל אישי של משתמש
morad
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי morad »

אליק אני גם חושב שהלוגו לא יפה
חוץ מזה עשיתם עבודה נהדרת בהקמת האתר ובשביל האוהדים שלנו

בהצלחה לאתר החדש נקווה שהוא יהיה אתר עם יותר אוהדיםם:)
שיהיה לנו שבוע טוב וחג שמח
תמונה

:צעיף:אוווווו בשבילך אהובתיי!! :צעיף:

סמל אישי של משתמש
ADIR

שליחה על ידי ADIR »

אליק כתב:אהלן אדיר ותודה על העיצות.
ראשית, בעניין הלוגו. אישית, אני לא חושב שהוא פשוט מדי. הקטע עם הצעיפים של הפועל הוא די מגניב אבל...
אתה הרבה יותר ממוזמן להכין משהו אחר שנאהב (נדבר בפרטיות) :)

דווקא לגבי התוכן קשה לי להסכים איתך אלא אם אתה מדבר על הדף הראשי ולא האתר כולו.

סקר - הגענו להחלטה שמיותר לשים סקר באתר. הוא לא מדויק, קשה לוודא שמצביעים פעם אחת בלבד והתוצאות עלולות להיות שקריות. קח לדוגמא את הליך בחירת השחקן המצטיין בעונה החולפת ותבין. יש לנו אופציה לסקר אך אנו מאמינים שעדיף לפתוח סקרים בפורום.

תכני וידאו - אנו עובדים על גלריית וידאו (הבסיס קיים, נותר להכניס תוכן כמובן), אך לצערי המעבר של השועל היקר לטובת האתר רשמי שיבש לנו את התכניות המשותפות (שיהיה לו המון בהצלחה).

תמונת השבוע - אני חושב שתמונה על כל כתבה ראשית שמפורסמת נותנת להבין את מה שקורה יותר טוב מ"תמונת השבוע". זה מתחבר עם הגלריות, שכמובן קיימות באתר ויש להן קישור בתפריט הראשי וכן בפינת "המשחק הקודם" (כרגע אין כי לא צולמו תמונות בוינטר נגד הפועל י-ם בגביע הטוטו). ובכל זאת, אולי יש לשקול לשים קישור נפרד לגלריה באמצעות באנר באתר.

נוסטלגיה - בתפריט האתר: "המועדון" --> "תעודת זהות" או "הרגעים הגדולים". תמצא הרבה רגעים נוסטלגיים, חלקם אף עם קטעי וידאו...כשהרעיון הוא שאתם האוהדים תהיו אלה שתספרו על המשחקים שעשו לכם את זה.

הורדות - פינת "רקעים" תעלה בקרוב, את השירים ניתן לשמוע ועם קצת התמצאות במחשב גם להוריד ומעבר לזה, מה עוד אפשר לשים ב"הורדות"?

הרשמה לפורום - לא הבנתי. אתה מתכוון לקישור להרשמה כבר בעמוד הראשי? אם כן, אז צריך לחשוב על זה - יכול להיות לא רע.

חנות מוצרים - נראה לי היסחפות, אנחנו לא המועדון, אנחנו מועדון האוהדים. עם כל הכבוד לנו, יש לנו 2 וחצי מוצרים (אם כי בקרוב ייצאו כמה חדשים ובכל זאת), אני לא חושב שנדרשת "חנות מוצרים" בשביל זה.

בכל מקרה, שוב תודה על כל העצות ואתה מוזמן להתייחס ברצינות לדברים בהתחלה.

מעבר לזה, צפו להפתעות נוספות בקרוב...אנחנו עובדים על זה קשה בשבילכם ;)
קראתי את כול מה שרשמת...ובכללי לא התכוונתי בהכול לתוכן שבתאתר עצמו,אלא בכוונה רשמתי"פורטל".המראה הראשוני של האתר שהוא דיי יבש האמת.ככול שיותר תוכן בפורטל כך יהייה יותר מעניין וכיף להכנס לאתר.אין לי בעייה להכין לוגו...אני יעשה זאת בשמחה!
הרעיון הכללי הוא לעשות תמונות מעוצבות שיהייו קישורים לתכנים באתר.
נ'ב-אתם חייבים לתקן תתמונה שמתפצלת לשתיים,ובמקום התמונה הנוספת למטה תוסיפו פרסומת בפלאש.
תמונה

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

טוב, האמת שזה כבר עניין של גישה...
רוב החבר'ה הגיעו למסקנה שדף ראשי עמוס מדי וכזה שדורש הרבה גלגול למטה סתם ייראה קצת יותר מדי מצועצע ומיותר...
אבל...
ישנן כמה הפתעות שאמורות לצאת לפועל בקרוב ולאחר מכן אני מאמין שנוסיף 3-4 באנרים עיקריים כאלה כמו שדיברת עליהם :)

סמל אישי של משתמש
אימפריה באדום
Title: crazyred

שליחה על ידי אימפריה באדום »

האתר יפה ככה

סמל אישי של משתמש
orbrel

שליחה על ידי orbrel »

אני מאוד האבתי את האתר אני אולי לא מבין גדול בגרפיקה אבל האתר יפה לעין הלא מקצועית

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

לא מבין מה כ"כ רע בלוגו?
אמנם לא הצעקה האחרונה בתחום, אבל עדיין לא רע בכלל...(וזה גם עניין של טעם)
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

שלח תגובה