עונת 2021/2022- ליגת העל, לאומית ושאר ירקות

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: עונת 2021/2022- ליגת העל, לאומית ושאר ירקות

שליחה על ידי הפועלעולה »

כיאל כיאל... איזה שחקן.
לחשוב שאבוקסיס לא רצה להביא אותו כי יש קלטינס ומלי :דופק את הראש בקיר:

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

red guy כתב:
11 דצמבר 2021, 14:32
אולי אפשר "לזרוק" 400 אלף יורו לעונה על מאמן אבל תראה שגם מכבי כבר שנתיים לא מוצאת משהו מיוחד בסכומים האלה.
שיקול נוסף שאתה צריך להביא זה שמכבי יכולה לשים סכום כזה מבלי שזה יפגע לה בתקציב השחקנים, הנוער וכו'.
אצלנו זה לא המקרה.

אני מסכים ואף אמרתי את זה עוד כשאבוקסיס היה פה שרק זר יכול לקדם אותנו, אבל להגיד שיש לנו את הסכום וזה לא בעיה להשכיב אותו ולהתקדם זה לא מדוייק.
אנחנו מדינה לא מעניינת, שבעבר ג'ורדי והמנכ"ל הזר של מכבי וכל מיני כאלה באמת הצליחו להעמיד פה דברים מיוחדים, אבל בלי אנשים כאלה זה מאוד קשה.
לפגוע במאמן זר זה כמו לפגוע בשחקן זר, הסיכוי להיכשל גבוה מהסיכוי להצליח, אבל בכל מקרה הוא לא יהיה מתחת לרמה של הישראלי ככה שאני תמיד בעד לנסות ולא לחכות עם החרבות שלופים.
אתה חושב שהמאמנים שלך מרוויחים 8000 בחודש ותלושים לחג? הם מגיעים לסכומים די גבוהים, בהתחשב במיסוי 300-400 אלף יורו ברוטו זה ממילא איזור השכר שאתה משלם להם.
לגבי הפגיעה במאמן זר, אתה סך הכל מעדיף את הרע המוכר על הלא ודאי. אני מעדיף להביא (באופן מושכל כמובן, לא מהמותן כמו שהפועל עשו עם מנדיונדו) מאמן זר שאולי מעולה ואולי לא מאשר עוד ישראלי שאנחנו כבר יודעים שאין בו שום דבר מיוחד

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

dor69 כתב:
11 דצמבר 2021, 15:56
אתה חושב שהמאמנים שלך מרוויחים 8000 בחודש ותלושים לחג? הם מגיעים לסכומים די גבוהים, בהתחשב במיסוי 300-400 אלף יורו ברוטו זה ממילא איזור השכר שאתה משלם להם.
לגבי הפגיעה במאמן זר, אתה סך הכל מעדיף את הרע המוכר על הלא ודאי. אני מעדיף להביא (באופן מושכל כמובן, לא מהמותן כמו שהפועל עשו עם מנדיונדו) מאמן זר שאולי מעולה ואולי לא מאשר עוד ישראלי שאנחנו כבר יודעים שאין בו שום דבר מיוחד
בדיוק.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

כמה עומרי אפק רוטן. הוא לא יכול להוציא מהפה שלו משפט בלי לחנך או להעביר ביקורת. איש כזה מאוס.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

ReDo כתב:
11 דצמבר 2021, 14:23
ע"פ הפרסומים המאמן החדש הסרבי של מכבי ירוויח 400 אלף יורו לעונה. באותה נשימה הופתעתי לגלות שאיביץ שריסק פה את הליגה הרוויח 350-400 אלף יורו לעונה.

כל הזמן טוענים פה שמכבי מביאה מאמנים בסכומים שהם לא באיזור חיוג שלנו. וואלה לא מרגיש לי ש300-400 לעונה זה משהו שאנחנו לא יכולים לעמוד בו. במיוחד שאלטרנטיבה זה רוני לוי/בלבול/רן בן שמעון/ אבוקסיס.
בראיה שלי ברדה כמנהל מקצועי ומאמן זר תחתיו זה האידיאל.
והצוות שמגיע עם המאמן?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

היכולת המצוינת של כיאל מצד אחד תגרום לאלונה והצוות המקצועי ללכת עליו ומצד שני סכנין תתקשה לוותר עליו.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

CrazyRed7 כתב:
11 דצמבר 2021, 17:04
היכולת המצוינת של כיאל מצד אחד תגרום לאלונה והצוות המקצועי ללכת עליו ומצד שני סכנין תתקשה לוותר עליו.
יש לו סעיף שחרור. זה לא תלוי בהם.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

הפועלעולה כתב:
11 דצמבר 2021, 17:29
יש לו סעיף שחרור. זה לא תלוי בהם.
מה גובה סעיף השחרור שלו?

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

dor69 כתב:
11 דצמבר 2021, 15:56
א. אל תגזים לגבי המחיר אבל כן אני לא חושב שהמאמן שלנו מרוויח יותר מהשחקן הכי יקר שלנו.

ב. איך הגעת למסקנה שאני מעדיף את הרע המוכר אם אמרתי שגם במחיר של פחות מהמאמנים שמכבי מביאה, עדיין עדיף מאמן זר כי גם הוא יכשל ( וציינתי שסטטיסטית הוא עשוי להיכשל כי מה לעשות היריבות שלנו גם מחפשות אליפות וזה לא שאם מביאים מאמן זר זה מבטיח לנו אליפות), עדיין עדיף מאמן זר כי במקרה הגרוע הוא יהיה לכל הפחות ברמה של הישראלי לו אתה קורא הרע המוכר.

אני אמרתי רק מאמן זר ביום שהודיעו על פינוי הדרך לבכר, המשכתי בטענה זו גם בניצחונות של אבוקסיס וגם בכישלונות ואני ממשיך להגיד את זה בתקופת רוני לוי, גם אם יביא אליפות!
אנחנו חייבים להפסיק להסתכל על אושר רגעי ולבנות שלד להתבסס עליו חצי עשור ולא רואה את רוני לוי עושה את זה גם אם ניקח אליפות השנה.

ולמקרה ולא הבנת קודם מה התכוונתי, התכוונתי שגם אם מאמן זר שנביא יעלה פחות (והוא יעלה פחות) זה עדיין עדיף אחרי עבודת סקאוטינג והתאמה למערכת לנסות להביא צוות זר.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

red guy כתב:
11 דצמבר 2021, 18:31
א. אל תגזים לגבי המחיר אבל כן אני לא חושב שהמאמן שלנו מרוויח יותר מהשחקן הכי יקר שלנו.

ב. איך הגעת למסקנה שאני מעדיף את הרע המוכר אם אמרתי שגם במחיר של פחות מהמאמנים שמכבי מביאה, עדיין עדיף מאמן זר כי גם הוא יכשל ( וציינתי שסטטיסטית הוא עשוי להיכשל כי מה לעשות היריבות שלנו גם מחפשות אליפות וזה לא שאם מביאים מאמן זר זה מבטיח לנו אליפות), עדיין עדיף מאמן זר כי במקרה הגרוע הוא יהיה לכל הפחות ברמה של הישראלי לו אתה קורא הרע המוכר.

אני אמרתי רק מאמן זר ביום שהודיעו על פינוי הדרך לבכר, המשכתי בטענה זו גם בניצחונות של אבוקסיס וגם בכישלונות ואני ממשיך להגיד את זה בתקופת רוני לוי, גם אם יביא אליפות!
אנחנו חייבים להפסיק להסתכל על אושר רגעי ולבנות שלד להתבסס עליו חצי עשור ולא רואה את רוני לוי עושה את זה גם אם ניקח אליפות השנה.

ולמקרה ולא הבנת קודם מה התכוונתי, התכוונתי שגם אם מאמן זר שנביא יעלה פחות (והוא יעלה פחות) זה עדיין עדיף אחרי עבודת סקאוטינג והתאמה למערכת לנסות להביא צוות זר.
אז כנראה לא הבנתי את הדברים שלך נכון, היה נראה שאתה מונה בעיקר את הסיבות למה לא להביא זר

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

red guy כתב:
11 דצמבר 2021, 18:31

להסתכל קדימה ולבנות לעתיד זה טוב ונכון אך לדעתי שום מועדון בארץ לא עושה זאת כולל מכבי שמאז תום עידן ג'ורדי איבדה הרבה מהמקצוענות שלה. אנחנו בכלל לא דוגמה לבנייה לשנים קדימה כשחצי מהסגל שלנו תוך שנה שנתיים יוצא לפנסיה. וחיפה היא כרגע בפיק של הבנייה לטווח הארוך, שם זה התחיל עם בלבול וכרגע בכר ממנף את מה שנבנה שם, צריך לראות מה יהיה שם כשהמטוס יתחיל לקבל מכות בכנף, לדעתי הנחיתה תהיה יותר חדה מאשר אצלנו.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה

שליחה על ידי הפועלעולה »

אחלה רוסה. נתניה מועמדים לירידת ליגה עם לם. לאיש אין מושג.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הפועלעולה כתב:
11 דצמבר 2021, 21:23
אחלה רוסה. נתניה מועמדים לירידת ליגה עם לם. לאיש אין מושג.
אז הוא לא פפ הישראלי כמו שאמרו בתקשורת?מפתיע

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

יאללה חיפה תתנו בראש,תמיד כיף לפגוש קבוצה עם שלושה הפסדי ליגה רצופים

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

זהבי חוזר למכבי בינואר,תרשמו.