עונת 2021/2022- ליגת העל, לאומית ושאר ירקות

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: עונת 2021/2022- ליגת העל, לאומית ושאר ירקות

שליחה על ידי yedidel »

dor69 כתב:
15 מאי 2022, 10:54
ומה גורם לך לחשוב ששבירו עדיף על שגיב יחזקאל? (שאני לא מחזיק ממנו בכלל אגב, ספק כדורגלן אני קורא לו)
גיל, פוטנציאל, מקצוענות, צניעות ובערך כל פרמטר שקשור לכדורגל.
יש פה עוד אנשים שמחכים שיחזקאל "ימצה את הפוטנציאל"?

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
15 מאי 2022, 11:05
אולי כי בשנה השניה שלו בליגת העל, בעונה אחת, הוא כבש כמות של יחזקאל בליגת העל בכל השנים בערך?

חלוץ שכובש 3-4 שערים בעונה זה לא חלוץ. יחזקאל כבר בן 27, לא תקבל ממנו משהו שונה.
שאלה של יריבות ודקות משחק. מול באר שבע מתגוננים ומול ק״ש משחקים פתוח יותר, שבירו עם עונה מלאה כשחקן הרכב וכמה דקות על הדשא יש ליחזקאל?
כל חלוץ בינוני כזה שיגיע לקבוצה גדולה ייראה לכל היותר סביר, כל חלוץ בינוני יכבוש כמות סבירה עם מספיק דקות ויכבוש מעט בפירורי דקות.
הבעיה שלנו העונה הייתה שחקני הכרעה בחלק הקדמי. צריך להפסיק להתעסק במי יבוא לשחק שלוש ורבע דקות כחלוץ שלישי או כנף שני כי זה באמת לא מעניין, מי בא ל11 ונותן לי את היתרון שאני צריך זה מה שמעניין אותי

שבירו? גידלנו חלוץ ליגה סביר שגם הרווחנו עליו כסף וגם אם לא ישחק בהפועל באר שבע הוא מייצג את המחלקה בכל מקום שידרוך בו. ככל שיהיו יותר כאלה הנוער יהפוך למוקד משיכה לשחקנים צעירים שיתחילו להעדיף את הפועל באר שבע במקום לברוח מפה בגיל 15 ובצדק כי לא יוצא מפה כלום בגישה הזאת, זאת המטרה האסטרטגית האמיתית של מחלקת הנוער.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אם כך למה יחזקאל לא חורר רשתות באשדוד?הוא לא הגיע לדו ספרתי ואפילו לא קרוב. יש לו מספרים של קשר.

שבירו כבש 7 שערים בליגה הסדירה - 4 מהם נגד קבוצות הפלייאוף העליון(ביניהן הפועל ב"ש, מכבי חיפה ומכבי תל אביב).
3 נוספים מול הפועל חיפה. לא מנמושות הליגה.

כשהוא כובש נגד הגדולות זה כי יש לו שטחים.
כשהוא כובש נגד הקטנות זה כי הן גרועות.
נו באמת. תהיו קצת הגונים.

והעניין זה לא שבירו. העניין פה זה הבחירות השגויות שלנו פעם אחר פעם - מעדיפים את הפוזה והדריבל החסר תועלת על פני הפשוט והחרוץ.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
15 מאי 2022, 13:16
אם כך למה יחזקאל לא חורר רשתות באשדוד?הוא לא הגיע לדו ספרתי ואפילו לא קרוב. יש לו מספרים של קשר.

שבירו כבש 7 שערים בליגה הסדירה - 4 מהם נגד קבוצות הפלייאוף העליון(ביניהן הפועל ב"ש, מכבי חיפה ומכבי תל אביב).
3 נוספים מול הפועל חיפה. לא מנמושות הליגה.

כשהוא כובש נגד הגדולות זה כי יש לו שטחים.
כשהוא כובש נגד הקטנות זה כי הן גרועות.
נו באמת. תהיו קצת הגונים.

והעניין זה לא שבירו. העניין פה זה הבחירות השגויות שלנו פעם אחר פעם - מעדיפים את הפוזה והדריבל החסר תועלת על פני הפשוט והחרוץ.
הפשוט והחרוץ לא צריך להיות נגר ושבירו עם כל האהבה חלוץ מאוד נגרי וזה ניכר מכל פעולה שלו. אתמול ראיתי את המשחק שלהם מול ביתר, מעבר לשער (היפה יש לומר) שכבש אתה רואה שאין שינוי משמעותי ביטול. הכללית ושום מחשבה מאחורי הפעולות שלו עם הכדור.
סגנון אלון מזרחי לחלוצים עבר מהעולם מזמן, צריכים חלוץ שיודע להזיז את הכדור ולא סתם לדחוק

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אף אחד לא אמר שהוא תותח על וצריך להיות חלוץ ראשון באנקר. רוב הסיכויים שגם לא נבכה על המכירה שלו.
אבל כשאתה רואה מי נשארו על חשבונו אתה מבין שמשהו דפוק במערכת. לא יעזור כלום.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

הבעיה ששחררנו נגר בשביל נגר , שחקן שמתאים לק"ש לא מתאים לבאר שבע ולא משנה איך קוראים לו
אגב אצלנו גם מתלהבים משום מה ממהירות ולא בודקים מהירות עם הכדור או טכניקה בסיסית בהשתלטות על כדור

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

ויכוח מיותר.
לא שבירו ולא יחזקאל צריכים להיות פה, בטח שלא כשחקנים משמעותיים.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

רץ בוואטסאפ:

"מיליון דולר מענק חתימה, בגלל שהוא חופשי.
שכר 1.2 מיליון דולר לעונה, למשך שנתיים שלאחר מכן יהפוך למנהל המקצועי של הקבוצה.
לא כולל מענקי אליפות/ העפלה ללגית האלופות.
כל החולצות 7 שנמכרות עבור המועדון מתחלקות 50 אחוז ברווחים.
הודעה לתקשורת יום שלישי"

שובו של פיו-פיו לליגת העל :יריות:

כוסאמק לראות אותו בטרנר

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אשמח שיחזור. יוסיף עניין לליגה.
הוא עדיין שחקן מצוין אבל הוא מעבר לשיאו. לא חושש ממנו.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

יש גבול כמה אפשר להיות רובוטים שרק מסתכלים על מספרים.
מי שלא התלהב משבירו כשהיה פה לא אמור להתלהב ממנו עכשיו כי הוא לא באמת השתפר בפרמטרים של כדורגל.
הוא בעיקר משחק עם הרבה יותר ביטחון וזה משתקף בסיומת ובלקיחת סיכונים.

הוא לא שווה בשום צורה 13-16 שערים בכל עונה והמספרים המדהימים שלו בפלייאוף (8 מ-7, לפני כן 7 מ-24) לא אמורים לחזור על עצמם בשוטף כמו שגם עגלות כמו שכר ופלייטר פתאום נתנו את המספרים של החיים שלהם באחד מהפלייאופים הכי גרועים מבחינת איכות שהיו פה בעשור האחרון.
האם היה אפשר להאמין יותר בשבירו? אולי. האם הוא היה משחזר את ההצלחה מקרית שמונה פה? ממש לא, כי כנראה היינו מוותרים עליו בסביבות נובמבר כי כשחקן הוא לא ברמה הנדרשת ואין לו מה למכור מול קבוצות מסתגרות.
להרוויח עליו מיליון שקל זה נהדר. מאחל לו לצאת לאוסטריה כמה שיותר מהר בשביל לשנר את המומנטום. הוא יתקשה מאוד בעונה הבאה לעמוד בציפיות בטח עם מאמן כמו קורצקי.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

שמעון א כתב:
15 מאי 2022, 17:00
רץ בוואטסאפ:

"מיליון דולר מענק חתימה, בגלל שהוא חופשי.
שכר 1.2 מיליון דולר לעונה, למשך שנתיים שלאחר מכן יהפוך למנהל המקצועי של הקבוצה.
לא כולל מענקי אליפות/ העפלה ללגית האלופות.
כל החולצות 7 שנמכרות עבור המועדון מתחלקות 50 אחוז ברווחים.
הודעה לתקשורת יום שלישי"

שובו של פיו-פיו לליגת העל :יריות:

כוסאמק לראות אותו בטרנר
לא יודע עד כמה זה צעד נכון מבחינת מכבי, אין ספק שזהבי זה סמל עבורם ויש לו עוד שנה-שנתיים טובות לתת בטח בליגת הכלום שלנו אך להגיד שזה מצדיק את השכר המטורף שיציעו לו? לדעתי לא. נוסיף לכך שיש להם כבר שני חלוצים זרים ברמה גבוהה. אני מקווה שהם ימשיכו לזרוק מיליונים על שחקני התקפה כשזה בערך הבעיה האחרונה שלהם, במקומם הייתי מתמקד קודם כל בהבאת לפחות 4-5 שחקני רכש לחוליית ההגנה והקישור בנוסף לחיפוש מאמן רציני.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

זה לא רק השערים
זה הווינריות שלו
האנרגיות
442 יהלום, שזהבי ויובאנוביץ' חלוצים... וואלה, זה רמה אחת מעל מה שראינו פה בעשור האחרון.

וכמובן שזה לא יגמר רק בזהבי....
ברור לכם שהם הולכים להביא עוד 4 שחקנים לפחות.

אני מהמר שגם דור פרץ חוזר אליהם.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

לא רואה איך יובאנוביץ' וזהבי יכולים לשחק ביחד. זה לא 2015 שזהבי שיחק בהצלחה גם באגף ומאחורי החלוץ. הוא נהיה כבד וככל שהשנים עוברות הוא אפקטיבי אך ורק בתוך הרחבה.
המהלך הזה ידחוק החוצה את פריצה שזה מבורך.

גם בניון היה ווינר ענק עם אנרגיות מדהימות. כשליגיונרים עם אגו כזה חוזרים לארץ משהו בראש שלהם משתבש. נחכה ונראה מה יקרה.
בכל מקרה ההודעה שהבאת היא כנראה פייק למרות שבכל מקרה אני רואה את זהבי חוזר לארץ.
חזרה של פרץ יותר "מפחידה" מבחינתנו, למרות שראיתי ראיון שלו לא מזמן שהוא אמר שהוא ירצה להמשיך באירופה גם אם לא ימשיך באיטליה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Itay כתב:
15 מאי 2022, 17:08
לא יודע עד כמה זה צעד נכון מבחינת מכבי, אין ספק שזהבי זה סמל עבורם ויש לו עוד שנה-שנתיים טובות לתת בטח בליגת הכלום שלנו אך להגיד שזה מצדיק את השכר המטורף שיציעו לו? לדעתי לא. נוסיף לכך שיש להם כבר שני חלוצים זרים ברמה גבוהה. אני מקווה שהם ימשיכו לזרוק מיליונים על שחקני התקפה כשזה בערך הבעיה האחרונה שלהם, במקומם הייתי מתמקד קודם כל בהבאת לפחות 4-5 שחקני רכש לחוליית ההגנה והקישור בנוסף לחיפוש מאמן רציני.
על מה אתה מדבר? זה ה-רכש שיחזיר להם את התואר, הוא הרבה הרבה מעבר לשחקן מעולה מקצועית בשביל מכבי. בעניין החוזה- עוד כשהוא עזב הוא עבר את המיליון יורו לעונה, עכשיו גם איתו שאר הסגל שלהם הרבה יותר זול מבחינת החוזים, שחקני קצה ספסל הרוויחו שם 300 כמו כלום בזמנו. תוסיף את העובדה שהם כפול במנויים מהימים ההם ושהחתמה כזאת כנראה תבטיח להם סולד אאוט של בערך 23 אלף מנויים ואין להם דאגת פייר פליי על הראש

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

זהבי עצמו לא מדאיג אותי, אלא זה שמיץ התעורר.
גם דור פרץ יכול לחזור אליהם והם ייקחו אליפות קל.
לכן חייבים אצלנו ללכת על מאמן זר ולא לוותר על אף שחקן שרוצים, וזרים הכי טובים שאפשר להביא.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה