יש ממשלה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
nir767676

Re: יש ממשלה

שליחה על ידי nir767676 »

gooner כתב:
07 יולי 2022, 19:35
לא הבנתי מה מרמז שאני נגד משטר דמוקרטי, אתה יכול לפרט?
אני לא מכיר את התואר "המדינה המוצלחת בהיסטוריה", אבל אני מכיר למשל את "מדד הדמוקרטיה", שבו ארה"ב (כמו גם ישראל) מדורגת כ"דמוקרטיה פגומה", ובמקום בינוני בין מדינות המערב - ה 25 (ישראל כמה מקומות אחריה).
אתה טוען שנבחרי הציבור יבחרו את האנשים הלא נכונים שרק יועילו למפלגה, ואתה טוען שאותם שופטים אינם השופטים הנכונים לתפקיד.
משמע אתה יודע יותר טוב מנבחרי הציבור אילו שופטים נכונים לתפקיד ואילו לא נכונים לתפקיד - דהיינו אתה נגד בחירת העם.

דומני ששופטים שיועילו למפלגה שנבחרת על ידי הציבור - יועילו לציבור.

ארה"ב המדינה המוצלחת בהיסטוריה מעצם היותה המעצמה החזקה ביותר בעולם, צריך עיניים בשביל זה לא צריך מדד של כמה שמאלנים.
אמנם בשנים האחרונות נראה שהם בדרך הבטוחה לאבד את התואר המעצמה החזקה ביותר בעולם, אבל זה רק בגלל שהם הפכו להיות מוקד הפרוגרס העולמי והפרוגרס חד משמעית נותן עבודה בלהרוס את בנין הכח שהם צברו לאורך ההיסטוריה

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

nir767676 כתב:
07 יולי 2022, 22:33
אתה טוען שנבחרי הציבור יבחרו את האנשים הלא נכונים שרק יועילו למפלגה, ואתה טוען שאותם שופטים אינם השופטים הנכונים לתפקיד.
משמע אתה יודע יותר טוב מנבחרי הציבור אילו שופטים נכונים לתפקיד ואילו לא נכונים לתפקיד - דהיינו אתה נגד בחירת העם.

דומני ששופטים שיועילו למפלגה שנבחרת על ידי הציבור - יועילו לציבור.

ארה"ב המדינה המוצלחת בהיסטוריה מעצם היותה המעצמה החזקה ביותר בעולם, צריך עיניים בשביל זה לא צריך מדד של כמה שמאלנים.
אמנם בשנים האחרונות נראה שהם בדרך הבטוחה לאבד את התואר המעצמה החזקה ביותר בעולם, אבל זה רק בגלל שהם הפכו להיות מוקד הפרוגרס העולמי והפרוגרס חד משמעית נותן עבודה בלהרוס את בנין הכח שהם צברו לאורך ההיסטוריה
1. אני האחרון שיודע לבחור שופטים.
מהתגובה שלך, מתקבל הרושם שלדעתך דמוקרטיה מסתכמת ב"הרוב קובע ומותר לו הכל". אין הפרדת רשויות, אין שוויון מול החוק, ואין צורך באיזונים. נותנים את כל הכוח לממשלה, ממילא אצלינו היא גם שולטת בכנסת, אז גם ניתן לה למנות לבדה את השופטים, כדי ש 51% יוכלו ביתר קלות לדרוס את ה 49% שלא תמכו בה.
2. מדד הדמוקרטיה הוא לא מדד שמאלני, כדאי לבדוק לפני שכותבים שטויות. הוא מטעם האקנומיסט, עיתון מוערך בעיקר כלכלי עם אג'נדה מאוד ימנית בתחום הזה
3. ההתפעלות שלך מהדמוקרטיה האמריקאית, היא יותר מתמוהה לאור העובדה שסקר אחר סקר, מסתבר שלמעלה מ 70% מהרפובליקנים בטוחים שגנבו להם את הבחירות.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

כל הכבוד לכם הצלחתם

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

הצלחתם לגרום לי לעזוב.
זה לא פורום כאן זה ערימה של אנשים רעים שרק מחפשים איך לפגוע
תהנו לכם...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
סניור

Re: כל הכבוד לכם הצלחתם

שליחה על ידי סניור »

לא הגבתי בנושא המקורי כי זה היה דיון עקר.
אבל אנשים העירו לך באופן חברי וברור שמה שכתבת מסכן אותך וחושף אותך לתביעה, אלא אם יש לך הוכחות בנושא.
אתה בחרת להתגונן ולהפוך את זה למשהו נגדך שעושים בכוונה.
נכון שהרבה פעמים יש שיח מאוד מתלהם, אבל הפעם זה באמת היה עצות לטובתך ועדיף היה לך לקבל ולמחוק.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

חשוב לי להגיב לך פה, בפורום בפומבי ולא בהודעה פרטית.

דר, אתה לא ילד. אתה לא באמת מתרגש מקצת סתלבט.
אך אחד פה לא צוחק עליך אלא איתך אל תיקח קשה.

אף אחד פה לא מכיר אותך באמת ולא יורד עליך,
וגם אלה שכן מנסים זה מראה כמה הם קטנים ולא אתה.

חוץ מזה שגם אתה לפעמים מסתלבט פה על אנשים אז אתה אמור לזרום כשמסתלבטים איתך באותו מטבע.

בקיצור אל תיקח קשה הכל בסדר.

בלי קשר לכל זה, כשאתה כותב דברים על אנשים בפורום ציבורי,
במיוחד אם זה שמועות ודברים לא מבוססים תוסיף לכאורה, כדי שלא ישתמע שאתה מאשים או מעליל בטעות.
זה באמת יכול לחשוף אותך לתביעה,
לא במקרה הזה כמו שכתבו לך אבל תהיה יותר זהיר.

ולכל שאר החברים שכותבים פה, וואלה אני מופתע.
רובכם אנשים בוגרים שמבינים מה ההשלכות שיכולות לקרות מהתנהגות כזאת כלפי בנאדם אחד.
חכמה של אנשים קטנים ליפול על חלשים.
תתביישו.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

הלכתם רחוק
גועל נפש
מקווה שאת הילדים שלכם אתם מחנכים אחרת

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

nitsande כתב:
27 יולי 2022, 20:42
חשוב לי להגיב לך פה, בפורום בפומבי ולא בהודעה פרטית.

דר, אתה לא ילד. אתה לא באמת מתרגש מקצת סתלבט.
אך אחד פה לא צוחק עליך אלא איתך אל תיקח קשה.

אף אחד פה לא מכיר אותך באמת ולא יורד עליך,
וגם אלה שכן מנסים זה מראה כמה הם קטנים ולא אתה.

חוץ מזה שגם אתה לפעמים מסתלבט פה על אנשים אז אתה אמור לזרום כשמסתלבטים איתך באותו מטבע.

בקיצור אל תיקח קשה הכל בסדר.

בלי קשר לכל זה, כשאתה כותב דברים על אנשים בפורום ציבורי,
במיוחד אם זה שמועות ודברים לא מבוססים תוסיף לכאורה, כדי שלא ישתמע שאתה מאשים או מעליל בטעות.
זה באמת יכול לחשוף אותך לתביעה,
לא במקרה הזה כמו שכתבו לך אבל תהיה יותר זהיר.

ולכל שאר החברים שכותבים פה, וואלה אני מופתע.
רובכם אנשים בוגרים שמבינים מה ההשלכות שיכולות לקרות מהתנהגות כזאת כלפי בנאדם אחד.
חכמה של אנשים קטנים ליפול על חלשים.
תתביישו.
אני לא תופס ממנו חלש בכלל. אני אולי חריף אבל הוא טרול אינטרנטי שמסוגל להגיב ולהשחיר שם של אדם בתגובה אחת ובתגובה אחרת בנושא השני ובהפרש של דקה להחליט על עובדות שאלו ספקולציות.
הביקורת עליו היום נהייתה ארסית רק כשהוא הסתלבט על אנשים שהעירו לו לטובתו וחזרו והתעקשו שהוא טועה (לטובתו!!! אם אדון חתואל רואה את זה זו תביעת לשון הרע של כמה עשרות אלפים)
להבדיל יש פה המון ויכוחים של אנשים שמתנהגים אחד לשני כמו צ׳ילבות ויורדים לאישי בלי שאף אחד בוכה.
אדם חלש באמת שנפגע באמת בצורה עמוקה מביקורות לא יכול להיות אדם שהוא הראשון לקפוץ להסתלבט כשזה מישהו אחר כי אדם חלש מבין את החלשים, מה ששנוא עליך וזה. אני גם לא זוכר אותו מתלונן כשיש עליהום על משתמש אחר אלא לוקח קלשון ומצטרף להמון, לכל הפחות שישתוק.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

תשאר
תשאר
תשאר
תשארררר :תופים: :תופים: :תופים:
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

מה נסגר עם הטרלול? הזוי מה שניהיה פה בגלל השמאלנים האנרכיסטים

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

שיש כתב:
03 מרץ 2023, 15:01
לא ניכנס למהות הויכוח אבל יש פה ציבור גדול שבאמת חרד ממה שקורה, קשה מאוד לזייף פחד בין אם הוא מוצדק ובין אם לא. אני מקווה באמת שכולם יירדו מהעצים שלהם וישבו לדבר כי רק ככה יהיה אפשר להתחיל להחזיר את החיים פה לשפיות, באמת שזה נהיה בלתי נסבל ההתנהלות של הפוליטיקאים פה (כולם!)

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לא חרד ולא גרביים. הם מפגינים בגלל סיבות פוליטיות. הפסידו בבחירות ולא מוכנים לקבל את התוצאה.
90% מהם היו גם בהפגנות בלפור ו90% מהם נמנים על צד פוליטי מאוד מסוים.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב:
03 מרץ 2023, 15:38
לא חרד ולא גרביים. הם מפגינים בגלל סיבות פוליטיות. הפסידו בבחירות ולא מוכנים לקבל את התוצאה.
90% מהם היו גם בהפגנות בלפור ו90% מהם נמנים על צד פוליטי מאוד מסוים.
יש כאלה שכן ויש כאלה שלא, ברור שהמחאה מתודלקת ע״י גורמים פוליטיים מסיבות פוליטיות גרידא אבל כשזה מגיע לציבור המוחים עצמו יש הרבה שבאמת בטוחים שלמחרת הקריאה השלישית הם יחיו ברוסיה וגם אם אין לזה בסיס יש פה כשל משמעותי בהוצאה לפועל ובהסברה של הדברים כמו שהם. כמות הדיסאינפורמציה, הסיסמאות הפופוליסטיות והפייק ניוז שעפות באוויר מכל הצדדים משקפים את הזלזול של המערכת הפוליטית בציבור שברובו הגדול לא מבין את המערכות האלה בכלל והדרג הפוליטי מנצל את זה.
אני אומר את מה שאני אומר בתור אחד שכן תומך ברפורמה והתבטאתי פה לא מעט בעדה הרבה לפני שהצעת לוין-רוטמן עלתה על השולחן (למעט אולי סעיף זה או אחר שהרחיק לכת וצריך לעדן, פתיר לגמרי)

דעתי היא שיש פיתרון אחד שישביע את רצונם של כולם למצב הזה והיא העברה של הרפורמה בתור פרק בחוקה שלמה וקשיחה שתיכנס לתוקף. כל מכוני המחקר המובילים שעומדים מאחורי הצדדים (פורום קהלת, המכון הישראלי לדמוקרטיה וכו׳) אגב מסכימים בנושא הזה ואפשר לשמוע את זה בכל ההתבטאויות הפומביות שלהם. אני מקווה שהאופציה תעלה בשיחות עם הנשיא ושמישהו יתעורר על עצמו, ייקח אחריות ויזיז פה משהו.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

שיש כתב:
03 מרץ 2023, 15:01
באמת בושה ש"השמאלנים האנרכיסטים" לא מחכים ברגליים פשוקות בזמן שממשלה קיצונית שכוללת עבריינים, פאשיסטים, חשודים בפלילים ואנשים חשוכים באופן כללי מעבירה פה חוקים שמנוגדים לתפיסת עולמם.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
03 מרץ 2023, 17:10
באמת בושה ש"השמאלנים האנרכיסטים" לא מחכים ברגליים פשוקות בזמן שממשלה קיצונית שכוללת עבריינים, פאשיסטים, חשודים בפלילים ואנשים חשוכים באופן כללי מעבירה פה חוקים שמנוגדים לתפיסת עולמם.
תרשה לי לגחך
תיארת פה את הפרקליטות , המשטרה והחברים האנרכיסטים שלך
הלכתם רחוק מיגי ידידי
אשכרה מבחינתכם תמות נפשי עם פלישתים. עאלק דמוקרטיה

אגב מה עם משפט נתניהו אתה עדיין עוקב או שכמו כל החברה שלך ממשיך כרגיל?

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

dor69 כתב:
03 מרץ 2023, 15:22
לא ניכנס למהות הויכוח אבל יש פה ציבור גדול שבאמת חרד ממה שקורה, קשה מאוד לזייף פחד בין אם הוא מוצדק ובין אם לא. אני מקווה באמת שכולם יירדו מהעצים שלהם וישבו לדבר כי רק ככה יהיה אפשר להתחיל להחזיר את החיים פה לשפיות, באמת שזה נהיה בלתי נסבל ההתנהלות של הפוליטיקאים פה (כולם!)
יש פה ציבור שעבר ועובר שטיפת מוח.

המחאה היא נגד ביבי, חרדים, מתנחלים וכל מה שלא אליתא
קיבלו נוק אאוט לפנים ולא מסוגלים להכיל את הבושה.
משפט ביבי מתפורר להם מול העניים, מה משאר להם אבוי, זעקי מולדת שמאלנית

שלח תגובה