יש ממשלה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: יש ממשלה

שליחה על ידי ForeverRed »

סניור כתב:
26 מרץ 2023, 23:46
הוא לא יקיר של אף אחד.
הוא המראה מול הפנים של הרבה אנשים שסירבו לראות מה קורה כאן.
המנהיג הגדול שלא מעוניין לשמוע את האמת, אלא רק האינטרס האישי שלו מוליך אותו.
את האמת אפשר להגיד בארבע עיניים, לא חייב לקחת מיקרופון ולהצית עוד יותר את השטח. זה מעשה שאין עליו מחילה ובלי קשר אני חושב שרובכם מפספסים את הנקודה.
ביבי הוא מנהיג הססן שתמיד יבחר בשקט תעשייתי. הוא שבוי בידיי הקואליציה שלו (וטוב שכך). אם זה היה תלוי בו הוא היה עוצר כבר מזמן. חבל רק שכרגיל, לא ידעו לנהל ובעיקר לשווק את זה נכון. השמאל, להביל, אלוף בזה. התוצאות בשטח. החמצה של הזדמנות היסטורית לתקן עוולות היסטורים. לא יכול להגיד שאני מופתע.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אחרי אירועי הערב כבר אין דרך חזרה, הקרב על התודעה הוכרע מזמן והנראטיב התקבע סופית.
ביבי סיים את הקריירה הפוליטית שלו הערב עם ההחלטה האומללה הזו. צריכים לעצור כי שום טוב לא יצמח מפה יותר והמטרה היחידה כרגע היא למנוע דם. אף אחד לא יבוא באמת להידבר עם הימין ובטח שלא ״תאושר״ הרפורמה ע״י בימה״ש גם אם איכשהו היא מצליחה ״לעבור״ בהצבעה בכנסת.
יש לי לא מעט ביקורת על הימין והתנהלותו אבל הערב בעיקר עצוב לי, לצערי כל המחנה הולך להתפרק לחתיכות ומחלחלת ההבנה שאין פה באמת שני צדדים במשחק. הלקח החשוב שלמדנו הוא שאנחנו לא שונים מאף מדינה באיזור - אין פה שום דמוקרטיה, במזרח התיכון כמו במזרח התיכון הביריון האלים הוא המנצח.

לילה טוב ושנדע ימים טובים יותר

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

😥
בוקר קשה אחרי לילה בלי שינה

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

מוזמנים להציץ באירועי השבוע האחרון בצרפת כדי להבין אלימות ואנרכיה מה היא.
אתמול ראינו עם שמבין שנחצו כל הגבולות ושמי שאנור להנהיג אותו מעוניין בטובתו האישי בלבד והמציאות לא רלוונטית עבורו.
זה כבר מזמן לא ימין או שמאל, אלא המדינה מול האישי.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

סניור כתב:
27 מרץ 2023, 06:04
מוזמנים להציץ באירועי השבוע האחרון בצרפת כדי להבין אלימות ואנרכיה מה היא.
אתמול ראינו עם שמבין שנחצו כל הגבולות ושמי שאנור להנהיג אותו מעוניין בטובתו האישי בלבד והמציאות לא רלוונטית עבורו.
זה כבר מזמן לא ימין או שמאל, אלא המדינה מול האישי.
בולשיט.
זה ימין מול שמאל. זה אליטה מול ישראל השניה. זה מחאה נגד תוצאות הבחירות.
העטיפה של יעני דיקטטורה זה סתם בשביל לשטוף את המוח לאלפי טמבלים שימושיים.

סמל אישי של משתמש
סניור

שליחה על ידי סניור »

CrazyRed7 כתב:
27 מרץ 2023, 06:14
בולשיט.
זה ימין מול שמאל. זה אליטה מול ישראל השניה. זה מחאה נגד תוצאות הבחירות.
העטיפה של יעני דיקטטורה זה סתם בשביל לשטוף את המוח לאלפי טמבלים שימושיים.
ברור, כולם טמבלים שימושיים רק אלו שעוד שינו את דעתם הם לא. כל העולם חבר נגד תוצאות הבחירות. ישראל השניה והמקופחת של לוין ורוטמן, לא חלילה של הפריפריה והאזרחים שלאף אחד לא אכפת מהם.
יש לך דוגמא למשהו אחד שהממשלה הזו רק עסקה בו, עזוב עשתה, עבור האזרחים שלה בחודשים האחרונים?
ולא, חוק דרעי או חוק המתנות לא עוזרים לאף אזרח בהנחה שהוא אדם עובד ושומר מחוק מכל הישראליות - ראשונה עד עשירית.
גם אנשים שהצביעו ליכוד כבר מבינים.
אבל חבל על הזמן, אלו ויכוחים בלי תכלית.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

dor69 כתב:
27 מרץ 2023, 00:57
אחרי אירועי הערב כבר אין דרך חזרה, הקרב על התודעה הוכרע מזמן והנראטיב התקבע סופית.
ביבי סיים את הקריירה הפוליטית שלו הערב עם ההחלטה האומללה הזו. צריכים לעצור כי שום טוב לא יצמח מפה יותר והמטרה היחידה כרגע היא למנוע דם. אף אחד לא יבוא באמת להידבר עם הימין ובטח שלא ״תאושר״ הרפורמה ע״י בימה״ש גם אם איכשהו היא מצליחה ״לעבור״ בהצבעה בכנסת.
יש לי לא מעט ביקורת על הימין והתנהלותו אבל הערב בעיקר עצוב לי, לצערי כל המחנה הולך להתפרק לחתיכות ומחלחלת ההבנה שאין פה באמת שני צדדים במשחק. הלקח החשוב שלמדנו הוא שאנחנו לא שונים מאף מדינה באיזור - אין פה שום דמוקרטיה, במזרח התיכון כמו במזרח התיכון הביריון האלים הוא המנצח.

לילה טוב ושנדע ימים טובים יותר
כן, ברור.
לחוקק חוקים פרסונליים זה דמוקרטיה, ולבקש חוקה שלא תפלה אזרחים זה דיקטטורה.
מי שמפגין הוא בריון אלים, וזה שדורס מפגינים, מרסס אותם ומכה אותם ומחליף מפקדי משטרה כי לא הרביצו מספיק הוא דמוקרט בנשמתו.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

סניור כתב:
27 מרץ 2023, 06:20
ברור, כולם טמבלים שימושיים רק אלו שעוד שינו את דעתם הם לא. כל העולם חבר נגד תוצאות הבחירות. ישראל השניה והמקופחת של לוין ורוטמן, לא חלילה של הפריפריה והאזרחים שלאף אחד לא אכפת מהם.
יש לך דוגמא למשהו אחד שהממשלה הזו רק עסקה בו, עזוב עשתה, עבור האזרחים שלה בחודשים האחרונים?
ולא, חוק דרעי או חוק המתנות לא עוזרים לאף אזרח בהנחה שהוא אדם עובד ושומר מחוק מכל הישראליות - ראשונה עד עשירית.
גם אנשים שהצביעו ליכוד כבר מבינים.
אבל חבל על הזמן, אלו ויכוחים בלי תכלית.
אלה ויכוחים בלי תכלית כי אתה חושב שהשמש זורחת לך מהתחת. אתה יודע מה טוב גם למצביעי הליכוד.
הרפורמה המשפטית זה הדיל ברייקר. מה אכפת לי משאר הדברים אם הממשלה שאני בוחר בה פעם אחר פעם לא מסוגלת למשול?הנה קיבלנו דוגמא נהדרת לכך. שורפים מדינה כי הממשלה עשויה לבחור 2 שופטים לעליון.

ואם אתה באר שבעי ואתה לא מבין למה הרפורמה כל כך הכרחית אז וואלה הבעיה היא בך אחי.
מבחינתי שיעבירו את הרפורמה ויפרקו את הממשלה. זה הדבר היחיד שחשוב על מנת שנחזור להיות דמוקרטיה אמיתית, עם קול שווה לכל אזרח, שיוויון הזדמנויות לכל ומערכת משפט לא מנותקת.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

ויכוח מטופש.
הוכח מעל לכל ספק מי באמת שולט במדינה והוכח מעל לכל ספק שבחירות מיותרות כאן.
והוכח מעל לכל ספק שבימין יושבים מטומטמים אמיתיים שקיבלו בבחירות האחרונות אמון מלא וזרקו אותו לפח בקבלת החלטות של אדיוטים מטומטמים והוכח מעל לכל ספק שדיבורים על אחים ובבל״ת הם קשקוש בלבוש כי ברגע האמת המדינה הזאת מחולקת למעמדות.
מצידי שיזרקו את הרפורמה לבית השימוש היא גם ככה לא רלוונטית ולא ייצא ממנה כלום בפועל.
יום היסטורי,היינו עדים לניסיון הפיכה שצלח שיהיה לנו רק טוב והמון בריאות.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Red Tiger כתב:
27 מרץ 2023, 07:14
ויכוח מטופש.
הוכח מעל לכל ספק מי באמת שולט במדינה והוכח מעל לכל ספק שבחירות מיותרות כאן.
והוכח מעל לכל ספק שבימין יושבים מטומטמים אמיתיים שקיבלו בבחירות האחרונות אמון מלא וזרקו אותו לפח בקבלת החלטות של אדיוטים מטומטמים והוכח מעל לכל ספק שדיבורים על אחים ובבל״ת הם קשקוש בלבוש כי ברגע האמת המדינה הזאת מחולקת למעמדות.
מצידי שיזרקו את הרפורמה לבית השימוש היא גם ככה לא רלוונטית ולא ייצא ממנה כלום בפועל.
יום היסטורי,היינו עדים לניסיון הפיכה שצלח שיהיה לנו רק טוב והמון בריאות.
חוץ מהחלק על הרפורמה, מסכים עם הכל.
יום עצוב לכל איש פשוט במדינת ישראל באשר הוא.
גם לאלה שמצטרפים לגל הזה ולא מבינים את ההשלכות של המעשים המטופשים שלהם.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

gooner כתב:
27 מרץ 2023, 06:28
כן, ברור.
לחוקק חוקים פרסונליים זה דמוקרטיה, ולבקש חוקה שלא תפלה אזרחים זה דיקטטורה.
מי שמפגין הוא בריון אלים, וזה שדורס מפגינים, מרסס אותם ומכה אותם ומחליף מפקדי משטרה כי לא הרביצו מספיק הוא דמוקרט בנשמתו.
אתה אולי ניצחת אבל מחנה שלם מסתובב בתחושה (מוצדקות לחלוטין) שהוא לא שווה לך ואין לו שום משמעות או השפעה במדינה הזאת.
אם זה דמוקרטיה בשבילך אז מה אני אגיד לך, הצלת את הדמוקרטיה שלך. פעם הבאה תצביע לבד ותנצח את עצמך בבחירות שלך, אני עם הפוליטיקה פה סיימתי

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dor69 כתב:
27 מרץ 2023, 09:43
אתה אולי ניצחת אבל מחנה שלם מסתובב בתחושה (מוצדקות לחלוטין) שהוא לא שווה לך ואין לו שום משמעות או השפעה במדינה הזאת.
אם זה דמוקרטיה בשבילך אז מה אני אגיד לך, הצלת את הדמוקרטיה שלך. פעם הבאה תצביע לבד ותנצח את עצמך בבחירות שלך, אני עם הפוליטיקה פה סיימתי
זה בדיוק מה שהם רוצים להשיג. דיכוי של חצי עם.
אל תתן להם את התענוג. נמשיך לחפש מנהיג שיהיה מספיק אמיץ ויעשה את המהפכה הדרושה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

הבעיה הגדולה שלנו זה הצבא והמשטרה כשהם בצד שמאל אין שם לנו סיכוי

אני רק מקווה שנוכל להמשיך לקיים מצוות ולשמור שבת ולהניח תפילין בלי שיעצרו אותנו

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

dor69 כתב:
27 מרץ 2023, 09:43
לא הבנתי איפה ניצחתי.
הדבר העיקרי שגיליתי פה בחודשים האחרונים, הוא שמול השנאה שלכם בצירוף הפרזיטיות של החרדים, המדינה הזו גמורה.
לא חושב שתבינו אי פעם שכך לא מתנהגים לאזרחים אחרים במדינה דמוקרטית, וגם אם הייתה פה חוקה, לא יודע אם היא היתה מספיקה מול חוסר הדמוקרטיות שלכם.
הבת שלי החליטה בחודש האחרון שהיא לא תשרת בצה"ל, ותרד מהארץ בסיום בית הספר. מה שהתגלה עכשיו, זה שהיא כנראה לא תהיה לבד.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

CrazyRed7 כתב:
27 מרץ 2023, 06:36
אלה ויכוחים בלי תכלית כי אתה חושב שהשמש זורחת לך מהתחת. אתה יודע מה טוב גם למצביעי הליכוד.
הרפורמה המשפטית זה הדיל ברייקר. מה אכפת לי משאר הדברים אם הממשלה שאני בוחר בה פעם אחר פעם לא מסוגלת למשול?הנה קיבלנו דוגמא נהדרת לכך. שורפים מדינה כי הממשלה עשויה לבחור 2 שופטים לעליון.

ואם אתה באר שבעי ואתה לא מבין למה הרפורמה כל כך הכרחית אז וואלה הבעיה היא בך אחי.
מבחינתי שיעבירו את הרפורמה ויפרקו את הממשלה. זה הדבר היחיד שחשוב על מנת שנחזור להיות דמוקרטיה אמיתית, עם קול שווה לכל אזרח, שיוויון הזדמנויות לכל ומערכת משפט לא מנותקת.
שני שופטים לעליון זה השתיים וחצי כתבות החדש?

שלח תגובה