יש ממשלה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: יש ממשלה

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
28 מרץ 2023, 09:53
אני לא איש תקשורת, לא משפיען ולא ידוען.
אין לי עשרות אלפי עוקבים.
אני לא קשור למנהיגים פוליטים מכל סוג.
מכאן שאני לא שופר. מקסימום מדקלם דף מסרים (וגם זה לא נכון).
לא אמרתי שמשפטן שתומך משקר. אמרתי שהוא מגיב מפוזיציה. לכן צריך לשאול משפטן *ניטרלי* שלא תומך בנתניהו ולא מתנגד לו.
בראשי וציפורי הם לא כאלו. בגלל זה אצלם התיקים קורסים כל שבוע מחדש למרות שהמשפט ממשיך.
גם חלק מתומכי נתניהו חושבים שהוא התחרפן.
בועז בן צור, עו"ד שלו איים להתפטר.
https://www.news1.co.il/Archive/001-D-467003-00.html
חיים ביבס מהליכוד נגדו.
https://news.walla.co.il/break/3568529
אפשר להמשיך עוד.
רוב ראשי המשק, מערכות הבטחון, המשפט ומי לא חושבים שהוא איבד את זה.
זה שאתה בורח זה בסדר. אני לא נעלב ואולי זה עדיף. זה שאתה (לא אישית) רץ לעברי באמוק, בקללות ובאיומים זה פחות בסדר.
לגבי השורה התחתונה זה לא בסדר לשני הכיוונים , לחסום כבישים זו עבירה מאוד קשה עפ"י אהרון ברק רק שזה בצד הנכון
סרבנות
קריאה למרי אזרחי

אני באופן אישי מאוד מאוכזב מביבי כי הוא יעשה הכל כדי לא להתעמת וחבל , הייתי שמח שהוא היה קצת יותר בן גבירי או סמוטריצ'י

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

"ביבי איבד את זה" זה "ראש ממשלה עם כתבי אישום" החדש.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

ForeverRed כתב:
28 מרץ 2023, 07:01
תגובה שהיא כתב הוכחה מדהים.

מתלונן על התקרבנות ומתקרבן.
מתלונן על תקיפות ותוקף.
מתלונן על חוסר כבוד, ירידה לפסים אישיים ו.. יודע מה? אצטט לך את עצמך:

"וחבל שלא היית בהפגנה היום בב"ש.
המון של ביביסטים מוסתים, חלקם מהאולטרס, שרץ למפגינים
חלקם עם ילדים קטנים, בקללות, איומים, יריקות ובלי המשטרה כנראה שגם באלימות פיזית.
היית מרגיש בבית ביחד עם קרייזירד ופוראבררד".

אלה הם פני הצביעות של השמאל הישראלי.
אבל זה בסדר, מותר לכם. אנחנו קופים הרי.

דרישת שלום מההפגנות הטהורות והלא אלימות בתל אביב, שם הבעירו כבישים, פצעו שוטרים, זרקו בלוקים וכלים הנדסיים. אבירי המוסר, מה היינו עושים בלעדיכים.

אני סיימתי. מזמין אותך לכתוב את המילה האחרונה כדי להתמלא בעוד קצת חשיבות עצמית, חוכמה בשקל תשעים ואליטיסטיות מדומינת כמו שאתה אוהב.
אני לא זה שהציג את עצמו פה כאזרח סוג ב וכקוף.
אלו ציטוטים שלך רק מהשרשור הזה:
הסר דאגה מלבך, "הבוחרים שלה עצמה" מבסוטים עד הגג. (בנוגע לאופוזיציה הקודמת שהצביעה בעד איחוד משפחות ונגד חוקי יו"ש).
דמגוג שחי בפנטזיות; גנב דעת. (ל-GOONER, יבדל"א)
לגבי המפגינים:
מי שישאר ברחובות את אותם אנרכיסטים שהיו שם בכל השנים האחרונות.
כל המפגינים יחד הם אולי שניים-שלושה מנדטים. יש המון שנסחפים עם הזרם ולא מבינים בכלל על מה.
מיעוט קולני שעושה הרבה מאוד רעש.
הטקטיקה שלהם היא ליצור כאוס. לייצר בהלה. לא רחוק מהרעיון שעומד מאחורי טרוריסטים
+1 על ההודעה של קרייזירד: אנשים שפוגעים במדינה במודע, שונאים כל מה שהיהדות מסמלת ומוכנים לשלב ידיים עם האויב כדי לפגוע ב"אחים שלהם" - לא אחים שלי.
לGOONER (החבר הדמגוג שלי) ולי: רוע כמו שיש בכם, אלימות סמויה, אכזריות, כוחנות, צביעות, דבקות במטרה כנגד כל סיכוי והיגיון אפשרי.
ואחר כך איום מרומז או איחולים לדברים רעים: תזכרו משהו - הגלגל תמיד מתסתובב בסוף. והקארמה לא פוסחת על אף אחד.

אני מנגד כתבתי שאתה ועוד שני כותבים פה (החסרתי את שיש ואיתו הסליחה) שתומכים בחקיקה, יוצאים נגד המפגינים וכו' הייתם מרגישים בבית אתמול.
ואני זה שיורד לפסים אישיים וכותב בחוסר כבוד.

אם אתה לא רואה הבדל בין תקיפת מפגינים, נשים וילדים על ידי קבוצה שטופת מוח (ואתה מכיר אותם טוב מהמשחקים נגד בית"ר) לבין התפרעות מפגינים (שאני נגדה) כלפי כוחות בטחון שהוכשרו לטפל בהפרות סדר אז זו בעיה.
הייתי כותב שנפגע לך שיקול הדעת אבל יש מצב שהיית כותב שאני תוקף אותך.
בקיצור, כשמפגיני שמאל ירביצו למפגיני ימין כולל נשים וילדים דבר איתי.
בינתיים, בעולם האמיתי, זה של העובדות, ראינו אתמול מצד אחד ילדים בוכים ומצד שני ילדים שעושים תנועות מגונות ומקללים.
תנסה לגלות לבד מי היו בצד שמאל ומי בצד ימין.
תנסה לגלות עם מי הצטלמו מירי רגב ואיתמר בן גביר, שרים בממשלה שאתה תומך בה.
עכשיו, כשאני מלא בחשיבות עצמית, בחוכמה בשקל ותשעים ובאליטיסטיות מדומיינת כמו שאני אוהב, אוכל לחזור לתכנן את ההפגנות של מוצ"ש. בכל זאת סורוס משלם לי במזומן.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אריאל2 כתב:
28 מרץ 2023, 10:53
הסר דאגה מלבך, "הבוחרים שלה עצמה" מבסוטים עד הגג. (בנוגע לאופוזיציה הקודמת שהצביעה בעד איחוד משפחות ונגד חוקי יו"ש).
לגבי המפגינים:
כל המפגינים יחד הם אולי שניים-שלושה מנדטים. יש המון שנסחפים עם הזרם ולא מבינים בכלל על מה.
+1 על ההודעה של קרייזירד: אנשים שפוגעים במדינה במודע, שונאים כל מה שהיהדות מסמלת ומוכנים לשלב ידיים עם האויב כדי לפגוע ב"אחים שלהם" - לא אחים שלי.
לGOONER (החבר הדמגוג שלי) ולי: רוע כמו שיש בכם, אלימות סמויה, אכזריות, כוחנות, צביעות, דבקות במטרה כנגד כל סיכוי והיגיון אפשרי.
ואחר כך איום מרומז או איחולים לדברים רעים: תזכרו משהו - הגלגל תמיד מתסתובב בסוף. והקארמה לא פוסחת על אף אחד.

אני מנגד כתבתי שאתה ועוד שני כותבים פה (החסרתי את שיש ואיתו הסליחה) שתומכים בחקיקה, יוצאים נגד המפגינים וכו' הייתם מרגישים בבית אתמול.

אם אתה לא רואה הבדל בין תקיפת מפגינים, נשים וילדים על ידי קבוצה שטופת מוח (ואתה מכיר אותם טוב מהמשחקים נגד בית"ר) לבין התפרעות מפגינים (שאני נגדה) כלפי כוחות בטחון שהוכשרו לטפל בהפרות סדר אז זו בעיה.
בינתיים, בעולם האמיתי, זה של העובדות, ראינו אתמול מצד אחד ילדים בוכים ומצד שני ילדים שעושים תנועות מגונות ומקללים.
עכשיו, כשאני מלא בחשיבות עצמית, בחוכמה בשקל ותשעים ובאליטיסטיות מדומיינת כמו שאני אוהב, אוכל לחזור לתכנן את ההפגנות של מוצ"ש. בכל זאת סורוס משלם לי במזומן.
אמרת את המילה האחרונה.
כפיים ובהצלחה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
28 מרץ 2023, 10:53
לגבי המפגינים:

למה להפגין? הקפיאו ועכשיו הזמן לדבר ולאחות את הקרע לא?

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

שיש כתב:
28 מרץ 2023, 11:55
למה להפגין? הקפיאו ועכשיו הזמן לדבר ולאחות את הקרע לא?
מי שרוצה לאחות את הקרע שיתחיל בזה שהשרים שלו לא יצטלמו עם הפלנגות מלה פמיליה.
ועדיין הלוואי שיצליחו. אתמול היה יום שהזכיר את מלחמות היהודים זה בזה בתקופת בית שני.
מי שלא מבין כמה זה גרוע עיוור משנאה.
לצערי מה שיקרה הוא שיעצרו את רוב ההפגנות, ידברו ויגלו שביבי כמו ביבי משקר ורק מנסה למשוך זמן.
הכל מחושב. מנאום האזרחים סוג ב ועד סיפורי משפט שלמה והנחת הצעת החוק לקריאה שנייה ושלישית כשהוא כבר יודע שתהיה עצירה של החקיקה.
את חבורת הקיצונים וחרדים שלידו לא מעניינת פשרה וגם אותו לא.
הם רוצים חוקי דת וחוקים נגד ערבים והוא רוצה שררה ופטור מהכלא.
התפשרו בלית ברירה וינסו להעביר את זה שוב בהזדמנות הראשונה.

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

CrazyRed7 כתב:
27 מרץ 2023, 09:48
זה בדיוק מה שהם רוצים להשיג. דיכוי של חצי עם.
אל תתן להם את התענוג. נמשיך לחפש מנהיג שיהיה מספיק אמיץ ויעשה את המהפכה הדרושה.
אתה חייב להסביר לי למה בדיוק אתה משתוקק

כאילו מה לדעתך יקרה אחרי שה"רפורמה" תעבור? איך זה ישפר את מצבך? מה במצב הנוכחי נמנע או נלקח ממך שלא בצדק ויפתר על ידי הרפורמה?

באמת רוצה להבין

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אני רוצה שופטים שמרנים.

הבית זונות הזה בבתי המשפט עם העונשים המגוכחים שעבריינים, במיוחד במגזר הבדואי/ערבי, מקבלים - חייב להפסק.
אין ענישה אמיתית וכתוצאה מכך אין הרתעה בגלל שופטים מנותקים וחזירים שלא חיים בין עמם.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
28 מרץ 2023, 14:40
מי שרוצה לאחות את הקרע שיתחיל בזה שהשרים שלו לא יצטלמו עם הפלנגות מלה פמיליה.
ועדיין הלוואי שיצליחו. אתמול היה יום שהזכיר את מלחמות היהודים זה בזה בתקופת בית שני.
מי שלא מבין כמה זה גרוע עיוור משנאה.
לצערי מה שיקרה הוא שיעצרו את רוב ההפגנות, ידברו ויגלו שביבי כמו ביבי משקר ורק מנסה למשוך זמן.
הכל מחושב. מנאום האזרחים סוג ב ועד סיפורי משפט שלמה והנחת הצעת החוק לקריאה שנייה ושלישית כשהוא כבר יודע שתהיה עצירה של החקיקה.
את חבורת הקיצונים וחרדים שלידו לא מעניינת פשרה וגם אותו לא.
הם רוצים חוקי דת וחוקים נגד ערבים והוא רוצה שררה ופטור מהכלא.
התפשרו בלית ברירה וינסו להעביר את זה שוב בהזדמנות הראשונה.
לא ידידי
מי שרוצה לאחות את הקרע שיפסיק להסיט ושעמי אשד לא יחלק כיפים למפגינים ושיפעלו ביד קשה כלפי סרבנים וחוסמי כבישים משני הצדדים ויפסיקו לקרוא למרי אזרחי, אמירות כמו "כשתיהיה התנגשות בין הממשלה לבגץ הטנקים יכריעו" לא אני אמרתי.... ו"הפגנות זה נחמד אבל צריך מעשים ולפרוץ מחסומים" זה החברה שלך ו"אם צריך להילחם בדיקטטור אז אנשים לא יהססו להשתמש בנשק( משהו בסגנון שאמר דוד חודק) ויש עוד הרבה אז אל תטיף על להצטלם עם מפגינים יא דמגוג בגרוש.
דש מהצילום של שקמה נעצרת ומיד משוחררת , ממש צ'ה גווארה של הלהט"ב

מי שעוד יכול קצת לעזור בלאחות את הקרע זאת התקשורת שגם לא ממש תורמת( ובטח ניפחה את מחאת הטייסים ויצרה קרע בצבא בגלל זה)

לא יודע מה היה אתמול מבחינת אלימות שאתה מתאר אבל מה שבטוח שזאת הפעם הראשונה שיצאו מפגינים של הימין להגיד עד כאן, מעט מידי ומאוחר מידי אבל זה מספיק למחנה שלך ולך לצאת נגד לה פמיליה חחח כאילו שקמה ברסלר היא צדיקה ומה שהיה עד עכשיו זה הפגנות של חנה בבלי

באמת חשבתם שאפשר לשבת בחיבוק ידיים ורק ללחוץ 14 בשלט?

לצערך יעצרו את ההפגנות כי לא בא לך לאחות את הקרע? בא לך שביבי יעוף יחד עם החרדים שלו גם במחיר של מלחמת אחים? ברור לך שאם ההפגנות לא ייעצרו למרות ההקפאה אז לה פמיליה ועוד רבים יצאו ואז באמת ישפך דם אבל לצערך לא יעצרו כי ביבי שקרן ורמאי

אגב אהבתי את האמירה הכל מחושב כאילו אתם במחאה סופר ספונטנית ודלת אמצעים חחח דמגוגיה שתיים

ודמגוגיה שלוש

חוקים נגד ערבים? קרי עונש מוות למחבלים? או הריסת בתים של מחבלים או שלילת זכויות ביטוח לאומי ממשפחות מחבלים?
רק שתבין בטרור אין כפל מבצעים אי אפשר לקבל מביטוח לאומי וגם מהרשות הפלשתינית

חוקי דת?
חוק החמץ? האמת שלא ממש מכיר לעומק אז פחות אגיב בעניינו אבל יש תחושב של פיל מזבוב ומשהו שבגץ נכנס התערב שם וסתם הרס והתסיס

ותגיד אילו עוד חוקים על הפרק כדי שנדע להתייחס

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

CrazyRed7 כתב:
28 מרץ 2023, 15:29
אני רוצה שופטים שמרנים.

הבית זונות הזה בבתי המשפט עם העונשים המגוכחים שעבריינים, במיוחד במגזר הבדואי/ערבי, מקבלים - חייב להפסק.
אין ענישה אמיתית וכתוצאה מכך אין הרתעה בגלל שופטים מנותקים וחזירים שלא חיים בין עמם.
הבנתי,

אז מטרתם של לוין רוטמן ונתניהו היא הגברת הענישה לבדואים בדרום? אתה מאמין בזה?

המטרה של הרפורמה היא לשרת בעלי אינטרסים:

1. מתנחלים - להכשרת ישובים ביהודה ושומרון (ולאחרונה אפילו בעזה השם ירחם)
2. חרדים - ביטול חוק הגיוס והכשרת מענקים
3. ראש ממשלה- שופט בית משפט עליון שידון בעינינו בבוא העת
4. פוליטקאים קנאים וצרי אופקים שרוצים לבזוז את תיבת האוצר של המדינה כאשר בית המשפט סר למרותם

מציע לך להפסיק לפחד מלחשוב אחרת, אולי תופתע

אני אומר את זה גם לעצמי

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Red Tiger כתב:
28 מרץ 2023, 09:45
קנה אותי בני גנץ, באמת.
רואים עליו שאחדות העם חשובה לו מהכל.
בניגוד לשני הסרסורים לפיד וליברמן הוא באמת מחפש להרגיע.
גם מהמימד החמישי קנו משהו

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

לא נראה לי שהפערים בין הצדדים הם משפטיים אלא על רקע תרבותי עמוק, ממש עמים שונים, שלפי מה שכותבים פה לא חיים ביחד גם היום, ולא מבינים על מה השני מדבר. למה שלא נפרד לשתי אוטונומיות - מדינת הלכה ומדינה חילונית?
לכל אחד תהיה חוקה שמגלמת את הערכים שלו, כל אזרח יבחר לאן להשתייך. אפשר לשתף צבא, אם ממש רוצים.
ישראל השנייה תוכל להפוך לראשונה ונקייה מאליטות ופריבילגים. מה יכול להיות יותר טוב מזה?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

CrazyRed7 כתב:
28 מרץ 2023, 15:29
אני רוצה שופטים שמרנים.

אפשר לתמוך ברפורמה, במתכונת צרה או רחבה, בנקודה כזאת או אחרת (אני למשל חושב שזאת טעות להוציא את לשכת עורכי הדין בבחירות של שופטי השלום והמחוזי, בסופו של דבר עורכי הדין הם אלה שפוגשים את עורכי הדין/שופטי השלום שרוצים להתמנות לשלום/למחוזי מידי יום ולכן הדעה שלה חשובה בבחירה שלהם), אבל חשוב להבין אותה.
אין שום קשר בין בחירת שופטים לעליון לבין הענישה שציינת שנקבעת לרוב בבתי משפט השלום ובחלק קטן יותר של המקרים בבתי המשפט המחוזי.

ואני אגיד יותר מזה, כנס באחד הימים לדיון מעצרים (ההליך הראשוני בתיק פלילי) או לדיון ראשון בתיק תעבורה ואתה תבין שהרבה פעמים גם השופטים לא אשמים.
העומס על המערכת הוא מטורף, כשלפעמים נקבעים לשופט אחד עשרות תיקים לאותו היום כשהוא חייב לשמוע את התיקים ולקבל החלטה בכל אחד מהם בכמות מצומצת של שעות.
גם אצל השופטים האיכותיים ביותר, זה מרגיש כמו סרט נע כי בסופו של דבר הכמות מכריעה ומקשה על השופט ללמוד תיק בצורה יסודית ואז אתה יכול לראות בבית משפט לתעבורה נניח אדם שנתפס נוהג בלי רישיון נהיגה (לא הוציא מעולם!) ובלי ביטוח חובה ברכב בלי טסט כי הוא אינו תקין מקבל עונש מגוחך כדי לסיים את התיק ולעבור לתיק הבא.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

gooner כתב:
28 מרץ 2023, 17:01
לא נראה לי שהפערים בין הצדדים הם משפטיים אלא על רקע תרבותי עמוק, ממש עמים שונים, שלפי מה שכותבים פה לא חיים ביחד גם היום, ולא מבינים על מה השני מדבר. למה שלא נפרד לשתי אוטונומיות - מדינת הלכה ומדינה חילונית?
לכל אחד תהיה חוקה שמגלמת את הערכים שלו, כל אזרח יבחר לאן להשתייך. אפשר לשתף צבא, אם ממש רוצים.
ישראל השנייה תוכל להפוך לראשונה ונקייה מאליטות ופריבילגים. מה יכול להיות יותר טוב מזה?
אני אגיד לך מה הבעיות שלי (ואני לא נכנס לנושא האישי כי אני חושב שאחים אנחנו) -

כאחד שמעולם לא הצביע לביבי וגם לא אצביע כי אני לא מאמין למילה שלו, אני חייב להגיד שהסרבנות (לא משנה אם מדובר בטייסים או כל חייל אחר בצה״ל) היא חציית קו אדום ומסוכן כי מדובר במדרון חלקלק שמכניס את צה״ל לויכוח הפוליטי ומכניס עכשיו לגיטימציה לסרבנות בכל פעם שמישהו לא מסכים עם משהו.
בזמן ההתנתקות הייתי לוחם שחלק מהתפקיד שלו היה למנוע פגיעה בצירים הסמוכים לבסיס שממנו יצאו הכוחות לגוש קטיף.
מי שפיקד עלינו היה קצין עם כיפה סרוגה, שבגלל שמנע חסימת צירים ספג דברים שאני בטוח שהם הקשים שספג בחייו בגלל שמדובר באנשים מהרקע והאמונה שלו (ראיתי את הקושי בעיינים שלו כשרב שהגיע אמר לו שהוא בוגד בערכי היהדות ובחינוך שההורים שלו נתנו לו), ועדין הוא לא סירב פקודה ולא זז סנטימטר מהפקודות שניתנו לו.

גם השביתה של ההסתדרות היא בעיני קו אדום, כי היא כופה על רוב העם שבחר בממשלה הנוכחית (גילוי נאות, אני לא בחרתי באף מפלגה מהממשלה הנוכחית), לשבות ולפגוע בכלכלה הישראלית ובכלל במדינת ישראל בהמון תחומים (כמו השביתה בבן גוריון שיהיו לה השפעות קשות גם בעתיד על הדימוי שלנו).

המהלכים למעלה גורמים למי שלא שבר את הכלים בעבר כשהתקבלו החלטות שפגעו בו (כמו בהתנתקות) להרגיש אזרח סוג ב׳, וזאת עוד פגיעה שבעתיד לדעתי תוביל להרבה מאוד בעיות כי זה יתפוצץ בשלב מסוים.

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

Sir Alex Ferguson כתב:
28 מרץ 2023, 18:08
אני אגיד לך מה הבעיות שלי (ואני לא נכנס לנושא האישי כי אני חושב שאחים אנחנו) -

כאחד שמעולם לא הצביע לביבי וגם לא אצביע כי אני לא מאמין למילה שלו, אני חייב להגיד שהסרבנות (לא משנה אם מדובר בטייסים או כל חייל אחר בצה״ל) היא חציית קו אדום ומסוכן כי מדובר במדרון חלקלק שמכניס את צה״ל לויכוח הפוליטי ומכניס עכשיו לגיטימציה לסרבנות בכל פעם שמישהו לא מסכים עם משהו.
בזמן ההתנתקות הייתי לוחם שחלק מהתפקיד שלו היה למנוע פגיעה בצירים הסמוכים לבסיס שממנו יצאו הכוחות לגוש קטיף.
מי שפיקד עלינו היה קצין עם כיפה סרוגה, שבגלל שמנע חסימת צירים ספג דברים שאני בטוח שהם הקשים שספג בחייו בגלל שמדובר באנשים מהרקע והאמונה שלו (ראיתי את הקושי בעיינים שלו כשרב שהגיע אמר לו שהוא בוגד בערכי היהדות ובחינוך שההורים שלו נתנו לו), ועדין הוא לא סירב פקודה ולא זז סנטימטר מהפקודות שניתנו לו.

גם השביתה של ההסתדרות היא בעיני קו אדום, כי היא כופה על רוב העם שבחר בממשלה הנוכחית (גילוי נאות, אני לא בחרתי באף מפלגה מהממשלה הנוכחית), לשבות ולפגוע בכלכלה הישראלית ובכלל במדינת ישראל בהמון תחומים (כמו השביתה בבן גוריון שיהיו לה השפעות קשות גם בעתיד על הדימוי שלנו).

המהלכים למעלה גורמים למי שלא שבר את הכלים בעבר כשהתקבלו החלטות שפגעו בו (כמו בהתנתקות) להרגיש אזרח סוג ב׳, וזאת עוד פגיעה שבעתיד לדעתי תוביל להרבה מאוד בעיות כי זה יתפוצץ בשלב מסוים.
לממשלה שנשענת על ראשי מפלגות שלא עשו אפילו שירות סדיר בצבא אין לגיטימציה להטיף נגד סרבנות.

מעניין שנושא הסרבנות מאוד מפריע לאנשים פה בפורום, אבל פטור גורף משירות לציבור שלם לא מזיז להם שערה בביצה.

שלח תגובה