יש ממשלה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

Re: יש ממשלה

שליחה על ידי אריאל2 »

שיש כתב:
25 יולי 2023, 17:12
אה וואלה אז שישב סבבה
הולכים לפי השופר של המטומטם הזה אבל מצידך שישב . נו טוב
אני לא מצביע ללפיד ולא מקבל הרבה מהדברים שלו.
מה לעשות שהוא עומד בראש יש עתיד ויש לו תומכים?

סמל אישי של משתמש
אריאל2

שליחה על ידי אריאל2 »

אורי אדום בנשמה כתב:
25 יולי 2023, 17:54
הכי קשור בעולם, הטריק הזה של להכניס מילים לזולת כדי לאפשר לעצמך את יכולת הטיעון כבר מזמן גידל זקן.

ואני אעקוב אחרי התנודות בשוק ההון, לאורך זמן כמובן כי זה המדד, וימים יגידו... לא אם אכן תהיה נפילה, אלא האם היא פועל יוצא של הרפורמה או המחאה עצמה. ממך אין מינימום ציפייה להגינות בסיסית או יכולת להודות בעובדות.

תפיסת הציונות האגוצנטרית של המילייה הפוליטי שלך ידועה. מבין אותם לגמרי? התפוח לא נפל רחוק מהעץ :נוגח:
חברות הדירוג אומרות בעצמן שהנפילה היא תוצאה של הרפורמה. אמרו את זה גם היום.
גדלתי בבני ברק. אבא שלי משגיח כשרות. ספר לי עוד על תפיסת הציונות האגוצנטרית של המילייה הפוליטי שלי.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

אריאל2 כתב:
25 יולי 2023, 19:39
הקשר שאם יש לביבי ברירה בין ממשלה עם הזויים ותומכי כהנא לבין אין ממשלה הוא יכול לא להרכיב ממשלה.
מה שאנחנו חווים כבר חצי שנה, משבר חסר תקדים, בצבא, בכלכלה, בחברה הוא בגלל הממשלה ההזויה שהוא הרכיב.
ממש לא.
אני אגיד לך כזה דבר כמצביע ליכוד,חילוני,ליברלי ובאחריות גם מדבר בשם רוב הליכודניקים.
אף אחד לא רוצה ממשלה קיצונית,רוצים ממשלה אחראית רצינית שמתפקדת ומטפלת בלא מעט נושאים שדורשים טיפול.
ברגע שצד אחד מחרים אותך לא נותר לך ברירה אלה ללכת למי שמקבל אותך.
עכשיו אני מכיר את התגובה האוטומטית שאומרת ״לא מאמינים לו״.
אבל בשורה התחתונה הליכוד בכל מערכות הבחירות היא המפלגה הגדולה ביותר ולכן אם באמת היה איכפת לצד השני הוא היה מוחל על כבודו וחוסך מאיתנו את כל הסאגה הזאת.
בכל מדינה דמוקרטית המפלגות האחרות הולכות אחרי הגדולה ביותר,רק בישראל המציאו ראש ממשלה עם שישה מנדטים כדי למנוע מהמפלגה הגדולה ובפער לשלוט.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אריאל2 כתב:
25 יולי 2023, 19:37
אתה כל כך חרטטן שאתה כבר סותר את עצמך.
קודם כתבת: ולא שזה רלוונטי כן? אתם מלאים באיומים ועוואנטות. אף אחד מכם לא ילך מפה. לא תמצאו מקום יותר טוב.
עכשיו אתה כותב שהסתדרנו יפה מאוד בלי המשפחה שלי. אז יורדים מהארץ או לא?

https://www.maariv.co.il/news/israel/Article-893946

מגמת הירידה מהארץ מתחזקת? נחשף שיעור בעלי התארים האקדמיים שעזבו לחו"ל
מעל ל-36 אלף ממקבלי התארים ממוסדות ההשכלה הגבוהה בישראל בין השנים 1999-2014, שהו בחו"ל שלוש שנים ויותר, נכון לשנת 2020, כך עלה מנתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה
הזמן יגיד כמה אנשים מילואים יפרשו. בכמה תרד הבורסה.

הדיסוננס לא מפסיק.
מצד אחד אין ארץ אחרת. סתם איומים ריקים. אף אחד לא יורד.
מצד שני נסתדר יפה בלי היורדים.
מצד אחד מודי'ס אירוע חולף, נסבול תקופה וזה יעבור.
מצד שני המחאה אשמה.
מצד אחד תפיסקו לשבת על השיבר, אחרים מסוגלים לא פחות.
מצד שני אתה תומך בממשלה שתומכת בסכומי עתק במוסדות שלא מלמדים ליבה ודנים מאות אלפי ילדים לבורות. בממשלה שביטלה למעשה את תוכנית לתת חמש: התוכנית הלאומית לחיזוק לימודי המתמטיקה, שעודדה תלמידי תיכון ללמוד מתמטיקה ברמה של 5 יחידות לימוד. זו תוכנית שמיועדת בעיקר לפריפריה. תוכנית שמנסה לצמצם פערים.

כבר עדיף לקרוא את הרטינות שלך על השחקנים הזרים. שם לפחות אתה עקבי.
שמע, כואב לי עליך. באמת.
אתה מתפתל ומנסה להמציא פה תזות וזה נהיה קצת מביך.
מהמילים הגבוהות והנתונים הסטטיסטיים לא נותר הרבה, כיאה לשמאלני מצוי שנדחק לפינה.
מושפעים תמיד יהיו. במקרה כמה מהם מגיעים מהמשפחה שלך. זה לא מעיד חצי דבר על הכלל שטוב בעיקר בדיבורים ובאיומי סרק. גם אם יהיו כאלה שיעזבו, זה מינורי. זאת דעתי והזמן יעיד.
יחד עם זאת, לא נביא אנוכי. לכן כתבתי שגם אם תעלמו, נסתדר יופי יופי. אתם הרבה פחות מיוחדים, נעלים וחכמים מהקרדיט שאתה נותן. אבל זה כבר שלך.

אפרופו סתירות, שלא לומר גניבות דעת - קח ציטוט:

"דוח מודיס מתריע מהתממשות הסיכונים לכלכלה בעקבות המתח סביב המשך החקיקה המשפטית".

או במילים אחרות, לא רק שהדירוג לא השתנה, הוסיפו והדגישו שהרפורמה היא לא הבעיה. הבעיה היא המחנה המטומטם שלך ששורף את המדינה על ריק. אני כבר מזמן הפסקתי להתרגש. להמשיך בכל הכוח, רצוי בהסכמה. מי שלא טוב לו, שילך לחפש פריבילגיות ושליטה במקום אחר.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

gooner כתב:
25 יולי 2023, 17:47
אבל הוא כתב לך את המטרה בפרצוף.
אה, הוא לא היה צריך לכתוב שאתם עבריינים?
אולי הם כותבים את הדברים האלה רק בקבוצה "כל העבריינים חוץ משיש"
לא הבנתי איך הסקת שאני עבריין ? כולנו ביבי?

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
25 יולי 2023, 19:18
יצא ארוך כי כיבדתי אותך בתגובה על כל מה שאמרת למרות שאני חולק על הרוב.
הדעות שלך מסוכנות. מי שאומר "אני שמח שאתם אשכנזים שלא מתרבים ובסוף תיכחדו או שתרדו מהארץ" הוא איש מוסת ומלא בשנאה.
אז תודה שאתה לא אלים פיזית. הדברים שאתה אומר גרועים מספיק.
מה לעשות שמדינה יהודית היא גם מדינה גזענית ומי שמובילים את הקו הזה בממשלה הנוכחית הם פאשיסטים.
מי שגר בשטח כבוש, וכך השטח מוגדר לפי רוב העולם (ולפי ישראל שטח במחלוקת) עושה פשע מלחמה.
בסעיף 49 באמנת ז'נבה של השמאלנים כתוב: המעצמה הכובשת לא תגרש ולא תעביר חלקים מאוכלוסייתה האזרחית שלה לשטח שנכבש על ידה.
מי שבוחר במודע לגור ביו"ש עובר על הסעיף הזה ומי שמיישב אנשים בשטח כזה עובר על החוק גם הוא.
המתנחלים לא מעניינים אותי באופן כללי. אין לי איתם דבר. זה לא משנה את העובדה שהם פושעים.
בג"ץ פסל ב-2013 הצעת חוק שביקשה לכלוא מסתננים/פליטים לשלוש שנים בלי שום עבירה. רק בגלל המעמד שלהם. לשיטתי הוא פסל את זה כי אין היתר לכלוא אדם לשלוש שנים אם הוא לא עבר עבירה.
ה"קנס" על שהיה בלתי חוקית לא קשור למסתננים אלא לעובדים זרים שלא יצאו מהארץ בתום האשרה. ההצעה קבעה שיש לקחת להם כספים סוציאלים שהפרישו עבורם. בגץ קבע שגם לעובד זר יש זכות לקניין ואסור לקחת ממנו כסף.

"
חולק עלייך מאוד על הקטע הכבוש, זו הארץ שלנו
קשה קצת שאתה קורא לאוכלוסיה שלמה של יהודים פושעים, אנשים שמקריבים את חייהם יום יום שאתה ואני נוכל לחיות פה

פשוט אין לנו ארץ אחרת וכשהפושעים הללו יוצאים או נעקרים מהמקום האסור אנחנו מקבלים טילים אז אמנת ז'נבה קצת לא מעניינת אותי סורי

חוק של כליאת מסתננים סתם ככה נשמע קשוח ( לא מכיר את החוק ואני אקרא עליו קצת)

לעובד זר שנגמרה לו אשרת השהייה והוא בעצם נשאר בניגוד לחוק אתה לא קורא עבריין....
יש לו זכות קניין אבל הוא עבריין ומגיע לו קנס מנהלי על העברות כמו לכל אחד שעובר על החוק המנהלי

אולי אשכנזים זה כללי מידי וגזעני אז חוזר בי
אבל נמאס לי כבר מכל אנשי המחאה הקיצוניים שיושבים על צינורות חמצן וחושבים שיכולים לנתק כשמפסידים בחירות את אלה אני אשמח לראות בארץ( הברקים והחלוצים וברסלר וכו')

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
25 יולי 2023, 19:42
אני לא מצביע ללפיד ולא מקבל הרבה מהדברים שלו.
מה לעשות שהוא עומד בראש יש עתיד ויש לו תומכים?
אז בגדול לא אכפת לך מאף אחד אבל העיקר שלא תיהיה מדינה פאשיסטית משיחית דתית ורק לא ביבי?
סוג של מרץ כזה , אתה לא קרים מיניסטר או אחים לנשק?

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
25 יולי 2023, 19:45
חברות הדירוג אומרות בעצמן שהנפילה היא תוצאה של הרפורמה. אמרו את זה גם היום.
גדלתי בבני ברק. אבא שלי משגיח כשרות. ספר לי עוד על תפיסת הציונות האגוצנטרית של המילייה הפוליטי שלי.
הכל קשור לרפורמה והנקודה היא שלא משנה איזה רפורמה אלא מי מעביר אותה ומי בצד המתנגד וכמה כוח יש לו

הרי הכי קל ליצור כותרות ותבהלות ובלאגן( היום השערים של העיתונים היו שחורים משל סוף העולם וכתבות באינטרנט שמדברות על מלחמה לא פחות, אגב כמה טייסים באמת לא יטוסו ומה המצב של הצבא?) , כל בר דעת יבין שדברים כאלה משפיעים בטווח המיידי מן הסתם אבל בלונג ראן זה לא מה שישפיע

סמל אישי של משתמש
אריאל2

שליחה על ידי אריאל2 »

Red Tiger כתב:
25 יולי 2023, 19:46
ממש לא.
אני אגיד לך כזה דבר כמצביע ליכוד,חילוני,ליברלי ובאחריות גם מדבר בשם רוב הליכודניקים.
אף אחד לא רוצה ממשלה קיצונית,רוצים ממשלה אחראית רצינית שמתפקדת ומטפלת בלא מעט נושאים שדורשים טיפול.
ברגע שצד אחד מחרים אותך לא נותר לך ברירה אלה ללכת למי שמקבל אותך.
עכשיו אני מכיר את התגובה האוטומטית שאומרת ״לא מאמינים לו״.
אבל בשורה התחתונה הליכוד בכל מערכות הבחירות היא המפלגה הגדולה ביותר ולכן אם באמת היה איכפת לצד השני הוא היה מוחל על כבודו וחוסך מאיתנו את כל הסאגה הזאת.
בכל מדינה דמוקרטית המפלגות האחרות הולכות אחרי הגדולה ביותר,רק בישראל המציאו ראש ממשלה עם שישה מנדטים כדי למנוע מהמפלגה הגדולה ובפער לשלוט.
בטח שיש ברירה. כשבנט לא הצליח להעביר את חוק יו"ש כי הליכוד ה"ימני" הצביע נגד הוא הבין את ההשלכות והתפטר. הוא יכל לשחק צ'יקן עם הליכוד ובחר להפיל את הממשלה. רק לא לקחת את הסיכון.
מי שטובת המדינה לנגד עיניו לא ממנה הזוי כמו בצלאל לשר אוצר, בורה כמו רגב לתחבורה וכושל, עבריין מורשע ומסית כמו בן גביר לשר לבטחון לאומי. לא נותן מקום לפסיכי כמו אבי מעוז שרוצה להחזיר נשים למטבח.
לא הולך למהלך שמרסק את העם, את הצבא, את יחסי החוץ ואת הכלכלה.
אבל טובת המדינה היא משנית אצל ביבי. קודם הוא. אח"כ המדינה.
אני מזכיר לך שזה אותו ביבי שלא הצליח להקים ממשלה כמה פעמים, כיהן בממשלת מעבר תוך שהוא מחתים את כל השותפות על "הסכם נאמנות". רק שלא תהיה ממשלה בלעדיו.
וזה הליכוד שבלי כאבי בטן הצביע בעד איחוד משפחות של פלסטינים וערבי ישראל.
הליכוד היום הוא מפא"י בלי הבושה. מפעל ג'ובים. אוסף של מוסתים.
מפלגת קרקס. הייתי מתבייש לשים מח"ל בקלפי ולתמוך באנשים כמו וטורי ורגב.
חוץ מהשלטון והשררה לא מעניין אותם כלום. וביבי הכי גרוע בנושא הזה.
פעם הוא אבו יאיר שמוכן לחתום עם מנסור עבאס ופעם חובר להזויים קיצוניים כמו סטרוק וסון הר מלך.
אז זה לא קשור לכאבי בטן. גנץ חטף אש והלך עם ביבי בשביל האחדות וזה אחרי שצבא הרשע של הליכוד הציג אותו כסוטה מין וחולה נפש.
מה יצא לו מזה?

סמל אישי של משתמש
אריאל2

שליחה על ידי אריאל2 »

ForeverRed כתב:
25 יולי 2023, 20:12
שמע, כואב לי עליך. באמת.
מהמילים הגבוהות והנתונים הסטטיסטיים לא נותר הרבה, כיאה לשמאלני מצוי שנדחק לפינה.
מושפעים תמיד יהיו. במקרה כמה מהם מגיעים מהמשפחה שלך. זה לא מעיד חצי דבר על הכלל שטוב בעיקר בדיבורים ובאיומי סרק. גם אם יהיו כאלה שיעזבו, זה מינורי. זאת דעתי והזמן יעיד.
יחד עם זאת, לא נביא אנוכי. לכן כתבתי שגם אם תעלמו, נסתדר יופי יופי. אתם הרבה פחות מיוחדים, נעלים וחכמים מהקרדיט שאתה נותן. אבל זה כבר שלך.

"דוח מודיס מתריע מהתממשות הסיכונים לכלכלה בעקבות המתח סביב המשך החקיקה המשפטית".

או במילים אחרות, לא רק שהדירוג לא השתנה, הוסיפו והדגישו שהרפורמה היא לא הבעיה. הבעיה היא המחנה המטומטם שלך ששורף את המדינה על ריק. אני כבר מזמן הפסקתי להתרגש. להמשיך בכל הכוח, רצוי בהסכמה. מי שלא טוב לו, שילך לחפש פריבילגיות ושליטה במקום אחר.
מומלץ ללמוד את משמעות המילה קוהרנטי.
בשנת 2016 אחד מכל שבעה רופאים ישראלים עבד באירופה. בארצות הברית היו כבר אז 3,500 רופאים. לכן אתה מחכה חצי שנה ומעלה לרופא מומחה דרך הקופה.
איך אמרת, מינורי. נסתדר יופי יופי. כנראה שכל הרופאים האלו מושפעים.
הדירוג לא משתנה מהיום למחר. הוא נקבע אחת לתקופה (השתנה בערך עשר פעמים משנת 1988 ומאושרר בערך כל שנה).
אל חשש. בקצב הזה הוא ירד.
לגבי ההאשמת המחאה, אם אתה קורא אנגלית יותר טוב משר האוצר הנוכחי תקרא את הדברים במקור (במקום להסתמך על עמית סגל) ותראה שהאשמה היא אך ורק על הממשלה המטורפת שבחרת בה.
https://ynet-pic1.yit.co.il/picserver5/ ... 376442.pdf
פריבלגיות ושליטה תוכל למצוא בשפע בדאנג'ן ובשטחי הספר של יהודה ושומרון. אנחנו נסתפק במצב שבו לא מנסים להפוך את ישראל לדיקטטורה משיחית.

סמל אישי של משתמש
אריאל2

שליחה על ידי אריאל2 »

שיש כתב:
25 יולי 2023, 20:57
חולק עלייך מאוד על הקטע הכבוש, זו הארץ שלנו
קשה קצת שאתה קורא לאוכלוסיה שלמה של יהודים פושעים, אנשים שמקריבים את חייהם יום יום שאתה ואני נוכל לחיות פה

פשוט אין לנו ארץ אחרת וכשהפושעים הללו יוצאים או נעקרים מהמקום האסור אנחנו מקבלים טילים אז אמנת ז'נבה קצת לא מעניינת אותי סורי

חוק של כליאת מסתננים סתם ככה נשמע קשוח ( לא מכיר את החוק ואני אקרא עליו קצת)

לעובד זר שנגמרה לו אשרת השהייה והוא בעצם נשאר בניגוד לחוק אתה לא קורא עבריין....
יש לו זכות קניין אבל הוא עבריין ומגיע לו קנס מנהלי על העברות כמו לכל אחד שעובר על החוק המנהלי

אולי אשכנזים זה כללי מידי וגזעני אז חוזר בי
אבל נמאס לי כבר מכל אנשי המחאה הקיצוניים שיושבים על צינורות חמצן וחושבים שיכולים לנתק כשמפסידים בחירות את אלה אני אשמח לראות בארץ( הברקים והחלוצים וברסלר וכו')
החוק הבינלאומי מגדיר אותם ככה. הסיבה היחידה שאנחנו לא במעמד של אפריקה בתקופת האפרטהייד היא בית המשפט העליון וארצות הברית. תחשוב מה עושה הממשלה הנוכחית למעמד הזה.
הם חיים שם מבחירה ואנחנו לא חיים פה בזכותם.
עובד זר כזה הוא עבריין. שיגרשו אותו בהקדם. זה לא קשור לכסף שלו שהוא שלו.
אשריך שחזרת בך. אתה ואחרים כנראה לא מבינים את התחושה בצד שנגד הממשלה. וזה לא קשור להפסד בבחירות. אנחנו רגילים לזה.
זה קשור לשינוי שיטת המשטר ולשינוי שהשותפים של הליכוד רוצים לחולל פה (חוק החמץ, חוק לימוד התורה, פטור מגיוס, תקציבים, סירוס בית המשפט וכו').

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

ForeverRed כתב:
25 יולי 2023, 18:56
איך בכלל הסקת משהו עברייני? אתה רדוף על גבול אחוז דיבוק. נטו עניין של חתך גילאים, לא מעבר.
איך הסקתי? מהתגובות האחרות שלך ומאיומים שאתה מפזר.

ועדיין לא הבנתי, מה חתך הגילאים קשור?
בגילאים שלי, אין ליכודניקים שאמורים לקבל פנסיה יום אחד?
הילדים שלי שיותר צעירים ממך, למה שלא יקבלו פנסיה?

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

ForeverRed כתב:
25 יולי 2023, 20:12
שמע, כואב לי עליך. באמת.

קראת את הדו"ח? זה רק 3 עמודים.
יש אזכור למתחים בחברה הישראלית, וכל השאר אחר כך על ראשה של ההפיכה בלבד.
ולקראת הסוף המשפט הכי מדוייק - עלה הסיכוי של הממשלה להתנהג באופן לא צפוי ומזיק.
ובמלים אחרות - הם לא כל כך נורמליים בממשלה הזו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

gooner כתב:
25 יולי 2023, 22:28
איך הסקתי? מהתגובות האחרות שלך ומאיומים שאתה מפזר.

ועדיין לא הבנתי, מה חתך הגילאים קשור?
בגילאים שלי, אין ליכודניקים שאמורים לקבל פנסיה יום אחד?
הילדים שלי שיותר צעירים ממך, למה שלא יקבלו פנסיה?
על המשפט הראשון רק אגיד - חחח.
לגבי הילדים שלך, עד שיגדלו עוד כל כך הרבה דברים ישתנו פה.. הפנסיה שלהם זה הדבר האחרון שצריך להדאיג אותך.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

אריאל2 כתב:
25 יולי 2023, 22:22
מומלץ ללמוד את משמעות המילה קוהרנטי.
בשנת 2016 אחד מכל שבעה רופאים ישראלים עבד באירופה. בארצות הברית היו כבר אז 3,500 רופאים. לכן אתה מחכה חצי שנה ומעלה לרופא מומחה דרך הקופה.
איך אמרת, מינורי. נסתדר יופי יופי. כנראה שכל הרופאים האלו מושפעים.
הדירוג לא משתנה מהיום למחר. הוא נקבע אחת לתקופה (השתנה בערך עשר פעמים משנת 1988 ומאושרר בערך כל שנה).
אל חשש. בקצב הזה הוא ירד.
לגבי ההאשמת המחאה, אם אתה קורא אנגלית יותר טוב משר האוצר הנוכחי תקרא את הדברים במקור (במקום להסתמך על עמית סגל) ותראה שהאשמה היא אך ורק על הממשלה המטורפת שבחרת בה.
https://ynet-pic1.yit.co.il/picserver5/ ... 376442.pdf
פריבלגיות ושליטה תוכל למצוא בשפע בדאנג'ן ובשטחי הספר של יהודה ושומרון. אנחנו נסתפק במצב שבו לא מנסים להפוך את ישראל לדיקטטורה משיחית.
תביא נתון דומה ממדינות מקבילות ואז נוכל לדון.
העולם הולך והופך גלובלי, הגבולות מיטשטשים. טבעי שיהיה גידול במספר העוזבים, עם או בלי קשר לממשלה כזאת או אחרת.
יש לך בכל זאת בעיה עם זה? תכשיר יותר רופאים.

לגבי כל היתר - פיהוק.
תעיר אותי כשנקרוס. עד אז - תחסוך ממני את תאוריות האפוקליפסה שלא יתממשו לעולם מלבד במוחו הקודח של השמאלני הממוצע שמחפש הצדקה למעשים הנלוזים שלו.

תודה.

שלח תגובה