יש ממשלה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: יש ממשלה

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

לשם שינוי אני מסכים עם קרייזי רד 7 וזה לא קורה לעתים קרובות אם כי הודעה קודמת שלו הרגיזה אותי, אבל הוא צודק, בדמוקרטיה הזכויות מגיעות בלי קשר לחובות וסמיוני אם כל הכבוד שיש לי אלייך להכריז שמי שלא יעשה שירות לאומי או צבא לא יוכל לבחור זאת דיקטטורה...
עדיף לעשות דברים בצורה מושכלת ובהסברה, ולא להכריח, אבל מצד שני גם חוקים בעד השתמטות של חרדים לא יעשה טוב לחרדים
צריך להגיע לעמק השווה גם בעניין האזרחים הערבים שיכולים לשרת בשירות לאומי וגם בעניין חרדים, אבל בטח שלא להכריח או למנוע זכות הצבעה ממי שלא התגייס לא משנה מה המניע שלו...
איך משה פייגלין אמר הוא יתמוך במי שלא רוצה להתגייס מטעמי מצפון כמו שהוא תומך במי שלא רוצה להתגייס מטעמי דת
אין צורך להכריח אנשים
מה שכן המצב היום בפוליטיקה בישראל גם לא מאפשר לעשות רפורמות בבית המשפט כל עוד השיטה שיש היום עדיין קיימת, השיטה הפוליטית שיש היום היא כזאת שהממשלה שולטת על הכנסת בזכות הרוב שיש בקואליציה ובגלל שיש משמעת קואליציונית הממשלה יכולה לעשות ככל העולה על רוחה באופן תאורטי ומעשי, זה למה הרפורמה נכון להיום משולה לדיקטטורה, ברגע שיהיה שינוי בשיטה הדמוקרטית שיש כאן אני אהיה בעד הרפורמה כי צריך רפורמה אבל לא רק בבג"צ גם רפורמה בפרקליטות, שיהיה גוף שיבקר גם את הבג"צ ואת שאר בתי המשפט וגם את הפרקליטות לא ייתכן שאחוז ההרשעות במדינה הזאת הכי גבוה ומצד שני ששופטים ירחמו על רוצחים ואנסים ויתנו להם זמן קצר בכלא, מי שרצח או אנס צריך לקבל מינימום 25 שנים בכלא לא משנה מה הסיבה לרצח או לאונס, מניע לאומני, פדופיליה וכו'
למשל בימים האחרונים אב מאמץ רצח את בנו המאומץ ב9 יריות בכדור אקדח ושני דקירות סכין, למה יש לי תחושה שיתנו לו גג 10 שנים בכלא?
בקיצור המצב הפוליטי בארץ לא טוב בלשון ההמעטה וכל עוד אין שינוי מפלגות קטנות ימשיכו לסחוט מפלגות גדולות והשיטה תהיה בעייתיית מדיי על מנת לעשות רפורמה שתוריד מהכוח של הבג"צ שמגן על זכויות המיעוט...
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

CrazyRed7 כתב:
04 ספטמבר 2023, 13:35
ואו כמה שאתה דמוקרטי. כמה שאתה נאור.

יא פשיסט. בדמוקרטיה אין דבר כזה זכויות, ובכלל זכות הבחירה, רק אם עומדים בחובות מסוימות.
מחר המטורללים הפשיסטים יחליטו שרק מי שאשכנזי לבן עם תואר יוכל להצביע בבחירות. רק האליטה תחליט בשביל הילידים המטומטמים חסרי המחשבה העצמית שמצביעים למועמד הלא נכון. מה רע?

בוא תתמקד בחילונים התל אביבים שמשתמטים מהצבא או מתקמבנים על איזה תפקיד חארטה שאבא סידר להם.
אחר כך תעסוק בחרדים שמתנדבים בעשרות ארגונים ותורמים לחברה גם מבלי לקבל כל תמורה. התנדבות אמיתית.
בתור אחד שמתיימר לאבחן פסיכוזות, תקרא שוב את מה שכתבתי, תנשום, תבין ורק אז תענה אולי לעניין.אני יודע שזה קשה, אבל מאמין בך!
רק אז מבטיח לענות לך בכבוד בלי ניתוח אישיותך , למרות שיש כאלו שטוענים שאני ממש טוב בזה.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

Red Tiger כתב:
04 ספטמבר 2023, 10:15
ידידי אתה מתעסק ברכילות.
רכילות משמע כל דבר שנאמר ולא מגיע ממקור ראשון שהוציא ודיבר בקולו.
התקשורת הישראלית פימפמה במשך שנים על הזוג נתניהו ונהנתנותו וגם דברים שהם הזויים בכל קנה מידה שפורסמו ראו בהם אורים ותומים.
ההתעסקות הזאת בראש הממשלה ומה הוא אוכל,שותה,מעשן,ישן זה הזחלה של המיץ של הזבל.
ראש ממשלה,כל ראש ממשלה ולא משנה מאיזה צד צריך לקבול מעון ראוי ביותר,מטוס פרטי וכל מה שיחפוץ למשך שנות כהונתו וכן זה כסף קטן ובטל בשישים,יש מקומות שזורקים שם כסף שהוא אכן מיותר ובא על חשבון מי שצריך כאן זה לא המקרה ולא נתניהו המציא את זה.
שב פעם אחת עם משה סעדה שאני לא מתומכיו הגדולים,איש ישר והגון ותבין מה זה שחיתות.
הבן אדם אפילו לא ממצמץ שהוא מספר לך דברים הזויים,מעניין שאף אחד לא תבע אותו עד עכשיו.
ולכן האמת לא נמצאת בצד אחד בלבד תתעורר.
מסכים איתך בזה שאני מרגיש ידידך.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

דר אדום בנשמה כתב:
04 ספטמבר 2023, 13:50
לשם שינוי אני מסכים עם קרייזי רד 7 וזה לא קורה לעתים קרובות אם כי הודעה קודמת שלו הרגיזה אותי, אבל הוא צודק, בדמוקרטיה הזכויות מגיעות בלי קשר לחובות וסמיוני אם כל הכבוד שיש לי אלייך להכריז שמי שלא יעשה שירות לאומי או צבא לא יוכל לבחור זאת דיקטטורה...
עדיף לעשות דברים בצורה מושכלת ובהסברה, ולא להכריח, אבל מצד שני גם חוקים בעד השתמטות של חרדים לא יעשה טוב לחרדים
צריך להגיע לעמק השווה גם בעניין האזרחים הערבים שיכולים לשרת בשירות לאומי וגם בעניין חרדים, אבל בטח שלא להכריח או למנוע זכות הצבעה ממי שלא התגייס לא משנה מה המניע שלו...
איך משה פייגלין אמר הוא יתמוך במי שלא רוצה להתגייס מטעמי מצפון כמו שהוא תומך במי שלא רוצה להתגייס מטעמי דת
אין צורך להכריח אנשים
מה שכן המצב היום בפוליטיקה בישראל גם לא מאפשר לעשות רפורמות בבית המשפט כל עוד השיטה שיש היום עדיין קיימת, השיטה הפוליטית שיש היום היא כזאת שהממשלה שולטת על הכנסת בזכות הרוב שיש בקואליציה ובגלל שיש משמעת קואליציונית הממשלה יכולה לעשות ככל העולה על רוחה באופן תאורטי ומעשי, זה למה הרפורמה נכון להיום משולה לדיקטטורה, ברגע שיהיה שינוי בשיטה הדמוקרטית שיש כאן אני אהיה בעד הרפורמה כי צריך רפורמה אבל לא רק בבג"צ גם רפורמה בפרקליטות, שיהיה גוף שיבקר גם את הבג"צ ואת שאר בתי המשפט וגם את הפרקליטות לא ייתכן שאחוז ההרשעות במדינה הזאת הכי גבוה ומצד שני ששופטים ירחמו על רוצחים ואנסים ויתנו להם זמן קצר בכלא, מי שרצח או אנס צריך לקבל מינימום 25 שנים בכלא לא משנה מה הסיבה לרצח או לאונס, מניע לאומני, פדופיליה וכו'
למשל בימים האחרונים אב מאמץ רצח את בנו המאומץ ב9 יריות בכדור אקדח ושני דקירות סכין, למה יש לי תחושה שיתנו לו גג 10 שנים בכלא?
בקיצור המצב הפוליטי בארץ לא טוב בלשון ההמעטה וכל עוד אין שינוי מפלגות קטנות ימשיכו לסחוט מפלגות גדולות והשיטה תהיה בעייתיית מדיי על מנת לעשות רפורמה שתוריד מהכוח של הבג"צ שמגן על זכויות המיעוט...
אם הממשלה שולטת בכנסת אז איך מתחלפות פה ממשלות באהלן אהלן? ואיך הממשלה השולטת לא מצליחה להעביר חוק יסוד מסכן? ( תיקון אפילו)

ואיזה מצב פוליטי יאפשר רפורמה? נניח שינוי הוועדה לבחירת שופטים?
64 מנדטים ואי אפשר לעשות כלום בלי יועמ"ש שאף אחד לא יודע מיהו ומהו ואיך נבחר ואין אף אחד שיבקר אותו והכי גרוע הוא פעול בלי שום סמכות חוקית

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

CrazyRed7 כתב:
04 ספטמבר 2023, 13:35
ואו כמה שאתה דמוקרטי. כמה שאתה נאור.

יא פשיסט. בדמוקרטיה אין דבר כזה זכויות, ובכלל זכות הבחירה, רק אם עומדים בחובות מסוימות.
מחר המטורללים הפשיסטים יחליטו שרק מי שאשכנזי לבן עם תואר יוכל להצביע בבחירות. רק האליטה תחליט בשביל הילידים המטומטמים חסרי המחשבה העצמית שמצביעים למועמד הלא נכון. מה רע?

בוא תתמקד בחילונים התל אביבים שמשתמטים מהצבא או מתקמבנים על איזה תפקיד חארטה שאבא סידר להם.
אחר כך תעסוק בחרדים שמתנדבים בעשרות ארגונים ותורמים לחברה גם מבלי לקבל כל תמורה. התנדבות אמיתית.
חרדים שמתנדבים זה גדול.
כמה מתנדבים? לכמה זמן? תמורת איזה סכומים?
מה זה חשוב לשקרן ימני.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הו האוטואנטישמי הגיע

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

CrazyRed7 כתב:
04 ספטמבר 2023, 19:35
הו האוטואנטישמי הגיע
אמר נציג הממשלה הפשיסטית.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

gooner כתב:
04 ספטמבר 2023, 19:29
חרדים שמתנדבים זה גדול.
כמה מתנדבים? לכמה זמן? תמורת איזה סכומים?
מה זה חשוב לשקרן ימני.
באת לחרחר מריבה?
חרדיםחא מתנדבים ? יד שרה זה שמאלנים לא? , חסדי נעומי זה סניף של שלום עכשיו לא? .זק"א?

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

gooner כתב:
04 ספטמבר 2023, 19:36
אמר נציג הממשלה הפשיסטית.
אתה אומר שהממשלה פאשיסטית......מי קבע?

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

CrazyRed7 כתב:
04 ספטמבר 2023, 19:35
הו האוטואנטישמי הגיע
אנטי יהדות תקרא לו

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

שיש כתב:
04 ספטמבר 2023, 20:09
באת לחרחר מריבה?
חרדיםחא מתנדבים ? יד שרה זה שמאלנים לא? , חסדי נעומי זה סניף של שלום עכשיו לא? .זק"א?
חרדים מתנדבים.
אני מתנדב לא פחות מהם, כנ"ל אשתי וילדיי ולא מעטים ממכריי. אז מה? זה במקום צבא? במקום לעבוד ולשלם מיסים? מישהו משלם לבני בכורי את לימודי האוניברסיטה ודמי המחייה למרות שהוא מתנדב גם באזרחי וגם במילואים?
זה שאנחנו מתנדבים לא הופך אותנו לכאלו שחיים על חשבון אחרים ולהשתמט מהצבא.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

שיש כתב:
04 ספטמבר 2023, 15:41
אם הממשלה שולטת בכנסת אז איך מתחלפות פה ממשלות באהלן אהלן? ואיך הממשלה השולטת לא מצליחה להעביר חוק יסוד מסכן? ( תיקון אפילו)

ואיזה מצב פוליטי יאפשר רפורמה? נניח שינוי הוועדה לבחירת שופטים?
64 מנדטים ואי אפשר לעשות כלום בלי יועמ"ש שאף אחד לא יודע מיהו ומהו ואיך נבחר ואין אף אחד שיבקר אותו והכי גרוע הוא פעול בלי שום סמכות חוקית
בנוגע לשאלה הראשונה שלך, רוב הממשלות האחרונות התפרקו בגלל חוסר הומגניות.
אבל שיש ממשלה כמו הממשלה הנוכחית הם בפועל יכולים לעשות מה שבא להם בלי שהבג"צ יתערב
אם כל חוק ברוב רגיל יהיה חוק יסוד שהבג"צ יהיה מנוע מלהתערב בו לאן נגיע?
ועזוב את מה שהיה בשנות ה90 שהעבירו חוק יסוד כבוד האדם וחירותו, מה שהיה היה, מה שאפשר לעשות זה לשנות לטובת כולם ולא רק לטובת מצביעי הליכוד או מצביעי בן גביר וסמוטריץ'
רוצים שינוי? לא רוצים לשנות את שיטת הממשל? תכוננו חוקה שתועבר למשאל עם אמיתי ושחוקי יסוד יחוקקו ברוב של 75 איש, ופסקת ההתגברות שדיברו עליה תהיה ברוב של 70, ושיחזירו את עילת הסבירות בנוסח שיהיה מקובל על כולם

אין באמת רצון אמיתי לעשות את זה, ביבי וחבריו גם אם הם כביכול הקשיבו והיו במו"מ לא באמת רוצים לשנות למעננו אלא למענם בלבד ויאיר לפיד והצבעתי לו גם הוא מעצבן אותי כולם כולל כולם לא רוצים בטובתנו אלא בטובתם
ככה אני רואה את זה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

סימיוני כתב:
04 ספטמבר 2023, 22:20
חרדים מתנדבים.
אני מתנדב לא פחות מהם, כנ"ל אשתי וילדיי ולא מעטים ממכריי. אז מה? זה במקום צבא? במקום לעבוד ולשלם מיסים? מישהו משלם לבני בכורי את לימודי האוניברסיטה ודמי המחייה למרות שהוא מתנדב גם באזרחי וגם במילואים?
זה שאנחנו מתנדבים לא הופך אותנו לכאלו שחיים על חשבון אחרים ולהשתמט מהצבא.
מי קבע שאתה מתנדב לא פחות מהם? ( מי שמתנדב מהם)
ושוב הדיון הלעוס והאכול שנאה שיש לך , די נמאס האמת

צא תפגין נגד חרדים ואל תשקוט אףעד שלא ישללו זכויות למי שלא עושה צבא

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

דר אדום בנשמה כתב:
05 ספטמבר 2023, 04:00
בנוגע לשאלה הראשונה שלך, רוב הממשלות האחרונות התפרקו בגלל חוסר הומגניות.
אבל שיש ממשלה כמו הממשלה הנוכחית הם בפועל יכולים לעשות מה שבא להם בלי שהבג"צ יתערב
אם כל חוק ברוב רגיל יהיה חוק יסוד שהבג"צ יהיה מנוע מלהתערב בו לאן נגיע?
ועזוב את מה שהיה בשנות ה90 שהעבירו חוק יסוד כבוד האדם וחירותו, מה שהיה היה, מה שאפשר לעשות זה לשנות לטובת כולם ולא רק לטובת מצביעי הליכוד או מצביעי בן גביר וסמוטריץ'
רוצים שינוי? לא רוצים לשנות את שיטת הממשל? תכוננו חוקה שתועבר למשאל עם אמיתי ושחוקי יסוד יחוקקו ברוב של 75 איש, ופסקת ההתגברות שדיברו עליה תהיה ברוב של 70, ושיחזירו את עילת הסבירות בנוסח שיהיה מקובל על כולם

אין באמת רצון אמיתי לעשות את זה, ביבי וחבריו גם אם הם כביכול הקשיבו והיו במו"מ לא באמת רוצים לשנות למעננו אלא למענם בלבד ויאיר לפיד והצבעתי לו גם הוא מעצבן אותי כולם כולל כולם לא רוצים בטובתנו אלא בטובתם
ככה אני רואה את זה
אבל בג"ץ מתערב בצורה בוטה, אתה קולט שהם הולכים להוציא ראש ממשלה לנבצרות שהיועמשית המציאה? יש לזה תקדים בדמוקרטיות בעולם?

הנוסח של עילת הסבירות מקובל על כולם אבל האופוזיציה בארון, הרי כולם חושבים שבגץ לקח את הסבירות רחוק מידי אז מה הפחד לרסן שם?

מה שמנסים לשנות עכשיו זה לטובת כולם ולא רק לימין, הרי אם היה יועמש שבאמת לצד הממשלה והחוק אז אולי לא היינו מוסרים לנסראללה שטחים ימיים בחינם, היו בודקים פרשות מסויימות גם אם ביבי לא שם והיו מרסנים את המחאה הגדולה ובכך לא מנרמלים מחאות אחרות

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

שיש כתב:
05 ספטמבר 2023, 07:04
אבל בג"ץ מתערב בצורה בוטה, אתה קולט שהם הולכים להוציא ראש ממשלה לנבצרות שהיועמשית המציאה? יש לזה תקדים בדמוקרטיות בעולם?

הנוסח של עילת הסבירות מקובל על כולם אבל האופוזיציה בארון, הרי כולם חושבים שבגץ לקח את הסבירות רחוק מידי אז מה הפחד לרסן שם?

מה שמנסים לשנות עכשיו זה לטובת כולם ולא רק לימין, הרי אם היה יועמש שבאמת לצד הממשלה והחוק אז אולי לא היינו מוסרים לנסראללה שטחים ימיים בחינם, היו בודקים פרשות מסויימות גם אם ביבי לא שם והיו מרסנים את המחאה הגדולה ובכך לא מנרמלים מחאות אחרות
כל עוד תהיה ממשלה הומוגנית כמו שיש היום היא תשלוט בכנסת ותהיה משמעת קואלציונית והממשלה תוכל לעשות מה שהיא רוצה, לכן עילת הסבירות חשובה, מה ימנע מהממשלה למנות מקורבים?
לצורך העניין ההוא שדיבר נגד ניצולי שואה יוכל להתמנות ליושב ראש יד ושם
עילת הסבירות עזרה לא רק לשמאלנים מדושני עונג אלא גם לחרדים וכו'
ולמה נראה לך שהממשלה הזאת בעד כולם שדוד אמסלם משתלח בחצי אוכלוסייה, שמאי גולן קוראת למזרחיות שהן פריבילגיות למרות שהן גדלו בדיוק כמוה במשפחה מזרחית ונאלצו לפלס דרך לפוליטיקה בעבודה קשה, כמו אורנה ברביבאי, כמו מירב כהן, מירב בן ארי ועוד, וקוראת להן פריבלגיות ועל מה?
שהן נגד ביבי?
גם האנטי מהצד השני של יאיר לפיד לא תורם, אף צד לא מוכן להתפשר ואל תגיד לי שביבי וחבריו מתפשרים...

שלח תגובה