יש ממשלה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: יש ממשלה

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
05 ספטמבר 2023, 13:45
שטיפת מוח זה לצופים של ערוץ 14. אנחנו בשמאל משתדלים לחשוב עצמאית. בגלל זה אין לנו בעיה להגיד שיאיר לפיד וגנץ הם לא הדבר הכי חכם שיש לאנושות להציע, מיכאלי מנחוסה וזהבה גלאון מעצבנת יותר מספורי.
1. השררה מביאה איתה שחיתות. בכל מקום. בגלל זה צריך שומרי סף חזקים. לכל ממשלה. למרבה הצער הליכוד וש"ס הפכו את השחיתות וחלוקת הג'ובים לתעשייה וקשה להם כשמנסים להגביל אותם.
זה אותו ביבי שהבן שלו מכר מתנות שהוא קיבל, אחרות פשוט נעלמו, ואשתו לקחה לעצמה כסף שהתקבל עבור מחזור בקבוקים שהיו רכוש המדינה. זה האיש וזו המשפחה.
2. יש שופטים גרועים. יש כאלו בעלי אג'נדה. משמאל ומימין. כמו זו שזיכתה את השוטר שהרג את איאד אל חאלק.
3. אני לא מערבב אבל מסכים שלא סביר שלא ניתן להוציא ראש ממשלה לנבצרות.
4. לפיד סתום. אין לי מה ללמוד ממנו.
5. בשמאל מריחים בעיקר את הבואש של בן גביר. מי שמנסה להפר את האיזון, ובצורה הרסנית, היא הממשלה הנוכחית.
טוב מאוד שיש גופים שיכולים לאזן ולהגביל נבחרי ציבור. הימין הוא זה שמנסה להגביל אותם. לירבמן כשר אוצר העביר חוק שהפלה חרדים לרעה בנוגע למעונות יום. בג"ץ הוא זה שנתן להם סעד, וטוב שכך.
אל על הפלתה להטבים. בית המשפט הוא שנתן להם זכויות שוות וטוב שכך.
דוד אמסלם מנסה למנות מקורבים חסרי כישורים (ג'ובים כמו שאוהבים במרכז הליכוד) ו"פקידים" כמו שאוהבים לומר פה, מגבילים אותו ומבקשים שימנה אנשים שעומדים בתנאי הסף, ושוב טוב שכך.
אם אתה חושב שהמדינה תתפקד טוב יותר בלי שומרי סף יש לי כמה דוגמאות מחו"ל לתת לך. נתחיל ברוסיה.
נו ואנחנו אומרים פה שבן גביר לא להיט ואני גם לא מת על מירי רגב ודיכטר ויש עוד ביקורת אז מסתבר שגם בימין יודעים לחשוב, איזה שוק אה?

לגבי סעיף 1. שררה מביאה איתה שחיתות לכל מקום אבל לא לבג"ץ? לא לפרקליטות? למשטרה?
מי אמור לשמור על שומרי הסף?בנתיים הם לא עושים עבודה מי יודע מה
הרי גם בפרוטקשיין יש שומר סף שלוקח כסף כדי שלא יקרה כלום לבעל העסק המסכן. הוא שומר עליו הרי

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

CrazyRed7 כתב:
05 ספטמבר 2023, 13:40
לא מבין למה ועדת הכנסת וחברי ממשלה - נבחרי ציבור - לא נחשבים בעיניך כי יש להם אינטרס אבל יועצת משפטית לממשלה היא חזות כל הצדק בעולם.
אני מאמין שאם ראש הממשלה היה צורך סמים קשים ולא היה מתפקד, חברי הממשלה היו מוציאים אותו לנבצרות.
ומצד שני יש לך ספק שלולא החוק החדש, הגברת בהרב מיארה הייתה מנצלת זאת ומוציאה את ראש הממשלה לנבצרות?אתה בכלל קולט..פקידה!מוציאה ראש ממשלה לנבצרות בניגוד לחוק בגלל פרשנות אישית ופוליטית שלה בלבד!
וזה מבלי לדבר על הסחיטה באיומים של ראש ממשלה.

אתה מסוגל רגע לצאת מפוזיציה ולהבין את הדבר הזה?כמה זה מסוכן ומה זה יכול לעשות למדינה?
אתה זה שאמרת שזה תפקידה וסמכותה של הכנסת. הגבתי לדברים שלך.
חברי הממשלה בחלקם, ולפעמים כמעט כולם, לא חייבים להיות נבחרי ציבור. למשל יעקב נאמן שהיה שר אוצר בממשלת נתניהו, ואותו נאמן ודניאל פרידמן שהיו שרי משפטים תחת אותו ביבי.
חברי ועדת הכנסת הם באמת נבחרי ציבור. ובאמת יש להם אינטרס. האהבה שלהם לכסא גוברת לפעמים על כל אינטרס אחר.

העולם האידיאלי:
היועצת לא חברה בממשלה ולא בכנסת. היא לא שייכת למפלגה.
היא אמורה להיות נקיית כפיים וללא השפעה פוליטית. כלומר משרתת ציבור שנותנת לציבור ורק לו דין וחשבון.
זאת בדומה למבקר המדינה, מנהל רשות החברות הממשלתיות, ופרקליט המדינה.
אהרן ברק, זה שהימין אוהב להשמיץ, העמיד לדין את לאה רבין על חשבון דולרים שלא דווח. היה ניתן להטיל עליה קנס (כופר) אבל הוא החליט שיהיה שוויון בפני החוק.
רבין עצמו התפטר מראשות הממשלה כנהוג מעובד ציבור שסרח.

העולם האמיתי:
בעולם האמיתי, בעיקר בשנים האחרונות, השלטון מנסה למנות מקורבים לתפקידים האלו. זה דבר שרע לולם.
אנגלמן כמבקר מדינה מטעם ביבי, מיארה שמקורבת לגדעון סער וכו'. זה דבר רע מאוד לכל אזרחי ישראל.
ברור ש"פקיד" שיכול להוציא בעל תפקיד כלשהו לנבצרות זה כוח אדיר. גם שופט שיכול להכניס אדם לכלא לכל חייו, ובעולם גם לגזור על אדם, לפעמים חף מפשע, עונש מוות.
זה כוח שצריך להשתמש בו בחכמה, בזהירות, ברגישות ובלי הטיה פוליטית. לראיה לא היא ולא קודמה, מנדלבליט, מינוי של ביבי, הוציאו אותו לנבצרות למרות שרבים תמכו בכך. וזה עוד לפני שחוק הנבצרות עבר.
חוץ משרון וקצב לא זכורה לי הוצאה לנבצרות, כלומר משתמשים בכלי הזה רק במקרי קיצון.
בלי פוזיציה, ברור שהמצב הקיים מורכב. בשל הפילוג בעם. חוסר האמון של הצדדים. מינויים מטעם ועוד.
פקיד לא נבחר יכול לשלול את ההצבעה של העם. זה דבר חריג שצריך לקרות רק כשאין ברירה אחרת.
אפשר להתווכח על מתי זה צריך לקרות, זה לא אומר שצריך לקחת כוח מגורמים שמגבילים את השלטון ולהעביר אותו לשלטון שיהיה עוד יותר חזק.

סמל אישי של משתמש
אריאל2

שליחה על ידי אריאל2 »

CrazyRed7 כתב:
05 ספטמבר 2023, 13:57
אחרי כל מה שצף במשפט אתה עוד כותב את זה?ערימה של כלום ושום דבר.
נתת את אולמרט כדוגמא, היו נגדו ראיות לשוחד אמיתי ולא "סיקור תקשורתי אוהד". רוצה לדבר על כל אותם פוליטיקאים או בעלי תפקידים שחוסלו ע"י הפרקליטות, נאלצו להתפטר או לוותר על תפקידים ואז התברר שהם זכאים?

ועבריין הוא עבריין רק אחרי פסק דין. לא לפני.
אפשר לדבר על הכל.
תיק 1000 לבדו (4000 יותר מורכב) מספיק להכניס את ביבי לכלא.
מתווכחים על כמה שמפניות וסיגרים הוא קיבל בניגוד לחוק.
פרקליט מושחת צריך ללכת לכלא. יהיה מקום בתא ליד ביבי.
זה נכון. עד ההרשעה הוא רק נאשם בפלילים.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
05 ספטמבר 2023, 13:53
בלי להעליב, אתה בחור צעיר כנראה. גדלת למדינה שבה נורמלי שמישהו עם כתב אישום לא מתפטר באותו יום, שלא לומר בפתיחת החקירה. מדינה שיש לה נשיא שיושב בכלא (קצב), רה"מ שיושב בכלא (אולמרט), שרים שישבו בכלא (הרבה, הבולטים שבהם דרעי, שגב, הירשזון) אז אולי זה נראה לך סביר.
זה לא. בשום מקום נורמלי זה לא קורה.
אנשים שנתפסו מנהלים רומן מתפטרים מתפקידם.
אף אחד לא העלה על דעתו מצב שבו מנהיג המדינה יעמוד לדין ולא יתפטר. זה מקובל, אולי, במדינות עולם שלישי.
המדינה אומרת לך מפורשות שיש הגבלה על בחירה בעבריין עם קלון. לא רק כחבר כנסת וכשר אלא אפילו כנהג אוטובוס, שופט או כבאי.
אז בוודאי שהוא לא יכול לכהן כראש ממשלה.
צעיר זה לא עלבון הכל טוב , אם אתה בן 60 אז אני צעיר ממך בוודאי.

זאת בהחלט בעיה שמי שסורח לא מתפטר באותו רגע( ולא מישהו שתפרו לו משהו)
ולא רק פוליטיקאים גם שופטים, עורכי דין, פרקליטים,עיתונאים ויש עוד שאני אפילו לא מכיר אני בטוח
אם זה היה קורה לא היו נשארים הרבה מהתפקידים שציינתי

אז ביבי העבריין צריך להתפטר וגם גנץ ולפיד וסער וליברמן, אלשייך צריך לעמוד לדין ושי ניצן ורות דוד, ולדרעי אסור לחזור לפוליטיקה בכלל, רם בן ברק
וכל מי שהשתמש ברוגלות שימוש לא חוקי

אני הראשון שישמח שכל אלה כולל ביבי יבואו ויגידו סרחנו ויזוזו הצידה

סמל אישי של משתמש
אריאל2

שליחה על ידי אריאל2 »

שיש כתב:
05 ספטמבר 2023, 14:03
נו ואנחנו אומרים פה שבן גביר לא להיט ואני גם לא מת על מירי רגב ודיכטר ויש עוד ביקורת אז מסתבר שגם בימין יודעים לחשוב, איזה שוק אה?

לגבי סעיף 1. שררה מביאה איתה שחיתות לכל מקום אבל לא לבג"ץ? לא לפרקליטות? למשטרה?
מי אמור לשמור על שומרי הסף?בנתיים הם לא עושים עבודה מי יודע מה
הרי גם בפרוטקשיין יש שומר סף שלוקח כסף כדי שלא יקרה כלום לבעל העסק המסכן. הוא שומר עליו הרי
לחשוב ולבקר זה טוב. המשיכו בדרככם זו.
שררה מביאה שחיתות לכל מקום.
בגלל זה יש את מח"ש לחקור את המשטרה, נציב תלונות על השופטים, ונציבות תלונות הציבור על מייצגי המדינה בערכאות לביקורת על הפרקליטות.

סמל אישי של משתמש
אריאל2

שליחה על ידי אריאל2 »

שיש כתב:
05 ספטמבר 2023, 14:20
צעיר זה לא עלבון הכל טוב , אם אתה בן 60 אז אני צעיר ממך בוודאי.

זאת בהחלט בעיה שמי שסורח לא מתפטר באותו רגע( ולא מישהו שתפרו לו משהו)
ולא רק פוליטיקאים גם שופטים, עורכי דין, פרקליטים,עיתונאים ויש עוד שאני אפילו לא מכיר אני בטוח
אם זה היה קורה לא היו נשארים הרבה מהתפקידים שציינתי

אז ביבי העבריין צריך להתפטר וגם גנץ ולפיד וסער וליברמן, אלשייך צריך לעמוד לדין ושי ניצן ורות דוד, ולדרעי אסור לחזור לפוליטיקה בכלל, רם בן ברק
וכל מי שהשתמש ברוגלות שימוש לא חוקי

אני הראשון שישמח שכל אלה כולל ביבי יבואו ויגידו סרחנו ויזוזו הצידה
יש לי עוד הרבה זמן לגיל 60.
כל המושחתים הביתה. כולם. ליברמן הראשון שבהם. רות דוד שנייה. ביבי שלישי.
אשרייך, אתה בדרך הנכונה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
05 ספטמבר 2023, 14:16
אתה זה שאמרת שזה תפקידה וסמכותה של הכנסת. הגבתי לדברים שלך.
חברי הממשלה בחלקם, ולפעמים כמעט כולם, לא חייבים להיות נבחרי ציבור. למשל יעקב נאמן שהיה שר אוצר בממשלת נתניהו, ואותו נאמן ודניאל פרידמן שהיו שרי משפטים תחת אותו ביבי.
חברי ועדת הכנסת הם באמת נבחרי ציבור. ובאמת יש להם אינטרס. האהבה שלהם לכסא גוברת לפעמים על כל אינטרס אחר.

העולם האידיאלי:
היועצת לא חברה בממשלה ולא בכנסת. היא לא שייכת למפלגה.
היא אמורה להיות נקיית כפיים וללא השפעה פוליטית. כלומר משרתת ציבור שנותנת לציבור ורק לו דין וחשבון.
זאת בדומה למבקר המדינה, מנהל רשות החברות הממשלתיות, ופרקליט המדינה.
אהרן ברק, זה שהימין אוהב להשמיץ, העמיד לדין את לאה רבין על חשבון דולרים שלא דווח. היה ניתן להטיל עליה קנס (כופר) אבל הוא החליט שיהיה שוויון בפני החוק.
רבין עצמו התפטר מראשות הממשלה כנהוג מעובד ציבור שסרח.

העולם האמיתי:
בעולם האמיתי, בעיקר בשנים האחרונות, השלטון מנסה למנות מקורבים לתפקידים האלו. זה דבר שרע לולם.
אנגלמן כמבקר מדינה מטעם ביבי, מיארה שמקורבת לגדעון סער וכו'. זה דבר רע מאוד לכל אזרחי ישראל.
ברור ש"פקיד" שיכול להוציא בעל תפקיד כלשהו לנבצרות זה כוח אדיר. גם שופט שיכול להכניס אדם לכלא לכל חייו, ובעולם גם לגזור על אדם, לפעמים חף מפשע, עונש מוות.
זה כוח שצריך להשתמש בו בחכמה, בזהירות, ברגישות ובלי הטיה פוליטית. לראיה לא היא ולא קודמה, מנדלבליט, מינוי של ביבי, הוציאו אותו לנבצרות למרות שרבים תמכו בכך. וזה עוד לפני שחוק הנבצרות עבר.
חוץ משרון וקצב לא זכורה לי הוצאה לנבצרות, כלומר משתמשים בכלי הזה רק במקרי קיצון.
בלי פוזיציה, ברור שהמצב הקיים מורכב. בשל הפילוג בעם. חוסר האמון של הצדדים. מינויים מטעם ועוד.
פקיד לא נבחר יכול לשלול את ההצבעה של העם. זה דבר חריג שצריך לקרות רק כשאין ברירה אחרת.
אפשר להתווכח על מתי זה צריך לקרות, זה לא אומר שצריך לקחת כוח מגורמים שמגבילים את השלטון ולהעביר אותו לשלטון שיהיה עוד יותר חזק.
הם רוצים לעשות זאת אוטוטו, האם הגענו למצב של אין ברירה אחרת?
אגב יועץ משפטי לממשלה אמור לשרת את הממשלה ולעזור לה לפעול על פי חוק ולייצג אותה כשצריך מול בית המשפט העליון וככזה גם לתת דין וחשבון לציבור שממן את משכורתו

לגבי החלק האחרון אני חושב שכרגע בג"ץ יותר חזק משמעותית מכל גוף אחר במדינה וזה צריך להטריד את כולם

צריך איזונים

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
05 ספטמבר 2023, 14:23
לחשוב ולבקר זה טוב. המשיכו בדרככם זו.
שררה מביאה שחיתות לכל מקום.
בגלל זה יש את מח"ש לחקור את המשטרה, נציב תלונות על השופטים, ונציבות תלונות הציבור על מייצגי המדינה בערכאות לביקורת על הפרקליטות.
אז להפריד את מח"ש מהפרקליטות אתה מסכים?
שאר הנציבויות שציינת הם למראית עין, לא מכיר את פועלם ולא שמעתי על משהו שעשו כנגד פרקליט או שופט( אולי כי אני צעיר)

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

עכשיו לפחות התחילו להגיד את האמת באופוזיציה, גנץ וסער קוראים לפרק את הממשלה. הלם

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

חזרתי מחלוקת מזון. הפעם זה קרוב לחגים.
זוגות קשישים, עריריים בודדים, משפחות במצוקה, משפחות חד הוריות.
המחלקים , שרובם גם תורמים מכספם בלי לעשות הרבה רעש הם ברובם חילוניים, מיעוטם חובשי כיפות סרוגות, כולם אזרחים מן השורה שעשו צבא וחלקם עדיין עושה שירות מילואים פעיל( אני כבר לא בגיל).
חלק מהאנשים האלה מתנדבים במקביל בעוד מקומות. גם אני. יש לי חולשה לחלשים .
אף אחד מכל האנשים האלה לא ביקש פטור מגיוס בגלל שהוא מתנדב/ת.
אגב, אף אחד מהנזקקים שציינתי לא אמור לקבל את תלושי המזון של דרעי העבריין המורשע שנוקט בקיטריונים שמפלים את בוחריו לטובה.
לא נורא. הילדים שלי ממשיכים לעשות מילואים במקביל לקושי לשרוד בזמן התקופה הסטודנטיאלית שלהם.. הקטנה שלי תתגייס בשנה הבאה. שלושתם ימשיכו במקביל להתנדב כי ככה חונכו. הם לא יבקשו שאף אחד יממן אותם. אני ואשתי נעשה זאת מחסכונותינו והלוואותינו.
אני ואתם נמשיך לשלם מיסים ונממן משתמטים ונעזור לדרעי וגולדקנוף להמשיך להנציח את הבערות והתלות בקרב אוכלוסיית המצביעים שלהם. למה לא?
היידה ביבי!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אתה אנטישמי אח שלי. גם אם אתה לא מודע לכך.
השנאה שלך לחרדים בוהקת.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

סימיוני כתב:
06 ספטמבר 2023, 19:28
המחלקים , שרובם גם תורמים מכספם בלי לעשות הרבה רעש הם ברובם חילוניים, מיעוטם חובשי כיפות סרוגות, כולם אזרחים מן השורה שעשו צבא וחלקם עדיין עושה שירות מילואים פעיל( אני כבר לא בגיל).
אגב, אף אחד מהנזקקים שציינתי לא אמור לקבל את תלושי המזון של דרעי העבריין המורשע שנוקט בקיטריונים שמפלים את בוחריו לטובה.
לא נורא. הילדים שלי ממשיכים לעשות מילואים במקביל לקושי לשרוד בזמן התקופה הסטודנטיאלית שלהם.. הקטנה שלי תתגייס בשנה הבאה. שלושתם ימשיכו במקביל להתנדב כי ככה חונכו. הם לא יבקשו שאף אחד יממן אותם. אני ואשתי נעשה זאת מחסכונותינו והלוואותינו.
אני ואתם נמשיך לשלם מיסים ונממן משתמטים ונעזור לדרעי וגולדקנוף להמשיך להנציח את הבערות והתלות בקרב אוכלוסיית המצביעים שלהם. למה לא?
היידה ביבי!
אתה מתחיל להזכיר לי את ההוא שמתהדר בתאריו.

תרומה עושים בשקט.
רוחב לב זה לכולם, ללא הבדל של גזע, דת, או מין.
השנאה שאתה מפיץ היא לא פחות חמורה מכל אפליה, אם בכלל קיימת כזאת.

בזמנך הפנוי, בין תרומה לעיסוק באובססיה שפיתחת לאחרונה, תנסה לחשוב על זה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ForeverRed כתב:
06 ספטמבר 2023, 20:32
אתה מתחיל להזכיר לי את ההוא שמתהדר בתאריו.

תרומה עושים בשקט.
רוחב לב זה לכולם, ללא הבדל של גזע, דת, או מין.
השנאה שאתה מפיץ היא לא פחות חמורה מכל אפליה, אם בכלל קיימת כזאת.

בזמנך הפנוי, בין תרומה לעיסוק באובססיה שפיתחת לאחרונה, תנסה לחשוב על זה.
:!:

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

סימיוני כתב:
06 ספטמבר 2023, 19:28
היידה ביבי!
אשרייך
רק חבל שזיהמת את זה בדברי שנאה והבל

תמשיך לעשות טוב , לתרום ותפיץ אהבה ולא שנאה

נשמע מדברייך שרק חילונים תורמים.....

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

למדתם יפה מהמסיתים ומדקלמי דפי המסרים.
ישר מדביקים פסיכוזות ואנטישמיות.
צורכים הרבה ריקלין וינון מגל המשסים והמפלגים. לא יודעים לענות לעניין, רק לטנף.
בסך הכל אמרתי את דעתי למי שחושב שאם יש חרדים שמתנדבים, אז אולי נפטור את כולם משירות צבאי ותרומה לחברה.
אני לא אגרר לשיח הזה ואדבר תמיד לעניין.
תתמודדו עם העובדות! השותפים הטבעיים שלכם ברובם משתמטים בזמן שאחרים ממלאים את חובותיהם וגם מתנדבים פה ושם. זה מה יש.
שנה טובה ❤🍺

שלח תגובה