יש ממשלה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

Re: יש ממשלה

שליחה על ידי אריאל2 »

dor69 כתב:
27 מרץ 2023, 09:43
אתה אולי ניצחת אבל מחנה שלם מסתובב בתחושה (מוצדקות לחלוטין) שהוא לא שווה לך ואין לו שום משמעות או השפעה במדינה הזאת.
אם זה דמוקרטיה בשבילך אז מה אני אגיד לך, הצלת את הדמוקרטיה שלך. פעם הבאה תצביע לבד ותנצח את עצמך בבחירות שלך, אני עם הפוליטיקה פה סיימתי
כולם הפסידו דור. אין פה מנצחים בכלל.
עומד בראשות המדינה נאשם בפלילים שלצורך השררה ומפלט מהכלא חבר לקיצונים וחסרי יכולות כמו בן גביר ורוטמן ולחרדים ומוכן להעביר עבורם הצעות חוק שמשנות את פני המדינה.
שנים ביבי ראש ממשלה. בחיים לא הייתה נגדו התנגדות כזאת.
הפיטורים של גלנט בזמן שהמדינה מתפרקת רק כי הוא אמר בקול מה שכולם יודעים רק הוכיחו שהיא איבד את זה לגמרי.
עורך דין אחד שלו יצא להפגין והשני אמר שיפסיק לייצג אותו.
שינויים כאלו גדולים לא מעבירים בצורה כזאת. וחקיקה פרסונלית למתנות, נבצרות, דרעי 2 וכו' זה מבוא לדיקטטורה.
חבל שלא כולם רואים את זה.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
27 מרץ 2023, 11:18
כולם הפסידו דור. אין פה מנצחים בכלל.
עומד בראשות המדינה נאשם בפלילים שלצורך השררה ומפלט מהכלא חבר לקיצונים וחסרי יכולות כמו בן גביר ורוטמן ולחרדים ומוכן להעביר עבורם הצעות חוק שמשנות את פני המדינה.
שנים ביבי ראש ממשלה. בחיים לא הייתה נגדו התנגדות כזאת.
הפיטורים של גלנט בזמן שהמדינה מתפרקת רק כי הוא אמר בקול מה שכולם יודעים רק הוכיחו שהיא איבד את זה לגמרי.
עורך דין אחד שלו יצא להפגין והשני אמר שיפסיק לייצג אותו.
שינויים כאלו גדולים לא מעבירים בצורה כזאת. וחקיקה פרסונלית למתנות, נבצרות, דרעי 2 וכו' זה מבוא לדיקטטורה.
חבל שלא כולם רואים את זה.
הוא לא ישב בכלא כי אין כלום במשפט הזה אז חלאס כבר
אתם לא הפסדתם כלום ידידי ניצחתם בלי בחירות שאפו

ועדיף לו לחבור לקיצוניים אידיאולוגיים מאשר לעבאס ויאיר לפיד

לגהי הדרך שבה בחרומכדי להעביר את הרפטרמה אני מסכים, הם נכשלו ביג טיים
הרבה חוקים מיותרים וטיפשיים ולצערי פיספסו את התמונה הגדולה

ועדיין גם אחרי הכשלון הזה היו צריכים לטפל בצורה קשה יותר בסרבנים ובחוסמי כבישים אבל לצערי הצבא והמשטרה לא בצד הנכון כרגע

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

שיש כתב:
27 מרץ 2023, 11:23
הוא לא ישב בכלא כי אין כלום במשפט הזה אז חלאס כבר
אתם לא הפסדתם כלום ידידי ניצחתם בלי בחירות שאפו

ועדיף לו לחבור לקיצוניים אידיאולוגיים מאשר לעבאס ויאיר לפיד

ועדיין גם אחרי הכשלון הזה היו צריכים לטפל בצורה קשה יותר בסרבנים ובחוסמי כבישים אבל לצערי הצבא והמשטרה לא בצד הנכון כרגע
מי אמר שאין כלום במשפט הזה? כנרת בראשי? אלי ציפורי?
יש מישהו אחד שלא מטעם שאמר שאין כלום? כתבי האישום בוטלו?
כולם הפסידו. כסף. זמן. אנרגיה. עצבים. מריבות.
מי שחושב שצבי סוכות או בן גביר וחנמאל דורפמן, יעדי שב"כ בעברם ואנטיפתיים כמו רוטמן ולוין עדיפים על לפיד על שלל החסרונות שלו שלא יופתע שהמשטרה והממשלה נראים ככה.
עבאס פסול בעיקר כי הוא ערבי וחבל שכך.
אם הצבא, המשטרה, העולם העסקי, מערכת המשפט, ההסתדרות ומי לא נגד המהלך הזה אז אולי המהלך לא טוב?
נערך לאחרונה על ידי אריאל2 ב 27 מרץ 2023, 12:40, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

שיש כתב:
27 מרץ 2023, 11:23
זה בדיוק ההבדל בינינו.
אתה חושב שמדובר בהרבה חוקים טיפשיים ומיותרים, אבל כל מי שמפגין מבין שזאת המהות - חוקים פרסונליים וחוקי הפליה. כל הדיבורים על רפורמה הם התירוצים הטפשיים והמיותרים, כי הם רק האמצעי כדי לגנוב ולהפלות, ורק בית המשפט עדיין מפריע להם לבצע את זממם.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
27 מרץ 2023, 11:33
מי אמר שאין כלום במשפט הזה? כנרת בראשי? אלי ציפורי?
יש מישהו אחד שלא מטעם שאמר שאין כלום? כתבי האישום בוטלו?
כולם הפסידו. כסף. זמן. אנרגיה. עצבים. מריבות.
מי שחושב שצבי סוכות או בן גביר וחנמאל דורפמן, יעדי שב"כ בעברם ואנטיפתיים כמו רוטמן ולוין עדיפים על לפיד על שלל החסרונות שלו שלא יופתע שהמשטרה והממשלה נראים ככה.
עבאס פסול בעיקר כי הוא ערבי וחבל שכך.
אם הצבא, המשטרה, העולם העסקי, מערכת המשפט, ההסתדרות ומי לא נגד המהלך הזה אז אולי המהלך לא טוב?
השורה התחתונה , לא נגד המהלך נגד הבחירות נגד הימין כי הוא קיצוני מידי וכי הוא דתי מידי בשבילכם

אתה מזלזל באנשים ששומעים וקוראים פרוטוקולים מהמשפט כי הם מהימין.....שא ברכה ידידי איתך אין לי מה לדבר

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

gooner כתב:
27 מרץ 2023, 12:13
זה בדיוק ההבדל בינינו.
אתה חושב שמדובר בהרבה חוקים טיפשיים ומיותרים, אבל כל מי שמפגין מבין שזאת המהות - חוקים פרסונליים וחוקי הפליה. כל הדיבורים על רפורמה הם התירוצים הטפשיים והמיותרים, כי הם רק האמצעי כדי לגנוב ולהפלות, ורק בית המשפט עדיין מפריע להם לבצע את זממם.
אני מדבר על חוק דרעי וחוק החמץ
לא מדבר על שינוי הרכב הועדה לבחירת שופטים
לא מדבר על םיצול תפקיד היועמש
לא מדבר על פסקת התגברות
לאמדבר על עילת הסבירות
כל זה חייב לעבור
וכמובן הפרדת מח"ש מהפרקליטות

לגבי חוק הנבצרות אני מסכים כי ניסוי באופן לא חוקי להוציא ראש ממשלה לנבצרות אז נאלצו לחוקק חוק

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

שיש כתב:
27 מרץ 2023, 13:25
אני מדבר על חוק דרעי וחוק החמץ
לא מדבר על שינוי הרכב הועדה לבחירת שופטים
לא מדבר על םיצול תפקיד היועמש
לא מדבר על פסקת התגברות
לאמדבר על עילת הסבירות
כל זה חייב לעבור
וכמובן הפרדת מח"ש מהפרקליטות

לגבי חוק הנבצרות אני מסכים כי ניסוי באופן לא חוקי להוציא ראש ממשלה לנבצרות אז נאלצו לחוקק חוק
אז אני אסביר שוב: הוועדה לבחירת שופטים, חוק היועמש"ים, פסקת ההתגברות, עילת הסבירות וכו' הם התירוץ, שיאפשר את המהות.
המהות היא למנות עבריינים להיות ראש ממשלה ושרים, לקבל שוחד כמתנות, לפטור את החרדים משירות צבאי, לחוקק כפייה דתית, לבזוז את הקופה הציבורית, לאיים על מפגינים, ולהחליף אזרחים ישראלים מוכשרים במינויים פוליטיים של עלובי נפש.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

כשביבי יודע שמדובר בנושא מהותי, הוא עושה עבודת מטה. כשרצו לעשות רפורמה בכל נושא יוקר המחייה - הקימו את ועדת טרכטנברג, כשחשבו מה לעשות עם תמלוגי הגז, הקימו את ועדת ששינסקי. ועדות רציניות שישבו חודשיים והקשיבו למומחים מכל התחומים ובסוף הגיעו למסקנות והעבירו חקיקה.

אבל כשרוצים לעשות רפורמה משפטית (לא לשכוח שחוק בחירת השופטים הוא רק ראשון מני רבים), שאגב אני חושב שהיא בהחלט דרושה, פתאום רוטמן ולוין יודעים הכל. שני קיצונים שחושבים שאין בכלל מקום לביקורת שיפוטית. ההליך עצמו הוא בעייתי בלשון המעטה והוא היה צריך לעצור את החקיקה ל3 שבועות עוד לפני שבוע ולשבת לדבר. עכישו זה כנראה כבר מאוחר מדי והדם ברחובות יגיע אוטוטו.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

gooner כתב:
27 מרץ 2023, 13:49
אז אני אסביר שוב: הוועדה לבחירת שופטים, חוק היועמש"ים, פסקת ההתגברות, עילת הסבירות וכו' הם התירוץ, שיאפשר את המהות.
המהות היא למנות עבריינים להיות ראש ממשלה ושרים, לקבל שוחד כמתנות, לפטור את החרדים משירות צבאי, לחוקק כפייה דתית, לבזוז את הקופה הציבורית, לאיים על מפגינים, ולהחליף אזרחים ישראלים מוכשרים במינויים פוליטיים של עלובי נפש.
כמו גנץ? גדעון סער? רוני אלשיך?בן ברק? אהוד ברק( כתבתי כבר שאדם נחשב עבריין בהתאם לצד במפה)
כפייה דתית זה הפחד שלך ? הפחד שלי הוא שהדת תיעלם מהנוף הישראלי אם לא תיהיה רפורמה
לאיים על מפגינים? אתה אמיתי? עכשיו אי אפשר בכלל לפנות אליהם כי המשטרה איתם.....אנרכיה וזה.....

אתה ממש מבוהל מסכן, עשו לך שטיפה טובה טובה

ואיך שני שופטים בקדנצייה ישנו את פני הדמוקרטיה הישראלית? או שיועץ משפטי לממשלה אשכרה ייעץ לממשלה שבחרה בו לפי חוק....
נערך לאחרונה על ידי שיש ב 27 מרץ 2023, 15:02, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

dor69 כתב:
27 מרץ 2023, 09:43
אתה אולי ניצחת אבל מחנה שלם מסתובב בתחושה (מוצדקות לחלוטין) שהוא לא שווה לך ואין לו שום משמעות או השפעה במדינה הזאת.
אם זה דמוקרטיה בשבילך אז מה אני אגיד לך, הצלת את הדמוקרטיה שלך. פעם הבאה תצביע לבד ותנצח את עצמך בבחירות שלך, אני עם הפוליטיקה פה סיימתי
זה. פה נתקעתי. למה? למה זאת התחושה שקיבלת?
כי ביבי לא הצליח לשנות את הרכב הועדה למינוי שופטים? איך זה נוגע לך בכלל? למה זה כל כך בוער לך בעצמות?

אחי, גם אני מזרחי, מהפריפרייה, מעמד הביניים, ימני... ועדיין לא מבין על מה כל המהומה?
למה חייב להעביר את החוקים האלה דווקא עכשיו לפני פסח? למה בצורה הזאת? למה בלי לדבר?

אני כמו רוב עם ישראל בעד רפורמה במערכת המשפט, אבל לא רפורמה דורסנית שתשנה מהותית את מערכת המשפט ואת שיטת הממשל במדינה.
וזה שכרגע נעצרה החקיקה הדרקונית לא צריך לגרום לביטול התכנית לבצע שינויים במערכת.

אבל למה זה גורם לך להרגיש פחות חשוב? את זה אני לא מצליח להבין.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

oren2792 כתב:
27 מרץ 2023, 14:13
כשביבי יודע שמדובר בנושא מהותי, הוא עושה עבודת מטה. כשרצו לעשות רפורמה בכל נושא יוקר המחייה - הקימו את ועדת טרכטנברג, כשחשבו מה לעשות עם תמלוגי הגז, הקימו את ועדת ששינסקי. ועדות רציניות שישבו חודשיים והקשיבו למומחים מכל התחומים ובסוף הגיעו למסקנות והעבירו חקיקה.

אבל כשרוצים לעשות רפורמה משפטית (לא לשכוח שחוק בחירת השופטים הוא רק ראשון מני רבים), שאגב אני חושב שהיא בהחלט דרושה, פתאום רוטמן ולוין יודעים הכל. שני קיצונים שחושבים שאין בכלל מקום לביקורת שיפוטית. ההליך עצמו הוא בעייתי בלשון המעטה והוא היה צריך לעצור את החקיקה ל3 שבועות עוד לפני שבוע ולשבת לדבר. עכישו זה כנראה כבר מאוחר מדי והדם ברחובות יגיע אוטוטו.
אפשר להגיד על לוין הרבה דברים, אבל הוא יסודי מאוד. מעל 20 שנה הוא מחכה לרגע הזה (כשהיה ממלא מקום לשכת עורכי הדין הוא דיבר על הנושא ואפילו דיבר עליו בנאום הראשון שלו בכנסת עוד בשנת 2009).
גם רוטמן עוסק בנושא מעל עשר שנים (כולל שני ספרים שכתב בנושא) וביסודיות.
אפשר לדון האם הרפורמה נכונה או לא, ואם היא נכונה האם היא צריכה להיות במתכונת רחבה או צרה, אבל אי אפשר לטעון שהיא לא יסודית כי מדובר בשני אנשים שעוסקים בנושא שנים לפני שהוציאו אותו לפועל...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

כמה שעות דיונים נספרו בועדת החוקה לפני חקיקת אותם חוקי יסוד שעליהם ביסס אהרון ברק את המהפיכה המשפטית האמיתית? כמה שעות דיונים קוימו הפעם?

באיזה רוב עברו אותם חוקי יסוד אז?
באיזה רוב היו אמורים לעבור החוקים היום?

לתשובתכם אודה,
אזרח סוג ב'.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

ForeverRed כתב:
27 מרץ 2023, 15:53
כמה שעות דיונים נספרו בועדת החוקה לפני חקיקת אותם חוקי יסוד שעליהם ביסס אהרון ברק את המהפיכה המשפטית האמיתית? כמה שעות דיונים קוימו הפעם?

באיזה רוב עברו אותם חוקי יסוד אז?
באיזה רוב היו אמורים לעבור החוקים היום?

לתשובתכם אודה,
אזרח סוג ב'.
אז לפי ויקיפדיה, "חוק יסוד: כבוד האדם וחירותו" עבר ב 1992, אחרי שהתחילו לדבר על חוק לעיגון זכויות אזרח עוד בשנות ה 50, נסיון אקטיבי ראשון היה ב 1974, ונסיונות נוספים בשנות ה 80.
כך שלקח כ 20 שנה או 40 שנה להעביר אותו, תלוי איך סופרים.
החוק עבר ע"י דן מרידור, שר המשפטים מטעם הליכוד, בתקופה של ממשלה צרה בראשות הליכוד והדתיים של 66 מנדטים, ובתמיכת האופוזיציה, לאחר משא ומתן של מספר שנים עם הסיעות הדתיות.
בסופו של דבר עבר החוק ברוב של 32-21, כאשר תומכים בו הליכוד, העבודה, מפלגות שמאל, וחלק מהמפד"ל שהיוו מעל 90 מנדטים, ומתנגדים בעיקר החרדים וחלק מהמפד"ל.

שמחתי לעזור.
אזרח סוג ד', שאולי יידקר היום מדמוקרט ימני ויעלה לדרגת אזרח סוג ג'.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

gooner כתב:
27 מרץ 2023, 16:39
אז לפי ויקיפדיה, "חוק יסוד: כבוד האדם וחירותו" עבר ב 1992, אחרי שהתחילו לדבר על חוק לעיגון זכויות אזרח עוד בשנות ה 50, נסיון אקטיבי ראשון היה ב 1974, ונסיונות נוספים בשנות ה 80.
כך שלקח כ 20 שנה או 40 שנה להעביר אותו, תלוי איך סופרים.
החוק עבר ע"י דן מרידור, שר המשפטים מטעם הליכוד, בתקופה של ממשלה צרה בראשות הליכוד והדתיים של 66 מנדטים, ובתמיכת האופוזיציה, לאחר משא ומתן של מספר שנים עם הסיעות הדתיות.
בסופו של דבר עבר החוק ברוב של 32-21, כאשר תומכים בו הליכוד, העבודה, מפלגות שמאל, וחלק מהמפד"ל שהיוו מעל 90 מנדטים, ומתנגדים בעיקר החרדים וחלק מהמפד"ל.

שמחתי לעזור.
אזרח סוג ד', שאולי יידקר היום מדמוקרט ימני ויעלה לדרגת אזרח סוג ג'.
אתה אחד הדמגוגים הגדולים.
שקמה ממין זכר

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

יותר מזכיר לי את רועי נוימן הזה

שלח תגובה