יש ממשלה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
ns75

Re: יש ממשלה

שליחה על ידי ns75 »

CrazyRed7 כתב:
21 יוני 2022, 07:40
חחחחחח האופוזיציה אשמה!!!
קלאסי.

שמאל מזמן הפך אצלי למילה נרדפת למטומטמים. ההשפעה של לפיד על המחנה שלו קטלנית.
מזכיר לך שוב שרוב הטייסים בצבא, חיילי הסיירות המובחרות, הקצינים הבכירים, ההייטקיסטים והסטארטאפיסטים ( שמושכים את הקטר קדימה ושמהמיסים שלהם אתה חי ) הם השמאלניים המטומטמים

בתי הקברות מלאים ב ״שמאלנים מטומטמים״ שהקריבו נפשם עבור המדינה

שטפו לך את המוח טוב טוב כבר כמה שנים עד ששמאל הפך למילת גנאי אצלך ( במקום להבין שסך הכל מותר לאנשים לחשוב גם אחרת ממך)

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

CrazyRed7 כתב:
22 יוני 2022, 07:11
אני מחכה לתשובה
כתבתי יותר בתגובה לדור.
עשו המון בשביל שנה, אבל אין צורך להתווכח על עשרות נושאים:
המטומטמים העבירו תקציב, אם אתה מבין את המשמעויות של ההחלטה של הליכוד לא להעביר תקציב.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לחשוב אחרת=להסיט, לפלג, להשחיר, לפגוע בכוונת תחילה, לקרוא בכינויי גנאי וכו' וכו'?זאת מבלי להזכיר שבכל מוקדי השליטה הם מדירים תומכי ימין בכלל וביבי בפרט.
השמאל הישראלי ברובו זה כת אנטי ביביסטית שחצתה כבר מזמן כל קו אדום.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

פשש העבירו תקציב. איזה הישג מטורף. (אגב כלכלנים בכירים ממני טוענים שמדובר בתקציב גרוע. אבל יש תקציב!!)
אני במקום ביבי מכניס לקורות חיים את כל הפעמים שהעביר תקציב.

מה עם יוקר המחיה שעלה דרמטית בשנה האחרונה?מה עם הביטחון האזרחי שירד דרמטית בשנה האחרונה?והמשך אובדן המשילות במיוחד בירושלים?
מה עם יחסי החוץ שהתדרדרו, במיוחד בגלל דחיפת האף המטומטמת למלחמה באוקראינה?מה עם המעמד הבינלאומי שירד במפתיע?וה..איך קראה לזה שקד..הפיגועים שראש הממשלה המיועד לפיד עשה ביחסי החוץ?
מה עם הקפאת החיפוש אחר הגז למשך שנה?והגזרות הכלכליות כלפי החלשים?
הכלום ושום דבר שעשו בנוגע למחירי הדיור?הרפורמה בתחבורה שדואגת לתושבי המרכז על חשבון תושבי הפריפריה?שר הביטחון שדואג לפנסיה שלו ושל חבריו על חשבון השכבות החלשות בשיאו של משבר?

אתה בוט עיוור. מה שמשווקים לך בערוץ 12 אתה מדקלם.
נערך לאחרונה על ידי CrazyRed7 ב 22 יוני 2022, 09:47, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

gooner כתב:
21 יוני 2022, 20:57
הממשלה הכי טובה ב 13 השנים האחרונות בפער עצום,
וזה גם די קל אחרי ממשלת העבריינים שהייתה לפניה.
טוב בסדר......
יאללה תרכיבו עוד אחת אחלה פטנט, רק לא ביבי העבריין.....מה קורה במשפט ? הרשיעו?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

gooner כתב:
22 יוני 2022, 08:38
כתבתי יותר בתגובה לדור.
עשו המון בשביל שנה
אז בוא תפרט.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הוא לא יכול לפרט כי מעבר להעבירו תקציב(גרוע) אין לו מה להגיד.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

לא משנה מי החליף אותו ומי יחליף אותו - לפיד, בנט, טיבי, בן גביר, סמוטריץ' - ביבי היה צריך מזמן ללכת (ולא, אני לא חושב שהוא היה ראש ממשלה גרוע במיוחד - כולם מימין ומשמאל היו גרועים בדרך שלהם).

12 שנה רצוף בשלטון זאת הזייה. הגבלת קדנציות של מנהיג מכהן זה א' ב' בשביל דמוקרטיה רק בכדי שלא יהיה אינטרס למנהיג להרגיש שהוא גדול יותר מהתפקיד שלו וזה להיות משרת העם (ולא להפך).

כל השכנים שלנו יש להם מנהיגים שמחזיקים בהגה יותר מעשור ואני לא רוצה להיות שם. השיטה שלנו דפוקה מהיסוד, ועד שלא נתקן אותה, נמשיך להתבוסס בחרא בלי קשר לימין ושמאל.

ממשלת בנט לא הייתה כזה להיט (למרות שניסתה לעשות כמה דברים) וממשלות ביבי גם לא היו מי יודע כמה. לא היינו צריכים להיות בכלל במצב הזה, אבל אנחנו כאן.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

oren2792 כתב:
22 יוני 2022, 10:41
לא משנה מי החליף אותו ומי יחליף אותו - לפיד, בנט, טיבי, בן גביר, סמוטריץ' - ביבי היה צריך מזמן ללכת (ולא, אני לא חושב שהוא היה ראש ממשלה גרוע במיוחד - כולם מימין ומשמאל היו גרועים בדרך שלהם).

12 שנה רצוף בשלטון זאת הזייה. הגבלת קדנציות של מנהיג מכהן זה א' ב' בשביל דמוקרטיה רק בכדי שלא יהיה אינטרס למנהיג להרגיש שהוא גדול יותר מהתפקיד שלו וזה להיות משרת העם (ולא להפך).

כל השכנים שלנו יש להם מנהיגים שמחזיקים בהגה יותר מעשור ואני לא רוצה להיות שם. השיטה שלנו דפוקה מהיסוד, ועד שלא נתקן אותה, נמשיך להתבוסס בחרא בלי קשר לימין ושמאל.

ממשלת בנט לא הייתה כזה להיט (למרות שניסתה לעשות כמה דברים) וממשלות ביבי גם לא היו מי יודע כמה. לא היינו צריכים להיות בכלל במצב הזה, אבל אנחנו כאן.
באמת יהיה נחמד אם ישאלו את ראשי ממשלת השינוי מדוע לא קידמו שום חוק כמו הגבלת כהונה(לא רטרואקטיבי), שינוי שיטת הבחירות ושינוי שיטת הממשל.
מעניין מה יהיה התירוץ.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

CrazyRed7 כתב:
22 יוני 2022, 10:53
באמת יהיה נחמד אם ישאלו את ראשי ממשלת השינוי מדוע לא קידמו שום חוק כמו הגבלת כהונה(לא רטרואקטיבי), שינוי שיטת הבחירות ושינוי שיטת הממשל.
מעניין מה יהיה התירוץ.
החוק להגבלת כהונה הובא והועבר בקריאה ראשונה אבל:
https://www.makorrishon.co.il/news/488595/
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

CrazyRed7 כתב:
22 יוני 2022, 10:53
מעניין מה יהיה התירוץ.
לא מעניין אותי ממשלת השינוי (או האי שינוי), לא היינו צריכים להגיע בכלל למצב הזה. כל נושא הסגידה הזאת לאדם (שהוא לא מיגל) מגעילה אותי. גם שאר ה119 אפסים גורמים לי לתחושת קבס. לא הצבעתי בבחירות הקודמות, לא מצביע עכשיו. הפוליטיקאים שמים עלינו ז**, אז אני שם עליהם.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ns75 כתב:
22 יוני 2022, 08:32
מזכיר לך שוב שרוב הטייסים בצבא, חיילי הסיירות המובחרות, הקצינים הבכירים, ההייטקיסטים והסטארטאפיסטים ( שמושכים את הקטר קדימה ושמהמיסים שלהם אתה חי ) הם השמאלניים המטומטמים

בתי הקברות מלאים ב ״שמאלנים מטומטמים״ שהקריבו נפשם עבור המדינה

שטפו לך את המוח טוב טוב כבר כמה שנים עד ששמאל הפך למילת גנאי אצלך ( במקום להבין שסך הכל מותר לאנשים לחשוב גם אחרת ממך)
ברור שלדעת רוב הימנים (וגם לדעתי) לא מי ששמאל הוא אויב, רק בודדים ורדיקליים מביניהם שחותרים תחת אבני יסוד במפעל הציוני.
מה כן? אני רואה את זה כקונטרה. הנה אפילו בתגובה שלך שאתה מטיף לו על הצורך בשיח ובהימנעות מקיצוניות אתה מכניס כעקיצה שרוב הטייסים, הקצינים וכו׳ הם שמאלנים כאילו ימנים לא תורמים למדינה. גם אם לא כתבת את זה בכוונה כזאת ככה זה נתפס וזה מתכתב מאוד עם הזלזול הכללי שיש לשמאל בבוחרי ימין (לא בדעות שלהם אלא בעצם היכולת שלהם לחשוב, לתרום ובאופן כללי כשווים)
איך אתם מצפים לקיים דיון כשכל מילה שנייה שלכם זה עדר, משרתים, בורים ועוד שלל כינויי חיבה ואז לבכות כשהצד השני משווה ומשתמש באותה טרמינולוגיה?
הכי מצחיק כשאתם מדברים על הנאשם הדיקטטור (שהוא ממש לא מושלם אגב) כשבינתיים הוא זה שנבחר פעם אחר פעם בצורה דמוקרטית להיות המפלגה הפופולרית והגדולה במדינה ונבחר פעם אחר פעם בפריימריז פנימיים. בינתיים זב לפיד שעד שפעם ראשונה אחרי עשור הכריז על פריימריז גם בהם זה הוא בוחר את עצמו לראש הרשימה וזה הוא שניסה למנות מקורבים לתפקידים ציבוריים (אם זה היה ביבי המדינה הייתה מתפוצצת ובצדק). גם גנץ העלה לעצמו ולחברה את הפנסיה אגב, ניקיון כפיים מהמם והכל על חשבונכם

בגדול בסוף הגורם לשיתוק זה לא ביבי, לא לפיד ולא בנט אלא השיטה. הציבור צריך לדחוף לשינוי השיטה

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

CrazyRed7 כתב:
22 יוני 2022, 09:46
הוא לא יכול לפרט כי מעבר להעבירו תקציב(גרוע) אין לו מה להגיד.
אני לא יכול לפרט בזמן העבודה, אבל זה די פשוט לכתוב בגוגל צרוף כלשהו על רפורמות ושינויים מהותיים שעברו בשנה האחרונה. זה די מהר יציג לך את האפסות של ביבי והליכוד.
אני אשתדל לענות בערב אם לא תמצא.

ומה עושה את התקציב גרוע?
יש לי תחושה שאתה בכלל לא מבין את עומק הנזק שנגרם באי העברת התקציב.
אני מכיר למשל את המצב ששרר במשרד החינוך. הקורונה פרצה והיה ברור שלא הולך לעבור תקציב. זה היה הזמן לתעדף פרוייקטים של לימוד מרחוק, אבל לא ניתן לעשות שום דבר חדש ללא תקציב, לא להעביר מכרזים, לא לגייס מומחים, לא לפתח תכנים. הצליחו לשלם על רשיונות לזום, והפרויקט של חיבור כלל בתי הספר במדינה לכלים מתקדמים יותר כמו סביבות של גוגל ומיקרוסופט, נעשה רק מול רשיונות חינמיים, עם 3 אנשים וללא תכנים יעודיים.
כל חסידי נתניהו זכאים להרגיש שותפים לטמטום ילדי ישראל.
וזה רק איזור קטן שאני מכיר במשרד אחד. מה הנזקים בתקופה הזו במשרדי הבריאות, הבטחון, הכלכלה ואחרים, לא קשה לדמיין.

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

dor69 כתב:
22 יוני 2022, 12:22
ברור שלדעת רוב הימנים (וגם לדעתי) לא מי ששמאל הוא אויב, רק בודדים ורדיקליים מביניהם שחותרים תחת אבני יסוד במפעל הציוני.
מה כן? אני רואה את זה כקונטרה. הנה אפילו בתגובה שלך שאתה מטיף לו על הצורך בשיח ובהימנעות מקיצוניות אתה מכניס כעקיצה שרוב הטייסים, הקצינים וכו׳ הם שמאלנים כאילו ימנים לא תורמים למדינה. גם אם לא כתבת את זה בכוונה כזאת ככה זה נתפס וזה מתכתב מאוד עם הזלזול הכללי שיש לשמאל בבוחרי ימין (לא בדעות שלהם אלא בעצם היכולת שלהם לחשוב, לתרום ובאופן כללי כשווים)
איך אתם מצפים לקיים דיון כשכל מילה שנייה שלכם זה עדר, משרתים, בורים ועוד שלל כינויי חיבה ואז לבכות כשהצד השני משווה ומשתמש באותה טרמינולוגיה?
הכי מצחיק כשאתם מדברים על הנאשם הדיקטטור (שהוא ממש לא מושלם אגב) כשבינתיים הוא זה שנבחר פעם אחר פעם בצורה דמוקרטית להיות המפלגה הפופולרית והגדולה במדינה ונבחר פעם אחר פעם בפריימריז פנימיים. בינתיים זב לפיד שעד שפעם ראשונה אחרי עשור הכריז על פריימריז גם בהם זה הוא בוחר את עצמו לראש הרשימה וזה הוא שניסה למנות מקורבים לתפקידים ציבוריים (אם זה היה ביבי המדינה הייתה מתפוצצת ובצדק). גם גנץ העלה לעצמו ולחברה את הפנסיה אגב, ניקיון כפיים מהמם והכל על חשבונכם

בגדול בסוף הגורם לשיתוק זה לא ביבי, לא לפיד ולא בנט אלא השיטה. הציבור צריך לדחוף לשינוי השיטה
אתה מיתמם, נבנתה פה ביסודיות במשך שנים משוואה של שמאל = בוגדים

אתה יודע טוב מאוד גם מי האדריכל מאחורי זה

הדוגמאות שנתתי היו לצורך המחשה בלבד ועל מנת לסטור טענה

לא יודע מי זה ״אתם״, אני מייצג פה את עצמי בלבד, ואגב גם לא הצבעתי ״שמאל״ בבחירות האחרונות או לפניהם

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ns75 כתב:
22 יוני 2022, 14:34
אתה מיתמם, נבנתה פה ביסודיות במשך שנים משוואה של שמאל = בוגדים

אתה יודע טוב מאוד גם מי האדריכל מאחורי זה

הדוגמאות שנתתי היו לצורך המחשה בלבד ועל מנת לסטור טענה

לא יודע מי זה ״אתם״, אני מייצג פה את עצמי בלבד, ואגב גם לא הצבעתי ״שמאל״ בבחירות האחרונות או לפניהם
כי זאת פוליטיקה ופוליטיקאים מלוכלכים ומלכלכים כשנוצרת להם ה״לגיטימציה״ לזה מבחינה ציבורית (וכולם כאלה). אמרתי כבר, שנים על גבי שנים מזלזלים בבוחרי הימין וקוראים להם בורים ועדר ומה שלא תרצה. מה גרם לך לחשוב שפוליטיקאים לא ינצלו את השבר הזה לטובתם וישוו את השיח? השורשים של הזלזול הזה עמוק עמוק בעבר עם הרבה טינה וכעס שהיו קבורים, לא פלא שכשזה מתפרץ זה מתפרץ ככה.
גם לביבי פעם לא קראו ארדואן ו״הצלנו את הדמוקרטיה״ לא היה ביטוי שגור בשמאל. ברור לכולם שאלו שטויות במיץ.

באתם הכוונה הייתה לדעה שייצגת פה. רוצים לשנות את השיח? שיתחילו מלכבד הם ואז יכבדו גם אותם. מי יודע? אולי אם היו פונים לקהלים האלה בגובה העיניים מזמן הם היו מצליחים לייצר אלטרנטיבה אמיתית שלא עומדת על כרעי תרנגולת ולא תלוייה במפלגות שנשענות על בוחרי ימין.

שלח תגובה