יש ממשלה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

Re: יש ממשלה

שליחה על ידי אריאל2 »

שיש כתב:
12 ספטמבר 2023, 06:03
המצע של גנץ ולפידזה רק לא ביבי
התכוונתי למפלגה שלא מסתכלת על ביבי אלה על עצמה בלבד
אם תמצא כזאת דבר איתי
גם לפיד וגם גנץ ישבו עם ביבי לפני כתב האישום.
גנץ גם אחרי ולמרות כל הרעל שהוא ספג מצבא הרשע של ביבי.
להזכיר לך איך זה נגמר?

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
12 ספטמבר 2023, 08:28
גם לפיד וגם גנץ ישבו עם ביבי לפני כתב האישום.
גנץ גם אחרי ולמרות כל הרעל שהוא ספג מצבא הרשע של ביבי.
להזכיר לך איך זה נגמר?
לא צריך שישבו איתו שפשוט יפסיקו להתעסק איתו ובו כך היום באובססיביות מגעילה

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

gooner כתב:
11 ספטמבר 2023, 23:29
אז לאן ילך הליכוד?
ימציאו מפלגת מרכז חדשה שביבי עוד לא רימה אותה?
וגם הרכב הח"כים של הליכוד מעיד על מיקום בין קהלת לערוץ 14, אז אלה יהיו גם הפרטנרים שלהם.
אתה תתעסק עם המחנה ההולך ונעלם שלך,אל תדאג לנו אנחנו נשאר בשלטון בצורה כזאת או אחרת עוד הרבה שנים.
אתם זן נכחד שנמצא כרגע בפירפוריו האחרונים.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Red Tiger כתב:
12 ספטמבר 2023, 12:35
אתה תתעסק עם המחנה ההולך ונעלם שלך,אל תדאג לנו אנחנו נשאר בשלטון בצורה כזאת או אחרת עוד הרבה שנים.
אתם זן נכחד שנמצא כרגע בפירפוריו האחרונים.
אני לא דואג לכם, אני מודאג מכם, כי הרכב הממשלה הוא לא רק עסק פנימי שלכם, אלא משפיע גם על אלה שלא בוחרים בה.
זה שתישארו בשלטון בכל מחיר, כולם יודעים, ולכן התיאוריה שלך לגבי ממשלה אחרת, היא לא כל כך סבירה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

צריך לשנות את הטופיק לאין ממשלה ואין דמוקרטיה או אולי ליש בג"ץ

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

שיש כתב:
12 ספטמבר 2023, 14:59
צריך לשנות את הטופיק לאין ממשלה ואין דמוקרטיה או אולי ליש בג"ץ
עצם התייצבות הממשלה לדיון בבג''צ מהווה למעשה מעין הכרה בסמכות בג''צ לדון בנושא וממצבת אותה בעמדת נחיתות מובנית עוד בטרם הדיון החל. טעות פטאלית!!
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אורי אדום בנשמה כתב:
12 ספטמבר 2023, 15:23
עצם התייצבות הממשלה לדיון בבג''צ מהווה למעשה מעין הכרה בסמכות בג''צ לדון בנושא וממצבת אותה בעמדת נחיתות מובנית עוד בטרם הדיון החל. טעות פטאלית!!
אין דבר כזה לא להתייצב או לא לציית אם לא הבנת.
את הבכי על הפסילה הצפויה נשמע עד הבחירות הבאות, בוא נראה אם תהיה גם ביקורת עצמית על הצורה המחפירה שבה נוהל הנושא החשוב הזה.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

dor69 כתב:
12 ספטמבר 2023, 16:08
אין דבר כזה לא להתייצב או לא לציית אם לא הבנת.
את הבכי על הפסילה הצפויה נשמע עד הבחירות הבאות, בוא נראה אם תהיה גם ביקורת עצמית על הצורה המחפירה שבה נוהל הנושא החשוב הזה.

אין דבר כזה ש-15 אריסטוקרטים שבוחרים את עצמם יעשו ככל העולה על רוחם ובסמכות לא להם בלי שום פיקוח אם לא הבנת. מקווה שלכל הפחות יעמוד לממשלה כוחה לזקור לעברם אצבע משולשת זקורה וגאה במקרה של פסילה.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

gooner כתב:
12 ספטמבר 2023, 12:56
אני לא דואג לכם, אני מודאג מכם, כי הרכב הממשלה הוא לא רק עסק פנימי שלכם, אלא משפיע גם על אלה שלא בוחרים בה.
זה שתישארו בשלטון בכל מחיר, כולם יודעים, ולכן התיאוריה שלך לגבי ממשלה אחרת, היא לא כל כך סבירה.
הליכוד בניגוד לאחרים היא מפלגה דמוקרטית,בוחרת את נציגיה וגם מעיפה אותם לכל הרוחות אם הם לא נראים לה.
תסמוך עלינו שטובת המדינה תמיד תעמוד לנגד עינינו ואגב גם המחנה שלך הבין שחרמות לא מביאות את האפקט שציפו לו.
בכללי אני חושב שעניין המלא מלא או כזאת ש״מגוונת״ עם ערבים,שמאל קיצוני וימין לא עובד.
צריך לחזור לבסיס וזה מה שכולם הבינו.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

נהדר!!!!!
חדש מהתנור!!!
חצי מיליארד נוספים הולכים לחרדים ותקשיבו במה קיצצו לשם כך : סבסוד מעונות יום, תמיכה בניצולי שואה, תקציב לאנשים עם מוגבלויות ועוד.....
נהדר איך שהממשלה הזאת דואגת לחלשים.
יש מספיק לפריפריה, לדרום, לצפון. יש מספיק לנוער בסיכון. יש מספיק לקשישים, יש מספיק לבעלי מוגבלויות. שיסתמו את הפה!
לא מבין את האנטישמים שיש להם ביקורת על זה.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

Red Tiger כתב:
12 ספטמבר 2023, 16:59
הליכוד בניגוד לאחרים היא מפלגה דמוקרטית,בוחרת את נציגיה וגם מעיפה אותם לכל הרוחות אם הם לא נראים לה.
תסמוך עלינו שטובת המדינה תמיד תעמוד לנגד עינינו ואגב גם המחנה שלך הבין שחרמות לא מביאות את האפקט שציפו לו.
בכללי אני חושב שעניין המלא מלא או כזאת ש״מגוונת״ עם ערבים,שמאל קיצוני וימין לא עובד.
צריך לחזור לבסיס וזה מה שכולם הבינו.
מסכים עם הפיסקה האחרונה שלך.
לא סומך על " טובת המדינה תמיד לנגד העיניים"..
לצערי כשהיתה פה בפעם האחרונה ממשלת אחדות , ביבי החליט לא להעביר תקציב, ללכת לבחירות וממש לא פעל על פי האינטרסים של המדינה..

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

סימיוני כתב:
12 ספטמבר 2023, 17:08
מסכים עם הפיסקה האחרונה שלך.
לא סומך על " טובת המדינה תמיד לנגד העיניים"..
לצערי כשהיתה פה בפעם האחרונה ממשלת אחדות , ביבי החליט לא להעביר תקציב, ללכת לבחירות וממש לא פעל על פי האינטרסים של המדינה..
תאמין לי שהוא למד את הלקח ואגב אני לא כזה בטוח שהוא יעמוד בראש המפלגה בחירות הבאות

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

Red Tiger כתב:
12 ספטמבר 2023, 17:17
תאמין לי שהוא למד את הלקח ואגב אני לא כזה בטוח שהוא יעמוד בראש המפלגה בחירות הבאות
לך אני מאמין.
הוא הרויח ב" יושר" את חוסר האמון.
תמכתי מאוד בגנץ כאשר נכנס איתו לממשלה למרות שידעתי בסתר לבי שלא יעמוד במילתו ולא יוותר על הכסא.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אורי אדום בנשמה כתב:
12 ספטמבר 2023, 16:31
אין דבר כזה ש-15 אריסטוקרטים שבוחרים את עצמם יעשו ככל העולה על רוחם ובסמכות לא להם בלי שום פיקוח אם לא הבנת. מקווה שלכל הפחות יעמוד לממשלה כוחה לזקור לעברם אצבע משולשת זקורה וגאה במקרה של פסילה.
אני לגמרי מסכים עם הצורך ברפורמה, מפה ועד להגיע למצב הזה ואז לצפצף על פסיקה של בית משפט יש מרחק עצום וזה כבר לא מקובל.
אם אתה שואל אותי הקרב הזה כבר אבוד, לפחות לנבחרי הציבור האלו בכל אופן שלא עשו דבר כדי להרגיע את השטח ולהסביר את הרפורמה כמו שצריך. כשיבואו אנשים שידברו לציבור בגובה העיניים הם יוכלו להעביר רפורמה מלאה וגם לעשות את זה בצורה חלקה שלא תיתן לבג״ץ לגיטימציה מחצי ציבור + תקשורת לפסול.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Red Tiger כתב:
12 ספטמבר 2023, 17:17
הוא יעמוד בראש המפלגה כל עוד הוא יוכל וירצה, מוכן לחתום על זה. מספיק מצביעים לממשלה כבר לא יהיו לו, כרגע הוא לא קרוב אפילו. הוא צריך לעשות משהו מאוד מאוד משמעותי עד הבחירות הבאות כדי אולי לשנות את זה.

פייר? לי כבר אין זיקה למפלגה הזו בגלל ההסתדרות שהתנחלה בפנים חזק הרבה יותר משחשבתי. במפה הפוליטית הנוכחית לא חושב שאצביע, אין לי למי

שלח תגובה