יש ממשלה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: יש ממשלה

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ns75 כתב:
12 ספטמבר 2023, 20:46
לפני כמה חודשים התמזל מזלי להיות באזור פארק המדע ברחובות באחד מ״ימי השיבוש״

הצטרפתי לצועדים עם דגל ישראל, יחד עם כל ההייטקיסטים והביוטייקים שעובדים באזור , עברנו דרך מכון ויצמן שם הצטרפו אלינו הסגל הבכיר של המרצים (ורוב מדעני המדינה בתחום המדעים), צעדנו כמה אלפי אנשים ברחבי העיר ועברנו גם דרך השוק של רחובות

עברנו ליד אחד הרוכלים בשוק, אחד שלהערכתי לא סיים כיתה ח׳ אבל אני כנראה מגזים כהרגלי , תכלס כנראה לא סיים כיתה ו׳

ירק על הריצפה ובעברית קלוקלת סינן לחבר שלו ( שמאתגר אותו בכמות שנות הלימוד מלמטה )״ תראה את המטומטמים האלה, כמו עדר, לא יודעים למה הם מפגינים״

האמירה שלך למעלה פתאום הזכירה לי את זה

אתה תמיד היית חרוואת זחוח מתנשא עם תסביך אהבה עצמית חולנית (אלמלא היה לי טיפה פאסון הייתי מוסיף איזו דוגמא קריפית להמחשה שיש מצב שלא היתה שורדת צנזורה של המנהלים פה)

אפילו לא היה צריך לשמוע אותך מדבר פוליטיקה כדי להגיע לאבחנה הזו... מספיק היה לשמוע אותך מדבר ספורט.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

ForeverRed כתב:
12 ספטמבר 2023, 21:11
נטול השכלה שמביע דעה פוליטית - פויה.
נטול השכלה שהוא ראש מפלגה, שר לשעבר, ראש ממשלה לשעבר והוגה דעות בזמנו הפנוי - מודל לחיקוי ולהערצה.

אין עליכם.
נחמד התעלול הזה שעשית.
1. את כל ויכוח הטיפשים החל חברך לחבורת ה 1+, כלפי מצביעי לפיד. מה שלא הפריע לכל החבורה להיעלב בתורה.
2. נטול ההשכלה בסיפור לא הביע דעה פוליטית, אלא כינה את המפגינים המשכילים במילים אחרות "טיפשים".
3. נטול ההשכלה שהוא ראש מפלגה - מודל לחיקוי ולהערצה, לא נאמר ולא נרמז כמדומני ע"י אף אחד, אבל אנשים שמעריצים פוליטיקאים נוטים להתבלבל בדברים כאלה.

אין עלייך

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Red Tiger כתב:
12 ספטמבר 2023, 18:14
ברור,מליון ומאתיים אלף מצביעים,מצביעים למפלגה שהמדינה לא מעניינת אותה,ברור.
מה שחשוב זה שלמחנה הנעלם שלך טובת המדינה מעל הכל.
טובת המדינה הפלשתינית אולי

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

סימיוני כתב:
12 ספטמבר 2023, 19:21
עכשיו התפניתי להקשיב לדיון המרתק שהיה היום בעליון.
מציע לכל מי שרואה בשמחה רוטמן וחבריו כשותפים לגיטימיים, שיקשיב טוב טוב ויחשוב עוד פעם לאן זה מוביל.
ועוד משהו, פתאום מגילת העצמאות היא מסמך שולי בעיניו של נציג הממשלה. שוחטים פה את כל המכנה המשותף שלנו פה. קורעים קריעה שקשה יהיה לאחות בהמשך.
אז מגילת העצמאות זה החוקה שלנו? הקשבת לסולדברג? או רק לרוטמן?

דיון מרתק זה הדבר האחרון שאפשר להגיד על הקרקס עקיצות הזה, אשכרה שאלו את הנציג של הממשלה באיזה סמכות אתם מחוקקים...
הרוב בעיני השופטים זה דמוקרטיה של ועדת קישוט של כיתה ד', בהחלט דיון מרתק

תוריד את משקפי "הממשלה הכי גרועה ביקום" ותקשיב שוב, יש שם חבורה של מתנשאים שהחליטו שהם מחליטים בשבילך ובשבילי מה טוב ומה לא ומה סביר ומה לא

אולי תתעורר כשתיהיה פה מדינת טרור פלשתינית ובלי הרבה סממנים של יהדות

ושכחתי את הפליטה של פוגלמן....."אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים אה כלומר נדע אחרי שנשמע את הצדדים"
דיון מרתק על רגל אחת

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

שיש כתב:
13 ספטמבר 2023, 07:35
תוריד את משקפי "הממשלה הכי גרועה ביקום" ותקשיב שוב, יש שם חבורה של מתנשאים שהחליטו שהם מחליטים בשבילך ובשבילי מה טוב ומה לא ומה סביר ומה לא

בא נזקק את הנק' הזו: הם תומכים באבסורד הזה כי הרכב שופטי בג''צ ברובו המכריע לטובתם. ביום שישתנו שם סדרי עולם, הם יעלו עליו עם D-9 בלי למצמץ. כל ההטפה שלהם על ''שלטון החוק'' וכו' היא טקטית בלבד לצורך השעה.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

שיש כתב:
13 ספטמבר 2023, 07:35
אז מגילת העצמאות זה החוקה שלנו? הקשבת לסולדברג? או רק לרוטמן?

דיון מרתק זה הדבר האחרון שאפשר להגיד על הקרקס עקיצות הזה, אשכרה שאלו את הנציג של הממשלה באיזה סמכות אתם מחוקקים...
הרוב בעיני השופטים זה דמוקרטיה של ועדת קישוט של כיתה ד', בהחלט דיון מרתק

אולי תתעורר כשתיהיה פה מדינת טרור פלשתינית ובלי הרבה סממנים של יהדות

ושכחתי את הפליטה של פוגלמן....."אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים אה כלומר נדע אחרי שנשמע את הצדדים"
דיון מרתק על רגל אחת
ראיתי אנשים קשובים שמאפשרים לכולם לדבר ולהביע את רעיונותיהם בניגוד לרוטמן.
ראיתי אנשים שמבינים את גודל האירוע.
ראיתי בומבך אחד שלא אכפת לו לרסק את המאחד בינינו לטובת טיעון משפטי די עלוב. פתאום מגילת העצמאות היא משהו זניח.... בגללו זה ייכנס לשיח מתלהם בין כולם.
לא יודע מי מפחיד אתכם כל הזמן מהערבים ( בעצם אני יודע מי)וממדינה ללא זהות יהודית? מה זה בכלל זהות יהודית? כמו אייכלר? כמו דרעי? כמו הרפורמים? כמו החילוניים? כמו המסורתיים? כמוני- משהו לא מוגדר קבוצתית?
למה אי אפשר פשוט " חייה ותן לחיות"?

מרגיש שיש פה דו שיח של חרשים, בדיוק כמו שקורה בכל מקום בו מתנהל ויכוח. לשמחתי, רואה סביבי הרבה אנשים שמתפכחים ומבינים את הסכנה בכל מה שקורה פה .

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

מוזמנים להתעמק בנתונים

קצת ארוך אבל שווה את הזמן, לא מדובר פה על ימין שמאל או ביבי לא ביבי

https://youtu.be/uTHRLHGORGs

מבט מפוקח על המציאות העכשווית ולאן אנחנו צועדים

כמובן שאפשר גם להתעלם כי בטח מדובר בשמאלני/אשכנזי/שליח של לפיד/דוד של גנץ/ ועוד כל מיני סיבות להמשיך לעצום עיניים

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

[quote=סימיוני post_id=609653 time=1694593559 user_id=54181]
ראיתי אנשים קשובים שמאפשרים לכולם לדבר ולהביע את רעיונותיהם בניגוד לרוטמן.
ראיתי אנשים שמבינים את גודל האירוע.
ראיתי בומבך אחד שלא אכפת לו לרסק את המאחד בינינו לטובת טיעון משפטי די עלוב. פתאום מגילת העצמאות היא משהו זניח.... בגללו זה ייכנס לשיח מתלהם בין כולם.
לא יודע מי מפחיד אתכם כל הזמן מהערבים ( בעצם אני יודע מי)וממדינה ללא זהות יהודית? מה זה בכלל זהות יהודית? כמו אייכלר? כמו דרעי? כמו הרפורמים? כמו החילוניים? כמו המסורתיים? כמוני- משהו לא מוגדר קבוצתית?
למה אי אפשר פשוט " חייה ותן לחיות"?

מרגיש שיש פה דו שיח של חרשים, בדיוק כמו שקורה בכל מקום בו מתנהל ויכוח. לשמחתי, רואה סביבי הרבה אנשים שמתפכחים ומבינים את הסכנה בכל מה שקורה פה .
[/quote]

נו עדיין ראית מה שאתה רוצה לראות ואז אתה אומר דו שיח של חרשים....
לא מגיב לאמירות שנאמרו מהשופטים
אתה מפחד מחרדים( יודע מי מפחיד אותך) אני מפחד מערבים

חיה ותן לחיות זה יפה, זה כמו תבחר ותן לבחור

ולגבי בומבך הוא אמר שמגילת העצמאות היא מסמך מכונן אבל לא משפטי. איפה הביזוי?

שואל אותך שאלה , מגילת העצמאות היא החוקה של מדינת ישראל?

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

שיש כתב:
13 ספטמבר 2023, 11:22
נו עדיין ראית מה שאתה רוצה לראות ואז אתה אומר דו שיח של חרשים....
לא מגיב לאמירות שנאמרו מהשופטים
אתה מפחד מחרדים( יודע מי מפחיד אותך) אני מפחד מערבים

חיה ותן לחיות זה יפה, זה כמו תבחר ותן לבחור

ולגבי בומבך הוא אמר שמגילת העצמאות היא מסמך מכונן אבל לא משפטי. איפה הביזוי?

שואל אותך שאלה , מגילת העצמאות היא החוקה של מדינת ישראל?
1. לא פוחד מהחרדים. עובד כל הזמן גם עם האוכלוסיה הזאת ומכבד אותה כמו כל אוכלוסיה אחרת. דואג רק מההנהגה הדורסנית שלהם שהופכת אותם לשבויים ונזקקים ואותנו למממנים של זה.
2. חייה ותן לחיות זה חייה ותן לחיות. פשוטו כמשמעו.
3. בומבך אמר שמגילת העצמאות זה מסמך שנכתב בחופזה ומשתמע מכך שאין לו ממש ערך.
4. מאחר ואין חוקה( אתה יודע מי התנגד בעקביות לחוקה) , מגילת העצמאות זה המסמך הכי קרוב לזה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

סימיוני כתב:
13 ספטמבר 2023, 12:46
1. לא פוחד מהחרדים. עובד כל הזמן גם עם האוכלוסיה הזאת ומכבד אותה כמו כל אוכלוסיה אחרת. דואג רק מההנהגה הדורסנית שלהם שהופכת אותם לשבויים ונזקקים ואותנו למממנים של זה.
2. חייה ותן לחיות זה חייה ותן לחיות. פשוטו כמשמעו.
3. בומבך אמר שמגילת העצמאות זה מסמך שנכתב בחופזה ומשתמע מכך שאין לו ממש ערך.
4. מאחר ואין חוקה( אתה יודע מי התנגד בעקביות לחוקה) , מגילת העצמאות זה המסמך הכי קרוב לזה.
איך גוזרים חוקה ממגילת העצמאות?
בומבך אמר שזה לא מסמך משפטי , יש ערך אבל לא משפטי

ןמה לגבי חוקייסוד שאהרון ברק אמר שהם החוקה? כשזה לא מתאים הולכים למגילת העצמאות

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

gooner כתב:
12 ספטמבר 2023, 19:08
כמו שפרט אריאל, המעשים של הליכוד מראים אחרת.
המפלגה הזו היא ארגון למטרות רווח של חבריה, וכל האמצעים כשרים - הכלאה בין ארגון עובדים לארגון פשע.

אני יכול להאמין לך אישית שאתה חושב על המדינה לשיטתך, אבל אני חושש שמרוב ויכוחים פוליטיים עם מחנות אחרים שלא באמת קיימים, אתה מתקשה לראות מה שכל מי שלא קשור רגשית למפלגה הזו רואה בבירור.
למה אתה חושב שהליכוד היא מפלגה שחיה ונושמת ונמצאת בשלטון כל כך הרבה זמן? כי המתפקדים שלה אדיוטים?
זאת המפלגה הדמוקרטית היחידה בכנסת,מעל 145000 מתפקדים,מעל 1,200,0000 מצביעים.
וכמו בכל ארגון חזק יש לפעמים גם תקלות נקודתיות והמתפקדים תפקידם לתקן את זה.
מאז ומתמיד אני זוכר את הקומפלימנטים בתקשורת על פסטיבל הפריימריס שהם בעצמם קראו לו פסטיבל דמוקרטיה.
ובכל רשימה שהיא גדולה תמיד יש עשבים שוטים,לזכותם של המתפקדים ייאמר שהם ישר עולים על זה ובבחירות לאחר מכן מעיפים אותם לכל הרוחות.
וגם הפעם זה יקרה,באחריות.
יש המון לקחים שהופקו ותקלות שיותקנו בניגוד למפלגות אחרות שבאות והולכות הליכוד כאן ותמיד יישאר כאן וכל מי שירצה לבנות ממשלה יצטרך לקחת אותו בחשבון אלה אם כן יקום כאן עוד כוכב כמו בנט שיהפוך לראש ממשלה עם שישה מנדטים שאם תשאל אותי זה האירוע שהתחיל את כל הבאלגן הזה.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

אם ככה אתה רואה את המפלגה הזו, שיהיה לך בכיף.
אני רואה מפלגה שאין לה סיכוי לתקן את עצמה עם העקרונות שמנהלים אותה:
הערצה למנהיג ללא אפשרות להחליף אותו, הכלה של עברייני צמרת, עמידה אוטומטית מאחורי פוליטיקאים שסרחו, התנגדות לביקורת באמצעות ערוצי תעמולה, ציפייה למינויים פוליטיים וקומבינות עבור חברי המפלגה, סלידה משלטון החוק.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

gooner כתב:
13 ספטמבר 2023, 21:52
אם ככה אתה רואה את המפלגה הזו, שיהיה לך בכיף.
אני רואה מפלגה שאין לה סיכוי לתקן את עצמה עם העקרונות שמנהלים אותה:
הערצה למנהיג ללא אפשרות להחליף אותו, הכלה של עברייני צמרת, עמידה אוטומטית מאחורי פוליטיקאים שסרחו, התנגדות לביקורת באמצעות ערוצי תעמולה, ציפייה למינויים פוליטיים וקומבינות עבור חברי המפלגה, סלידה משלטון החוק.
בגדול,לא כל כל מעניין אותי מה אתה חושב אני הבאתי נתונים.
אדם שגדל בחממה של יאיר לפיד ומירב מיכאלי לא יכול להיות אדם אופטימי,אתם נולדתם להתמרמר.
העם זרק אתכם לכל הרוחות אחרי שנה בלבד ועם תקשורת בגב ולכן אין כאן שום סיכוי לעשות משהו ללא הליכוד.
ואגב אתה יודע יש משפט על הערבים שאומר שהם שונאים אחד את השני יותר משהם שונאים אותך אבל מה שמאחד את כולם זאת השנאה המשותפת אליך.
כנ״ל אצלכם במפלגות האוירה,שונאים אצלכם אחד את השני יותר מששונאים את הליכוד ולכן הסר דאגה.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

כן מחלוקת, לא מחלוקת,
שנה טובה וחג שמח לכולם!

לנו ולאהבותינו המשותפות: מדינת ישראל והפועל באר שבע :דגל:

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

מרגיש לי שאתמול נפל פה דבר.
אתחיל מהחוויה האישית שלי.
בעיר שבה אני גר, יש רוב חילוני ליברלי מוצק. זה לא סותר שלכל נושאי הדת בעיר יש כבוד וסובלנות . ביום הכיפורים כולם יוצאים לפגוש את כולם. ילדים, נוער ומבוגרים. חלק יצאו מבית הכנסת עטופים בטלית, חלק יצאו מהבית ודפקו הופעה. כמו תמיד. פתאום הגיעה לכיכר המרכזית חבורה עם כיפות סרוגות ונשים עם שביס שאף אחד לא הכיר.אין ספק שרובם לא מהעיר. ישבו שם והתחילו לשאת קולם בתפילה. לחלקם היו אקדחים על החגורה.
אנשי המקום, כולל אותי, הסתכלו בתופעה ופשוט התעלמו וחזרו למפגשים המרגשים. מי שרצה להתפלל, הרי כבר עשה זאת. מעטים ניגשו בסקרנות והביטו בהם. חבר מועצה אחד, פוליטיקאי, שם כיפה והצטרף אליהם. כשראה שאף אחד לא מגיב, נטש. בסך הכל לא עניין גדול.
ההתלהמות בכיכר דיזנגוף כנגד המתפללים ( למרות שהפרו פסיקת בג"צ) עשתה לי רע.
לא אוהב את העובדה שאנשים מחוץ לעיר באים אלינו או לתל אביב ומנסים להראות לחילוניים מה זאת יהדות, כמו שלא אהבתי את הפגנת הנשים בתוך בני ברק.
ואחרי שאמרתי את כל זה, אני כועס מאוד על הקיצוניים האלו שבחרו לעשות בלגן בתל אביב ולעצור את התפילה, גם אם חשבו שמדובר בפרובוקציה או בהפרת פסיקת בגצ. . לא מתאים לא ליברלי. לא אנושי. לא חכם.
תמיד לגלגתי ואמשיך לזלזל באלו שיודעים מה רצונו של האל ובשמו עושים מעשי נבלה או כפייה( יואש, אביו של השופט גדעון אמר להמון שרצה לעשות שפטים בבנו: "האתם תריבון לבעל?" מבחינתי זה נכון אחד לאחד גם עבור הטמבלים שיורקים על אישה בגלל הלבוש שלה או זורקים אבנים על רכב שנוסע בשבת- שישאירו לאלוהים להעניש אם הוא כל כך כועס ). עכשיו אני רותח על אלו שמנסים לאכוף את פסיקת בג"צ. יש משטרה. יש רשויות החוק אם היה פה משהו לא חוקי. לא צריך להתלהם ועוד ביום שנחשב כקונצנזוס . כן, עדיין.
לא מזדהה איתם בשום צורה ואופן.פנאטיות היא מסוכנת לכל כיוון!

שלח תגובה