יש ממשלה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

Re: יש ממשלה

שליחה על ידי gooner »

מר שיש היקר.
האמונה שלך היא עניין אישי שלך, והאמונה שלי היא עניין שלי, וממש לא עניינך.
כל ההתעסקות שלך באמונות ודעות של אנשים שאתה לא מבין ולא מכיר, מעבר לכך שהיא חסרת בסיס, ממחישה היטב איך הכפייה הדתית היא טבעית לך, אותה כפייה דתית שאתה משקר שלא קיימת .

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

איזו ממשלה מדהימה יש לנו!
חושבים כל הזמן על טובת המדינה ולא על הישרדותם הפוליטית. כל הלקחים מהשביעי באוקטובר הופקו!! חוק הגיוס החדש זה בדיוק מה שאנחנו צריכים. אז מה אם הצבא אמר שחסרים 15 גדודים? אני בטוח שהדרג המדיני המדהים שלנו יודע יותר טוב מה אנחנו צריכים.
אנשים מרגשים הצביעו באישון לילה לטובתה של המדינה ללא שיקולים אחרים כי הם מבינים את גודל השעה!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

סימיוני כתב:
11 יוני 2024, 08:11
איזו ממשלה מדהימה יש לנו!
חושבים כל הזמן על טובת המדינה ולא על הישרדותם הפוליטית. כל הלקחים מהשביעי באוקטובר הופקו!! חוק הגיוס החדש זה בדיוק מה שאנחנו צריכים. אז מה אם הצבא אמר שחסרים 15 גדודים? אני בטוח שהדרג המדיני המדהים שלנו יודע יותר טוב מה אנחנו צריכים.
אנשים מרגשים הצביעו באישון לילה לטובתה של המדינה ללא שיקולים אחרים כי הם מבינים את גודל השעה!
פופוליסט שמפזר רעל

על מי גנץ חשב כשפרש? כשהוא עושה פוליטיקה כל שני וחמישח מתוך הפאקינג קבינט מלחמה?

זה חוק של גנץ כן? פתאום לא טוב?

חסרים 15 גדודים בגלל רמטכלים כושלים ומטומטמים שקיצצו וקיצצו וקיצצו
ודי אם הצביעות, כל מי שקורא לגיוס חרדים עושה את זה רק בשביל להפיל ממשלה ולא אכפת להם מהמדינה ולראיה כמה שהם קוטלים את המתנחלים המשחיים והדתיים שמשתלטים על הצבא

הדרג המדיני שלנו שכמובן לא חף מביקורת בנתיים יודע קצת יותר מכל הדגנרלים הכושלים

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

שובו של הפופוליסט.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

שיש כתב:
11 יוני 2024, 09:28
פופוליסט שמפזר רעל

על מי גנץ חשב כשפרש? כשהוא עושה פוליטיקה כל שני וחמישח מתוך הפאקינג קבינט מלחמה?

ודי אם הצביעות, כל מי שקורא לגיוס חרדים עושה את זה רק בשביל להפיל ממשלה ולא אכפת להם מהמדינה ולראיה כמה שהם קוטלים את המתנחלים המשחיים והדתיים שמשתלטים על הצבא

הוא נמשיל לך את זה לכדורגל:
זה חוק של גנץ פתאום לא טוב? - זה שווה ערך לבעבר רצינו את צ'יבוטה אז למה לא להחתים עכשיו שהוא שחקן חופשי??
(גנץ הציע את זה לפני ה7/10 מאז המצב בארץ קצת השתנה).

גנץ פרש כי זה פופוליסטי. - זה שווה ערך למאמן שעזב את הפועל כפס כי סירב להכניס את הנכד של שום. (אם לא סופרים אותך למה להיות שם??)

חסרים 15 גדודים כי הצבא כושל? אתה מודע לזה שזאת מדיניות ביבי חוקק כבר ב2015 ושהצבא לא מחליט הוא רק מייעץ. ואם ראש ממשלה לא סופר אותו ( בדיוק כמו שמאז יוני התריעו על אסון מכל השנים ונפנפנו אותם ואף ביבי התראיין ב3/10 ואמר "אז התריעו אני חושב אחרת") זה שווה ערך להאשים את המאמן שלא בנה סגל רחב בזמן שלא נתנו לו תקציב.

בהצלחה עם הנתבעות לשמאלן שקוראים לו ביבי העיקר שאתה חושב שאתה מצביע ימין.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

red guy כתב:
11 יוני 2024, 11:18
הוא נמשיל לך את זה לכדורגל:
זה חוק של גנץ פתאום לא טוב? - זה שווה ערך לבעבר רצינו את צ'יבוטה אז למה לא להחתים עכשיו שהוא שחקן חופשי??
(גנץ הציע את זה לפני ה7/10 מאז המצב בארץ קצת השתנה).

גנץ פרש כי זה פופוליסטי. - זה שווה ערך למאמן שעזב את הפועל כפס כי סירב להכניס את הנכד של שום. (אם לא סופרים אותך למה להיות שם??)

חסרים 15 גדודים כי הצבא כושל? אתה מודע לזה שזאת מדיניות ביבי חוקק כבר ב2015 ושהצבא לא מחליט הוא רק מייעץ. ואם ראש ממשלה לא סופר אותו ( בדיוק כמו שמאז יוני התריעו על אסון מכל השנים ונפנפנו אותם ואף ביבי התראיין ב3/10 ואמר "אז התריעו אני חושב אחרת") זה שווה ערך להאשים את המאמן שלא בנה סגל רחב בזמן שלא נתנו לו תקציב.

בהצלחה עם הנתבעות לשמאלן שקוראים לו ביבי העיקר שאתה חושב שאתה מצביע ימין.
ממש כמו כדורגל......אגב ציבוטה מי שרצה אותח אז מטומטם אז מניח שמטומטם יחתים אותו עכשיו בחינם
את החוק הזה גנץ הגה בראיה עתידית לעשורים קדימה כדבריו....מניח שלא חשב שבמזרח התיכון עלולה לפרוץ מלחמה רב זירתית למרות שלא מפסיקים לדבר על זה- קונספציה

תוכיח שלא סופרים אותו,בנתיים זו סיסמא חלולה- אני לא יודע מה העמדה האמיתית של גנץ כי הוא התחבא יופי מאחורי נתניהו שבעצם החליט הכל, נראה מה יגיד עכשיו כשהוא בחוץ
ואגב הוא בעצמו אמר כשרצו להכניס את סהר וליברמן לקבינט( אויש הביבי הזה) אם זה לא שבור למה לתקן- האחריות עליו בדיוק באותה מידה

ושוב אחלה דוגמא, מאמן כפר סבא מול מלחמת קיום.....

ביבי קיצץ שריון כמדיניות? אשמח שתפנה אותי למקור אולי אני טועה באמת.
אם הצבא רק מייעץ אז למה לא שיתפו את ביבי בלילה שלפני המתקפה? למי הוא מייעץ בדיוק?
או שהייתה היתכנות לשחרור חטופים בהתחלה משיפא ולא עידכנו דרג מדיני......

ולגבי האסון שהתריעו בפניו מיוני, תסביר לי אז אם כך איך לא התכוננו לאסון הזה? כי היו עסוקים אולי בפוליטיקה????

ושוב היה תקציב אבל הוחלט שילך לפנסיות תקציביות שמנות( גנץ) מאשר על שריון ומילואים וגם על טכנולוגיה חדשה וגדר חכמה ועוד דברים שאפילו לא הטמיעו
אם כבר כדורגל, להשקיע בשחקן אחד יקר וכל השאר שחקני נוער

מצביע ימין על מלא , לא חייב ביבי. יש בן גביר וסמוטריץ גם

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

עוד קצת על אחדות... בטח גם בזה ביבי אשם
https://finance.walla.co.il/item/3670181

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

שיש כתב:
11 יוני 2024, 11:45
ממש כמו כדורגל......אגב ציבוטה מי שרצה אותח אז מטומטם אז מניח שמטומטם יחתים אותו עכשיו בחינם
את החוק הזה גנץ הגה בראיה עתידית לעשורים קדימה כדבריו....מניח שלא חשב שבמזרח התיכון עלולה לפרוץ מלחמה רב זירתית למרות שלא מפסיקים לדבר על זה- קונספציה

תוכיח שלא סופרים אותו,בנתיים זו סיסמא חלולה- אני לא יודע מה העמדה האמיתית של גנץ כי הוא התחבא יופי מאחורי נתניהו שבעצם החליט הכל, נראה מה יגיד עכשיו כשהוא בחוץ
ואגב הוא בעצמו אמר כשרצו להכניס את סהר וליברמן לקבינט( אויש הביבי הזה) אם זה לא שבור למה לתקן- האחריות עליו בדיוק באותה מידה

ושוב אחלה דוגמא, מאמן כפר סבא מול מלחמת קיום.....

ביבי קיצץ שריון כמדיניות? אשמח שתפנה אותי למקור אולי אני טועה באמת.
אם הצבא רק מייעץ אז למה לא שיתפו את ביבי בלילה שלפני המתקפה? למי הוא מייעץ בדיוק?
או שהייתה היתכנות לשחרור חטופים בהתחלה משיפא ולא עידכנו דרג מדיני......

ולגבי האסון שהתריעו בפניו מיוני, תסביר לי אז אם כך איך לא התכוננו לאסון הזה? כי היו עסוקים אולי בפוליטיקה????

ושוב היה תקציב אבל הוחלט שילך לפנסיות תקציביות שמנות( גנץ) מאשר על שריון ומילואים וגם על טכנולוגיה חדשה וגדר חכמה ועוד דברים שאפילו לא הטמיעו
אם כבר כדורגל, להשקיע בשחקן אחד יקר וכל השאר שחקני נוער

מצביע ימין על מלא , לא חייב ביבי. יש בן גביר וסמוטריץ גם
אני לא אענה על הכל כי התייחסת למלא דברים.
מה העמדות של גנץ? לא מעניין אותי אני לא אצביע למישהו שהוא עוד מאותו דבר. אבל אם ספרו אותו למה כל הזמן אומרים שהוא מכשיל וכשהוא עוזב שואלים למה ואיך לא איכפת לו?

בקשר לקיצוץ שאמרת שזה גנץ אני מניח שיקרת גם והבנת שדובר על התוכנית שהציג ב2013 כרמטכל התוכנית התייעלות וקיצוץ ואחרי זה הייתה כזאת ב2015. אבל אתה מודע לזה שזה במסגרת תקציב ובקשה מהממשלה נכון? מה ביבי לא ידע שאנחנו מוקפים אויבים? הוא היה הרי הראש.

אתה הראש אתה רשאי משפט של שמאלנים. אה רגע לקחו את זה ממשפט שביבי אמר על אולמרט אחרי חודשיים בתפקיד. מה האידיוט הזה לא ידע שהצבא הסתיר דברים?

צעקו את זה אגב גם על בנט והממשלה בפיגועים למה לא אמרו שזה הצבא אשם וראש הממשלה לא קשור?

אפשר להצביע סמוטריץ או בן גביר- נכון אבל מה הם עשו עכשיו?
הרי הם+ביבי אמרו שפיגועים זה כשהצד השני מריח חולשה אז הם גם חלשים?
ובסדר 7/10 לא יידעו אותם. מה עם 9 חודשים בצפון? תקיפת אירן פה לראשונה בהיסטוריה? טילים מתימן ועירק? הם הרי אמרו שימין זה להגיב מיידית לכל איום.
ואיך זה בכלל שבן גביר הוא ממשיך דרכם של בן ארי ואריה אלדד אבל הם טענו כל הזמן שלעולם לא ישבו עם ביבי כי הוא שמאלן בתחפושת להצביע בעד ההתנתקות וכו'.
אז אתה בטוח שאתה ימיני? אתה בטוח שחקרת?

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

שיש כתב:
פופוליסט שמפזר רעל

הגנרלים הרסו רק את הצבא (נניח).
*הצבא לא יכול לקצץ על דעת עצמו. הוא כפוף לרשות המבצעת, כלומר לממשלה.
הדרג המדיני הרס כל דבר בערך.
בטחון, הרתעה, פשיעה, כלכלה, חינוך, בריאות, תחבורה (לא כולל מקורבים למירי כמובן), חברה, איכות הסביבה, מודיעין, אנרגיה, חוץ.
אין דבר אחד נורמלי השהממשלה הזאת הביאה. אחד.
ככה זה כשמחלקים ג'ובים לחדלי אישים רק בגלל שיוך פוליטי.
סמרטוטים כמו אמסלם וישראל כץ שלא יכולים להיות נהגי מוניות מקבלים החלטות והמדינה נראית בהתאם.
הצבא קורס תחת הנטל והאפסים האלו מעבירים רציפות לחוק שלא רלוונטי למציאות רק כדי למשוך עוד זמן.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

שיש כתב:
פופוליסט שמפזר רעל

אני פופוליסט שמפיץ רעל?
גם אם הייתי אומר הפוך, למה להיגרר להשמצות מגעילות כאלה? זכותי לחשוב ולדברר את מה שאני רוצה בדרכי ואף אחד לא יסתום לי את הפה!
אתה קצת נגרר בטרמינולוגיה אחרי פוראברד שהוא באמת איש רעיל.
בסך הכל שיבחתי את הממשלה על הצעד המבורך שחושב עשרות שנים קדימה וחושב רק על טובת המדינה. למה להשמיץ? מה ההתגוננות הזאת?
חשבתי שתשמח ותסביר בפירוט למה זה כל כך טוב למדינה בלי קשר לגנץ או אחרים.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
11 יוני 2024, 12:21
הגנרלים הרסו רק את הצבא (נניח).
*הצבא לא יכול לקצץ על דעת עצמו. הוא כפוף לרשות המבצעת, כלומר לממשלה.
הדרג המדיני הרס כל דבר בערך.
בטחון, הרתעה, פשיעה, כלכלה, חינוך, בריאות, תחבורה (לא כולל מקורבים למירי כמובן), חברה, איכות הסביבה, מודיעין, אנרגיה, חוץ.
אין דבר אחד נורמלי השהממשלה הזאת הביאה. אחד.
ככה זה כשמחלקים ג'ובים לחדלי אישים רק בגלל שיוך פוליטי.
סמרטוטים כמו אמסלם וישראל כץ שלא יכולים להיות נהגי מוניות מקבלים החלטות והמדינה נראית בהתאם.
הצבא קורס תחת הנטל והאפסים האלו מעבירים רציפות לחוק שלא רלוונטי למציאות רק כדי למשוך עוד זמן.
סיסמאות חלולות.....
מניח שיאיר גולן ולפיד עדיפים...אפילו מונית לא הייתי נותן להם( זה רחוק בים)
תן שמות של אנשים ראויים לשיטתך שאיתם המדינה תתקדם( ולא הפלשתינאצית)
לגבי צבא שקורס כבר כתבתי למה זה קורה
לא מבין עדיין איך החוק שאמור לתת מענה עשורים קדימה לא רלוונטי פתאום?
כשנוח כלום לא רלוונטי....

הדרג המדיני הרס כל דבר בערך זאת סיסמא של אחים לנשק
בגדול אתה פתאטי ואני שמח שאתה מיעוט ולא בשלטון

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

סימיוני כתב:
11 יוני 2024, 12:28
אני פופוליסט שמפיץ רעל?
גם אם הייתי אומר הפוך, למה להיגרר להשמצות מגעילות כאלה? זכותי לחשוב ולדברר את מה שאני רוצה בדרכי ואף אחד לא יסתום לי את הפה!
אתה קצת נגרר בטרמינולוגיה אחרי פוראברד שהוא באמת איש רעיל.
בסך הכל שיבחתי את הממשלה על הצעד המבורך שחושב עשרות שנים קדימה וחושב רק על טובת המדינה. למה להשמיץ? מה ההתגוננות הזאת?
חשבתי שתשמח ותסביר בפירוט למה זה כל כך טוב למדינה בלי קשר לגנץ או אחרים.
דרכך יוצרת פילוג
תדבר לעניין ויענו לך לעניין

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

שיש כתב:
11 יוני 2024, 12:03
עוד קצת על אחדות... בטח גם בזה ביבי אשם
https://finance.walla.co.il/item/3670181
מה הקשר בין זה לנושא חוק הגיוס?
אנחנו לא במלחמה כוללת עכשיו. אתה ואני. כל אחד יראה מה הצד "השני" עשה לא בסדר? זה במילים עדינות, לא לעניין!
עלתה פה התייחסות לעניין חשוב לכולנו. הרבה אנשי כיפות סרוגות זועמים.מכיר אישית. אם אתה חושב שהחוק הזה כל כך טוב לעתידה של המדינה, תואיל להסביר. אולי נתווכח ואולי לא.אבל לעניין אחי!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

red guy כתב:
11 יוני 2024, 12:11
אני לא אענה על הכל כי התייחסת למלא דברים.
מה העמדות של גנץ? לא מעניין אותי אני לא אצביע למישהו שהוא עוד מאותו דבר. אבל אם ספרו אותו למה כל הזמן אומרים שהוא מכשיל וכשהוא עוזב שואלים למה ואיך לא איכפת לו?

בקשר לקיצוץ שאמרת שזה גנץ אני מניח שיקרת גם והבנת שדובר על התוכנית שהציג ב2013 כרמטכל התוכנית התייעלות וקיצוץ ואחרי זה הייתה כזאת ב2015. אבל אתה מודע לזה שזה במסגרת תקציב ובקשה מהממשלה נכון? מה ביבי לא ידע שאנחנו מוקפים אויבים? הוא היה הרי הראש.

אתה הראש אתה רשאי משפט של שמאלנים. אה רגע לקחו את זה ממשפט שביבי אמר על אולמרט אחרי חודשיים בתפקיד. מה האידיוט הזה לא ידע שהצבא הסתיר דברים?

צעקו את זה אגב גם על בנט והממשלה בפיגועים למה לא אמרו שזה הצבא אשם וראש הממשלה לא קשור?

אפשר להצביע סמוטריץ או בן גביר- נכון אבל מה הם עשו עכשיו?
הרי הם+ביבי אמרו שפיגועים זה כשהצד השני מריח חולשה אז הם גם חלשים?
ובסדר 7/10 לא יידעו אותם. מה עם 9 חודשים בצפון? תקיפת אירן פה לראשונה בהיסטוריה? טילים מתימן ועירק? הם הרי אמרו שימין זה להגיב מיידית לכל איום.
ואיך זה בכלל שבן גביר הוא ממשיך דרכם של בן ארי ואריה אלדד אבל הם טענו כל הזמן שלעולם לא ישבו עם ביבי כי הוא שמאלן בתחפושת להצביע בעד ההתנתקות וכו'.
אז אתה בטוח שאתה ימיני? אתה בטוח שחקרת?
איך דפדפת את ה7/10....לא יידעו אותם בסדר.....שטויות רק 1500

מה שקורה בצפון בהחלט ראוי לביקורת וזה מקומם וגם אי התקיפה באיראן ובעיראק ובתימן ובתאכלס לפתוח במלחמת עולם שלישית , תמות נפשי עם פלישתים עד הסוף
אולי הלחץ מהאמריקאים גדול מידי לא יודע אולי אנחנו רפובליקת בננות. אגב לא שמעתי מהאופוזיציה ( אולי רק ליברמן) שצריך לתקוף בכל החזיתות......

עדיין לא הראת לי שהממשלה ביקשה לקצץ בבטחון ולקצץ טנקים וחיילים . מחכה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

סימיוני כתב:
11 יוני 2024, 12:38
מה הקשר בין זה לנושא חוק הגיוס?
אנחנו לא במלחמה כוללת עכשיו. אתה ואני. כל אחד יראה מה הצד "השני" עשה לא בסדר? זה במילים עדינות, לא לעניין!
עלתה פה התייחסות לעניין חשוב לכולנו. הרבה אנשי כיפות סרוגות זועמים.מכיר אישית. אם אתה חושב שהחוק הזה כל כך טוב לעתידה של המדינה, תואיל להסביר. אולי נתווכח ואולי לא.אבל לעניין אחי!
סתם שתראה שלא רק הממשלה מפלגת

אני אקרא על החוק ואגיב לעניין, בנתיים אתה מוזמן להגיד למה הוא לא טוב ומה אתה מציע במקום . לעניין ובלי ציניות ילדותית

שלח תגובה