יש ממשלה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: יש ממשלה

שליחה על ידי CrazyRed7 »

סער אמר שלא ישב ולא יתמך לא רעמ ולא המשותפת.
בסוף עשה גם את זה וגם את זה.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

gooner כתב:
14 יוני 2021, 09:50
בנט הוא כמובן לא הבחירה שלי, אבל אין לו תיקים פליליים והוא בינתיים נשמע רחוק מההסתה של ביבי, אז כנראה שזה הכי טוב שאפשר להשיג.
אני אמרתי כל הזמן שזה הדבר הכי חשוב, וכך גם רוב מצביעי המפלגות בממשלה החדשה.
ולגבי שקרים פחות מעניין אותי לסנגר על בנט, אבל אתה מצביע לביבי, אז קצת מודעות עצמית.
גם לביבי אין תיקים.. יש תיק עם כתבי אישום שמתפוררים לאט לאט, אבל את האפקט שלהם הם השיגו, הצליח להם.
אני רק מקווה כשבפעם הבאה ובקרוב שהימין יחזור לשלטון ביבי יטפל טוב טוב בפרקליטות ובבתי המשפט.
בלי לפחד, שייכנס בהם, ינקה אותם מכל המושחתים שיושבים שם שבישלו והצליחו לארגן הפיכה שלטונית בצורה הכי לא דמוקרטית, גנבו לימין את השלטון בצורה הכי נכלולית שיש

סמל אישי של משתמש
simply-red

CrazyRed7 כתב:
14 יוני 2021, 10:12
סער אמר שלא ישב ולא יתמך לא רעמ ולא המשותפת.
בסוף עשה גם את זה וגם את זה.
נכון, אבל כולם כולל ביבי מעגלים פינות כשצריך, הרי אחרי הכל הם פוליטיקאים.
אמרו שלא ישבו תחת לפיד, עם הערבים עם השמאל.. אבל מה התירוץ שלהם? גם ביבי דיבר עם עבאס אז להם מותר.
הבעיה שביבי דיבר עם עבאס רק בעניינים פנימיים של המגזר, עניינים אזרחיים ולגבי בחירה ישירה של ראש ממשלה, לא דיבר איתו בכלל על לשבת איתו בתוך הממשלה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אני מניח שאם נתניהו היה יכול הוא היה יושב עם עבאס.
אבל בסוף שופטים ע״פ מעשים ולא ע״פ ספקולציות. אם היה מצרף אותם או נשען עליהם לא הייתי מצביע לו יותר בחיים.

״לא אשב עם לפיד״ זה מסוג השקרים שאפשר לסבול בפוליטיקה.
ישיבה עם תומכי טרור זה כבר קו אדום.

סמל אישי של משתמש
simply-red

CrazyRed7 כתב:
14 יוני 2021, 10:22
אני מניח שאם נתניהו היה יכול הוא היה יושב עם עבאס.
אבל בסוף שופטים ע״פ מעשים ולא ע״פ ספקולציות. אם היה מצרף אותם או נשען עליהם לא הייתי מצביע לו יותר בחיים.

״לא אשב עם לפיד״ זה מסוג השקרים שאפשר לסבול בפוליטיקה.
ישיבה עם תומכי טרור זה כבר קו אדום.
בדיוק

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

CrazyRed7 כתב:
14 יוני 2021, 09:53
*אה, מפריעה לך ה״הסתה״.
כשהסיטו נגד ראש הממשלה ומשפחתו, כולל הטרדות מיניות ואיומים על חייהם, פחות הפריע לך.

*תיקי נתניהו מתפוררים. לא סתם לא שומעים סיקור תקשורתי בערוצי 12-13 יותר :)

*רוב מצביעי ימינה נגד הממשלה הזו.

*אף אחד בפוליטיקה לא דובר אמת ב100%. אבל מעשה נוכלות שכזה כולל בגידה בכל ערכיו ועקרונותיו - נתניהו לעולם לא ביצע.
אתה לא מבחין בין הסתה נגד ציבורים שלמים לבין הסתה נגד עבריין. הזהות שלך עם המנהיג העליון היא מוחלטת.

התיקים מתפוררים בעיקר בטוויטר של ביביסטים, אבל בדיוק בשביל זה יש משפט, ועכשיו יש סיכוי שהוא יתקיים.

כל מי שעיניו בראשו הבין לפני הבחירות שבנט חושב שנתניהו צריך ללכת אבל חושש להוביל את המהלך. כשגנץ נכנס לממשלה הוא הפר הבטחה יותר מפורשת.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

:מתגלגל מצחוק:

אתה כזה מביך. לא אבזבז את הזמן שלי על טיעונים מביכים שכאלה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

גם לנתניהו יש חלק במחדל הזה ואפילו גדול.
ממנו ציפיתי להיות חכם ולא צודק,העובדה שיושבים היום בקואליציה הזאת שתי מפלגות ימין שלא מסוגלות לשמוע את השם שלו היא באשמתו הישירה.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

שמתם לב שניר ברקת לא קם ללחוץ את היד של בנימין נתניהו ?

או שכן, ואני בעצם לא שמתי לב.... :?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ניר ברקת זה אופורטוניסט ברמה הגבוהה ביותר.
ממקימי קדימה. לא יהסס לחתור תחת היו״ר ולפרק את הליכוד שוב.

לליכוד כרגע אין מנהיג ראוי ליום של אחרי נתניהו. נקווה שאחד מבין יוסי כהן או כוכבי בעתיד יגיע.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

simply-red כתב:
14 יוני 2021, 10:09
אין בעיה להפסיד, אבל הפסד בכבוד, כשליריב מגיע.
מה שראינו פה זו הונאת המאה, אשכרה בנט גנב את הקולות של המצביעים שלו והעביר לשמאל וזו הייתה התוכנית שלו מההתחלה בלי סיפורי סבתא, הוא לא באמת רצה להקים ממשלה עם נתניהו. שיקר לכולם בפנים
זה רמאי, נוכל, הוא וכל המפלגה שלו.
לסער אין לי טענות, אמר מההתחלה שלא יישב עם ביבי ועמד במילה, אבל בנט? חתיכת נוכל שפל ובזוי.
ממשלת בבל הזו לא תאריך ימים, פשוט אין התכנות כזו
אני עצמי שקלתי להצביע בנט עוד לפני שהוכרזו בחירות ונשארתי בליכוד בסוף כי חששתי מהאופציה שהקול שלי יילך לשם ולצערי ההערכה שלי התבררה כנכונה. זה גם לא היה משהו מופרך, הוא הרי הכין את הקרקע מההתחלה לאפשרות הזאת ואת הזיגזג היה אפשר להריח מקילומטרים. ההופעה עם הנייר טואלט הזה בערוץ 20 הייתה ניסיון מביך ונואש למנוע את הבריחה של הקולות ממנו והיה ברור שלא תהיה לזה שום משמעות ברגע האמת. זה לא שלא ראינו דברים כאלה מעולם, רק בשנה שעברה גנץ ״גנב״ מנדטים לשמאל כדי להצטרף לנתניהו, בהרבה ממשלות שלו ישבה מפלגה כזו או אחרת מהגוש השני גם אם לקישוט כדי להרחיב את הקואליציה.
בסופו של דבר איבוד השלטון הוא אשמה ישירה של נתניהו, סער היה אצלו במפלגה ובנט היה בכיס הקטן שלו, הוא גירש אותם והם חזרו לממשלה מהדלת הקדמית.
חייב לציין גם שה״מופע״ אתמול של חברי הליכוד היה מאוד קשה וצורם לעין וזה כולל את ההתעקשות של נתניהו לא לקיים טקס כמקובל. זה מביא אותי לחשוב קצת אופוזיציה תעשה לליכוד טוב, זמן לאפס את המערכת ולהיזכר במה שבאמת חשוב ובתקווה שלא יהיו מהלכים מרחיקי לכת מצד הממשלה שאריכות ימים לא צפויה לה נכון להיום

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

לשם שינוי אנחנו מסכימים, הכתובת הייתה על הקיר, כל היתר זה בכיינות.
לגבי אריכות הימים של הממשלה, לא הייתי מספיד אותה כל כך מהר, בדיוק בגלל שנתניהו נשאר ומאחד אותם.
היחידה שאני מאמין שבאמת קשה לה שם כי היא ביביסטיט אמיתית היא שקד. מה היא כבר ביקשה ממנו, חיבוק של אבא?

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

gooner כתב:
14 יוני 2021, 11:38
לשם שינוי אנחנו מסכימים, הכתובת הייתה על הקיר, כל היתר זה בכיינות.
לגבי אריכות הימים של הממשלה, לא הייתי מספיד אותה כל כך מהר, בדיוק בגלל שנתניהו נשאר ומאחד אותם.
היחידה שאני מאמין שבאמת קשה לה שם כי היא ביביסטיט אמיתית היא שקד. מה היא כבר ביקשה ממנו, חיבוק של אבא?
אתה באמת מאמין שהשנאה לנתניהו (ריפוי חחחח) תחזיק את הממשלה ברגע שיהיה צורך לעסוק בנושאים מהותיים? הרי כל העניין של לא לעסוק בנושאים נפיצים הוא שטות אחת גדולה, אי אפשר להחזיק ממשלה 4 שנים מבלי שיקרה משהו (מדובר במדינת ישראל כן?) שילבה את היצרים ויזכיר לכולם את העומק של המחלוקות האידיאולוגיות בין הצירים בקואליציה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אולי כבר מחר יהיה המבחן הראשון של הממשלה הזו עם מצעד הדגלים ואיומי חמאס.

אותי מעניין כמה קדימה יאשימו את נתניהו בכל מה שקורה במדינה גם כשהוא לא ראש הממשלה.
שנה?שנתיים?עשור?

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

הרק לא ביבי לא ייגמר עוד הרבה זמן.
אנשים עשו מזה קריירה שלמה.
מה יעשה עכשיו סדי בן שטרית? לאן יילך? לעבוד בזבל?
את מי יסקרו בן כספית,דרוקר ושות?
על מי ידבר gooner בפורום??
זה גדול מהם,האריה הזקן מעניין גם שהוא פצוע הרבה יותר מחבורת הכלומיניקים שמרכיבים היום את הממשלה?

שלח תגובה