יש ממשלה

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

Re: יש ממשלה

שליחה על ידי gooner »

dor69 כתב:
21 יוני 2022, 00:47
להיכנס לתפרים זה ביטוי נחמד, בפועל אופוזיציה היא אופוזיציה בגלל תפיסת עולם שונה. כל מפלגות הבית (טוב, רובן. יש עדיין כאלו שתומכים בטרור וחושבים שישראל לא צריכה להתקיים) רוצות בטובת המדינה וחלוקות על הדרך.
בתכלס הייתה פה אופוזיציה שפעלה להפיל את הממשלה כדי להחליפה ובהמשך תפעל כדי להקים אחת משלה ולמשול בדרך שהיא חושבת שצריך. אפשר להתווכח על הדרך אבל קבלות לבוחרים (שלא מרוצים מהממשלה הנוכחית) הם הביאו וניצחו ניצחון פוליטי גדול (ולא ישלמו מחיר פוליטי בכלל, כרגע בסקרים אפילו יותר חזקים מאיך שהתחילו את הכנסת) שלא נעשה פה כבר שנים רבות. אופוזיציות קודמות היו מאור חלשות וגם כשהממשלות הקודמות פגו טרם זמנן (דבר שקרה היסטורית רוב הפעמים בישראל) זה נעשה בלי חרב על הצוואר ובעיתוי שמפלגת השלטון בחרה.

זה בסדר לחשוב אחרת, אבל חשוב להיות אובייקטיבי. אני די בטוח משום מה שאם המצב הפוך היית מחמיא לאופוזיציה שהצליחה להפיל ממשלה (כמו שאני בתור ימני בדעתי לא יכול לומר שכלל הפעולות של הממשלה היו רעות, היו כמה החלטות די טובות).
להיות אובייקטיבי זה רעיון מצויין.
אני אשמח לדוגמא שלך מימין או משמאל של אופוזיציה קודמת שבגדה בבוחריה (עזוב את האינטרסים של המדינה) בצורה כל כך מובהקת.
אני זוכר רק מקרים הפוכים שבהם הביעו תמיכה בממשלה בזמן של מצוקה מדינית או בטחונית, גם בגין וגם משמאל.
ולגבי זה שהבוחרים שלהם מאוד מרוצים מההתנהגות הזו, יש סיבה למה ביביסט זה לא מחמאה.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

gooner כתב:
21 יוני 2022, 01:20
להיות אובייקטיבי זה רעיון מצויין.
אני אשמח לדוגמא שלך מימין או משמאל של אופוזיציה קודמת שבגדה בבוחריה (עזוב את האינטרסים של המדינה) בצורה כל כך מובהקת.
אני זוכר רק מקרים הפוכים שבהם הביעו תמיכה בממשלה בזמן של מצוקה מדינית או בטחונית, גם בגין וגם משמאל.
ולגבי זה שהבוחרים שלהם מאוד מרוצים מההתנהגות הזו, יש סיבה למה ביביסט זה לא מחמאה.
נחזור שנתיים אחורה?
אחוזי תחלואה גבוהים ומר ליברמן ומר עידן רול דאז באופוזיציה מפקפקים בהוראות החירום של הממשלה (דה פקטו קוראים לא למלא את ההוראות) ובעצם מחבלים במאמץ הלאומי למגר את המגיפה.
דוגמה מספיק טובה לבגידה לא בבוחרים אלא בכלל הציבור בגלל פוליטיקה זולה.

כל הקואליציה הנוכחית הצביעה בזמנו נגד העלאת שכר החיילים, במחנה השמאל תומכים בכך או מתנגדים?

הפוליטיקה שלנו מסריחה מהראש, כל ה-120.
והכנסת הנוכחית תהיה מאוד עדינה לעומת הבאה, הנקמנות בוערת אצל שני הצדדים.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Itay כתב:
21 יוני 2022, 00:51
שהחיינו.

לפני שמלינים איך האופוזוציה ״שכחה״ את הבטחותיה לבוחר שלפיהן הלך אל הקלפי זו שאלה שראשית כל צריכה להיות מופנית לקואליציה שהורידה את רמת האמון בפוליטיקאים ל ***, מכונת שקרים משומנת.
קואליציה שלא מסוגלת בכוחות עצמה להעביר חוקים בסיסיים ומובהקים לטובת המדינה כמו תקנות יו״ש וממדים ללימודים אין לה כל לגיטימציה לעמוד בשלטון, הפח של ההיסטוריה בדרך לקבל הרבה חברים חדשים.
איך הקואליציה הורידה את האמון בפוליטיקאים?
ואיך אופוזיציה שמתעקשת להיות מונהגת ע"י נאשם בפלילים מעלה את האמון הפוליטיקאים?
אתה טוען שקואליציה שמצביעה בעד חוק לטובת המדינה היא לא לגיטימית, אבל האופוזיציה שמצביעה נגד אותו חוק היא כן לגיטימית?
ומה אתה אומר על הלגיטימיות של הקואליציה שסרבה להעביר תקציב בתקופת הקורונה, כי חס וחלילה תתקיים הרוטציה שהנוכל חתם עליה?

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

gooner כתב:
21 יוני 2022, 01:33
איך הקואליציה הורידה את האמון בפוליטיקאים?
ואיך אופוזיציה שמתעקשת להיות מונהגת ע"י נאשם בפלילים מעלה את האמון הפוליטיקאים?
אתה טוען שקואליציה שמצביעה בעד חוק לטובת המדינה היא לא לגיטימית, אבל האופוזיציה שמצביעה נגד אותו חוק היא כן לגיטימית?
ומה אתה אומר על הלגיטימיות של הקואליציה שסרבה להעביר תקציב בתקופת הקורונה, כי חס וחלילה תתקיים הרוטציה שהנוכל חתם עליה?
איך הקואליציה הורידה את האמון? אני אפנה אותך לנאום ההפרשה של שיקלי בוא הוא ציין את שקרי ימינה (רק ימינה נחסוך לך את שקרי יתר המפלגות), תאזין, זה יתפוס לך איזה עשרים דקות טובות.

גם מפלגות הימין לא בדיוק אמינות וטלית שכולה תכלת אך הפרת הבטחות כפי שהייתה אצל בנט אני לא זוכר כדבר הזה, הפיכת עור באופן פרוגרסיבי.
אגב גם בתור מצביע מרצ אאל״ט הייתי תוהה במקומך האם להצביע להם שוב, פתאום אין מניעה להצביע בעד חוקים על פניו ימניים והכל למען הכיסא.

על איזה חוק טוב למדינה שהקואליציה הצביעה בעד והאופוזיציה נגד
אתה מדבר?

גם ביבי שקרן לא קטן ולכן לא אצביע לו אך עדיין ראינו שהחלופה שלו
היא ממשלה שעל כל חוק קטן צריכה את אישור מועצת השורא אז תודה אבל אני אעדיף מפלגות ציוניות.

אם הגענו למצב בו ראינו השנה אנשים שמורידים את דגל המדינה מהרכב בשטח המדינה מתוך יראה הגענו למצב אבסורדי, לא כל כך מסובך לראות את המצב אליו הגענו, יוקר מחייה מטורף,מערכות מושבתות,תחילת גל מחאות נרחב… מה נגיד הניסוי ממש הצליח.
נערך לאחרונה על ידי Itay ב 21 יוני 2022, 01:45, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Itay כתב:
21 יוני 2022, 01:30
נחזור שנתיים אחורה?
אחוזי תחלואה גבוהים ומר ליברמן ומר עידן רול דאז באופוזיציה מפקפקים בהוראות החירום של הממשלה (דה פקטו קוראים לא למלא את ההוראות) ובעצם מחבלים במאמץ הלאומי למגר את המגיפה.
דוגמה מספיק טובה לבגידה לא בבוחרים אלא בכלל הציבור בגלל פוליטיקה זולה.

כל הקואליציה הנוכחית הצביעה בזמנו נגד העלאת שכר החיילים, במחנה השמאל תומכים בכך או מתנגדים?

הפוליטיקה שלנו מסריחה מהראש, כל ה-120.
והכנסת הנוכחית תהיה מאוד עדינה לעומת הבאה, הנקמנות בוערת אצל שני הצדדים.
דוגמא ממש לא טובה. לפקפק במניעים של ראש ממשלה שנאשם בפלילים, זה מחשבה בסיסית של כל אדם חושב. זה לא בניגוד לאיזושהי התחייבות לבוחרים. למעשה בכל העולם מפלגות הימין היו בחזית ההתנגדות לסגרים, ורק בארץ הביביסטים משום מה לא ראו שום בעייה.
ואגב, שכר החיילים עלה משמעותית מאוד בממשלה הזו, יש לי שני חיילים וזה מה שהם דיווחו. לא יודע מה מהות הספין הזה.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

gooner כתב:
21 יוני 2022, 01:44
דוגמא ממש לא טובה. לפקפק במניעים של ראש ממשלה שנאשם בפלילים, זה מחשבה בסיסית של כל אדם חושב. זה לא בניגוד לאיזושהי התחייבות לבוחרים. למעשה בכל העולם מפלגות הימין היו בחזית ההתנגדות לסגרים, ורק בארץ הביביסטים משום מה לא ראו שום בעייה.
ואגב, שכר החיילים עלה משמעותית מאוד בממשלה הזו, יש לי שני חיילים וזה מה שהם דיווחו. לא יודע מה מהות הספין הזה.
חחח עדיין אנחנו לא בדיקטטורה בה רהמ מחליט לבדו על סגר יש עוד איזה עשרות גורמים, רול לא פקפק בנתניהו אלא בעוד עשרות רופאים בכירים שקראו להטיל סגר שהיה הכרחי לנוכח התחלואה הגבוהה והעומס במחלקות. גם אם אתה כח״כ מטיל ספק בהחלטות ממשלה אסור לך מוסרית לקרוא לאזרחים לא למלא אחר ההוראות, מי שמך? לוקח על עצמך כשליח ציבור ובכלל כאדם את הסיכון שאיזה אזרח יקשיב לך וימצא את עצמו מאושפז? בהצלחה, כשלת מוסרית וערכית. שלא נדבר על דוגמה אישית, קל היה להתקיף את החרדים שהפרו הנחיות אבל למר רול מותר…
האמת, מצחיק/עצוב שאתה מלבין את זה, כל החלטה לא תהיה לגיטימית בעיניכם כי היא מתקבלת בממשלה שנתניהו עומד בראשה, גם אם זו הנחיה שהוטלה על מנת להציל חיים.

שכר החיילים עלה זה נכון אבל כשממשלת נתניהו העלתה את ההצעה בכהונה הקודמת הקואליציה הנוכחית (האופוזיציה דאז) התנגדה, בסוף מה שמשנה זה האם יושבים על הכיסא.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Itay כתב:
21 יוני 2022, 01:43
איך הקואליציה הורידה את האמון? אני אפנה אותך לנאום ההפרשה של שיקלי בוא הוא ציין את שקרי ימינה (רק ימינה נחסוך לך את שקרי יתר המפלגות), תאזין, זה יתפוס לך איזה עשרים דקות טובות.

גם מפלגות הימין לא בדיוק אמינות וטלית שכולה תכלת אך הפרת הבטחות כפי שהייתה אצל בנט אני לא זוכר כדבר הזה, הפיכת עור באופן פרוגרסיבי.
אגב גם בתור מצביע מרצ אאל״ט הייתי תוהה במקומך האם להצביע להם שוב, פתאום אין מניעה להצביע בעד חוקים על פניו ימניים והכל למען הכיסא.

על איזה חוק טוב למדינה שהקואליציה הצביעה בעד והאופוזיציה נגד
אתה מדבר?

גם ביבי שקרן לא קטן ולכן לא אצביע לו אך עדיין ראינו שהחלופה שלו
היא ממשלה שעל כל חוק קטן צריכה את אישור מועצת השורא אז תודה אבל אני אעדיף מפלגות ציוניות.

אם הגענו למצב בו ראינו השנה אנשים שמורידים את דגל המדינה מהרכב בשטח המדינה מתוך יראה הגענו למצב אבסורדי, לא כל כך מסובך לראות את המצב אליו הגענו, יוקר מחייה מטורף,מערכות מושבתות,תחילת גל מחאות נרחב… מה נגיד הניסוי ממש הצליח.
הבטחות בחירות של מפלגות הן תמיד בעירבון מוגבל, אבל זה לא הנושא שדיברנו עליו, אלא על העברת חוקים בניגוד לכל ערך שהצד הזה מטיף אליו כמו במקרה של התקנות ביוש או העברת תקציב המדינה.
מה שכתבת על מצביעי מרצ, אכן ראוי לדיון. הממשלה הזו החליטה בהקמתה שיש בה פערים גדולים לגבי לא מעט נושאים, ובהם הקו המנחה היה שמירה על הסטטוס קוו. עד כמה שאני זוכר, זה גם סוג ההצבעות שהיו אכן לא נוחות למרכז-שמאל, אבל הם הצביעו עבורן בכל זאת. לא הייתי מעלה על הדעת שהם למשל יצביעו בעד גזירות חדשות משמעותיות על החילונים, שזה אולי המקבילה להצבעות הבעייתיות של גוש הליכוד.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Itay כתב:
21 יוני 2022, 01:52
חחח עדיין אנחנו לא בדיקטטורה בה רהמ מחליט לבדו על סגר יש עוד איזה עשרות גורמים, רול לא פקפק בנתניהו אלא בעוד עשרות רופאים בכירים שקראו להטיל סגר שהיה הכרחי לנוכח התחלואה הגבוהה והעומס במחלקות. גם אם אתה כח״כ מטיל ספק בהחלטות ממשלה אסור לך מוסרית לקרוא לאזרחים לא למלא אחר ההוראות, מי שמך? לוקח על עצמך כשליח ציבור ובכלל כאדם את הסיכון שאיזה אזרח יקשיב לך וימצא את עצמו מאושפז? בהצלחה, כשלת מוסרית וערכית. שלא נדבר על דוגמה אישית, קל היה להתקיף את החרדים שהפרו הנחיות אבל למר רול מותר…
האמת, מצחיק/עצוב שאתה מלבין את זה, כל החלטה לא תהיה לגיטימית בעיניכם כי היא מתקבלת בממשלה שנתניהו עומד בראשה, גם אם זו הנחיה שהוטלה על מנת להציל חיים.

שכר החיילים עלה זה נכון אבל כשממשלת נתניהו העלתה את ההצעה בכהונה הקודמת הקואליציה הנוכחית (האופוזיציה דאז) התנגדה, בסוף מה שמשנה זה האם יושבים על הכיסא.
אתה מהיר מדי בשבילי, אני צריך גם לעבוד מחר.

אתה פה משווה בין התנהגות של חכים בודדים בביקורת כלפי המדינה/ממשלה לבין חקיקה של כל הגוש הביביסטי כאחד.
זה לא דומה בשום דבר.

אכן, כל החלטה שמעורב בה נאשם בפלילים, ומשפיעה על מועד משפטו, סובלת מניגוד אינטרסים. זה לא דעה שלי, זה ההגדרה של ניגוד אינטרסים.

נדמה לי שאתה גם טועה לגבי שכר החיילים. צריך לראות את מה הקונטקסט, אבל מדובר עד כמה שאני יודע על תקנת ממשלה ולא חוק מדינה, אז מי הצביע נגד?

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

gooner כתב:
21 יוני 2022, 02:02
הבטחות בחירות של מפלגות הן תמיד בעירבון מוגבל, אבל זה לא הנושא שדיברנו עליו, אלא על העברת חוקים בניגוד לכל ערך שהצד הזה מטיף אליו כמו במקרה של התקנות ביוש או העברת תקציב המדינה.
מה שכתבת על מצביעי מרצ, אכן ראוי לדיון. הממשלה הזו החליטה בהקמתה שיש בה פערים גדולים לגבי לא מעט נושאים, ובהם הקו המנחה היה שמירה על הסטטוס קוו. עד כמה שאני זוכר, זה גם סוג ההצבעות שהיו אכן לא נוחות למרכז-שמאל, אבל הם הצביעו עבורן בכל זאת. לא הייתי מעלה על הדעת שהם למשל יצביעו בעד גזירות חדשות משמעותיות על החילונים, שזה אולי המקבילה להצבעות הבעייתיות של גוש הליכוד.
ערבון מוגבל על הבטחת בחירות אחת,שניים,שלושה…
לא 97 הפרות חוזרות ונשנות כולל חתימה בשידור חי על מסמך והצגתו למצלמה.
ובוא, אם לא הבטחות בחירות בונות את האמון אז מה כן? אשכרה בן אדם חתם בשידור חי על שתי הבטחות קבל עם ועדה והוא הפר את שניהן, אין קצת בושה בפנים?

האירוע הגדול (אולי הקש ששבר את הממשלה) של תקנות יו״ש בו מרצ וחלקים מרעמ תמכו והציונות הדתית התנגדה מסמלת בצורה מאוד מדוייקת את הפוליטיקה שלנו, לא משנה מאיזה מפלגה אתה בסוף מה שחשוב זה הכיסא ושתישרף האידיאולוגיה.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

gooner כתב:
21 יוני 2022, 02:15
אתה מהיר מדי בשבילי, אני צריך גם לעבוד מחר.

אתה פה משווה בין התנהגות של חכים בודדים בביקורת כלפי המדינה/ממשלה לבין חקיקה של כל הגוש הביביסטי כאחד.
זה לא דומה בשום דבר.

אכן, כל החלטה שמעורב בה נאשם בפלילים, ומשפיעה על מועד משפטו, סובלת מניגוד אינטרסים. זה לא דעה שלי, זה ההגדרה של ניגוד אינטרסים.

נדמה לי שאתה גם טועה לגבי שכר החיילים. צריך לראות את מה הקונטקסט, אבל מדובר עד כמה שאני יודע על תקנת ממשלה ולא חוק מדינה, אז מי הצביע נגד?
אויש אתה נטפל לקטנות, באמת זה משנה אם זה ח״כ בודד או קבוצת חכים יותר גדולה? רק נזכיר שהשניים שפקפקו בהוראות הממשלה כיום הם שר האוצר וסגן שר החוץ (לשמחתי היוצאים). ואם כבר אתה מתעקש מצאתי עבורך חוק לקיום תוקפן של תקנות הקורונה ב-2020 בו כל האופוזיציה התנגדה פה אחד, פוליטיקה על חשבון הבריאות שלנו.

אם ניכנס לדיון על שחיטות אצל אנשי הקואליציה הנוכחית נגלוש ל-5:00…
רק על קצה המזלג- פרשות ליברמן (אחד המסוכנים במערכת),השיפוץ בבית בנט שכמובן בניגוד לחוק אבל למי אכפת זה לא ביבי אז לא מעניין, לפיד לפתע נחרד להעביר את חוק שקיפות ההון של פוליטיקאים (הרי יש עתיד חרטה על דגלה מאבק השחיטות השלטונית) וכמובן יומניו העמוסים בפגישות עלומות… המאפיה הכי גדולה יושבת בכנסת (לכאורה).

לגבי ההצבעות נגד, מדובר בהצעת חוק שהועלתה ע״י הליכוד להעלאת שכר החיילים באוקטובר האחרון וההצעה הופלה ע״י הקואליציה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

חחחחחח האופוזיציה אשמה!!!
קלאסי.

שמאל מזמן הפך אצלי למילה נרדפת למטומטמים. ההשפעה של לפיד על המחנה שלו קטלנית.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

חזרנו לשוחד מרמה והפרת אמונים. שיעדכנו איך הולך המשפט אגב, מעניין כמה עדי מדינה צריכים לאכזב ולהכריז עליהם עוינים בשביל שיבינו מה הלך פה ומי באמת גררו אותנו לבחירות חמישיות בשלוש שנים.
הם חוזרים אחרי הפוליטיקאים שלהם על מנטרת הנאשם וה״ביביסטים״ הם העדר

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

CrazyRed7 כתב:
21 יוני 2022, 07:40
חחחחחח האופוזיציה אשמה!!!
קלאסי.

שמאל מזמן הפך אצלי למילה נרדפת למטומטמים. ההשפעה של לפיד על המחנה שלו קטלנית.
תראה, לא כולם חכמים ונבונים כמו גלנט, רגב, מאי גולן וישראל כץ אבל אולי קדנציה נוספת של נתניהו, מקום 11 בעולם מבחינת IQ לדעת מעריציו, תשפר את מצב ההשכלה של כלל אזרחי ישראל.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

dor69 כתב:
21 יוני 2022, 08:23
חזרנו לשוחד מרמה והפרת אמונים. שיעדכנו איך הולך המשפט אגב, מעניין כמה עדי מדינה צריכים לאכזב ולהכריז עליהם עוינים בשביל שיבינו מה הלך פה ומי באמת גררו אותנו לבחירות חמישיות בשלוש שנים.
הם חוזרים אחרי הפוליטיקאים שלהם על מנטרת הנאשם וה״ביביסטים״ הם העדר
כן ברור, עד מדינה שנאמן לסנדק הבהיר מה הלך פה, כי מה שקורה בבית המשפט משפיע מאוד על הדעות שלך.
ושני עדי המדינה הקודמים בטח גרמו לך לחשוב שהוא אשם.
לא, רגע, אז טענתם שהתיקים מתפוררים, וזה לפני שהחלו העדויות.
ולפני זה טענתם שהוא זכאי כי התובעת לא הצהירה על חלון.
ולפני זה אמרתם שמנדלבליט נסחט ע"י שי ניצן כי מישהו מהטוויטר אמר.
ולפני זה אמרתם שאסור לשמוע את העדויות כי מדובר בהדלפות.
ולפני זה הסבירו פה שאם אין מעטפות מזומנים זה לא שוחד.
אז אולי באמת תספר לכולם מה הבנת מהזגזוג של עד המדינה, על מה הלך פה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

אריאל2 כתב:
21 יוני 2022, 16:10
תראה, לא כולם חכמים ונבונים כמו גלנט, רגב, מאי גולן וישראל כץ אבל אולי קדנציה נוספת של נתניהו, מקום 11 בעולם מבחינת IQ לדעת מעריציו, תשפר את מצב ההשכלה של כלל אזרחי ישראל.
מעדיף את השמות שציינת למרות שאני לא מת עליהם אבל ראיתי מה האלטרנטיבה.....

שלח תגובה