מנהלת

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

מנהלת

שליחה על ידי red and white »

תגידו חברים
מה דעתכם על המנהלת?
מרגיש לי בזמן האחרון שהם מנותקים, מתכננים תוכניות למיגור האלימות כנגד האוהדים ביחד עם המשטרה(שלה יש אינטרס ברור, להקל על עבודתה ועל הז*ן מה יקרה לאוהדים ולתרבות הכדורגל בארץ) כשבפועל מדובר פשוט בענישה נרחבת וקבועה (לא צריך לעמוד לדין כדי לקבל רשתות, פשוט בום רשתות בכל יציעי העידוד בארץ).

אני היחיד שחושב שהדרך היחידה לפיתרון המצב שניהיה בעונה האחרונה שמשחקים נעצרים היא שיח עם האוהדים?

חוץ מזה, רבאק כלפון כמה אתה מתראיין? כל יום ראיון חדש וחוזר על אותן מנטרות מטומטמות של אוהדים הם עבריינים שצריכים לשבת 50 שנה בכלא על אבוקה

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

Re: מנהלת

שליחה על ידי red and white »

אדגיש שני דברים:
1. אני חושב שרשתות היא ענישה אפקטיבית לגמרי בגין זריקת חפצים למגרש, זרקתם מצתים? 2 משחקים עם רשתות.
מצד אחד ענישה, מצד שני לא לרצוח את הכדורגל במשחקים ללא קהל.

2. אני חושב שהמנהלת חשובה וטוב שיש גוף שאחראי על 2 הליגות הבכירות שהוא לא ההתאחדות.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

מה ענישה ברשת?
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

מה רשתות? אני באמת לא מבין. אני זרקתי מצית?
למה אני צריך להענש כי איזה דבע זרק מצית? בשביל מה כל האצטדיונים האלה מרושתים במצלמות ברזולציית 700k?
מי שזורק חפץ למגרש שירחיקו אותו ל3 שנים וזה לא יחזור יותר אני מבטיח.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

nitsande כתב:
07 נובמבר 2022, 20:24
מה ענישה ברשת?
פוגע בחוויית הצפייה. בגלל שניים שלושה חמארים שזורקים מצת ובגלל שהמשטרה לא עושה את העבודה שלה בלפתוח מצלמה ולזהות אותם (כל כך קל שזה מצחיק, השופט אפילו עושה לך חלק מהעבודה ואומר לך בדוח השיפוט מתי האירוע קרה) 3200 איש בדרומי ייאלצו לראות את המשחק דרך רשת.
עוד אפקט שיכול להיות לזה הוא השבתת המנואלה בפועל

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

לדעתי מדובר ברשת שקופה כמו רשת דיג כזאת שאתה בכלל לא אמור לראות מהיציע...

לגבי המנואלה, אוי ואבוי להם!
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

nitsande כתב:
08 נובמבר 2022, 10:28
לדעתי מדובר ברשת שקופה כמו רשת דיג כזאת שאתה בכלל לא אמור לראות מהיציע...
כבר ראינו כאלו רשתות, בנתניה (נגד מכבי) ובמשחקי חוץ באירופה (אולימפיקוס, פראג, נדמה לי שגם נגד לוגאנו (לפני כמה שנים) ובוודאי היו עוד), רואים אותן, מציק, נותן הרגשה לא נעימה אבל מתרגלים די מהר.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

delta7 כתב:
08 נובמבר 2022, 13:47
כבר ראינו כאלו רשתות, בנתניה (נגד מכבי) ובמשחקי חוץ באירופה (אולימפיקוס, פראג, נדמה לי שגם נגד לוגאנו (לפני כמה שנים) ובוודאי היו עוד), רואים אותן, מציק, נותן הרגשה לא נעימה אבל מתרגלים די מהר.
לא מסוגל לקבל את זה רוני, לוקחים ברז דולף ובמקום לתקן אותו מביאים סחבה כדי לספוג את השלולית. אולי בנתניה הייתה ״הצדקה״ לזה כדי למנוע זריקה של חפצים ליציע מכבי מתחתינו (הצדקה במרכאות כי הם העדיפו למכור עוד 200 מנויים על חשבון פגיעה בקהל חוץ ואף אחד לא עצר את זה).
אני גם מבקש להזכיר שאותם גופים שדורשים רשת מגג עד רצפה הם אלו שניטרלו את המנואלה חמש שנים בגלל טענות שזה מונע מהקהל יציאת חירום במקרה הצורך.

צריך לקרוא לילד בשמו - יש פה חבורה של אופורטוניסטים ובטלנים ששמים עלינו אלף ז**. אני מאוד מקווה שתהיה מחאה רצינית של ציבור האוהדים השפוי (שהוא 99 אחוז מהקהל בישראל) נגד הדבר הזה

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

dor69 כתב:
08 נובמבר 2022, 14:34
לא מסוגל לקבל את זה רוני, לוקחים ברז דולף ובמקום לתקן אותו מביאים סחבה כדי לספוג את השלולית. אולי בנתניה הייתה ״הצדקה״ לזה כדי למנוע זריקה של חפצים ליציע מכבי מתחתינו (הצדקה במרכאות כי הם העדיפו למכור עוד 200 מנויים על חשבון פגיעה בקהל חוץ ואף אחד לא עצר את זה).
אני גם מבקש להזכיר שאותם גופים שדורשים רשת מגג עד רצפה הם אלו שניטרלו את המנואלה חמש שנים בגלל טענות שזה מונע מהקהל יציאת חירום במקרה הצורך.

צריך לקרוא לילד בשמו - יש פה חבורה של אופורטוניסטים ובטלנים ששמים עלינו אלף ז**. אני מאוד מקווה שתהיה מחאה רצינית של ציבור האוהדים השפוי (שהוא 99 אחוז מהקהל בישראל) נגד הדבר הזה
שלא תבין אותי לא נכון דור, מסכים איתך שבמקום לעשות את העבודה שלהם, מעדיפים לפגוע בחווית הצפיה של האוהדים ש-99% מהם (ואף יותר) לא קשורים להשלכת החפצים למגרש.
מה שכתבתי היה תגובה לדבריו של ניצן כי לא רואים את הרשת מהיציע, רואים גם רואים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

בבונים בכלוב.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

בנתניה נגד מכבי זה היה נוראי, אי אפשר לראות ככה כדורגל. וזה מבלי לדבר על זה שאתה מרגיש בכלא.

שלח תגובה