2023/2024 ליגת העל ושאר ירקות

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: 2023/2024 ליגת העל ושאר ירקות

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yossi כתב:
04 מרץ 2024, 18:13
לגבי ההתחלה, כשטעיתי במתן ביקורת ידעתי לומר שטעיתי וחוזר בי.

אני לא חושב שאני מקצין, זה מאוד בולט ובלי שיפור בפרמטרים האלה, של לעשות לחץ בעצמך, ולהתמודד מול לחץ, אין שום סיכוי שנזכה בתואר רציני גם אם כל הדברים יתחברו.
כי זה הלחם והחמאה של קבוצות איכותיות, לטעמי ברדה צריך וחייב להשתפר בזה.
ולא רק מבחינת אימון, גם מבחינת בניית סגל בקיץ.
נבנה פה סגל רע מאוד מבחינה פיזית ואתלטית, וזו טעות יסודית לא פשוטה.
להוסיף על זה את הזלזול שאני חושב שעושים במרכז השדה אצלנו, וקיבלנו תלות מוחלטת בגורדנה וחוסר יכולת לצאת מהר קדימה. ואין פה אימון, נטו בניית סגל.

וגם בסגל הקיים אפשר לעשות יותר.
מניח שאף אחד שרואה את הסגל של מכבי פ"ת לא חושב שהם יכולים ללחוץ ככה, ועובדה שזה קורה. ועושים את זה באמת יפה מאוד במשחקים האחרונים, נגד מכבי זה היה טו מאצ', אבל לא מוחק להם משחקים נהדרים נגדנו ונגד הפועל ת"א.

אין לי שום אנטי לברדה, להפך. אני רוצה שהוא ישתפר, ילמד ויהפוך יחד עם הקבוצה לטובים יותר.
ואני גם מעוניין שיהיה שיח על מגמה, ולא על אירוע בודד.
זה שניצחנו את הפועל י"ם, את נתניה, את בית"ר בגביע, לא הופך את המשחקים הללו לטובים במיוחד. נכתב גם שם שיכולת טובה לא הייתה, וניכר שקשה לנו בצורה מערכתית מול קבוצות שבאות אקטיביות.
פשוט נגד נתניה הבלם שם החליק, נגד בית"ר ידענו לעקוץ עם חטואל ונגד הפועל י"ם נתקלנו בקבוצה חסרת שיניים והספיק לנו מהלך אתלטי אחד של פוקו כדי לנצח.

לגבי ההחמצות מול מכבי פ"ת, הם קרו רק לאחר שברדה פשוט עשה בלגן וויתר על תבניות לחלוטין.
לפ"ת יש הגנה חלשה כמו שהדגימה מצוין מכבי, ולכן גם הגענו למצבים.
אבל גם בנושא המשחק כתבתי, גם אם היינו מנצחים, הייתי מאוכזב שזה מגיע מתוך הבנה שממשהו מסודר כלום לא יקרה, אז נעשה בלגן ונקווה לטוב. זה יעבוד מדימפעם כי אנחנו יותר איכותיים מ11 קבוצות בליגה, אבל קבוצת צמרת לא יכולה לברוח למקום הזה בכזו קלות ותדירות.
ואני אומר בלגן לא רק בגלל הויתור על הקישור, אלא גם כי רואים שהדרך לצאת קדימה היא לא מתוכננת במיוחד.
יש מקום מצד ברדה להשתפר ויש גם את המגבלות של הסגל. למשל המכירה של יחזקאל וההסטה של פוקו מהמרכז לעמדת המגן פגעה בנו מאוד באמצע עליו אתה מדבר. כי פוקו נתן שם אתלטיות ואגרסיביות וכיסוי שטחים מה שיכול מאוד לעזור לך כשאתה לוחץ וגם יכול לעזור לך כשלוחצים אותך כי פוקו זה מכונה לחטיפת הכדור מהיריב.

פטרסון וקלימלה לא הצליחו כאן אבל הם דווקא כן היו אמורים להביא את התנועה לעומק ולכן הדברים כן השתנו במהלך העונה.

בסוף כשיש לך רק שחקן אחד בקישור שיכול להתמודד עם לחץ (גורדנה), ורק שחקן אחד שמסוגל לעשות תנועה מהירה לעומק (סטויאנוב וגם הוא בלי סיומת) אתה אוביקטיבית תהיה בעמדת נחיתות כשלוחצים אותך, בטח כשמישהו דומיננטי כמו פוקו צריך להיות מקורב לעמדת המגן.

לדעתי הקולמביאני היה יכול להיות מאוד משמעותי בשבירת לחץ כי יש לו דריבל טוב ותנועה טובה אבל הוא הגיע בלי כושר משחק ולכן גם נפצע במפשעה יחסית מהר.

אנחנו יכולים להיות טובים יותר, אבל תנאי הפתיחה שלנו בעייתיים, בטח היום כשאבו עביד המוגבל מאוד משחק מגן וכשאין את מיגל עם הטכניות שלו והדחיפה שלו את כל הקבוצה קדימה.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

הורידו נקודה לחיפה .

בסופו של דבר עם התנהגות טובה אנחנו נקח גם אליפות :מתגלגל מצחוק:
תמונה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אין מה להגיד, פשוט גועל נפש.
מי כמונו יודע כמה הביתיות במשחק הראשון הזה בפלייאוף קריטית. בזמנו הבאנו נוקאאוט לת"א (פנדל של דסה על מליקסון) ובית"ר (3-1 עם צמד של זריהן) במשחק הזה, ובשנתיים האחרונות ההפסדים לחיפה בסמי הוציאו לנו את האוויר מהבלון.

וכרגיל כל מועדון מושך לכיוון הפוזיציה שלו. בית דין של יענקלה, דין לביתר ודין לשאר, נותנים לת"א אליפות על מגש ושאר הקלישאות.
שיפסיקו לבלבל במוח. אם הם היו רוצים שיהיה כאן כדורגל נורמלי הם היו דואגים לזה. הם אחראים לתקנון, הם אחראים לפוליטיקה הפנימית בהתאחדות, הם אחראים להכל. שיקחו אחריות ושידאגו כבר לכדורגל ולא לאינטרסים האישיים שלהם.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

הפועלעולה כתב:
05 מרץ 2024, 13:15
אין מה להגיד, פשוט גועל נפש.
מי כמונו יודע כמה הביתיות במשחק הראשון הזה בפלייאוף קריטית. בזמנו הבאנו נוקאאוט לת"א (פנדל של דסה על מליקסון) ובית"ר (3-1 עם צמד של זריהן) במשחק הזה, ובשנתיים האחרונות ההפסדים לחיפה בסמי הוציאו לנו את האוויר מהבלון.

וכרגיל כל מועדון מושך לכיוון הפוזיציה שלו. בית דין של יענקלה, דין לביתר ודין לשאר, נותנים לת"א אליפות על מגש ושאר הקלישאות.
שיפסיקו לבלבל במוח. אם הם היו רוצים שיהיה כאן כדורגל נורמלי הם היו דואגים לזה. הם אחראים לתקנון, הם אחראים לפוליטיקה הפנימית בהתאחדות, הם אחראים להכל. שיקחו אחריות ושידאגו כבר לכדורגל ולא לאינטרסים האישיים שלהם.
צריך להבין את הדבר הבא.
כרגע פירו הוא לא חוקי במגרשים וההחלטה הזאת לא תשתנה.
קבוצה שעוברת על החוק צריכה להיענש,השאלה היא איזה עונש?
לא סתם אתה לא שומע את בעלי הקבוצות,מבחינתם השתיקה היא הסכמה לעניין.
הם מעדיפים הורדת נק׳ על רדיוסים ללא קהל שפוגעים להם בהכנסות ומכניסות לסחרור את התזרים.
הם גם לא מעוניינים להתעמת עם הארגונים ומה שנשאר אם זה לא רדיוס,קנסות ושאר השיט,זה הורדת נק׳.
יש לך רעיון טוב יותר לעצור את האלימות במגרשים?
כי שוטרים לא רוצים וסדרנים לא מסוגלים,רדיוס לא טוב,קנסות לא טוב אז מה נשאר?

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

Red Tiger כתב:
05 מרץ 2024, 17:14
צריך להבין את הדבר הבא.
הם מעדיפים הורדת נק׳ על רדיוסים ללא קהל שפוגעים להם בהכנסות ומכניסות לסחרור את התזרים.
הם גם לא מעוניינים להתעמת עם הארגונים ומה שנשאר אם זה לא רדיוס,קנסות ושאר השיט,זה הורדת נק׳.
יותר מזה, כל התקנון הוכן ואושר על ידי נציגי הקבוצות... כשהתקנון שלהם נושך, מאשימים את כל העולם

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

Red Tiger כתב:
05 מרץ 2024, 17:14
צריך להבין את הדבר הבא.
ובטח זה כן עוזר.
שהמשטרה תעשה את העבודה שלה במקום לחפש כל מיני דרכים עוקפות

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

yedidel כתב:
05 מרץ 2024, 19:08
ובטח זה כן עוזר.

השוטרים ביציע לא קוסמים.
אין להם יכולת למנוע לחלוטין החדרת פירו ליציע
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

רק מצלמות אבטחה באצטדיונים וקנסות לפי מס' מושב מי שהזמין - זה גם ייתן מכה לספסרות.
אני לגמרי עם ההורדת נקודות, ואיפה כל הצדקנות הזו הייתה כשהורידו למכבי נקודות או כשהורידו להפועל תל אביב?
עצם העובדה שההתאחדות הצטרפה לערעור של מכבי חיפה זה בושה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Melikson24
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Melikson24 »

shovalb9 כתב:
05 מרץ 2024, 21:09
רק מצלמות אבטחה באצטדיונים וקנסות לפי מס' מושב מי שהזמין - זה גם ייתן מכה לספסרות.
אני לגמרי עם ההורדת נקודות, ואיפה כל הצדקנות הזו הייתה כשהורידו למכבי נקודות או כשהורידו להפועל תל אביב?
עצם העובדה שההתאחדות הצטרפה לערעור של מכבי חיפה זה בושה.
אבוקות זה לא טיל שנוחת לאוהדים על הראש. אפשר לא להפוך את זה למשהו שהורג כאן אנשים.
בכל העולם מתמודדים עם בעיות הרבה יותר חמורות של אוהדים ובאף ליגה לא מתקרבים אפילו במעט לכמות נקודות שהורדו העונה.

לגבי האיפה ואיפה בין מועדונים - צודק 100%. בעיני זאת שחיתות לכל דבר ועניין.

סמל אישי של משתמש
Melikson24

שליחה על ידי Melikson24 »

אני מציע גם לא להקל ראש במה שקורה סביב מכבי חיפה.
רק לפני מספר ימים מאמן הותקף בצורה מבישה ע"י "עיתונאי" חצר של מכבי חיפה, רק כי העז לא לשחק פתוח מול מכבי חיפה.
אתם חושבים שזה לא משפיע?העיתונאים האלה סופר דופר משפיעים ויהיו מאמנים שאשכרה יחשבו פעמיים כשיפגשו את מכבי חיפה.

הטרלול סביב המועדון הזה והכתלבים שלו עולה מדרגה ומדרגה משמעותית.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

מבחינה עקרונית גם אני מתנגד נחרצות להתערבות הגסה של בית הדין בטבלה, העונה זה גם מוגזם בקטע מופרע.

מצד שני כל כך מגוחך ומביך לראות את הצביעות של חיפה, הקהל שלהם עובר על התקנון כל שני וחמישי, מה הם חשבו שיקבלו על זה בבית הדין? שקית ממתקים?

(נ.ב מצחיק הפרגון שקיבלנו מברזל , בטעות הראשונה של הקהל שלנו הוא ידאג לזמבר אותנו מכל הלב).

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

זמיר שוער כל כך חלש. בגול הראשון לא אמר לפיבן להשאיר לו ועכשיו קיבל ממקסים גול לאמצע (אחלה הכנה של שבירו, לא מבין איך הוא לא באנקר אצל צרפתי).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

yedidel כתב:
05 מרץ 2024, 19:08
ובטח זה כן עוזר.
לא שואל בקטע עוקצני, באמת מנסה להבין.
מה אתה מצפה מהמשטרה לעשות שהיא לא עושה?

ואל תגיד לי אם יש אבוקות סימן שהיא לא עושה את העבודה שלה.
תן פתרונות ריאליים שהציבור יידע לעמוד בהם...

הדרך היחידה לפתור את הסאגה הזו היא לאשר אזורי פירו שנעשים באופן מבוקר. שום פתרון אחר לא יעבוד בעיני.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

RedRock כתב:
05 מרץ 2024, 23:15

הדרך היחידה לפתור את הסאגה הזו היא לאשר אזורי פירו שנעשים באופן מבוקר. שום פתרון אחר לא יעבוד בעיני.

1+

Itay כתב:
05 מרץ 2024, 21:44
(נ.ב מצחיק הפרגון שקיבלנו מברזל , בטעות הראשונה של הקהל שלנו הוא ידאג לזמבר אותנו מכל הלב)

התוודעתי לברנש אשתקד לאחר סאגת הענישה על אירועי המשחק ההוא מול חיפה... איש חלול ונכלולי ברמ''ח איבריו ואני סולידי.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

RedRock כתב:
05 מרץ 2024, 23:15

המשטרה לא באמת מטפלת, גם כשהיא תופסת כביכול מישהו זה לרוב רנדומלי. אני מכיר ממקור ראשון מקרה שאדם נעצר והורחק לחצי שנה על הדלקת אבוקה שלא הוא הדליק

שלח תגובה