2023/2024 ליגת העל ושאר ירקות

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
Melikson24
Title: CrazyRed

Re: 2023/2024 ליגת העל ושאר ירקות

שליחה על ידי Melikson24 »

yossi כתב:
09 מרץ 2024, 19:03
זה לא רק אירופה שנותנת להם סכומי עתק, זה גם שחקנים שנמכרים בסכומים פסיכיים.
גלוך 7, פרץ 5, עכשיו חלאיילי ב8.
וזה עם אצטדיונים כפולים בגודל, ומחלקות נוער יצרניות.

יש פה פער גדול מאוד, שיצריך עבודה מאוד מדויקת שלנו, וגם עבודה מחורבנת מהצד שלהם כדי שדברים ישתנו.
צריך לשים את הדברים על השולחן.
הסכומים באירופה עלו דרמטית. יש מלחמה על כל כישרון.

השאלה האם יהיו עוד גלוך וחלאיילי בתדירות גבוהה מבעבר או שזה דור של מספר שחקנים סופר מוכשרים כמו שלעיתים קורה פעם בעשור כזה.
נדע בהמשך אני מניח.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

Melikson24 כתב:
09 מרץ 2024, 19:25
הסכומים באירופה עלו דרמטית. יש מלחמה על כל כישרון.

השאלה האם יהיו עוד גלוך וחלאיילי בתדירות גבוהה מבעבר או שזה דור של מספר שחקנים סופר מוכשרים כמו שלעיתים קורה פעם בעשור כזה.
נדע בהמשך אני מניח.
אולי יהיו פחות טובים, אבל יש כבר עין על הליגה הישראלית. גם הפחות מוכשרים ילכו בכסף לא קטן, ככה זה שיש בראנד.

תרשום בקיץ, תורג'מן הולך בלפחות 3-4, מדמון נרכש בפחות מחצי מהסכום הזה, שחקן לטעמי עם תקרה לא פחות גבוהה, ובעתיד גם הוא יימכר.
ככה מייצרים המשכיות.

אצלנו אני לא יודע איך מתכוונים ליצור נכסים. אליאסי וחטואל שבאים בזול והופכים למשהו איכותי יש מעט, וניסיון העבר מלמד אותנו שגם עליהם לא נעשה כסף.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

ron כתב:
09 מרץ 2024, 19:24
מתי יטפלו בבושה הזו שנקראת בני סכנין?
כל שחקן יהודי או מאמן שנמצא בארגון הטרור הזה צריך בסיום העונה לסיים את תפקידו ולעזוב אותו ואז שישארו עם כל המחבלים.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

yossi כתב:

יש פה פער גדול מאוד, שיצריך עבודה מאוד מדויקת שלנו, וגם עבודה מחורבנת מהצד שלהם כדי שדברים ישתנו.
בשביל לגדול צריך להשקיע במנועי צמיחה, דבר שאנחנו לא עושים. כשנעשה באמת כל מה שביכולתנו ולא יילך נוכל להשתמש בתירוצים, לא שנייה אחת לפני

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

1. חייב להיות כאן הורדת נקודות לסכנין. עזבו זלקה, בוז בהמנון זה חמור מאוד.

2. לגבי הצלחת המכביות באירופה - בתחילת 17-18 ליגת העל הייתה מדורגת 34 בעולם. היום אנחנו מרחק נגיעה ממקום 15.
אין ספק שהקמת הליגה האזורית ב2021 נתן לנו בוסט כי אין הרבה הבדל בדירוג בין אירופית לאזורית וצריך להיות. גם ההבדל התקציבי ביניהם דומה, מה שנותן במה לליגות שייקחו את זה ברצינות כמונו.

בשנה הבאה הפורמט יהפוך לליגה וייתן 2 מחזורים נוספים ולדעתי יהיה לנציגות ישראליות אפילו קל יותר להמשיך באזורית ל32 אחרונות ברזל כל עונה מה שיעזור לנו לעגן את המיקום שלנו בטבלה ולקדם את הליגה. אני רואה את ההתקדמות בנבחרת גם והפירות שלה גם יגיעו בזמנם האיטי הבלתי מתפשר.

מה שהם עשו השנה כמו קמפיין האלופות של חיפה + ניצחון יובנטוס זה הישג אי אפשר לקחת את זה. הישג חסר תקדים זה אם הם יגיעו לחצי גמר. גם מכבי חיפה וגם הפועל עשו בעברם הרחוק קמפיין עד לרבע גמר גביע אופ"א שקול אירופית וכאן אנחנו באזורית.

לגבי ב"ש, דיברו מחלקת נוער, דיברו הגדלת אצטדיון (ושבילי גישה ראבק), דיברו על לשים את אירופה לפני כל דבר אחר, ובגלל זה הגביע הכי חשוב שיש. אפילו להילחם נגד פרנקפורט לא הגענו השנה.
אגב גם האקדמיה בנוער, ולהפוך את המועדון הבוגר לכמה שיותר מקצועני עם יום שלם של אימונים יצמצם פערים. פגיעה מדויקת בזרים דיברו גם - מחלקת סקואטים ואנליזה. האנליזה גם צריכה להתחלק חלק לסקואטים וחלק לצוות המקצועי לשפר את השחקנים הקיימים.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

yossi כתב:

קונפרנס בשילוב מכירת שחקנים זה גיים צ'יינג'ר רציני
לא רואה איך אנחנו מתקרבים לאזורים האלה בכלל

לא כוחות

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

shovalb9 כתב:
09 מרץ 2024, 21:15
1. חייב להיות כאן הורדת נקודות לסכנין. עזבו זלקה, בוז בהמנון זה חמור מאוד.

2. לגבי הצלחת המכביות באירופה - בתחילת 17-18 ליגת העל הייתה מדורגת 34 בעולם. היום אנחנו מרחק נגיעה ממקום 15.
אין ספק שהקמת הליגה האזורית ב2021 נתן לנו בוסט כי אין הרבה הבדל בדירוג בין אירופית לאזורית וצריך להיות. גם ההבדל התקציבי ביניהם דומה, מה שנותן במה לליגות שייקחו את זה ברצינות כמונו.

בשנה הבאה הפורמט יהפוך לליגה וייתן 2 מחזורים נוספים ולדעתי יהיה לנציגות ישראליות אפילו קל יותר להמשיך באזורית ל32 אחרונות ברזל כל עונה מה שיעזור לנו לעגן את המיקום שלנו בטבלה ולקדם את הליגה. אני רואה את ההתקדמות בנבחרת גם והפירות שלה גם יגיעו בזמנם האיטי הבלתי מתפשר.

מה שהם עשו השנה כמו קמפיין האלופות של חיפה + ניצחון יובנטוס זה הישג אי אפשר לקחת את זה. הישג חסר תקדים זה אם הם יגיעו לחצי גמר. גם מכבי חיפה וגם הפועל עשו בעברם הרחוק קמפיין עד לרבע גמר גביע אופ"א שקול אירופית וכאן אנחנו באזורית.

לגבי ב"ש, דיברו מחלקת נוער, דיברו הגדלת אצטדיון (ושבילי גישה ראבק), דיברו על לשים את אירופה לפני כל דבר אחר, ובגלל זה הגביע הכי חשוב שיש. אפילו להילחם נגד פרנקפורט לא הגענו השנה.
אגב גם האקדמיה בנוער, ולהפוך את המועדון הבוגר לכמה שיותר מקצועני עם יום שלם של אימונים יצמצם פערים. פגיעה מדויקת בזרים דיברו גם - מחלקת סקואטים ואנליזה. האנליזה גם צריכה להתחלק חלק לסקואטים וחלק לצוות המקצועי לשפר את השחקנים הקיימים.
יש אירופה גם מהליגה ולאחייב גביע מה גם שאירופאית גדול עלינו כרגע , בלחץ קונפרנס עם הגרלה נוחה

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

נתניה מנצחת אחרי 7 משחקים, ועדיין יש לה סיכוי לא רע בכלל להשתחל לפלייאוף העליון.

5. סכנין 32
6. ריינה 30 (מחר יש להם מכבי חיפה)
7. מכבי פ"ת 30
8. הפועל ירושלים 28
9. נתניה 28

מחזור אחרון
נתניה - חדרה
מכבי פ"ת - בית"ר
הפועל ירושלים - הפועל פ"ת
סכנין - ריינה

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

שמעון א כתב:
09 מרץ 2024, 22:03
נתניה מנצחת אחרי 7 משחקים, ועדיין יש לה סיכוי לא רע בכלל להשתחל לפלייאוף העליון.

5. סכנין 32
6. ריינה 30 (מחר יש להם מכבי חיפה)
7. מכבי פ"ת 30
8. הפועל ירושלים 28
9. נתניה 28

מחזור אחרון
נתניה - חדרה
מכבי פ"ת - בית"ר
הפועל ירושלים - הפועל פ"ת
סכנין - ריינה
מה שאומר שלפחות אחת מהשתיים סכנין וריינה תהיה בפלייאוף העליון, נקווה שרק אחת (אוף, הנסיעות האלה).

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ron כתב:
09 מרץ 2024, 19:24
מתי יטפלו בבושה הזו שנקראת בני סכנין?

מתי שהשיקול הלאומי אצל מקבלי ההחלטות יגבר על שיקולים סובייקטיביים צרים :נוגח:

yossi כתב:

יפה אמרת.

yedidel כתב:
08 מרץ 2024, 15:05
רק אני מרגיש שכרגיל מפריזים?
הקונפרנס החדש מייצר פה איזה אשליה. לפני שהוא היה קיים הדחה משלב הבתים של האירופית ממקום שלישי לא היה נחשב הישג

רגע רגע... מקום 3 בבתים קונפרנס עולה לשלב הבא? 🤔
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Melikson24

שליחה על ידי Melikson24 »

לא.
הם סיימו מקום 3 בליגה האירופית. מקום שלישי הולך ל32 האחרונות בקונפרנס.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

dor69 כתב:
09 מרץ 2024, 21:00
בשביל לגדול צריך להשקיע במנועי צמיחה, דבר שאנחנו לא עושים. כשנעשה באמת כל מה שביכולתנו ולא יילך נוכל להשתמש בתירוצים, לא שנייה אחת לפני
מסכים.
בגלל זה הייתי מאוד בעד כן להשקיע על שחקן כמו מדמון, כי הוא יחזיר את הכסף ויותר.
אבל אתה בוחר שלא להביא ישראלי כזה, אז לפחות צריך להביא זר עם סיכוי אופציונלי להתפוצצות ומכירה.

זה לא קל בכלל, אבל בלי להתחיל להכניס סכומים רציניים גם כן אנחנו לא נהיה במשחק. וזה תהליך לא של עונה אחת.
זה מתחיל בזה שאת העונה הבאה, להבדיל מהשניים הקודמות, צריך להתחיל בצורה הרבה יותר טובה ולהחזיק אצבעות להגרלה.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

החזירו למכבי את הנקודה שלקחו מהם והפער בצמרת גדל.

יש כאלה שיגידו שזה נבלה וזה טרפה ושאם זה לא ב"ש אז לא משנה מי לוקח.

אני, למרות שאני שונא את מכבי, עדיין מעדיף שהם יקחו השנה (שוב אם זה לא ב"ש) ולא חיפה ולו רק בגלל מה שחיפה עשו אחרי ההפסד בטרנר שנה שעברה שגמרו לנו חצי קבוצה כי הם לא יודעים להפסיד.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

oren2792 כתב:
10 מרץ 2024, 13:54
החזירו למכבי את הנקודה שלקחו מהם והפער בצמרת גדל.

יש כאלה שיגידו שזה נבלה וזה טרפה ושאם זה לא ב"ש אז לא משנה מי לוקח.

אני, למרות שאני שונא את מכבי, עדיין מעדיף שהם יקחו השנה (שוב אם זה לא ב"ש) ולא חיפה ולו רק בגלל מה שחיפה עשו אחרי ההפסד בטרנר שנה שעברה שגמרו לנו חצי קבוצה כי הם לא יודעים להפסיד.
מניסיון העבר זכייה באליפות גורמת להתעצמות של מועדון.
חיפה כבר שם. לא יודע כמה טוב לנו שגם הגרמנים יעלו על הגל הזה.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

לא אכפת לי, חיפה צריכים לקבל כאפה ואני מקווה שיקבלו.

שלח תגובה