הפועל ת"א ממשיכה במסורת

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
nitsande

הפועל ת"א ממשיכה במסורת

שליחה על ידי nitsande »

הפועל ת"א ניצחה הערב 2-1 את סלטיק!!!
במשחק גדול,ושוב מוכיחה שהיא כנראה הקבוצה הכי טובה בארץ!

עכשיו תגידו לי מי אנחנו? אז הפסדנו להפועל ת"א, אנחנו וסלטיק...
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
dudi2002

Re: הפועל ת"א ממשיכה במסורת

שליחה על ידי dudi2002 »

nitsande כתב:הפועל ת"א ניצחה הערב 2-1 את סלטיק!!!
במשחק גדול,ושוב מוכיחה שהיא כנראה הקבוצה הכי טובה בארץ!

עכשיו תגידו לי מי אנחנו? אז הפסדנו להפועל ת"א, אנחנו וסלטיק...

די!! די!! די!! עד מתי שטויות בשקל?! :דופק את הראש בקיר:

"קבוצה הכי טובה בארץ"?! אז הלך לה קלף היום. איך אפשר בכלל להשוות אותה למכבי חיפה (כפי שאבא שלי אמר: "לפחות יש לנו נציגה ישראלית שמכבדת אותנו, ולא כמו מכבי חיפה") - פערים תהומיים בין ליגת האלופות לליגה האירופית. בהכל.

אז הלך להם היום קלף. הקהל שלהם באמת נתן להם אווירה ביתית. חכה, יתחילו הפציעות, ההיעדרויות ונראה לאן הקבוצה הזו תגיע.

סמל אישי של משתמש
Chen

שליחה על ידי Chen »

על זה שהסגל שלהם הרבה יותר טוב משלנו אין ויכוח.. אבל עדיין אין קשר. הייתה לנו הזדמנות לגמור את המשחק אחרי 20 דקות ולא עשינו את זה.

בכל מקרה עם כל הכבוד למכבי חיפה הפועל הנציגה הכי טובה שלנו באירופה וכמעט כל שנה מביאה תוצאות ומגיעה לשלבים גבוהים.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

dudi2002 כתב:

די!! די!! די!! עד מתי שטויות בשקל?! :דופק את הראש בקיר:

"קבוצה הכי טובה בארץ"?! אז הלך לה קלף היום. איך אפשר בכלל להשוות אותה למכבי חיפה (כפי שאבא שלי אמר: "לפחות יש לנו נציגה ישראלית שמכבדת אותנו, ולא כמו מכבי חיפה") - פערים תהומיים בין ליגת האלופות לליגה האירופית. בהכל.

אז הלך להם היום קלף. הקהל שלהם באמת נתן להם אווירה ביתית. חכה, יתחילו הפציעות, ההיעדרויות ונראה לאן הקבוצה הזו תגיע.
תשמע אתה לא חייב להסכים, זאת דעתי הפועל ת"א הקבוצה הכי טובה בארץ ובגדול.
בלי קשר למשחק שהם איתנו, ובלי קשר להופעה המדהימה שלהם היום.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

Chen כתב:על זה שהסגל שלהם הרבה יותר טוב משלנו אין ויכוח.. אבל עדיין אין קשר. הייתה לנו הזדמנות לגמור את המשחק אחרי 20 דקות ולא עשינו את זה.

בכל מקרה עם כל הכבוד למכבי חיפה הפועל הנציגה הכי טובה שלנו באירופה וכמעט כל שנה מביאה תוצאות ומגיעה לשלבים גבוהים.

רק להזכיר לך שהפועל מעולם לא עשתה זאת בשלב הבתים של ליגת האלופות, כאשר חיפה מגיעה לשם כבר בפעם השנייה בתולדותיה.

וכולנו מבינים את הפערים בין שני המפעלים.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

דודי , איזה קלף הלך בדיוק להפועל ? זה שהיא שיחקה הרבה יותר טוב מסלךטיק ? זה שסלטיק נראתה מאוד מאוד רע ולא באה לשחק כדורגל ?

אני מוכן להוסיף עוד להתערבות בינינו שהפועל תגיע הרבה יותר רחוק מחיפה השנה בכל המסגרות שהם משתתפות.
תמונה

סמל אישי של משתמש
ה.א.ד.ו.ם
Title: קרייזי-רד גאוות הנגב

שליחה על ידי ה.א.ד.ו.ם »

ראיתי את המשחק ותפסתי את הראש אני לא מבין איך הפסדנו
לקבוצה חרא כמו תל אביב!

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

הראל כתב:
אני מוכן להוסיף עוד להתערבות בינינו שהפועל תגיע הרבה יותר רחוק מחיפה השנה בכל המסגרות שהם משתתפות.

הראל אחי, אם שתי הקבוצות היו משחקות באותה המסגרת, היה בסיס להתערבות.

אם הפועל תצליח יותר ממכבי חיפה, לא אראה זאת כהפתעה מהסיבה הסופר-פשוטה שחיפה משחקת בצ'מפיונס ליג עם קבוצות מהדרג הראשון באירופה (בארסה, ריאל, באיירן, יובה שלך :D , אינטר ועוד), והפועל תל אביב משחקת נגד קבצות מהדרג השני-שלישי.

מה שכן - אני יכול להתערב איתך שגם השנה הפועל לא תיקח אליפות, וממילא לא תזכה לשחק במקום בו חיפה משחקת כעת.

נ.ב

הכותב רחוק מאוד מלהיות אוהד מכבי חיפה על אף שנרמז כך מבין דבריו.

סמל אישי של משתמש
Chen

שליחה על ידי Chen »

מסכים איתך. אבל גם מבחינת אופי ומנטליות הפועל שונה משאר הנציגות. הם אף פעם לא חטפו השפלות, אף פעם לא הגיעו לרגע מכריע ופתאום השוער החליט להשמיט כדורים וכו'..
ואני גם חושב שאם הם יהיו בצ'מפיונס גם שם הם יגיעו רחוק. לפעמים למסורת וניסיון יש עליונות על סגל ויכולת.. ולהפועל יש מסורת מכובדת באירופה יחסית לקבוצה ישראלית.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

אני יותר תופס אותך כשונא הפועל ת"א מאשר אוהד חיפה.

רשמתי כל המסגרות והתכוונתי לכך (ליגה+גביע+אירופה זה צ'ופר).

הפועל קבוצה הרבה יותר כשרונית מחיפה גם מבחינת זרים .
תמונה

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

Chen כתב: ולהפועל יש מסורת מכובדת באירופה יחסית לקבוצה ישראלית.
אתה אומר זאת על סמך הבלחה חד פעמית והגעה לרבע גמר גביע אופ"א אי שם בתחילת העשור?!

מה הפועל תל אביב עשתה מאז באירופה? אה? על איזה מסורת אתה בדיוק מדבר? אני לא אומר שהיא קבוצה לא טובה. בקנה מידה ישראלי, הפועל קבוצה מצויינת אבל מה לה ול"מסורת מכובדת באירופה"? :!:

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

אל תגזימו, זה שחיפה הפסידה לבאיירן מינכן 3-0 לא הופך אותה לפחות טובה מהפועל ת"א. שתי הקבוצות יש סגל חזק ומרשים וכנראה שתיהן יהיו אלו שירוצו לאליפות(מאמין שגם מכבי בגלל המסורת).
בקיצור, נשאר רק להצדיע לת"א על הניצחון.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Chen

שליחה על ידי Chen »

dudi2002 כתב:
אתה אומר זאת על סמך הבלחה חד פעמית והגעה לרבע גמר גביע אופ"א אי שם בתחילת העשור?!

מה הפועל תל אביב עשתה מאז באירופה? אה? על איזה מסורת אתה בדיוק מדבר? אני לא אומר שהיא קבוצה לא טובה. בקנה מידה ישראלי, הפועל קבוצה מצויינת אבל מה לה ול"מסורת מכובדת באירופה"? :!:
שמע אולי הם שיחקו מול קבוצות דרג ג' מדי פעם אבל עדיין היו להם נצחונות יפים על קבוצות כמו פ.ס.ז', סולנה, חטאפה.. והעונה גם נגד גטבורג, דבר שאף אחד לא ציפה שיקרה.. והערב הניצחון על סלטיק שהיא תמיד תיחשב מהחזקות של אירופה. בסופו של דבר מנצחונות כאלה בונים מסורת.

סמל אישי של משתמש
dudi2002

שליחה על ידי dudi2002 »

Chen כתב:
שמע אולי הם שיחקו מול קבוצות דרג ג' מדי פעם אבל עדיין היו להם נצחונות יפים על קבוצות כמו פ.ס.ז', סולנה, חטאפה.. והעונה גם נגד גטבורג, דבר שאף אחד לא ציפה שיקרה.. והערב הניצחון על סלטיק שהיא תמיד תיחשב מהחזקות של אירופה. בסופו של דבר מנצחונות כאלה בונים מסורת.
1. מנצחונות על פ.ס.ז', סולנה, חטאפה וגטבורג (!!!!!!!) לא בונים מסורת. ממש ממש לא - שכח מזה, אחי.

2. סלטיק ממש (אבל ממש!) לא נחשבת "מהחזקות של אירופה". לא היתה, וגם לא תהיה.

סמל אישי של משתמש
Chen

שליחה על ידי Chen »

סלטיק הייתה מספיק פעמים בצ'מפיונס ככה שיש מקום לקרוא לה מהחזקות של אירופה. זה שהיא בתקופה גרועה והיו לה גם עונות מחורבנות לפעמים לא פוסל אותה.

שלח תגובה