שאומרים מועדון גדול-לזה מתכוונים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
sumsum

Re: שאומרים מועדון גדול-לזה מתכוונים

שליחה על ידי sumsum »

ידידאל בלשון המעטה אתה טועה ומטעה
קרית שמונה הביאו בכסף גדול את אבוחצירה את הארגנטינאי שנפצע, את גזל את טסבסקי שהוא כוכב נבחרת מקדוניה וזכה באין ספור תארים בבולגריה ובקבוצות אחרות! ווינר שעולה 200 אלף יורו לעונה!! על מה אתה מדבר?
הליגה הארגנטינאית השניה עולה עם רגל קשורה על כל הליגות בבלקן על מה אתה מדבר?
וזה שאנחנו לא ביכולות הכלכליות של הגדולות נשמע לי הזיה אחת גדולה, יש לנו את אחת מהאמידות שבאנשי הארץ מדברים על תקציב 30 מליון אז אנחנו לא יכולים להסתכל להם בעיניים?? על מה אתה מדבר? אז מה הרעיון? להיות אמצע טבלה? זה מה שאלונה מכוונת? אם כך שתודיע אנחנו לא יכולים להתמודד בתקציבים ונקבל ונכבד את זה.
שלא ידברו על להאבק למעלה בעוד 'שנתיים' כי זה לא יקרה 1-3 קיים רק למי שמשקיע כסף גדול ואם אלונה לא רוצה להשקיע (לגיטימי לגמרי) היא צריכה להודיע שהיא לא תגיע לתקציבי הגדולות ולא תלחם בהם על שחקנים לא זרים ולא ישראלים ואז אולי הצפיות ירדו והלחץ יירד, כי כרגע מפמפמים תקציבי שיא בעוד שתקציב השחקנים הוא דל ביותר ומי שחוטף את האש (ואסור לו לומר שתכלס התקציב שחקנים הוא מאוד נמוך יחסית לצפיות ביחס לסגל הבסיסי שהיה פה-פעמיים נאבק נגד ירידה לא במקרה) הוא אלישע!

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

סומסום אף אחד לא מצהיר על תקציב חוץ מהנפצות של התקשורת.
אבו חצירא הגיע אחרי שלא שיחק איזה שנה, וזה לא שהוא היה איזה כוכב על בארץ שהוא יצא לאירופה... זה בדיוק כמו ברוכיאן שהבאנו.
סולארי? תעבור על הרזומה שלו, שחקן שהתנדנד בין קבוצות ובין ספסל להרכב.
היחיד שאני מסכים זהו טסבסקי. וגם אנחנו בזמנו הבאנו את פרננדש.
ודי די... אני זוכר שהבאנו מישהו מהליגה הארגנטינאית הראשונה (גלראסה) כמה דיברו פה... דרך אגב הוא מככב בארגנטינה (עוד דוגמא לחוסר סבלנות)

סמל אישי של משתמש
Omer6
Title: משוגע אדום

שליחה על ידי Omer6 »

sumsum כתב: שלא ידברו על להאבק למעלה בעוד 'שנתיים' כי זה לא יקרה 1-3 קיים רק למי שמשקיע כסף גדול ואם אלונה לא רוצה להשקיע (לגיטימי לגמרי) היא צריכה להודיע שהיא לא תגיע לתקציבי הגדולות ולא תלחם בהם על שחקנים לא זרים ולא ישראלים ואז אולי הצפיות ירדו והלחץ יירד, כי כרגע מפמפמים תקציבי שיא בעוד שתקציב השחקנים הוא דל ביותר ומי שחוטף את האש (ואסור לו לומר שתכלס התקציב שחקנים הוא מאוד נמוך יחסית לצפיות ביחס לסגל הבסיסי שהיה פה-פעמיים נאבק נגד ירידה לא במקרה) הוא אלישע!
אז אתה אומר שצריך להגיד 1-3 השנה?
שנה הבאה?
כי עוד שנתיים זה רחוק מדי ואין לנו סבלנות..
צריך בינואר לשנות את כל הסגל לשפוך טונה של כסף להביא תותחים לכל עמדה כדי שנגיע ל1-3 כבר השנה.
הפועל באר שבע ♥

סמל אישי של משתמש
אלדר

שליחה על ידי אלדר »

אם תשימו לב כל שנה הגדולות מבזבזות כסף על 3 שחקנים גג.
אצלנו כל עונה מחליפים סגל!
אם אלישע ישאר עוד עונה וישאיר את מרבית הסגל וישקיע ב2-3 שחקנים מעל הממוצע אנחנו נרוויח.

בבש קיים ריגוש כל חלון העברות כי הכותרות בוואן גורמות לנו אורגזמה
ואם לא יהיו כותרות גיל שגיב יכתוב לנו חמשיר חריף בקיץ!

רק יציבות תביא הצלחות!

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

ידידאל אף אחד מהמועדון לא הכחיש שזהו התקציב משמע היה להם טוב למכירת המנויים לפמפם 30 (הרי התחיל עם 25 מליון, ראו שזה דוחף מנויים עלו ל'30')
ראשית אבוחצירה היה במו"מ עם ק"ש וגם עם ב"ש ששיוועה לחלוץ...מה הוא החליט? איפה ששלמו יותר.
rest my case עכשיו לך תשלם עליו(ולא ישלמו עליו) 750 אלף יורו,
מכרו את מלקסון במליון דולר כמעט והביאו? אה...כן...עבדול ראזק...בקיצור אתה רואה שהקו של זרים זולים הוא לא מהיום, זו מגמה למרות שהיא אמורה להיות בדיוק הפוכה, הרי חכם מה יעשה אם ישראלים לא רוצים לבוא? ישקיע את כל הכסף בזרים-מה עושים בב"ש? חוסכים בזרים! הזיה!

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

מר שומשום, אתה בכוונה שוכח שהצלחנו להביא את רביבו למרות שמכבי ת"א רצתה אותו?
אתה שוכח ששיבחון נחשב בזמנו לרכש יקר ואיכותי? אתה שוכח בכוונה שעידו אקסברד בזמנו
כן נחשב לכישרון מבטיח שגנבנו מהפועל פ"ת?
נכון,אף אחד פה לא כיוון לראש של שחקנים בקליבר של תמוז או ורמוט, אבל מה לעשות שלא לכל
בעלים מוכן להוריד את המכנסיים באופן שיטתי.
אני כן חושב שצריך להתאמץ ולהביא פחות שחקני רכש כאשר זה צריך לבוא לידי ביטוי באיכות.

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

זה בדיוק העניין...שאתה מביא שחקנים אתה צריך להביא אותם בשיא...שבחון אחרי שנתיים של ישיבה בספסל לא נחשב למציאה גדולה
כנל אקסברד שהאופציה היחידה של הפועל פתח תקווה לשרוד כלכלית תחת מפרק הייתה למכור אותו בסכום שיא לשחקן שעונה לפני היה בליגה א 300 אלף שקל...אז כן אני אומר, כל שחקן צעיר ומבטיח שיוצא מהנבחרות לשוק-ללכת בכל הכח, חיפה רוצים שחקן? להאבק בהם
התבוסתנות של 'לא יבואו' לא קיימת
מה לעשות ידידי שכל קבוצות שרצות בצמרת הגבוהה ולתארים ולקחה תארים הבעלים הוריד את המכנסיים והשמלה ואת הגרביים-בזול עולה יקר.בסוף אתה משלם אבל מתפשר על *** בו בזמן שפספסת איכות כי 'התקמצנת'

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

sumsum כתב:זה בדיוק העניין...שאתה מביא שחקנים אתה צריך להביא אותם בשיא...שבחון אחרי שנתיים של ישיבה בספסל לא נחשב למציאה גדולה
כנל אקסברד שהאופציה היחידה של הפועל פתח תקווה לשרוד כלכלית תחת מפרק הייתה למכור אותו בסכום שיא לשחקן שעונה לפני היה בליגה א 300 אלף שקל...אז כן אני אומר, כל שחקן צעיר ומבטיח שיוצא מהנבחרות לשוק-ללכת בכל הכח, חיפה רוצים שחקן? להאבק בהם
התבוסתנות של 'לא יבואו' לא קיימת
מה לעשות ידידי שכל קבוצות שרצות בצמרת הגבוהה ולתארים ולקחה תארים הבעלים הוריד את המכנסיים והשמלה ואת הגרביים-בזול עולה יקר.בסוף אתה משלם אבל מתפשר על *** בו בזמן שפספסת איכות כי 'התקמצנת'
אז לא היית מביא את אבו חצירא אחרי שנה של ספסל?

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

מצחיק שאתה מזכיר ב"ש רצו אותו אבל קרית שמונה רצו יותר (שילמו יותר) שומט את השטיח מתחת לטענותיך, אפילו לשחקנים שלא היו בשיא.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

sumsum כתב:מצחיק שאתה מזכיר ב"ש רצו אותו אבל קרית שמונה רצו יותר (שילמו יותר) שומט את השטיח מתחת לטענותיך, אפילו לשחקנים שלא היו בשיא.
זה לא שומט, הרי אתה היית יוצא חוצץ כי אנחנו מביאים שחקן שלא בכושר כמו ברוכיאן

סמל אישי של משתמש
sumsum

שליחה על ידי sumsum »

תמצא לי מקום אחד שבו יצאתי חוצץ נגד ברוכיאן?
מאיפה המצאת את זה?

סמל אישי של משתמש
Omer6
Title: משוגע אדום

שליחה על ידי Omer6 »

sumsum כתב:תמצא לי מקום אחד שבו יצאתי חוצץ נגד ברוכיאן?
מאיפה המצאת את זה?
אתה בעצמך אמרת להביא רק שחקנים בשיא שלהם..
אחרי חצי שנה-שנה ספסל לא הייתי ממהר לקרוא לזה שיא
הפועל באר שבע ♥

שלח תגובה