ציטוטים 2016/17

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: ציטוטים 2016/17

שליחה על ידי dor69 »

The red one כתב: אז אם אנשים ישתחצנו בפייסבוק ובפורום זה ישנה משהו?!
זו לא אמירה ספציפית אלא הלך רוח. כשהלך הרוח הוא נבוא קטנים נצא גדולים אתה בא קטן (ולא תמיד יוצא גדול), כשהלך הרוח הוא my home my rules הקבוצה תדבר על הדשא בשפה הזאת.

סמל אישי של משתמש
The red one

שליחה על ידי The red one »

יש הבית שלי חוקים שלי ויש "בוא נזיין אותם 0-5".

הבית שלי חוקים שלי זה לשלוט במגרש, זה לתקל אותם חזק מההתחלה. זה לא "אתם חוטפים 3 קלללללל איזה כיף זה לנצח שחצנים"

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

The red one כתב:יש הבית שלי חוקים שלי ויש "בוא נזיין אותם 0-5".

הבית שלי חוקים שלי זה לשלוט במגרש, זה לתקל אותם חזק מההתחלה. זה לא "אתם חוטפים 3 קלללללל איזה כיף זה לנצח שחצנים"
+1

סוף סוף מסכימים על משהו :)
דיבורים זה בולשיט. לא שווה כלום. הדרך היחידה זה להוכיח ביציעים ועל הדשא.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

ב״הבית שלי החוקים שלי״ מבחינתי הכוונה שקולה ל ״לנוחיותכם תביאו וזלין״

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

CrazyRed7 כתב: +1

סוף סוף מסכימים על משהו :)
דיבורים זה בולשיט. לא שווה כלום. הדרך היחידה זה להוכיח ביציעים ועל הדשא.
זה הקטע, הדיבורים מחלחלים ליציעים והיציעים מכתיבים את האווירה.
16,000 לחוצים שהדופק שלהם עולה ל2000 כל פעם שהכדור 80 מטר מהשער של גורש לא יעשו רושם על אף אחד.
16,000 שבטוחים בעצמם (מנסיון הם גם מעודדים יותר) מבהירים לשתי הקבוצות מי צריכה להיות בעלת הבית

סמל אישי של משתמש
The red one

dor69 כתב: זה הקטע, הדיבורים מחלחלים ליציעים והיציעים מכתיבים את האווירה.
16,000 לחוצים שהדופק שלהם עולה ל2000 כל פעם שהכדור 80 מטר מהשער של גורש לא יעשו רושם על אף אחד.
16,000 שבטוחים בעצמם (מנסיון הם גם מעודדים יותר) מבהירים לשתי הקבוצות מי צריכה להיות בעלת הבית
ושוב, אני לא חושב שבגלל 4-5-20(!) תגובות שחצניות בפורומים 16,000 יהפכו להיות כמו שאתה מתאר.

זה או יגיע מפעילות מאסיבית ברשתות לפני המשחק, או מאיזה מופע שיקרה בתחילת המשחק, או מאירוע כזה או אחר בדקות הראשונות.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

כמו שהקבוצה עברה תהליך שבתחילתו חירבנה במכנסיים בדרך לבלומפילד או משמע השם מכבי,כך גם הקהל.
שבאים אוהדים ורואים את הקבוצה שלהם שהופכת עוצמתית ממשחק למשחק משנה לשנה,אז כן הבטחון גדל וכן תיקו לא מספק וכן הגיע הזמן שפעם אחת ניתן משחק שיבהיר בצורה חד משמעית מי הקבוצה הטובה בישראל.
אין כאן שום זלזול אלה אמונה אמיתית בקבוצה.
יכול להיות שזה ייתן בטחון לשחקנים וגם יכול להיות שזה בכלל לא ישפיע,אבל זלזול זה בטח שלא.

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

dor69 כתב: זה הקטע, הדיבורים מחלחלים ליציעים והיציעים מכתיבים את האווירה.
ומצד שני אם 16000 יבואו בגישה שהניצחון שלנו אז גול של מכבי יגרום ללחץ מטורף שילחיץ אץ השחקנים, דבר שקרה אתמול עם הקהל של מכבי

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

The red one כתב:דור, עזוב, שום דבר בעולם לא יצליח לשכנע אותי שיש קשר בין הגישה של הקהל לפני(!!) המשחק בפייסבוקים בפורומים וברשתות לבין מה שקורה על הדשא.

ואני מדגיש אני מדבר על דיבורים ברשתות לפני המשחק. לא על פעולות שעושים (כמו להטריף את השחקנים באימון המסכם) או תפקוד הקהל במהלך המשחק. אלא אם כן יש פה משהו שיוצא מגדר הרגיל, מה שלא יהיה במשחק הזה. ככה שבטח אם מאור מליקסון נכנס לפייסבוק ורואה אנשים שכותבים "יאללה ניתן להם חמישייה קללללללל" זה בטח לא יזיז לו כלום.

השחצנות הזאת בעיקר מוציאה את כולכם דיי קטנים כי אחרי זה שהם עושים את זה אתם מלגלגלים עלייהם.
יש קשר אחי. יש.
הקהל מפתח ציפיות ואז אחרי איבוד של ראדי אתה שומע צעקות וקללות. זה כן מלחיץ את השחקנים. בוודאות.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

צאו מהסרט הזה.
אף אחד לא ילחיץ את הקבוצה אם היא תספוג,יקרה בדיוק ההיפך.
אין שום זלזול במכבי ואף אחד לא חושב שזה הולך להיות קל.
אבל כן מצפים לאור מה שאנחנו רואים מהקבוצה שנעלה הפעם כמו אריות שוחרים לטרף.

סמל אישי של משתמש
The red one

אדום זקן כתב:צאו מהסרט הזה.
אף אחד לא ילחיץ את הקבוצה אם היא תספוג,יקרה בדיוק ההיפך.
אין שום זלזול במכבי ואף אחד לא חושב שזה הולך להיות קל.
אבל כן מצפים לאור מה שאנחנו רואים מהקבוצה שנעלה הפעם כמו אריות שוחרים לטרף.
אני מאמין שכן יהיה לחץ במידה ולפני הספיגה הם ישלטו עלינו

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

התלהמות, הפגנת בטחון או אפילו שחצנות בפורומים השונים לא משפיעים, אל תשלו את עצמכם.
עידוד ואנרגיות טובות במשחק, משפיעים מאד ושווים לפחות פער של שער אחד ...

סמל אישי של משתמש
שי האדום

שליחה על ידי שי האדום »

יהיה עידוד מטורף.
זה מסוג המשחקים שאפילו הקשישים במזרחי עומדים מתחילת המשחק.
תמונה

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

שי האדום כתב:יהיה עידוד מטורף.
זה מסוג המשחקים שאפילו הקשישים במזרחי עומדים מתחילת המשחק.
אני לא בטוח, לאחרונה הבנתי שגם במשחקים שאמורים להיות הכי מטריפים העידוד מחוץ לדרומי תלוי בדבר אחד בלבד והוא התפתחות המשחק.
אם באר שבע תשלוט ותעלה ליתרון יהיה עידוד מפחיד במזרחי ובמערבי, אם לא נבקיע או חלילה נקלע לפיגור לא יהיו קללות אבל רק הדרומי יעודד.

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

מניח שתצאו עלי אבל לדעתי אנחנו אנדרדוג אולי אפילו אנדרדוג די מובהק וזה דווקא יכל לשחק לטובתנו.

ב"ש יגיעו לשחק פתוח וצריך להגיע, לגנוב גול של וידאר ובשאר המשחק לשחק מגעיל (מגעיל סטייל ב"ש עד לפנני עונה אחת).

כל האמצעים כשרים אם אנחנו ביתרון: בזבוזי זמן, צלילות, מריחות, ויכוחים סתמיים. הכל הולך בשביל 3 נקודות שם.
מה זה להיות מכביסט? להתלונן שעושים לך דברים גם אם לא עשו לך אותם בכלל, אבל לעודד את הקבוצה שלך לעשות את אותו הדבר.
כיף לראות את המקקים האלה מתהפכים ב-180 מעלות, איך מלדבר על לדרוס ולכתוש הם מעודדים בזבוזי זמן צלילות וכל השיט הזה. לפחות אל תתלוננו שעושים לכם את זה חבורת עלובים.
אבל אני מקווה שאף אחד לא נופל למלכודת, יהיה משחק שקול ואולי עם יתרון קל שבקלים לנו בגלל הביתיות.

שלח תגובה