דיא סבע

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
adomi2
Title: קרייזי-רד

דיא סבע

שליחה על ידי adomi2 »

מצטער על הנדנוד אבל אני פשוט לא מבין:
שמאלי ,זריז ,טכני, בעיטה טובה,זול, ואין כרגע ישראלי דומה עם אותם תכונות

מישהו מוכן להסביר לי למה במועדון לא מביאים אותם כשחקן משלים לרוטציה ביחד עם זריהן?
בוזגלו עזב אצילי לא מגיע אז למה לא?

סמל אישי של משתמש
סניור

Re: דיא סבע

שליחה על ידי סניור »

כי הם לא רוצים/ לא חושבים שהוא מתאים/ לא מחפשים שחקן כמוהו/ לא מחזיקים ממנו.

סמל אישי של משתמש
tomer224

שליחה על ידי tomer224 »

אתם רוצים לחזור 4 שנים אחורה אני מבין

סמל אישי של משתמש
E.H.A

שליחה על ידי E.H.A »

אני פירסמתי כאן לפני כמה חודשים שיש לי מקור מהימן שעובד במועדון באחת מהמחלקות המקצועיות והוא מאוד מקורב לדודו אך אתם פיקפקתם במה שאני אמרתי וישר יצאתם עליי כאילו בא לי להמציא שטויות.
אותו מקור אמר לי שדיא סבע היה ברשימת השחקנים שבכר רצה לעמדת קשר כנף ימין, בסוף דברים לא הסתדרו וגם ירדו ממנו בשל העובדה שמדובר בשחקן פציע מאוד ואתה לא יכול לבנות עליו כמו על בוזגלו כקשר כנף ימין שישחק הרבה משחקים בעונה בכל המסגרות.
אז ככה שהוא כן נספר ע"י הצוות המקצועי אך הוא כבר לא רלוונטי וגם הוא כבר הספיק להאריך חוזה בנתניה.
אותו מקור אמר לי מלפני כחודש(כשהואצו המגעים עם אצילי) שאצילי לא רוצה לשחק אצלנו והוא רוצה לשחק במכבי אז גם כאן זה התברר כנכון.
דבר אחרון שהוא אמר לי שהמועדון עובד במרץ בנוגע לזרים וכבר הוגשו לא מעט הצעות עד כה על שחקנים חופשיים ולתקשורת אין מושג!
חלק מהשחקנים שפירסמנו כאן כחלק מהסקאוטינג כבר קיבלו הצעות מאיתנו אך השחקנים לא רצו לבוא כי אנחנו לא נראים להם כיעד אטרקטיבי.
יש לי חלק מהשמות וחבל מאוד שהם לא מגיעים.
הכי עצוב ששחקנים מהליגה האיטלקית השנייה דחו אותנו כי אנחנו לא מספיק טובים בשבילם.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

E.H.A כתב:אני פירסמתי כאן לפני כמה חודשים שיש לי מקור מהימן שעובד במועדון באחת מהמחלקות המקצועיות והוא מאוד מקורב לדודו אך אתם פיקפקתם במה שאני אמרתי וישר יצאתם עליי כאילו בא לי להמציא שטויות.
אותו מקור אמר לי שדיא סבע היה ברשימת השחקנים שבכר רצה לעמדת קשר כנף ימין, בסוף דברים לא הסתדרו וגם ירדו ממנו בשל העובדה שמדובר בשחקן פציע מאוד ואתה לא יכול לבנות עליו כמו על בוזגלו כקשר כנף ימין שישחק הרבה משחקים בעונה בכל המסגרות.
אז ככה שהוא כן נספר ע"י הצוות המקצועי אך הוא כבר לא רלוונטי וגם הוא כבר הספיק להאריך חוזה בנתניה.
אותו מקור אמר לי מלפני כחודש(כשהואצו המגעים עם אצילי) שאצילי לא רוצה לשחק אצלנו והוא רוצה לשחק במכבי אז גם כאן זה התברר כנכון.
דבר אחרון שהוא אמר לי שהמועדון עובד במרץ בנוגע לזרים וכבר הוגשו לא מעט הצעות עד כה על שחקנים חופשיים ולתקשורת אין מושג!
חלק מהשחקנים שפירסמנו כאן כחלק מהסקאוטינג כבר קיבלו הצעות מאיתנו אך השחקנים לא רצו לבוא כי אנחנו לא נראים להם כיעד אטרקטיבי.
הכי עצוב ששחקנים מהליגה האיטלקית השנייה דחו אותנו כי אנחנו לא מספיק טובים בשבילם.
טוב אחי

סמל אישי של משתמש
E.H.A

שליחה על ידי E.H.A »

שיש כתב: טוב אחי
כ"כ קשה לך להאמין שאני באמת יודע דברים ולא מבלף.
זה כ"כ כואב לך

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

E.H.A כתב:
כ"כ קשה לך להאמין שאני באמת יודע דברים ולא מבלף.
זה כ"כ כואב לך
נכון

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

E.H.A כתב:אני פירסמתי כאן לפני כמה חודשים שיש לי מקור מהימן שעובד במועדון באחת מהמחלקות המקצועיות והוא מאוד מקורב לדודו אך אתם פיקפקתם במה שאני אמרתי וישר יצאתם עליי כאילו בא לי להמציא שטויות.
תשמע אתה חייב להפסיק.
אין לך ולא היה לך למושג, גם לא למקור שלך.

לא יודע מה אמרת ומתי אבל כל מה שרשמת פה אלה דברים שכל בר דעת שקורא קצת בתקשורת ומבין את המפה יכול היה להגיד.

אגב לא הוכחת פה כלום, גם אם באמת צדקת ודיא סבע היה ברשימות לא הוכחת את זה חוץ מלבלבל פה את המוח כאילו אתה מינימום דודו עזריה, בלי קשר לא כזה קשה להבין שכנראה כל קשר ישראלי שמשחק בכנף ימין וכבש דו ספרתי בעונה שעברה הופיע ברשימות בסיטואציה מסויימת, אל תשחק אותה קולומבוס.

תעשה לעצמך טובה ולאחרים, אל תהיה נחרץ.

תרשום יש לי מקור, תרשום כל מה שאתה שומע הכל בסדר זו עונת המלפפונים, אל תתיימר לדעת מה קורה במועדון, אל תתיימר להיות מקורב לאיזה מקור שיודע הכל ואל תתיימר להיות נביא כי אתה לא.

כאחד שמקורב קצת יותר ממך לקברניטי המועדון ולא למקורות סוג ז', אתה מדבר הרבה שטויות ורואים שאין לך שמץ של מושג איך המועדון מתנהל בגזרת הרכש.

תאמין לי שאם תכתוב בצורה פחות נחרצת ופשוט תגיד "שמעתי" או "הגיע אליי" במקום לבוא ולצעוק: "אני יודע ואני מבין ואני צדקתי ואני הוכחתי (כשאתה לא מסוגל להוכיח שום דבר) ואני הכי מקורב" יתייחסו אליך גם יותר ברצינות וגם ביותר כבוד.

סמל אישי של משתמש
E.H.A

שליחה על ידי E.H.A »

oranu כתב: תשמע אתה חייב להפסיק.
אין לך ולא היה לך למושג, גם לא למקור שלך.

לא יודע מה אמרת ומתי אבל כל מה שרשמת פה אלה דברים שכל בר דעת שקורא קצת בתקשורת ומבין את המפה יכול היה להגיד.

אגב לא הוכחת פה כלום, גם אם באמת צדקת ודיא סבע היה ברשימות לא הוכחת את זה חוץ מלבלבל פה את המוח כאילו אתה מינימום דודו עזריה, בלי קשר לא כזה קשה להבין שכנראה כל קשר ישראלי שמשחק בכנף ימין וכבש דו ספרתי בעונה שעברה הופיע ברשימות בסיטואציה מסויימת, אל תשחק אותה קולומבוס.

תעשה לעצמך טובה ולאחרים, אל תהיה נחרץ.

תרשום יש לי מקור, תרשום כל מה שאתה שומע הכל בסדר זו עונת המלפפונים, אל תתיימר לדעת מה קורה במועדון, אל תתיימר להיות מקורב לאיזה מקור שיודע הכל ואל תתיימר להיות נביא כי אתה לא.

כאחד שמקורב קצת יותר ממך לקברניטי המועדון ולא למקורות סוג ז', אתה מדבר הרבה שטויות ורואים שאין לך שמץ של מושג איך המועדון מתנהל בגזרת הרכש.

תאמין לי שאם תכתוב בצורה פחות נחרצת ופשוט תגיד "שמעתי" או "הגיע אליי" במקום לבוא ולצעוק: "אני יודע ואני מבין ואני צדקתי ואני הוכחתי (כשאתה לא מסוגל להוכיח שום דבר) ואני הכי מקורב" יתייחסו אליך גם יותר ברצינות וגם ביותר כבוד.
ב-ס-ד-ר
בינתיים אתה זה שנחרץ שהמקור שלי לא משהו ואתה זה שנחרץ שאין לי מושג.
במקרה שלך, אני מכיר אותך מהארגון, אתה תורם הרבה ופועל לטובת הארגון וגם אתה בא ממשפחה טובה, אז אני ממש לא מתכוון להתווכח איתך או לריב איתך בנושא הזה.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

tomer224 כתב:אתם רוצים לחזור 4 שנים אחורה אני מבין

+1
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

חבר שלי, עובד בשכר במועדון ומקורב לשחקנים, בדרך כלל מחופש לגמל ורוקד על הדשא, מעביר לי הרגע דיווח מהימן ביותר;

דודו גורש מפעיל לחצים כבדים על זהבי בחימום של הנבחרת, לוותר על החוזה בגואנזו ולחתום בבאר שבע לחמש שנים.

החבר מדווח ששי זהבי כבר מחפשת דירה בפלח 7.

מי שלא רוצה שלא יאמין
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מה שנקרא, אתה בא ממשפחה טובה אז אני לא אקלל אותך.

הילד ענק.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Totti כתב:חבר שלי, עובד בשכר במועדון ומקורב לשחקנים, בדרך כלל מחופש לגמל ורוקד על הדשא, מעביר לי הרגע דיווח מהימן ביותר;

דודו גורש מפעיל לחצים כבדים על זהבי בחימום של הנבחרת, לוותר על החוזה בגואנזו ולחתום בבאר שבע לחמש שנים.

החבר מדווח ששי זהבי כבר מחפשת דירה בפלח 7.

מי שלא רוצה שלא יאמין
שמע אני מכיר אותך ובגדול אתה תורם לפורום לא מעט.
מכיר גם את עץ השורשים שלך אז אני מוותר לך הפעם.
חחחחחחחחחחחחחחח

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

אדום זקן כתב: שמע אני מכיר אותך ובגדול אתה תורם לפורום לא מעט.
מכיר גם את עץ השורשים שלך אז אני מוותר לך הפעם.
חחחחחחחחחחחחחחח
ברוך השב, היית חסר

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

blueman כתב: ברוך השב, היית חסר
הייתי בחופשה כפויה בסגנון אבירם ברוכיאן חחחחח

שלח תגובה