ז׳וליין סטו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
zivmay

Re: סטו חתם לשנתיים, ויטור הוקפא

שליחה על ידי zivmay »

South Boy כתב:ככל שמגלים יותר ויותר פרטים על השחקן הזה אני מתחיל לחשוב על נקודה מאוד נכונה שמישהו העלה כאן, אולי לקראת הקמפיין האירופי והעובדה שנפגוש כמעט בכל שלב קבוצות עדיפות עלינו במועדון מנסים ליצור יתרון פיזי וטקטי על קבוצות שיש לנו מולן פער בטכניות ובקצב המשחק שיהיה לנו קשה לגשר עליו.
הוא ואוגו ביחד באמצע זה וואחד סוסי עבודה, מול קבוצה טכנית ומהירה אך רכה כמו דינאמו זאגרב (ראיתי אותם מעט מאוד בשנים האחרונות ורק ריפרפתי בסגל שלהם, זה הרושם השטחי שלי מהם) זה יכול לשפר מאוד את הסיכויים שלנו.
אבל אתה תאבד את היכולת בלהניע את הכדור קדימה במהירות.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אריק כתב:על פניו לפי הנתונים היבשים מדובר בהחתמה תמוהה. הפועל באר שבע מתיימרת להיות קבוצה טובה יותר
לפחות מחצי מהקבוצות בליגה הצרפתית הראשונה ומחתימה שחקן שכמעט ירד לליגה השלישית. אם היה מדובר
בשחקן צעיר לפני פריצה היה עושה שכל ההימור, אבל נראה מוזר. נקווה שנאכל כובעים.
+1

סמל אישי של משתמש
South Boy
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי South Boy »

zivmay כתב:
אבל אתה תאבד את היכולת בלהניע את הכדור קדימה במהירות.
מול קבוצה כמו דינאמו זאגרב עם כל הכוכבים שלה (לא יודע מה מצב הסגל עכשיו) ובהמשך מול קבוצות יותר טובות אתה בין כה לא תצליח לעשות את זה.
גם מול לודוגורץ וסלטיק חוץ לא עשינו את זה כי לא הצלחנו.
הכיוון די ברור, מנסים לבנות קבוצה קשוחה ופיזית עם דגש על התקפות מתפרצות, חסר רק איזה סבע קטן וזריז כדי להשלים את הפאזל.
לליגה זה באמת חסר טעם, אבל מכל הראיונות של ברק ואלונה אירופה השנה לא פחות חשובה להם מהליגה.

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

South Boy כתב:
מול קבוצה כמו דינאמו זאגרב עם כל הכוכבים שלה (לא יודע מה מצב הסגל עכשיו) ובהמשך מול קבוצות יותר טובות אתה בין כה לא תצליח לעשות את זה.
גם מול לודוגורץ וסלטיק חוץ לא עשינו את זה כי לא הצלחנו.
הכיוון די ברור, מנסים לבנות קבוצה קשוחה ופיזית עם דגש על התקפות מתפרצות, חסר רק איזה סבע קטן וזריז כדי להשלים את הפאזל.
לליגה זה באמת חסר טעם, אבל מכל הראיונות של ברק ואלונה אירופה השנה לא פחות חשובה להם מהליגה.
אתה חושב שליגת האלופות/עלייה מהבתים באירופית זאת באמת מטרה?

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

ניב כתב:ב-2014, אחרי שמיטרוביץ' הבריז וקאליג'ורי ברח, נחת בוסרמיל שחקן בן 31, "גרזן" שאת מרבית חייו העביר בקבוצות תחתית ברומניה.
אותו שחקן, ששיחק בהרכב הקבוצות שלו לאורך רוב הקריירה, כבש 10 שערים לאורך כל התקופה הזאת.
הוא הגיע לאחר שהסתכסך עם מאמנו ודווח על בעיות כאלה ואחרות בחדר ההלבשה.
מיותר לציין שלימים הפך אותו שחקן לאחד החשובים בתולדות מועדון הפועל באר שבע.

אז נחת פה עכשיו, שחקן בן 30, ששיחק בהרכב לאורך כל הקריירה וכבש 11 שערים.

ייתכן מאוד שזה לא מה שצירפנו או רצינו, אבל להפוך אותו לנגר זה פשוט לא הוגן ולא רציני.
1) מעמדנו ומטרותינו אז והיום כרחוק מזרח ממערב.
2) כבר אז היה בסגל נבחרת רומניה.
3) עם פטרולול לקח גביע רומני וסיים במקום השלישי בליגה, שנה לפני שהיגיע אלינו.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

ניב כתב: אני חושב שמטבע הדברים הדרישות שלנו עלו, אם ב2014 הסה-טו הזה היה מגיע התגובות היו שונות.
אין ספק.

סמל אישי של משתמש
ניב

שליחה על ידי ניב »

Noam98 כתב: אתה חושב שליגת האלופות/עלייה מהבתים באירופית זאת באמת מטרה?
בעייני הגעה לפלייאוף האלופות צריכה להיות לכל הפחות מטרה שהמועדון שואף אליה.
"...לא מחפש לשמוח, לא חושב על תארים,
רק רוצה להיות פה ולשיר שירים..."

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

הדיון סביבו עומד להלעס עד פברואר 19.
מת שישחק כבר כדי שלפחות יהיה מבוסס על נתונים שראינו בעיניים.

אני נשבע שאין החתמה של מכבי חיפה/תל אביב שכתבי החצר לא מהללים אחרי רגע בסיפורים ומעשיות. בסוף נוחת כאן איזה דרינציץ או קאיו השמנמן שאפשר לדחוף את כל האגדות על מעלליו בשוויץ לתחת, פס מדויק הוא לא משחרר.

יאללה תרגיעו, אכלתם את הראש. המסנגרים האוטומטים ע"ש משה והפסימיים המתלוננים ע"ש יונה.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
South Boy

שליחה על ידי South Boy »

Noam98 כתב: אתה חושב שליגת האלופות/עלייה מהבתים באירופית זאת באמת מטרה?
בכנות? לא חושב שנגיע לשם העונה. מאוד מקווה שאני טועה.
מהעיניים של ברק ואלונה זאת מטרה חד וחלק וברק מדבר על זה כמעט בכל הזדמנות, הוא מאוד רוצה להגיע לשם ואני מאמין שזה מה שיושב לו בראש כרגע.
חוץ מזה אתה לא מצפה מהם להרים ידיים עוד לפני שהתחלנו את הקמפיין האירופי, ננסה לעשות את המקסימום עם כל הכלים שיש ובעיניי זה נראה שברק מבין שכדי להגדיל את הסיכויים הוא צריך לבנות קבוצה של פועלים קשוחים כי לבנות קבוצה שתעמוד ברמה ובקצב של הקבוצות שאנחנו עתידים לפגוש זה קשה עד בלתי אפשרי בשבילנו.
מאמין גם שבמועדון מאמינים בסגל הקיים כדי להמשיך את הדומיננטיות בליגה ולא הביאו את הקשר 50/50 הזה שכולנו רצינו, וזה החשש האמיתי כי אני לא בטוח שזה נכון.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

אדום זקן כתב: אז זהו,שמה שאנחנו באים ואומרים זה שאי אפשר לשפוט לפני שבועטים את הבעיטה הראשונה וגם אז צריך לתת עוד זמן.
אני אתן לך שתי דוגמאות.
הראשונה,קוואנקה.
אני חושב שהייתי בין הבודדים כאן שלא כל כך הבין מה אנחנו צריכים אותו שיש את אוחנה ומליקסון על העמדה שלו והרזומה שלו של לעבור קבוצות כמו מים בשנים האחרונות לא מבשק טובות.
יחד עם זאת איחלתי בהצלחה בתקווה שהצוות יודע מה הוא עושה.
בדיעבד צדקתי אבל לא מהסיבות שחשבתי,אלה מהעובדה שהבחור פשוט לא התאקלם כאן ולא מצא את עצמו כאן,יכול להיות שאם הפן המנטלי שלו היה קצת יוצר חזק מנערה בת 16 הוא היה מצליח וזה שחקן של חצי מליון בעונה
לאמר לך שיש דברים נוספים מעבר למקצועי.
דוגמא שנייה זו מכבי חיפה בשנה שעברה.
הייתי בין אלה שנפלו בפח,בטוח שהם עושים את הדברים נכון,מביאים את השחקנים הנכונים לעמדות הנכונות.
ואז מה?פףףף התרסקות.
גם אתה וגם אני יודעים שאצלנו למעלה לא יושבים טמבלים.
שאלונה לא מגדלת כסף על העצים וכל דרישה של הצוות צריכה להגיע עם נימוק הגיוני.
לכן צריך לתת לזמן לעשות את שלו
רק רוצה להזכיר לך שכל מי שמתלונן עכשיו בכה כאן איך לא מביאים את דודו ביטון,עומר דמארי,רועי קהת שחקנים שפעילים אבל בפנסיה.
כותב פה רק שנה אבל אני בטוח שהספקת להכיר אותי בהיבט הזה של היעדר סבלנות. אין לי בעיה כזאת, וגם לא של פסימיות.
ואם נגעת בקוואנקה אז אתה בטח זוכר איך עד ינואר וצפונה הכלומניק קיבל ממני קרדיט, גם כשזה היה מנותק מהמציאות וזה היה. הוא קיבל קרדיט וכולם יקבלו כי ככה צריך, כי ככה זה צריך לשיטתי להיות היחסים של אוהד-מועדון, וככה יהיה לפחות בכל מה שתלוי בי.
ככלל, מעטות ההחלטות שהייתי עושה אחרת (ולא בחוכמת הבדיעבד, נשבע) בד"כ זה פשוט היה אותו פורמט של מחשבה. גם עם החלטות שפחות הסכמתי יכולתי להבין בקלות מה עומד מאחריהם כי הקו מחשבה היה דומה והייתה חפיפה ברוב המקרים.

כל מה שקורה עד עכשיו זו ממש פעם ראשונה שאיבדתי את הקו מחשבה. זה מעבר לאם השחקן טוב או לא, כן ליגה שנייה כן חיימוב או לא. זה פחות מעניין. זה ברמת האסטרטגיה. מה מחפשים, מה חושבים שחסר. לא רק לאירופה- מה חסר לנו כקבוצה.

המערכת תקבל קרדיט לא משנה מה יהיה (חוץ מזה שבאמת יש עוד הרבה זמן לשיפצורים) והיא הוכיחה באופן סדרתי שהיא יודעת לקבל החלטות טובות ויש לה פי אלף יותר כלים מאיתנו כדי לקבל החלטות. מה הלאה? ימים יגידו.
**עד עכשיו זה קיץ שמרגיש קומסי קומסה (מת על הפרסומאים של יס) אבל אם טוני /אוגו יעזבו זה יהפוך להיות קיץ בעייתי מאוד באופן רשמי

סמל אישי של משתמש
zivmay

שליחה על ידי zivmay »

South Boy כתב:
בכנות? לא חושב שנגיע לשם העונה. מאוד מקווה שאני טועה.
מהעיניים של ברק ואלונה זאת מטרה חד וחלק וברק מדבר על זה כמעט בכל הזדמנות, הוא מאוד רוצה להגיע לשם ואני מאמין שזה מה שיושב לו בראש כרגע.
חוץ מזה אתה לא מצפה מהם להרים ידיים עוד לפני שהתחלנו את הקמפיין האירופי, ננסה לעשות את המקסימום עם כל הכלים שיש ובעיניי זה נראה שברק מבין שכדי להגדיל את הסיכויים הוא צריך לבנות קבוצה של פועלים קשוחים כי לבנות קבוצה שתעמוד ברמה ובקצב של הקבוצות שאנחנו עתידים לפגוש זה קשה עד בלתי אפשרי בשבילנו.
מאמין גם שבמועדון מאמינים בסגל הקיים כדי להמשיך את הדומיננטיות בליגה ולא הביאו את הקשר 50/50 הזה שכולנו רצינו, וזה החשש האמיתי כי אני לא בטוח שזה נכון.
פועל קשוח הוא לא בהכרח חסר טכניקה, אם היו רוצים היו מוצאים מישהו שמשלב בין התכונות. כמובן שהוא היה עולה יותר יקר, אבל אלו כבר החלטות של אלונה וברק.
אם איך שזה נראה כרגע, לא נראה לי שמישהו באמת מאמין שיש לנו סגל בשביל ליגת האלופות.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Totti כתב:הדיון סביבו עומד להלעס עד פברואר 19.
מת שישחק כבר כדי שלפחות יהיה מבוסס על נתונים שראינו בעיניים.

אני נשבע שאין החתמה של מכבי חיפה/תל אביב שכתבי החצר לא מהללים אחרי רגע בסיפורים ומעשיות. בסוף נוחת כאן איזה דרינציץ או קאיו השמנמן שאפשר לדחוף את כל האגדות על מעלליו בשוויץ לתחת, פס מדויק הוא לא משחרר.

יאללה תרגיעו, אכלתם את הראש. המסנגרים האוטומטים ע"ש משה והפסימיים המתלוננים ע"ש יונה.
לא מסנגר אוטומטי, זה מאוד פשוט מבחינתי, כל עוד ג׳ון וטוני כאן אני אופטימי, זה הספיק בשלוש השנים האחרונות לליגה וכמעט הספיק לאירופה שם היינו מרחק הצלה גדולה אחת מנגיחה של טוני מעלייה לשלב הבתים אחרי שכבר הדחנו קבוצה איכותית כמו לודוגורץ.
אם אחד מהם/שניהם יעזבו אז הגישה שלי תשתנה, כי אותם בניגוד לזרים שחתמו ראיתי ואני יכול להגיד מידיעה אישית ולא מתוך ביקורת חסרת בסיס עד כמה הם חשובים לנו ועד כמה הם נדירים בכדורגל הישראלי.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
pirlo21

שליחה על ידי pirlo21 »

הרזומה שלו פחות מדאיג מאשר התפקיד המקורי.
רוב הזמן שיחק כמגן ימני, כך לפחות עולה מהמידע שאני נחשפתי אליו.
לגבי יכולת נטו או התאמה לשיטה, כמו שנאמר כאן נשפוט כשנראה אותו.

סמל אישי של משתמש
manutd

שליחה על ידי manutd »

כדי לעזור לכולנו להבין מי השחקן שאנחנו מקבלים, השקעתי מזמני וראיתי 2 משחקים מלאים של סטו.
דבר ראשון מדובר בשחקן אתלט, מהיר יחסית ומתרוצץ וסוגר הרבה שטחים.
הוא קשר הורס קלאסי, קשה לעבור אותו ב1 על 1 והמשחק ראש שלו טוב.
הוא שקט ואחראי שזה לדעתי החיסרון שלו, הוא לא עושה דברים מעניינים כמו מסירות לעומק או דריבלים שצריך, הוא יותר שחקן שמשחק לרוחב ולא מחפש הרפתקאות.
אם אני אנסה להבין את ההחתמה שלו היא פשוט לאפשר לקשר ה3( ממן/מליקסון/אוחנה ) להתרכז רק בהתקפה וככה אתה תמיד תתקוף עם 4 שחקנים.
אין שום קישור בארץ שיכול להתמודד עם אוגו וסטו מבחינת פיזיות ודינמיות.
שורה תחתונה:
יתרון: יכול למלא את העמדה של אוגו במקרה והוא נפצע, שילוב של שניהם זה נוקאאוט של עוצמות פיזיות.
חיסרון: אין בו משהו "מרגש" שהרבה אוהדים מחפשים בזרים, סוג של ג'ון קולמה שהיה בחיפה שעשה הרבה עבודה שחורה. סימן שאלה גדול אם בכר יצליח לגרום לו להשתכלל התקפית( הצליח לעשות עם הובאן דברים שהוא חא עשה כל הקריירה שלו)
[glow=red]United Road, take me home

To the place, I belong

To Old Trafford, to see United

Take me home, United road[/glow]תמונה

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

נראה כמו זר שישי קלאסי.
תחושה טובה לגביו, מעודד ממש שהיה הקפטן של נאנסי זאת עוד דמות חיובית לחדר הלבשה.

שלח תגובה