בחירות 2019

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

Re: בחירות 2019

שליחה על ידי hb7 »

או שהם לא יודעים לספור או שהם חושבים שאנחנו מטומטמים או שהם מטומטמים וחושבים שהחרדים ישבו עם הערבים או שליברמן או שכמה ליכודניקים ילכו איתם,אם היו רוצים שמשהו אחר היה ראש ממשלה היו 61 שמתנגדים לפיזור,הם החליטו ללכת הביתה

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

hb7 כתב:אם היו רוצים שמשהו אחר היה ראש ממשלה היו 61 שמתנגדים לפיזור,הם החליטו ללכת הביתה
בדיוק זה

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

CrazyRed7 כתב:מצביעי כחול לבן זה הדבר הכי מטומטם שיש.
אשכרה חיים בסרט שגנץ היה צריך לקבל מנדט להרכיב ממשלה. כמה מנותקים אפשר להיות?
ואם זה החוק במדינה, זה לא סיבה מספיק טובה להעביר את המנדט למישהו אחר, גם אם אין לזה סיכוי גדול?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

gooner כתב: ואם זה החוק במדינה, זה לא סיבה מספיק טובה להעביר את המנדט למישהו אחר, גם אם אין לזה סיכוי גדול?
החוק אומר שאם הכנסת בוחרת לפזר את הכנסת - אז הולכים לבחירות.
זה מה שהחוק אומר.

אפילו כאן הם לא הצליחו להשיג יותר מ44 או 45 תומכים. זה אומר הכל.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

CrazyRed7 כתב: החוק אומר שאם הכנסת בוחרת לפזר את הכנסת - אז הולכים לבחירות.
זה מה שהחוק אומר.

אפילו כאן הם לא הצליחו להשיג יותר מ44 או 45 תומכים. זה אומר הכל.
לפזר את הכנסת זו אפשרות שקיימת בכל תרחיש ובכל הקשר והיא לא חלק מהתהליך, אבל
ב"חוק יסוד: הממשלה" יש הסבר די מפורט על תהליך הרכבת הממשלה.
למיטב זכרוני, כל האחרים במצב הזה כן התנהגו באופן הדמוקרטי המתבקש, ונתנו ליריב שלהם את ההזדמנות.

מצד שני, השימוע מתקרב.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מי נתן ״לאחרים הזדמנות״?אשמח לשמוע

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

CrazyRed7 כתב:מי נתן ״לאחרים הזדמנות״?אשמח לשמוע
אני נסמך על הזכרון שלי שלא היה אף פעם מעבר למספר ביטים, אבל בתקופת ממשלות
האחדות של 1984-92 היו נסיונות של שני הצדדים להקים ממשלה, וכשלא הצליחו הלכו לנשיא ולא על פירוק.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

ForeverRed כתב: אין לי כוח לנהל את הדיון הזה.
אתם בשמאל תמשיכו לחיות בעולם המנותק שלכם ולחשוב שגנץ יכל להקים ממשלה, או שמועמד אחר במקום ביבי היה פורש מתפקידו ומפנה את הבמה ליורש.
אנחנו נמשיך להתסכל על הדברים כמו שהם.
מזל שאתה, הליכוד ונתניהו כאן כדי להציל אותנו, השמאלנים, מעצמנו.
בינתיים הגרעון עולה, אין בטחון, הכל יקר ובריחת המוחות שוברת שיאים. אחד מכל עשרה בוגרי הנדסה יורד מהארץ. אנשים שנמאס להם ממה שקורה פה.
אבל לא אלמן ישראל. נסמוך על כחלון, רגב, ביטן וזוהר שידאגו לעתיד טוב יותר.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

תעשו קופי פייסט לכל ההודעות עד עכשיו, אין טעם לכתוב שןב

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

אריאל2 כתב: מזל שאתה, הליכוד ונתניהו כאן כדי להציל אותנו, השמאלנים, מעצמנו.
בינתיים הגרעון עולה, אין בטחון, הכל יקר ובריחת המוחות שוברת שיאים. אחד מכל עשרה בוגרי הנדסה יורד מהארץ. אנשים שנמאס להם ממה שקורה פה.
אבל לא אלמן ישראל. נסמוך על כחלון, רגב, ביטן וזוהר שידאגו לעתיד טוב יותר.
לכבוד אורן. עיגלתי באחוז למעלה.
https://m.calcalist.co.il/Article.aspx?guid=3763206" onclick="window.open(this.href);return false;
עוד קישור לזכר הדיון על הגינות בתקופת בחירות, נאווה רון גייקובס, מי היחידים שתמכו בתעמולת בחירות חשאית וכדומה.
https://www.globes.co.il/news/article.a ... 1001285062" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

אריאל2 כתב: לכבוד אורן. עיגלתי באחוז למעלה.
https://m.calcalist.co.il/Article.aspx?guid=3763206" onclick="window.open(this.href);return false;
עוד קישור לזכר הדיון על הגינות בתקופת בחירות, נאווה רון גייקובס, מי היחידים שתמכו בתעמולת בחירות חשאית וכדומה.
https://www.globes.co.il/news/article.a ... 1001285062" onclick="window.open(this.href);return false;
אני כתבתי תגובה ומחקתי כי אני לא רציתי להיכנס לזה איתך אבל נגררתי.
אגיב בפירוט רב ואני מצפה לקבל תשובה עניינית לדברי, אתה לא חייב להסכים עם ההצעה שלי בסוף התגובה אבל אם אתה בוחר להגיב בבקשה תהיה ענייני ולא דמגוג ואסביר.

הרי זו כתבה מגמתית שמציגה נתונים שנוח לה.
שים לב לנתון שמציגים עד 2017, תהיה בטוח שבין 2017 ל 2019 הוא הצטמצם משמעותית ודאגו לכ לציין זאת.
תהיה בטוח שהמדגם הוא לא מייצג של כלל המהנדסים בישראל אלא רק של 130,000 אנשים שהם אליטה של האקדמיה כפי שרשום בכתבה כמובן וה"סטטיסטיקה" שהצגת נובעת בכלל ממחקר על חתך אוכלוסייה עלוב של 130,000 איש שלא מהווים כלום ושום דבר מהאוכלוסייה האקדמאית או של המהנדסים בישראל.

איזה קטע אה? במקרה גם כל מי שרוצה להיות חבר סגל אקדמאי באוניברסיטה מחויב על פי חוק לצאת לגלות של שנה או שנתיים (לא זוכר) בחו"ל וללמד שם כדי לקבל את ה p.h.d שלו.

אבל כל הדברים הללו לא מעניינים אותך ואתה תמשיך להציג נתונים מגמתיים ושקריים ולא באמת עוזבים את הארץ 10 אחוזים מהמהנדסים, אלא 10% מהמדגם שבחר פרופסור x לייצג אוכלוסייה של אליתה מקצועית בלבד שהנטייה שלה לצאת לחו"ל היא מלכתחילה גבוהה עשרות מונית.

ממש כפיים על הוכחת טיעון בסימוכין מכתבה של פאקינג כלכליסט.
זה זלזול באינטליגנציה של הקוראים פה וזלזול בכותב שאתה דן איתו, בדיוק כמו שאתה מזלזל עם ה"לא מוותר על הכיסא כשלא נותן לגנץ אפשרות להרכיב".

אם לגנץ הייתה פאקינג אפשרות להרכיב ממשלה אז פיזור הכנסת שנדרש לרוב גדול במיוחד בחיים לא היה עובר.
אבל אובייקטיביות לחוד ואריאל2 לחוד.

אחי, אני מת על אנשים, שמאלנים ימניים חרדים חילונים ערבים יהודים כל הסוגים.
חולה על לדון דיונים ברמה גבוהה בעיקר עם אנשים איכותיים שחושבים אחרת ממני.
אבל איתך לא, ולכן מחקתי את התגובה מהר.
למה אני לא רוצה לדון איתך? בדיוק בגלל השיטתיות שלך להציג נתונים שקריים או באופן מגמתי ולקרוא להם עובדות.

רשמת שגם הכל יקר פה לא? את הנתון שב 10 שנים האחרונות השכר *הריאלי* הממוצע עלה ב 22% ידעת?
כנ"ל לגבי החציוני והמינימום שעלו באחוזים גבוהים (ריאלית, לא נומינלית).

אז לכן איש יקר, מבחינתי הדיון איתך היה ונשאר לא רלוונטי כי אין שום סיכוי שתשכנע אותי אחרת אואני אותך.
אתה לא אובייקטיבי ומעולם לא היית ואין לך שום כוונה לפתוח את הראש ולהסתכל למציאות בעיניים ולכן הדעה שלך לא רלוונטית לגבי וגם הפוך.

המון שמאלנים הצליחו להעביר לי תובנות והשקפות עולם ופתחו לי עוד קו מחשבה כשניהלו דיון *ענייני* שמבוסס על *עובדות* וסימוכין אמיתיים (רמז - לא כתבות מוואינט, ישראל היום? כלכליסט, הארץ).

סטטיסטיקה היא מוחלטת, המדע והמחקר ממש לא, כשתרצה להוכיח נתון סטטיסטי אנא השתמש בסימוכין סטטיסטיים.
את הסימוכין לטענה שלי על השכר תוכל למצוא באתר *בנק ישראל* על פי מדדים כמותיים ומוחלטים שהבנק אסף, הכל שם.

שיהיה לך לילה טוב, באמת שאין לי רצון להתנצח אני השתדלתי להסביר למה אין טעם לדיון בינינו ועל הדרך להראות לך שהסימוכין שהבאת לטענה סטטיסטית מובהקת על כלל האוכלוסייה של המהנדסים בישראל כ"מחקר על אוכלוסייה מצומצמת של 130,000 איש סה"כ שמעט מאוד מהם מהנדסים וחלק נכבד מהם נוטה לצאת לחו"ל עקב קריירה הוא פשוט בולשיט טהור ומוכיח את הנקודה שהעברתי -
הדיון איתך לא יישא פירות לאף צד והוא חסר טעם ובזבוז זמן.

אם תרצה להתדיין בצורה עניינית, אמיתית, אובייקטיבית עם ראש פתוח אני אשמח.
אבל זה רק עם הסתייגות ברורה של שני הצדדים כשמדובר בדעה ועם סימוכין *אמיתי* שתואם "עובדות" שהצגנו בטענות.
כרגע זה לא שם ואפילו לא קרוב.

שלח תגובה