אריק סאבו

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: אריק סאבו

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב: תגיד אתה אמיתי??
אמיתי לגמרי. בתחילת השנה היו כאלה שערכו השוואה בינו לבין הובאן וטענו שאפשר היה לשים אותו בקבוצת האליפות ולא היינו מרגישים את ההבדל (אני לא מסכים כמובן אבל היו כאן גם דעות כאלה).
לאחר מכן הוא התרסק מבחינה מנטלית וזה בא לידי ביטוי ביכולת מאכזבת ואנמית וכמובן בשתי הרחקות מיותרות.
אני חושב שצריך להחליף את סאבו, אבל כמו עם האסלביינק מדובר בשחקן שצריך טיפול מיוחד אחרת כמו שאוהדי בית״ר אמרו אפילו להרכב הוא לא מספיק טוב.
אין לי ספק שבמועדון ישחררו אותו אם תהיה אפשרות, אבל אם הוא יישאר בסופו של דבר אולי צריך לקחת אותו ואת ניג׳ל כפרויקט אישי.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב: אמיתי לגמרי. בתחילת השנה היו כאלה שערכו השוואה בינו לבין הובאן וטענו שאפשר היה לשים אותו בקבוצת האליפות ולא היינו מרגישים את ההבדל (אני לא מסכים כמובן אבל היו כאן גם דעות כאלה).
לאחר מכן הוא התרסק מבחינה מנטלית וזה בא לידי ביטוי ביכולת מאכזבת ואנמית וכמובן בשתי הרחקות מיותרות.
אני חושב שצריך להחליף את סאבו, אבל כמו עם האסלביינק מדובר בשחקן שצריך טיפול מיוחד אחרת כמו שאוהדי בית״ר אמרו אפילו להרכב הוא לא מספיק טוב.
אין לי ספק שבמועדון ישחררו אותו אם תהיה אפשרות, אבל אם הוא יישאר בסופו של דבר אולי צריך לקחת אותו ואת ניג׳ל כפרויקט אישי.
אנחנו לא צריכים על הראש פרוייקט פרח, יש לנו קבוצה לבנות ואי אפשר לשחק עם סאבו ונייג׳ל ים יבשה. בהצעה הראשונה שאנחנו לא משלימים להם שכר, גם אם זה בלי דמי העברה, אני מטיס אותם על טיל מפה

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

הטיפול המיוחד שהוא צריך ביחד עם אלו זה קנס כספי(חבל שאי אפשר)על זה שהם מכרו אותנו(אני בפארק לא הולך כמו שהם הלכו במגרש)
נערך לאחרונה על ידי hb7 ב 05 יוני 2019, 09:39, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב: אמיתי לגמרי. בתחילת השנה היו כאלה שערכו השוואה בינו לבין הובאן וטענו שאפשר היה לשים אותו בקבוצת האליפות ולא היינו מרגישים את ההבדל (אני לא מסכים כמובן אבל היו כאן גם דעות כאלה).
לעיתים רחוקות אני מוצא את עצמי ללא מילים.
שאפו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Re: אריק סאבו חתם ל3 שנים

ForeverRed כתב: לעיתים רחוקות אני מוצא את עצמי ללא מילים.
שאפו.
לך יש זיכרון קצר וסלקטיבי, כמו רוב אוהדי הכדורגל בישראל אתה זוכר בעיקר את הסוף והסוף של סאבו היה נורא, לא פחות.
אבל לי יש זיכרון אחר, אני זוכר גם את החודשים הראשונים של סאבו כאן, שהוא קיבל מחמאות מקיר לקיר מכל הכותבים כאן.
נכון, גם בחודשים הטובים של סאבו הייתה לו בעיה של יציבות, ולכן גם אני לא הייתי ממשיך איתו בעונה הבאה (בתוספת לעובדה שהוא צריך יחס מיוחד אחרת הוא מתרסק מנטלית כמו בסוף העונה), אבל אל תנסה להפוך את סאבו לאיזה סטו או אנסטיס, מדובר בשחקן עם רף גבוה מאוד והוא הראה את זה גם אצלנו בתחילת העונה, אבל כמו שאוהדי בית"ר אמרו, הוא לא יציב ויש לו בעיה מנטלית קשה שיכולה להפוך אותו משחקן שהכותבים כאן קוראים לו נכס ואומרים שהוא "הובאן משודרג" לשחקן שאפילו לא שווה הרכב אצלנו.
וכדי לרענן את הזיכרון שלך, הנה לקט תגובות של הכותבים כאן על סאבו העונה במדים שלנו (יש שם גם איזה אחד ForeverRed שמשבח את סאבו ואת הטרייד על דן, אולי אתה מכיר אותו) -
bs war כתב:משחק נהדר שלו. לחלוטין שדרוג ביחס לקודמו
tomer224 כתב:שחקן מעולה!
יתרום לנו עוד רבות , מאוד נהנתי ממנו היום .
אלדר כתב:שחקןןןן
REDZED כתב:שמעו זה שחקן זה
CrazyRed7 כתב:היורש של הובאן
REDZED כתב:
ממש לא עף ,הובאן כבודו במקומו אבל סאבו לא נופל ממנו מבחינת פוטנציאל
הפועלעולה כתב:אדיר אדיר אדיר!!! אני מאוהב. עשה היום עבודה גדולה.
ומאמין שעדיין יכול להשתפר. שחקן עם תקרה גבוהה מאוד.
yossi כתב:הוא נהדר.
סוף סוף גם הכניס כדורי עומק מצוינים, אם זה לשהר בגול ואם זה להאסלביינק.
הסתנן נהדר גם כדי לכבוש במחצית השנייה, חבל על הנאחס מול השער.
maxkid22 כתב:רק תשימו לב לנתונים מאז שהוא החליף את איינבינדר בכל מה שקשור למשחק ההתקפה, אפילו שהוא כמעט ולא מעורב.
אוגו הוא הכוח וסאבו הוא המוח של מרכז המגרש שלנו.
לגמרי היורש של הובאן.
RedBend כתב:להגיד שהוא מפתיע אותי מתחילת השנה זה יהיה אנדרסטיימנט. אוהב את השקט והרצינות שהוא מקרין החוצה, בלי גינונים מיותרים.
מבחינת הבנה טקטית הוא תוספת טובה לאיי.קיו של הקישור.
בחצי הראשון בהמון חלקים זז ימינה לבלטה ממנה בישל לשהר, זה פתח לנו את הפקק באמצע וסוף סוף ברק תפר חליפה.
חייב להודות שבכל הדיונים בקיץ לא החזקתי מסאבו והייתי נגד הבאה שלו, זה המקום לחזור בי. דיברתי מבורות, מודה היום נפל האסימון והבנתי סופית מה יש בו.
אחלה סאבו
a-t כתב: הוא מסןג השחקנים שרק מי שבמגרש מבין כמה הוא טוב.
ניב כתב:היה אתמול מקום ראשון על המגרש בכמות הריצות במהירות גבוהה (52) ומרחק הכולל שרץ לאורך המשחק (10.3 ק"מ) ושני במגרש במהירות המירבית (33.2 קמ"ש)
שחקן שבא לעבוד ומוסיף המוווון לקבוצה.
תענוג, איפה הוא ואיפה אייבינדר.
אלדר כתב:אהבה ממבט ראשון
MikiRed כתב:אתמול גם ראינו מסירות קדימה (בישול נהדר לשהר), כמה הצלות טובות בהגנה, ומשחק ראש לא רע (במשחקים הקודמים איבד את רוב מאבקי הראש). שחקן מאד מגוון.
צריך לשים לב שהוא משחק רק עם אוגו כשחקני קו אחורי, עם עוד אחד בקישור ההגנתי (למשל קבהא) יהיה פנוי יותר לדחוף קדימה
Totti כתב:איזה קלאס
ForeverRed כתב:לקח גול שיכל לשנות את המשחק.
TN9 כתב:באמת שחקן נהדר,שקט ואיכותי
delta7 כתב:יופי של משחק היום.
אדום זקן כתב:קלאסה של שחקן.
yossi כתב:לפעמים בא לי לקרוא לו טוני קרוס הסלובקי.
Noam98 כתב:פשוט נפלא
maort188 כתב:במילה אחת : קלאסה
ForeverRed כתב:קצת יותר אגרסיביות והוא לגמרי שם.
maort188 כתב:אני אולי קצת מקדים את המאוחר , אבל בעיניי הוא לא פחות טוב ואף עולה על הובאן אהובנו .
yossi כתב:מנהל משחק הכי טוב בסגל.
בתוספת הזמן הייתה אחלה דוגמא לאיך התקפה מתנהלת אצל עזרא - רץ כמו סוס עם כיסוי עיניים ומאבד, ואצל סאבו - פס טוב מעביר לצד השני למליקסון שפותח התקפה יפה שכמעט נגמרת בגול של קבהא.
אין תחליף לחוכמת משחק וטכניקת מסירה, ובזה סאבו מוביל בפער די גדול על השאר.
דבר אחד שהייתי רוצה לראות ממנו - יותר דחיפה של כדורי עומק. להכתיב משחק ישיר יותר.
אלדר כתב:המצטיין יחד עם מליקסון.
שחקן חוויה!!
MikiRed כתב:עובד 90 דקות, ולא בפול גז בניוטראל, והפעם גם סיכן את השער עם שתי בעיטות מצוינות. מיום ליום מתגלה כנכס. מתחיל להזכיר את ההוא...
TN9 כתב: זה לחלוטין נכון אבל מצד אני רואה אצל סאבו את הסגנון ואת הIQ של הובאן,אפשר להגיד שסאבו זה בעצם גרסא התקפית של הובאן.
אחד הדברים שבולטים אצל סאבו שעולים על הובאן ובכלל על קשרי אמצע בארץ ואפילו מהעולם זה המהירות זה שיש לו מהירות של קיצוני וזה דבר לא רגיל ולא אופייני לעמדה שלו,מניח שזאת גם הסיבה שהוא נוסה לא מעט פעמים מגן בגלל זה.
בשורה התחתונה רק סאבו זה לא מספיק יעזור לאוגו לנעול את הקישור ,לפחות מהבחינה ההגנתית אבל התקפית ובכללי קבוצתית הוא מועיל מאוד.
צריך לדעת לגרום לו להיות אפקטיבי עבורנו בניגוד למה שהיה בביתר המתוסבכת שגרמה לו לבעיות מנטליות לפעמים, הוא מאוד רגיש וצריך לתת לו את הביטחון וגם לעזור לקבוצה להיות יציבה יותר הגנתית סביבו ואני מאמין שזה שווה,כי חוץ מזה שהוא נלחם כל משחק,מדובר בגאון כדורגל.
הפועלעולה כתב:מהבודדים בסגל שאני חותם עליו לעונה הבאה מעכשיו.
יש עם מה לעבוד.
maxkid22 כתב:מי שאחראי לעסקת איינבינדר-סאבו צריך לקבל פרס נובל, להדליק משואה ביום העצמאות והמבורגר עם כבד אווז משיריס, נשבע
ForeverRed כתב: הפרחים ללוזון.
גם השחרור של קוויאר בתמורה לבן חיים מבית היוצר שלו.
אלדר כתב:נכסססס
Tal_Hbs כתב:סאבו קשר אמצע בעל יכוחוצ גבוהות בכל הפרמטרים, מזכיר לי ב fifa ultimate team, כמה קשה למצוא שחקן אמצע שגם יש לו יכולות הגנתיות ופיזיות טובות וגם מהירות, מסירות ובעיטות, פשוט מדהים
E.Z כתב:אתמול האכיל אותי כובע. היה הכי טוב אתמול, שימשיך ככה!

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

משה מודה שבדקתי בחשש שמא אולי אני בין המפרגנים בהגזמה...
עכשיו ברצינות? מאמין שכולנו פה אמרנו עליו דברים טובים במשחק כזה או אחר, בטח בעיקר מתוך הציפייה שאולי איכשהו נצליח להביא מחליף אמיתי להובאן.
מאמין שאין פה אחד שחושב שסאבו צריך להמשיך בקבוצה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב: לך יש זיכרון קצר וסלקטיבי, כמו רוב אוהדי הכדורגל בישראל אתה זוכר בעיקר את הסוף והסוף של סאבו היה נורא, לא פחות.
אבל לי יש זיכרון אחר, אני זוכר גם את החודשים הראשונים של סאבו כאן, שהוא קיבל מחמאות מקיר לקיר מכל הכותבים כאן.
נכון, גם בחודשים הטובים של סאבו הייתה לו בעיה של יציבות, ולכן גם אני לא הייתי ממשיך איתו בעונה הבאה (בתוספת לעובדה שהוא צריך יחס מיוחד אחרת הוא מתרסק מנטלית כמו בסוף העונה), אבל אל תנסה להפוך את סאבו לאיזה סטו או אנסטיס, מדובר בשחקן עם רף גבוה מאוד והוא הראה את זה גם אצלנו בתחילת העונה, אבל כמו שאוהדי בית"ר אמרו, הוא לא יציב ויש לו בעיה מנטלית קשה שיכולה להפוך אותו משחקן שהכותבים כאן קוראים לו נכס ואומרים שהוא "הובאן משודרג" לשחקן שאפילו לא שווה הרכב אצלנו.
וכדי לרענן את הזיכרון שלך, הנה לקט תגובות של הכותבים כאן על סאבו העונה במדים שלנו (יש שם גם איזה אחד ForeverRed שמשבח את סאבו ואת הטרייד על דן, אולי אתה מכיר אותו) -

לטעמי הציטוטים הם טרחנות מיותרת... למרות שלצורך העניין אני לא בין המצוטטים וגם גיליתי ספקות מהותיים לפני ההחתמה גם אני חלקתי לו מחמאות בתחילת העונה. אני עדיין לא רואה את עצמי כ״חביתה״ וכך גם לא את שאר המחמיאים (גם אם הרחיקו לכת והשוו אותו להובאן)
לא, אני לא בא להאדיר את עצמי כי גם ברכישה של טוני הבעתי את אותם ספקות ואכלתי כובע עצום בגודלו. רק אומר שלטעמי התגובה שלך לא מכובדת

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

גם אני לא הייתי משאיר אותו.
עם זאת, אני עדין חושב שאוהדי בית"ר צדקו והתגובות למעלה מלמדות שהם צדקו, רף מאוד גבוה, אבל מצד שני חוסר יציבות וירידה אדירה ביכולת בגלל בעיה מנטלית.
אני עדין חושב שזה לא הגיוני שכל שחקני הרכש השנה התרסקו אצלנו, לא יכול להיות שכולם כל כך חלשים, לדעתי הכישלון הגדול הוא של המערכת ושצריך לקחת בחשבון שיכול להיות שלא ימצא מי שיקח את החוזה שלו ובמקרה כזה צריך לחשוב מה עושים אחרת בהתנהלות איתו (אותו הדבר עם האסלביינק).

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב: לך יש זיכרון קצר וסלקטיבי, כמו רוב אוהדי הכדורגל בישראל אתה זוכר בעיקר את הסוף והסוף של סאבו היה נורא, לא פחות.

היה ברור שתתחיל לגנוב דעת עם ציטוטים מהימים שכולם חיפשו להתרשם מאיזה שני משחקים נחמדים של סאבו, שגם בהם הוא לא נראה כמו עילוי עם "רף" כל כך גבוה ועשה המון טעויות, בעיקר בהגנה.

עונה שלמה עברה מאז, ואם זה עדיין לא הספיק לך בשביל להפנים שמדובר במתחזה לשחקן כדורגל ולהיתפס דווקא על אותם שבועיים נחמדים ולהתעלם מכל היתר, אז אין הרבה מה להגיד.
ראייה סלקטיבית מהרמות הגבוהות.

נ.ב - גם דובב נתן פעם שלושער, ועוד במשחק הישרדות.
לשיטתך הוא חלוץ עם רף של שלושער למשחק.
בא לנו בול.

אגב 2, בפעם הבאה תביא גם את כל הביקורות שלי עליו מאותם משחקים, והיו המון כאלה, לפני שאתה גונב דעת עם איזה ציטוט אחד מחמיא.
תודה.
נערך לאחרונה על ידי ForeverRed ב 05 יוני 2019, 09:57, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

דור, התגובות לא צוטטו כדי להראות שמישהו כאן חביתה.
גם אני נתתי לו מחמאות בתחילת העונה והייתי מהבודדים בקיץ שהציגו את ההחתמה שלו באור חיובי.
ואין ספק שהחל מחודש ינואר הוא הציג יכולת אנמית והוסיף על זה גם מנטליות איומה עם שתי הרחקות מרתיחות.
אני פשוט חושב, שלמרות שיש לו אופי בעייתי, ולמרות שהוא זכה ביושר לכך שניפרד ממנו בקיץ, הבעיה היא יותר גדולה מסאבו כמו שהיא יותר גדולה מהסאלביינק.
אם מישהו חושב שנשחרר את סאבו ונביא את קשר X והכל יסתדר טועה ומטעה, גם בתקופות הטובות של סאבו דיברנו על העובדה שהקישור שלנו לא דומיננטי מספיק ושבפועל אנחנו קבוצה שבה רק שני שחקנים בכל הקישור וההתקפה עושים הגנה, ולכן האשמה היא קודם כל של המערכת ושל ברק שבנו קבוצה כזאת וגם גרמו לקבוצה שלנו להיות כל כך לא מחויבת העונה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב: היה ברור שתתחיל לגנוב דעת עם ציטוטים מהימים שכולם חיפשו להתרשם מאיזה שני משחקים נחמדים של סאבו, שגם בהם הוא לא נראה כמו עילוי עם "רף" כל כך גבוה ועשה המון טעויות, בעיקר בהגנה.

עונה שלמה עברה מאז, ואם זה עדיין לא הספיק לך בשביל להפנים שמדובר במתחזה לשחקן כדורגל ולהיתפס דווקא על אותם שבועיים נחמדים ולהתעלם מכל היתר, אז אין הרבה מה להגיד.
ראייה סלקטיבית מהרמות הגבוהות.

נ.ב - גם דובב נתן פעם שלושער, ועוד במשחק הישרדות.
לשיטתך הוא חלוץ עם רף של שלושער למשחק.
בא לנו בול.

אגב 2, בפעם הבאה תביא גם את כל הביקורות שלי עליו מאותם משחקים, והיו המון כאלה, לפני שאתה גונב דעת עם איזה ציטוט אחד מחמיא.
תודה.
אתה כבר תקופה עוקץ אותי ומחפש אותי באופן אישי, תתחיל להירגע עם התגובות, בטח כשאני שמרתי על איפוק למרות העובדה שאתה צובע הכל בשחור כבר שנה שלמה רק כי הקבוצה נחלשה מקצועית כמו אחרוני אוהדי טרנר שהתחילו לאהוד את הקבוצה לפני שלוש שנים ולא כמו מישהו שעבר עם הקבצה כמה דברים.
אני גם יכול להפסיק להגיב להודעות שלך ופשוט לעבור הלאה אם אתה רוצה, חבל מבחינתי כי אני הרבה פעמים נהנה לקרוא את ההודעות שלך גם אם אני לא מסכים איתם, אבל לנסות לעשות דמגוגיה כדי להפוך את הדעה שלי ללא רלוונטית, לא בבית ספרנו.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב:דור, התגובות לא צוטטו כדי להראות שמישהו כאן חביתה.
גם אני נתתי לו מחמאות בתחילת העונה והייתי מהבודדים בקיץ שהציגו את ההחתמה שלו באור חיובי.
ואין ספק שהחל מחודש ינואר הוא הציג יכולת אנמית והוסיף על זה גם מנטליות איומה עם שתי הרחקות מרתיחות.
אני פשוט חושב, שלמרות שיש לו אופי בעייתי, ולמרות שהוא זכה ביושר לכך שניפרד ממנו בקיץ, הבעיה היא יותר גדולה מסאבו כמו שהיא יותר גדולה מהסאלביינק.
אם מישהו חושב שנשחרר את סאבו ונביא את קשר X והכל יסתדר טועה ומטעה, גם בתקופות הטובות של סאבו דיברנו על העובדה שהקישור שלנו לא דומיננטי מספיק ושבפועל אנחנו קבוצה שבה רק שני שחקנים בכל הקישור וההתקפה עושים הגנה, ולכן האשמה היא קודם כל של המערכת ושל ברק שבנו קבוצה כזאת וגם גרמו לקבוצה שלנו להיות כל כך לא מחויבת העונה.
חלק מהבעיה שאתה מדבר עליה נעוצה באותם שחקנים עם אפס אינטליגנציית משחק ולא מחוייבים, כאלה שמעגלים פינות בדברים הקטנים ויוצרים בעיה גדולה. לא סתם אנחנו טוחנים את הנושא. אייבינדר למשל לא איזה מופת של אינטליגנציית משחק אבל הוא סופר מחוייב. הקישור בגרסה הכי טובה שלו הורכב משלושה שחקנים מצטיינים בתחומים האלה בנוסף לכישרון או פיזיות. פה הנפילה שלנו ואישית (ברשותך, הפעם כן אתן לעצמי טפיחה על השכם) אני מתריע על כך עוד מקיץ 17׳.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

משה צודק.
סאבו אמנם לא מתאים לפה, בעיקר בראש, אבל כבר שנתיים שאנחנו לא מצליחים לקלוט שחקני רכש. סאבו זה רק דוגמא לשחקן עם יכולות שלא הצליחו להחזיק כמו שצריך. יש עוד כמובן. גם דיא שהיה נראה פה כמו צל של שחקן. עליו אף אחד לא יכול להגיד שהוא לא שחקן.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מסכים עם משה.
בסופו של דבר הזהירו אותנו מהמנטליות הירודה(בלשון המעטה) שלו ולא הערכנו נכון עד כמה זה קריטי.
הרבה זמן לא ראיתי שחקן שקורס כך מנטלית.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

dor69 כתב: חלק מהבעיה שאתה מדבר עליה נעוצה באותם שחקנים עם אפס אינטליגנציית משחק ולא מחוייבים, כאלה שמעגלים פינות בדברים הקטנים ויוצרים בעיה גדולה. לא סתם אנחנו טוחנים את הנושא. אייבינדר למשל לא איזה מופת של אינטליגנציית משחק אבל הוא סופר מחוייב. הקישור בגרסה הכי טובה שלו הורכב משלושה שחקנים מצטיינים בתחומים האלה בנוסף לכישרון או פיזיות. פה הנפילה שלנו ואישית (ברשותך, הפעם כן אתן לעצמי טפיחה על השכם) אני מתריע על כך עוד מקיץ 17׳.
דור, לדעתי עד חודש ינואר סאבו היה מהבודדים שרץ אצלנו כפי שמצופה משחקן אצלנו וכמעט בכל משחק רץ יותר מכל אחד אחר אצלנו.
אם תקרא את ההודעות למעלה תראה שהרבה מהמחאות לסאבו היו בגלל שבניגוד לשחקנים אחרים הוא כן הראה אינטליגנציית משחק.
בשלב מסוים הוא התרסק מנטלית ואז קיבלנו שחקן אחר לגמרי.
כל שחקן אחראי על עצמו, גם אם למערכת יש חלק גדול בכישלון האישי של שחקני הרכש שהגיעו השנה, ולכן אם סאבו ישוחרר הקיץ הוא "הרוויח" את זה ביושר.
ועדין, חשוב להבין שהבעיה שלנו לא תפטר אם נחליף את סאבו או האסלביינק, כי הכישלון הוא קודם כל של המערכת.
צריך גם לשאול למה החתימו את סאבו, שחקן שהיה ברור שהוא פרויקט בגלל חוסר היציבות שלו, אם לא התכוונו לקחת אותו כפרויקט.
גם ההתנהלות עם האסלביינק, שרצנו אחריו קיץ שלם, ובתחילת הדרך היה השחקן שמסביבו הקבוצה בנויה (תזכרו במשחקים הראשונים של ניג'ל אצלנו כמו במשחק באשדוד), ואז פתאום הפך למחליף כי זה עבד בכמה משחקים, עד שגמרנו לו את הביטחון, היא מוזרה.
זה מצטרף להחלטה שממן, זריהן ושחקנים אחרים לא צריכים להישאר כאן ואפילו לא היו בסגל בחלק מהמשחקים, ואז שבוע לאחר מכן הם פתאום שחקני הרכב קבועים.
אם אתה לא מבין שהבעיה היא קודם כל במערכת, אז אנחנו נפגש בקיץ הבא עם אותם כישלונות בדיוק בשחקן רכש הבא שנביא.

שלח תגובה