יוסי אבוקסיס

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
milan

Re: יוסי אבוקסיס

שליחה על ידי milan »

REDZED כתב: אז מה אתה רוצה תעודת הוקרה על 36 שנות אהדה?
אני מדבר על הקבוצה, בזמן שלא חסרים פה מתחסדים כמוך שבורחים מהעניין ובעיקר מהמציאות.
ויודע מה? הכול בסדר שאנשים פה חושבים אחרת,
זה סבבה שאתה מרגיש שבזכות בכר הרחת אוויר פסגות.
וזה גם סבבה שאני חושב שבכר בחור טוב ומחושב אבל רחוק מהמאמן הגדול שאתם מציירים שהוא.

מה שכן לא ברור לי זה הגיז׳דור הזה של אוהדים מסוימים שלא מקבלים את זה שבכר הוא לא הפרגוסון שהם חשבו שהוא ודוחפים לכך שהוא הקורבן שקיבל ממנים וספורים למינהם(גם ספורים וממנים וזריהנים זה לא תירוץ לביזיונות של העונה הזאת וכל אוהד אובייקטיבי ושפוי יסכים איתי)

מבחינתי בכר כבר עזב אותנו בקיץ 2018 אחרי הקמפיין האירופי העלוב שהראה שכבר לא נשאר פה כלום.
לא כועס עליו, אבל לא מבין את הבאזז סביבו וממשיך לעמוד על זה שהייתה יפה שעה אחת קודם לעזיבה שלו.

במקום לרדת נמוך ולהגיד דברים לא מכבדים כמו כפויי טובה דבר על העניין לעומק, כי מרגיש שאתה ממש לא מקצועי באמירות שלך לפעמים.
אני אענה לך בצורה שמגיעה לך...
טפייי

סמל אישי של משתמש
REDZED
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי REDZED »

izguy83 כתב: אתה רק מחזק את זה שאתה כפוי טובה.
אתה יודע למה אני לא כפוי טובה?
כי אני מעולם לא תפסתי מבכר תותח כמו שאתה תפסת.
גם באליפויות ראו שהתלות שלו בסגל עולה על היכולות המקצועיות שלו כמאמן, אם זה הפער 5 נקודות שנסגר באליפות הראשונה -מליקסון היה שם כדי לחזור ולהציל את המצב
אליפות שנייה- קבוצה אגדית - ויטור נפצע - מאבדים פער של 10 נקודות ואז שוב המזל והברך של מיגל חוזרים להציל את המצב
אליפות שלישית, זה כבר כמו שעומרי אפק אמר אתמול - כבר קבוצה שיצאה משליטתו של בכר

אני חושב שהוא מאמן טוב אבל אוברייטד.
והפחד הזה שאין לו תחליף פשוט מקומם אותי.
נערך לאחרונה על ידי REDZED ב 08 ינואר 2020, 20:22, נערך 4 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
barkatz8

שליחה על ידי barkatz8 »

Marin כתב: רשמים מפאוליניו?
הוא זריהן בן ביטון וטאהא לא התאמנו

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

barkatz8 כתב:הייתי באימון היום הוא תרגל מערך של 424 עם לויטה דדיה מיגל עמית ביטון אורן ביטון באמצע קבהא ושמיר בכנפיים זוסוואה וספורי ובשפיץ שהר והנער וריאטי האסלביינק ומדי פעם הוא העביר את זוסוואה לאמצע אמר להם יותר לא לשחק מאחורה זה מתכון למתפרצות ושהלחץ יהיה באמצע המגרש
מה זאת אומרת לא לשחק מאחורה? התכוונת לא ללחוץ קדימה ובמקום זה ללחוץ באמצע?
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
barkatz8

שליחה על ידי barkatz8 »

אסי, דגים כתב:
מה זאת אומרת לא לשחק מאחורה? התכוונת לא ללחוץ קדימה ובמקום זה ללחוץ באמצע?
לא שיותר הבלמים לא יניעו את הכדור מאחור עם השוער שהאמצע יניע ויעשה את הלחץ על היריבה

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

nitsande כתב: היתרון הכי גדול שלו שהוא יכול לסדר לשועה את הראש (ולשחקנים כמוהו),
בנוסף, יש פתאום סיכוי שסורו יכול לבוא...
גנק הציעה עליו רק בימים האחרונים 2.5 מליון €, הצעת פתיחה, נראה לי שעברנו את הימים שאנחנו מדברים במספרים שבאזור החיוג הזה.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

REDZED כתב: אתה יודע למה אני לא כפוי טובה?
כי אני מעולם לא תפסתי מבכר תותח כמו שאתה תפסת.
גם באליפויות ראו שהתלות שלו בסגל עולה על היכולות המקצועיות שלו כמאמן, אם זה הפער 5 נקודות שנסגר באליפות הראשונה -מליקסון היה שם כדי לחזור ולהציל את המצב
אליפות שנייה- קבוצה אגדית - ויטור נפצע - מאבדים פער של 10 נקודות ואז שוב המזל והברך של מיגל חוזרים להציל את המצב
אליפות שלישית, זה כבר כמו שעומרי אפק אמר אתמול - כבר קבוצה שיצאה משליטתו של בכר

אני חושב שהוא מאמן טוב אבל אוברייטד.
והפחד הזה שאין לו תחליף פשוט מקומם אותי.
קודם כל, לכל אחד יש תחליף.
אתה בכל הודעה מראה יותר ויותר כמה אתה כפוי טובה.
לקחנו אליפות ממכבי עם זהבי מבלומפילד כשעד בכר, רק היינו מפסידים להם במאני איים עוד לפני העלייה לכר הדשא.
השינוי התפיסתי שהוא עשה פה בעונה הראשונה שלו הוא בלתי נתפס.
העונה השניה שלו עם קמפיין אירופי טופ 5 מהמשובחים שנראו פה ואליפות עוצמתית, כשגם שמכבי התקרבו, זה באמת לא היה כוחות.
בשלישית באמת היתה רמה פחות גבוהה וזה טבעי לגמרי ועדין, הוא ידע לקחת את זה.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

barkatz8 כתב: הוא זריהן בן ביטון וטאהא לא התאמנו
זריהן עוד עייף מה-45 דקות ביום א'?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

delta7 כתב: גנק הציעה עליו רק בימים האחרונים 2.5 מליון €, הצעת פתיחה, נראה לי שעברנו את הימים שאנחנו מדברים במספרים שבאזור החיוג הזה.
השחקן הכי יקר שלנו עלה 1.8 מיליון יורו.
וזה מבלי להיכנס לרצון השחקן. מי מעדיף להגיע לכאן מאשר ללכת לגנק או סלטיק?

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

CrazyRed7 כתב: השחקן הכי יקר שלנו עלה 1.8 מיליון יורו.
וזה היה מזמן...

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

מאוד קשה לי עם מאמן שאומר דברים כאלה.

אז מה הסוד שלו להצלה? אבוקסיס מודה כי עדיין לא התחבר לכניסת הטכנולוגיה באימון: "אני מסוג המאמנים שלא עובד עם וידאו. כל העבודה היא במגרש. בווידאו אני יכול ללחוץ את ברצלונה. אני לומד מצפייה בקבוצות. העונה, שינינו את המערך תוך כדי תנועה. לא תכננו לשחק 5-3-2 ופתאום אלמוג בוזגלו נרכש ע"י הפועל חיפה, וראינו שצומח לנו כוכב כדורגל בירדן שועה, וראיתי שההגנה צריכה לשחק עם שלושה בלמים ויש בקישור שחקנים שמתאימים למערך. את השיטה הזו שיחקה יובנטוס עם קונטה ואחר כך הוא שיחק את אותה שיטה בצ'לסי. הם שיחקו את השיטה הזו בצורה התקפית ואנחנו שיחקנו יותר הגנתי. החזקת כדור זה הבולשיט הכי גדול שיש בכדורגל. זה מזמן כבר לא מנצח משחקים. מי אומר שהנעת כדור מנצחת? צריך להגיע למצבים, להבקיע".
"אישיות מאוד חשובה לי בשחקן", הוא ממשיך, "אם יהיה מישהו מצוין, והאישיות שלו תהיה 'על הפנים', אני לא לוקח. לרוב, השחקנים שאני לוקח מגיעים למבחנים. שלא יהיה מישהו שרע לחדר ההלבשה. אני מחפש שחקן שכל הזמן יהיה רעב. אני והצוות המקצועי שלי מסתכלים על שחקן באימונים. אנחנו המועדון היחיד בארץ, אולי גם סכנין, שאין לו GPS או שום דבר. אתה רואה מי משקיע ומי לא משקיע".

**שיהיה לנו בהצלחה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

RedHell כתב:מאוד קשה לי עם מאמן שאומר דברים כאלה.

אז מה הסוד שלו להצלה? אבוקסיס מודה כי עדיין לא התחבר לכניסת הטכנולוגיה באימון: "אני מסוג המאמנים שלא עובד עם וידאו. כל העבודה היא במגרש. בווידאו אני יכול ללחוץ את ברצלונה. אני לומד מצפייה בקבוצות. העונה, שינינו את המערך תוך כדי תנועה. לא תכננו לשחק 5-3-2 ופתאום אלמוג בוזגלו נרכש ע"י הפועל חיפה, וראינו שצומח לנו כוכב כדורגל בירדן שועה, וראיתי שההגנה צריכה לשחק עם שלושה בלמים ויש בקישור שחקנים שמתאימים למערך. את השיטה הזו שיחקה יובנטוס עם קונטה ואחר כך הוא שיחק את אותה שיטה בצ'לסי. הם שיחקו את השיטה הזו בצורה התקפית ואנחנו שיחקנו יותר הגנתי. החזקת כדור זה הבולשיט הכי גדול שיש בכדורגל. זה מזמן כבר לא מנצח משחקים. מי אומר שהנעת כדור מנצחת? צריך להגיע למצבים, להבקיע".
"אישיות מאוד חשובה לי בשחקן", הוא ממשיך, "אם יהיה מישהו מצוין, והאישיות שלו תהיה 'על הפנים', אני לא לוקח. לרוב, השחקנים שאני לוקח מגיעים למבחנים. שלא יהיה מישהו שרע לחדר ההלבשה. אני מחפש שחקן שכל הזמן יהיה רעב. אני והצוות המקצועי שלי מסתכלים על שחקן באימונים. אנחנו המועדון היחיד בארץ, אולי גם סכנין, שאין לו GPS או שום דבר. אתה רואה מי משקיע ומי לא משקיע".

**שיהיה לנו בהצלחה.
זה אומר שלא יהיה מעונה הבאה gps?
מוזר הייתי בטוחשהוא יותר מודרני.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

זה נראה שגם הוא מציב את ספורי באגף?

סמל אישי של משתמש
הראל