אלונהVsהשחקנים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: אלונהVsהשחקנים

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אם היא באמת רצתה לעזוב לא ברור לי למה ככה.
שתחכה עוד שנה וחצי, תעמיד את הקבוצה למכירה ואז שתעזוב.
למה לעזוב ככה בצורה כל כך מגעילה?
בגלל הבחירות?
למה?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedHell »

Sir Alex Ferguson כתב:חברים, קחו אוויר.
עם כל המינוסים שלה, אלונה היא עדין אחת הבעלים הטובים בכדורגל הישראלי. למעט מכבי תל אביב, כל האוהדים של הקבוצות בליגה היו רצים להתחלף איתנו (כולל אוהדי מכבי חיפה ובית"ר י"ם דרך אגב).
אנחנו לא בפריימר לייג, אנחנו במדינה שבה למעט 4 קבוצות (לפני חוגג זה היה במשך שנים רבות 3 קבוצות בלבד), יתר הקבוצות הם עם תקציב נמוך יחסית, שהחלום היחידי שלהן הוא במקרה הטוב להגיע לפלייאוף העליון ואולי לזכות באיזה גביע, ובמקרה הפחות טוב רק לא לרדת ליגה.
וזה כולל מועדון ענק כמו הפועל תל אביב (עד לשנה הנוכחית גם מועדון גדול כמו בית"ר י"ם), או מועדון מלא היסטוריה כמו מכבי נתניה (לא לדבר על מועדונים כמו הפועל פתח תקווה והפועל ירושלים שתקועים שנים בליגה הלאומית).
כל עוד אין איזה עידן עופר שמודיע באופן רשמי שהוא רוצה לרכוש את המועדון, אנחנו צריכים לחבק את אלונה חזק חזק ולא לתת לה ללכת.
גם אם היא טועה, גם אם היא מתנהלת לפעמים באמצעות האגו, גם אם זה פוגע בנו האוהדים לפעמים, בכדורגל המודרני אין יותר מידי בעלי ממון כמו אלונה שמשקיעים כאן סכומים אדירים של כסף כל השנה.
קצת התרגלנו להצלחות ושכחנו את העבר, את הכישלונות, את המקומות הנמוכים שהיינו בהם.
לא מתחבר לאלה שאומרים מעדיף לחזור לימי שישי בלאומית מאשר להיות תלוי במצב הרוח של אלונה ברקת. מדובר בדיבור עם הרבה פוזה, הרבה דיבורים באוויר, כי במציאות כשהיינו שם קיללנו כמעט כל רגע, סבלנו מאוד, ורק התקווה לימים טובים יותר, לימים ש"האימפריה עוד תחזור" שימח אותנו וגרם לנו להאיחז בכל ניצחון או רגע משמח שהפך אצלנו לשבריר של תקווה שבעתיד יהיה טוב יותר.
אז אותו עתיד כבר כאן, והאימפריה חזרה והיא גדולה יותר מאי פעם, וזה הרבה בזכות הכספים שאלונה ברקת משקיעה.
כמובן שאם אלונה תעזוב סופית נדע איך להתמודד, כי האהבה שלנו למועדון לא תלויה בדבר והיא מעל לכל שחקן/מאמן/בעלים, אבל כרגע זה לא המצב, ולכן צריכים להיות חכמים ולא צודקים, להוריד מהאגו ולעשות הכל כדי שאלונה תשאר איתנו.
אני סולד ממנה והדרך שלה לא מעט, אך יש הרבה אמת בדברייך.
כן הייתי מעדיף איזה אופציית ביניים בה היא נשארת עם השקעה נמוכה יחסית בתקציב של 35-40, כשבמקביל היא מודיעה קבל עם ועדה הקבוצה למכירה/מסירה בהתאם להתחייבויות.
זה בסדר גמור לעזוב, השאלה רק איך.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שיש כתב: טוב אז מה הצעדים להשאיר אותה?
אני חושב שאפשר כחלק מהתמיכה במועדון במצב הנוכחי, לפנות אליהם שיפתחו את חידוש המנויים כבר עכשיו.
אחד החששות הגדולות של אלונה בנוגע לעונה הבאה היא שכמות המנויים תקטן בחצי וימכרו רק 6,000 מנויים.
אם נגייס את כל הגופים והגורמים בקהל, וגם המועדון יתחשב (למשל שיסכימו לאפשרות לפרוס את התשלומים עבוא המנוי עד למועד החידוש בעונה הבאה כלומר 06/2021, כלומר אפשרות ל-14 תשלומים מה שיפחית את התשלום החודשי למנוי לעשרות שקלים, כדי שהקהל יכול לעמוד בו גם במצב הנוכחי) אפשר להבטיח כבר עכשיו למועדון מיליוני שקלים, זה גם יתפוס מלא כותרות בתקופה היבשה הנוכחית בלי ספורט מה שייצר באז ויגרום גם לספונסרים להבין שהחשיפה שלהם שנה הבאה לא תפגע.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
rkuka

שליחה על ידי rkuka »

סלחו לי חברים , לא מתחבר להתרפסות הזאת.
זה כמו זוג הורים שמחליט לא להתגרש בגלל הילדים. ברוב המקרים אף אחד לא מרוצה מזה לא ההורים, ובטח לא הילדים - זה סתם מותח את המציאות המעוותת ועוצר את כולם מלהתקדם.
עם כל הכבוד לאלונה ויש הרבה הרבה כבוד היא לא הפועל באר שבע! היא עוד פרק בהיסטוריה של המועדון (פרק מאוד יפה ומכובד).
המועדון היה לפניה ,ויהיה גם אחריה. ובדיוק כמו שבימים האפלים של וסרמיל בימי שישי מול עכו ולוד לא האמנו שיובואו ימים שנהיה אלופים , ככה גם היום אין מה לאבד תקווה.
יש פה מועדון ענק עם קהל,אצטדיון, קהילה ועיר ענקית מאחוריו (שלא לומר חבל ארץ). יקח קצת זמן ,יהיה קשה אבל יבוא הבעלים שיקח את הקבוצה לגדולות. אנחנו המעודון הכי חם על המדף עכשיו.בואו נצא מהגישה התבוסתנית של הנער שחברה שלו זרקה אותו ומתחנן אליה לחזור. יש לנו המון המון מה להציע.

לגבי התקופה הקרובה , אנחנו בליגה שיש בה את כפר סבא,רעננה ונס ציונה. עם טרנר - הנוער נשאר פה בליגה.
אז לא נרוץ לאליפות בשנים הקרובות הזדמנות טובה לחזור למקורות.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין למה היא עוזבת , פשוט צריך לעשות גוגל קצר על המנייה של אלי ברקת וכמה כסף הוא הפסיד בתקופה כל כך קצרה.

העצבים והכעס עליה זה התרגיל הזה שהשחקנים אשמים במקום להגיד את האמת .
תגידי אין כסף , הפסדנו המוןןןןן ואני לא יכול להחזיק את הקבוצה .
אין בעיה , תעשי לנו אלי להב תתחילי למכור שחקנים ולהרוויח כמה שאפשר להרוויח אבל לא לשלוח אותנו לפירוק !
תמונה

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הראל כתב:לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין למה היא עוזבת , פשוט צריך לעשות גוגל קצר על המנייה של אלי ברקת וכמה כסף הוא הפסיד בתקופה כל כך קצרה.

העצבים והכעס עליה זה התרגיל הזה שהשחקנים אשמים במקום להגיד את האמת .
תגידי אין כסף , הפסדנו המוןןןןן ואני לא יכול להחזיק את הקבוצה .
אין בעיה , תעשי לנו אלי להב תתחילי למכור שחקנים ולהרוויח כמה שאפשר להרוויח אבל לא לשלוח אותנו לפירוק !
זה גם לא בהכרח קשור לתחום הכלכלי... הרי היא באותה מידה יכלה להגיד עונה פיננסית והתקציב מבוסס על הכנסות בלבד בלי להשקיע שקל מעבר. ולגבי אלי אגב, בוא נגיד שהוא גם לא בדיוק הרוויח בלשון המעטה גם לפני. עכשיו כשהשוק לא יציב ולא פעיל לא חכם להצביע על הפסדים כקבועים

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אלונה קיבלה מכתב מהשחקנים בחסות מליקסון וברדה. לא דרך יונגר.
הכדור אצל אלונה, קיבלה מכתב חתום בדיוק לפי המתווה שלה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אני לא מבין משה, אתה באמת מאמין שהיא תחזור בה עכשיו?
אתה באמת חושב שהמתווה שהיא הציעה זאת הסיבה שבגללה היא עזבה?
וגם אם כן, המשבר אמון נוצר בגלל ההתנהגות עם השחקנים,
אותו אי אפשר להחזיר לאחור.
אם היא תישאר זה רק בגלל לחץ ציבורי, וזאת סיבה ממש רעה בשבילנו.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

או שהיא תמציא משהו אחר חהפיל את זה או שהיא תשאר לסיים עונה ותברח.
תמונה

סמל אישי של משתמש
oshri26

שליחה על ידי oshri26 »

האוהדים בקמפין מביך.
לא באמת רוצים את אלונה-רוצים את הכסף שלה שניראה שפחת מאז שהחל המשבר הכלכלי.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

הקלות שבה ויתרה עלינו גורמת לי להלחם עליה פחות

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

1. אני הייתי אופטימי לאורך כל הדרך כי אני יודע שיש אוהדים טובים מאחורי הקלעים שעושים הכל עד השעות הקטנות של הלילה כדי שאלונה תחזור.

2. הפיצוץ היה לא מעט בגלל אי הבנה בין הצדדים. נכון שהיה הרבה אגו והשחקנים גם לא קראו תמפה נכון, אבל חוסר ההבנה העיקרי היה במינוי עו״ד שייצג אותם מול אלונה, בעוד אלונה ציפתה שהם יקבלו ייעוץ מעו״ד ואז יסגרו מולה את הדברים ישירות.

3. כאחד שמלווה את המועדון והכדורגל הישראלי כבר 30 שנה, אני יודע מה הקושי להשיג בעלים כמו אלונה, שעם כל החסרונות שלה, היא אחת שיהיה קשה להחליף.
גם אם לא נלך לפירוק וירכוש אותנו מישהו אחר, כמו משה ממרוד ויוסי שוורץ שהוזכרו לאחרונה כרוכשים אפשריים, זה יהיה עולם אחר מבחינה כלכלית בעולם שבו הכסף מדבר.

4. אם זה נכון שאלונה בכל מקרה רוצה למכור, אז אף אחד לא עוצר את מי שרוצה למצוא רוכש למועדון.
במציאות הנוכחית, בטח במציאות הכלכלית אחרי קורונה, אלונה ברקת כבעלים היא נכס, גם אם יש לה חסרונות וגם אם אנחנו לא יודעים עוד כמה זמן היא תשאר אצלנו.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Sir Alex Ferguson כתב:1. אני הייתי אופטימי לאורך כל הדרך כי אני יודע שיש אוהדים טובים מאחורי הקלעים שעושים הכל עד השעות הקטנות של הלילה כדי שאלונה תחזור.

2. הפיצוץ היה לא מעט בגלל אי הבנה בין הצדדים. נכון שהיה הרבה אגו והשחקנים גם לא קראו תמפה נכון, אבל חוסר ההבנה העיקרי היה במינוי עו״ד שייצג אותם מול אלונה, בעוד אלונה ציפתה שהם יקבלו ייעוץ מעו״ד ואז יסגרו מולה את הדברים ישירות.

3. כאחד שמלווה את המועדון והכדורגל הישראלי כבר 30 שנה, אני יודע מה הקושי להשיג בעלים כמו אלונה, שעם כל החסרונות שלה, היא אחת שיהיה קשה להחליף.
גם אם לא נלך לפירוק וירכוש אותנו מישהו אחר, כמו משה ממרוד ויוסי שוורץ שהוזכרו לאחרונה כרוכשים אפשריים, זה יהיה עולם אחר מבחינה כלכלית בעולם שבו הכסף מדבר.

4. אם זה נכון שאלונה בכל מקרה רוצה למכור, אז אף אחד לא עוצר את מי שרוצה למצוא רוכש למועדון.
במציאות הנוכחית, בטח במציאות הכלכלית אחרי קורונה, אלונה ברקת כבעלים היא נכס, גם אם יש לה חסרונות וגם אם אנחנו לא יודעים עוד כמה זמן היא תשאר אצלנו.
מסכים רק עם סעיפים 3-4.
למרות שעם 4 קשה לי.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:1. אני הייתי אופטימי לאורך כל הדרך כי אני יודע שיש אוהדים טובים מאחורי הקלעים שעושים הכל עד השעות הקטנות של הלילה כדי שאלונה תחזור.

בגלל אי הבנה הולכים לפירוק?! בגלל אגו?!
אתה נאיבי או לא יודע מה

לא רוצה שהיא תחזור אין טעם כבר . איתה לא נגיע לכלום כי היא לא בעניין.
שתמכור את השחקנים היקרים שתגיד זהונאני לא רוצה יותר ולא יכולה יותר ואעזוב ברגע שיבוא רוכש.

אני מקווה שבכר לא עזב בגללה ועוד נצטער על איבוד הנכס הכי חשוב שיהיה לנו

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

ran כתב:אהלן חבר'ה.
בטח שמתם לב שנעלמתי לתקופה מסוימת, בעיקר בגלל שכמה משתמשים פה הורידו את החשק לכתוב עם שפה דוחה והאשמות לא מובנות בעליל.
אז חזרתי רק לרגע, להגיד לאותם חבר'ה ספציפיים ששוב טעו.

כשבאתי במשך תקופה ורשמתי לכם מדי יום שהולכים לכיוון מסוים ולא חיובי לא הקשבתם, התווכחתם, זלזלתם, הכפשתם הכל רק להגן על אלונה ולא לפתוח לרגע את העיניים.
כשאני צועק לכם מדי שבוע שהניהול של הקבוצה הולך לאבדון, שנעשים מהלכים זוועתיים מאחורי הקלעים, שיש קיצוצים בדברים הכי חשובים שיש במועדון שאפילו ברעננה יש אותם ואתם לא מאמינים לי וחושבים שזה בא מאינטרס אישי או שטויות וגיבובים שאין לי מושג מאיפה הגיעו. עכשיו קיבלתם את הבום לפנים.
בואו אני אספר לכם משהו, לא 20 מליון ולא בטיח, אלונה לא רצתה להיות פה, אלונה חיפשה את הדרך לצאת מפה, אל תתנו להחתמות של ינואר להטעות אתכם.
כשהיא רצתה להשקיע הרגשתם את זה באמת, היא לא העלתה חיוך על הפנים שלה כבר שנה.
יש הרבה בעלי תפקידים לשעבר במועדון שנטו מפאת כבוד לא פותחים עליה את כל מה שקרה במועדון בשנתיים האחרונות, אחד מהם זה בכר.
מה ששלה שלה, היא באה השקיעה ים של כסף, נתנה לנו רגעים מטורפים שלא חלמנו ומודה לה על כל רגע כזה. אבל מה שנעשה פה בשנתיים האחרונות זה הרס מוחלט ואולי אפילו מכוון של כל חלקה טובה שהיא בנתה. הזהרתי, אמרתי לכם מדי שבוע! אני אוהד שהולך עם הקבוצה הזאת באש ובמים ובימים הכי מסריחים שלנו, אבל עיוור אני לא, בטח כשאני שומע הכל מבפנים.
שלא תטעו, גם השחקנים לא בסדר בכל הסיפור הזה אבל צר לי לאכזב אתכם שהסיפור פה הוא בכלל לא הקיצוץ הזה (לסמוך על שחקנים שלא מחוברים ולא מזוהים עם הקבוצה ושיתחשבו זה בכלל בדיחה), עצם העובדה שהיא החליטה ואמרה להם זה או זה או כלום, בלי שום מו"מ זאת בעצם ההודעה שלה על עזיבה. היא טפטפה לנו פה שנים על תרומה לקהילה, בניית מועדון לשנים הבאות וגם שאם יום אחד היא תעזוב היא תשאיר אחריה קרקע נקייה לבניה מחודשת. זה ממש לא בדרך לשם.
אתם חלוקים בין אלונה לשחקנים, מי טעה יותר ומי פחות, קשה לכם להחליט אבל העזיבה שלה ממש לא הייתה במהלך האחרון הזה, היא החליטה הרבה לפני ולכן זה דיון מיותר.

אמרתי לכם רק לפני כמה חודשים שאני רואה פה מהלכים בכיוון האלי להב, חלק ספציפי פה צחקו והכפישו, לא העלו בדעתם שיכול להיות דבר כזה, ושוב טעיתם!
כל מי שיודע שאני מדבר עליו יודע (במיוחד ההוא עם דרגת הסיכון הגבוהה), לא אזכיר שמות, רק מקווה שתלמדו מזה לעתיד, תלמדו להקשיב לאחרים שמביעים את עמדתם בצורה מכובדת ואפילו מאופקים במידע שהם שופכים לכם כאן כדי לא לגרום למועדון הזה לקרוס. אבל מה לעשות ששקרים תמיד מתגלים. אלונה חיפשה ללכת הרבה לפני, לא קל למכור קבוצת כדורגל והמצב הזה הגיע לה בול בזמן.

לא האמנתי אבל אני מאוד מאוד אדיש לסיטואציה הזאת שקרתה, אולי זה בגלל הריחוק שגרמו לנו במועדון. הריחוק מהקבוצה, מהזהות, מכל מה שהיה בעבר הפועל ב"ש, אפילו בתקופות עלובות שלנו אני לא זוכר כזה חוסר עניין בקבוצה. שחקנים שהובאו לפה בלי שום חיבור למקום, הנהלה מנותקת וקרה שהרחיקה את האוהדים וזרקה את כל החום והקרבה שהיה לקהל עם המועדון הזה. אחרי שהאדישות הזאת תעבור, יכול להיות שכבר יהיה מאוחר, אבל בכל זאת מקווה מאוד שאיכשהו דברים יסתדרו לטובתנו האוהדים, רק לטובתנו! כל השאר פשוט לא מעניינים. תזכרו משהו חשוב, לפני שאתם סוגדים למישהו כזה או אחר אי פעם במועדון ולא משנה מי הוא, הסמל של הפועל ב"ש קודם לכולם וגדול על כל אדם ספציפי וכשלא שמים לב לדברים כאלה בזמן ככה בדיוק דברים נגמרים! לא דאגנו למועדון בזמן, התעלמנו, סמכנו יותר מדי ועכשיו נשלם על זה. בתקווה לימים טובים יותר.
ברוח התקופה אשתדל לענות לך בצורה רגועה ועניינית.
אני באמת ובתמים חושב שהדבר האחרון שצריך לעשות עכשיו זה נא בעין.
זה לא מכובד,לא רציני וקצת ילדותי.
ואחרי שאמרתי את זה אומר לך כך,אני אף פעם לא חלקתי על העובדה שאלונה אכן רוצה לעזוב את הפועל בש מה גם שלא צריך להיות מקורב או בנבכי המערכת בשביל להבין את זה.
אני כן חשבתי שהיא תעשה את זה בקלאסה.
אני חושב שלשפוט אותה עכשיו זה יהיה חסר רחמים וכפוי טובה.
המשפחה עפ"י פרסומים הפסידה עשרות מליונים,תכניס את הנתון הזה את הלחץ המשפחתי העצום ואת תגובת השחקנים שלטעמי היא הגיבה לזה באובר אמוציות ואפילו בנאיביות מסוימת גרמה לכל כדור השלג הזה להתגלגל.
אכן יש בי כעס על על הצורה שזה נעשה אבל אני לא יכול לשכוח לה את מה שעשתה כאן ולכן אני נושך שפתיי ומעדיף לחכות ולראות מה יהיה.
ואגב זה תמיד היה סלע המחלוקת שלי איתך,אני בטוח שכל מה שאמרת הגיע מאיכפתיות אבל הסגנון שלך היה בוא נגיד כפוי טובה ולכן גם נכנסתי בך.
אף פעם לא חלקתי על תוכן הדברים שלך אלה על הסגנון.
בוא נקווה לימים טובים לנו ולעם ישראל.

שלח תגובה