אלונהVsהשחקנים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: אלונהVsהשחקנים

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מעניין אותי לדעת האם ״מהלכים בכיוון אלי להב״ כוללים גם רכישה והחתמת שחקנים יקרים במיליוני שקלים רק לפני 3 חודשים.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

ראיון מאד מעניין בואן עם אברמוב.
אפשר ללמוד ממנו לא מעט
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

CrazyRed7 כתב:מעניין אותי לדעת האם ״מהלכים בכיוון אלי להב״ כוללים גם רכישה והחתמת שחקנים יקרים במיליוני שקלים רק לפני 3 חודשים.
שחקן אחד בלבד נרכש, בסכום נמוך משמעותית מהסכום שקיבלנו על שחקן אחר שנמכר באותו החלון.

מעניין מה עוד צריך לקרות כדי שתצא מהפוזיציה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

bs war כתב:
שחקן אחד בלבד נרכש, בסכום נמוך משמעותית מהסכום שקיבלנו על שחקן אחר שנמכר באותו החלון.

מעניין מה עוד צריך לקרות כדי שתצא מהפוזיציה
גבר מי שרוצה לחסוך או להיפטר מהמועדון לוקחת את ה1.8 מיליון יורו שקיבלה על שמיר ולא מוציאה אגורה, במיוחד כשהעונה די גמורה והיא גם כך מביאה מיליוני שקלים מהבית.
במקום זה רכשה ישראלי נוסף, הביאה 2 זרים לא זולים בכלל ועם סעיפי רכישה לא קטנים ועוד ישראלי(וארן שנשכח כבר).
וזה מבלי לדבר על חילופי מאמנים שעלה כמה מיליונים.

אז חלאס לגנוב דעת כאילו כבר שנה וחצי היא זורקת ז** ועושה מכירת חיסול. אלי להב עלק. זיכרון קצר.
אולי המוטיבציה לא אותה מוטיבציה. גם אצל בעלי בית נגמר הרעב כנראה אבל זו זכותה לקום וללכת. אני מצפה ממנה רק לדבר אחד - לא להפקיר את המועדון - חייבת למצוא בעלים ולא להביא את המועדון לפירוק.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

CrazyRed7 כתב: גבר מי שרוצה לחסוך או להיפטר מהמועדון לוקחת את ה1.8 מיליון יורו שקיבלה על שמיר ולא מוציאה אגורה, במיוחד כשהעונה די גמורה והיא גם כך מביאה מיליוני שקלים מהבית.
במקום זה רכשה ישראלי נוסף, הביאה 2 זרים לא זולים בכלל ועם סעיפי רכישה לא קטנים ועוד ישראלי(וארן שנשכח כבר).
וזה מבלי לדבר על חילופי מאמנים שעלה כמה מיליונים.

אז חלאס לגנוב דעת כאילו כבר שנה וחצי היא זורקת ז** ועושה מכירת חיסול. אלי להב עלק. זיכרון קצר.
אולי המוטיבציה לא אותה מוטיבציה. גם אצל בעלי בית נגמר הרעב כנראה אבל זו זכותה לקום וללכת. אני מצפה ממנה רק לדבר אחד - לא להפקיר את המועדון - חייבת למצוא בעלים ולא להביא את המועדון לפירוק.
המועדון כבר שנתיים ומעלה מתנהל בצורה חובבנית אפילו במונחים ישראלים. באלף ואחד תחומים. את הפירוט של הטענה הזאת קיבלת כבר מספיק פעמים וממקורות שיודעים דבר או שניים.
לא מתלונן על הסכומים, זה הכסף שלה, כל שקל שהיא שמה מבורך.
אז לא יודע אם זורקת ז** אבל חד משמעית מזלזלת. מבעלים שנכנסת לפרטים הקטנים, שואפת כל הזמן ללמוד ולהתקדם וחושבת לטווח ארוך הפכה לבעלים פסיבית ואדישה ללא רצון אמיתי להצליח.
כסף זה לא המדד היחיד לרצון או השקעה, למרות שגם פה אפשר בקלות לראות שיש מגמה שלילית.

מה שקרה בשבוע האחרון היה אמנם קצת מפתיע בפתאומיות שלו, אבל ממש לא מנותק מהמציאות. מי שלא עצם עיניים ממש חזק הרגיש את זה מגיע וגם התריע על כך כאן כמה וכמה פעמים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לא הרבה השתנה. זכינו עם הרבה מזל לפגוע במאמן אדיר וכמה שחקנים שפשוט עשו את ההבדל(כמה קרובים היינו לפספס את טוני?אם לא הפציעה של בוזגלו לך תדע איפה היינו->מזל)
ההתנהלות הייתה תמיד אותה התנהלות. פשוט כשיש תארים הכל נראה סבבה ופתאום כשנגמרו התארים הכל חרא וכולם חובבנים וזורקים.

ההתנהלות של כל הכדורגל בארץ הוא חובבני. תמיד היה ותמיד יהיה.
ואלונה של האליפויות ואלונה של לפני ואחרי היא אותה אלונה, לטוב ולרע.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

מת על החכמה בדיעבד.
על מה התרעתם? על נגיף הקורונה שירסק את המשק הישראלי והעולמי? ממש נביאים כאן.
זה שירד לה החשק,שמת הרעב אנחנו כבר כולנו ידענו.
אבל בניגוד לכל דיבורי ה"אמרנו לכם" כאן אף אחד לא חשב שתנחת מכה כזאת על כלל המשק אף אחד!
גם אלונה על אף דיבורי "המכוון מראש" כאן לא תיכננה את זה וכן גם לי יש ביקורת על הדרך אבל זה עדיין לא הזמן לביקורת הארסית שנוטפת כאן ומתחילה לחלחל גם ברשתות החברתיות.
חכו בסבלנות,הכדור עכשיו במגרש שלה ובוא נראה מה יילד יום.
אבל לגבי השאלה אם היא השקיעה או לא,המספרים מדברים בעד עצמם וכן כמו בכל מערכת יש הרבה מה לשפר ועם כל זה עדיין אני מקווה שהיא תחזור בה,בעלים כמוה לא יהיו כאן שלא יהיו לכם ספקות.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

CrazyRed7 כתב: ההתנהלות של כל הכדורגל בארץ הוא חובבני. תמיד היה ותמיד יהיה.
ואלונה של האליפויות ואלונה של לפני ואחרי היא אותה אלונה, לטוב ולרע.
הפועל ב"ש זכתה באליפויות כי היא התעקשה להיות קבוצה לא ישראלית, כך גם מכבי ת"א בעידן קרויף.
רק תיזכר למשל איך בלט לעין השינוי בחימום השחקנים במשחק הראשון של ברק, רק תיזכר איך באותו קיץ הורחב הצוות, תיזכר בהחתמות שקטות, חדות ומדויקות כמו לוסיו, ויטור וקורהוט. תיזכר בדגש ששמו על אופי השחקנים ועל ההתאמה שלהם למרקם החברתי שרצו לבנות כאן (אלונה בעצמה דיברה על זה).
תיזכר בשיפור העצום שחל בתחום השיווק, המדיה והקשר עם האוהדים.
היה פה מועדון שכל בוקר קם וחשב איך להשתפר ולהתקדם כמעט בכל תחום, איך לא להיות כמו כולם. היה פה מועדון שגם ברמת המקצוענות והחדשנות נתן פייט למכבי ת"א.
איפה זה ואיפה הפועל ב"ש פוסט 2018. שמיים וארץ.

אם אתה באמת חושב שזאת אותה אלונה וזה אותו מועדון אז כמו שאמרתי, אתה עוצם עיניים ממש חזק.
חכמה בדיעבד עאלק. אנשים פה כבר שנתיים מדברים על הדברים האלה, אתם פשוט התעקשתם לא להקשיב.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

bs war כתב:
הפועל ב"ש זכתה באליפויות כי היא התעקשה להיות קבוצה לא ישראלית, כך גם מכבי ת"א בעידן קרויף.
רק תיזכר למשל איך בלט לעין השינוי בחימום השחקנים במשחק הראשון של ברק, רק תיזכר איך באותו קיץ הורחב הצוות, תיזכר בהחתמות שקטות, חדות ומדויקות כמו לוסיו, ויטור וקורהוט. תיזכר בדגש ששמו על אופי השחקנים ועל ההתאמה שלהם למרקם החברתי שרצו לבנות כאן (אלונה בעצמה דיברה על זה).
היה פה מועדון שכל בוקר קם וחשב איך להשתפר ולהתקדם כמעט בכל תחום, איך לא להיות כמו כולם. היה פה מועדון שגם ברמת המקצוענות והחדשנות נתן פייט למכבי ת"א.

אם אתה באמת חושב שזאת אותה אלונה וזה אותו מועדון אז כמו שאמרתי, אתה עוצם עיניים ממש חזק.
חכמה בדיעבד עאלק. אנשים פה כבר שנתיים מדברים על הדברים האלה, אתם פשוט התעקשתם לא להקשיב.
וממשיכים להתעקש, מסתבר.
אפילו עכשיו.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

bs war כתב:

דבר איתי ביום של אחרי אלונה.
היום אתה מתעסק בשמנת עוד מעט תתעסק בלחם,חכה ותראה.
ואתה מתעקש שלא להבין.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

מסכים עם כל מילה של bs_war.
מי שחושב שההצלחה שלנו נבעה רק מ-"פגיעות" חד פעמיות ושזאת איזשהי רולטה רוסית ולא בסיס של עבודה יסודית וטובה אז הוא חי בסרט וחובבן.
רובכם רוצים "לשרוד עוד יום" עם אלונה גם אם זה אומר שהיא תשאר עם מינימום מוטיבציה וניהול כושל שחופר את הבור של המועדון עוד ועוד בכל חלון. אני לא.
מי שרצה לעזוב פעמיים בשנה לא ישנה גישה, אלונה לא איתנו מפברואר 2019. תודה על הכל, תעמדי בהתחייבויות שלך או שתעבירי את המועדון במחיר מינימום ונתחיל לחפש רוכש כדי להתקדם הלאה.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

הפועלעולה כתב:מסכים עם כל מילה של bs_war.
מי שחושב שההצלחה שלנו נבעה רק מ-"פגיעות" חד פעמיות ושזאת איזשהי רולטה רוסית ולא בסיס של עבודה יסודית וטובה אז הוא חי בסרט וחובבן.
רובכם רוצים "לשרוד עוד יום" עם אלונה גם אם זה אומר שהיא תשאר עם מינימום מוטיבציה וניהול כושל שחופר את הבור של המועדון עוד ועוד בכל חלון. אני לא.
מי שרצה לעזוב פעמיים בשנה לא ישנה גישה, אלונה לא איתנו מפברואר 2019. תודה על הכל, תעמדי בהתחייבויות שלך או שתעבירי את המועדון במחיר מינימום ונתחיל לחפש רוכש כדי להתקדם הלאה.
אף אחד לא יבוא כרגע אז כדאי לצאת מהסרט שאתם נמצאים בו.
האידיאל הוא שתחזור,תייצב את המערכת ובסוף העונה הבאה תעביר את השרביט.
האטימות שלכם למצב תתהפך עליכם ואת זה אתם מסרבים להבין.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

CrazyRed7 כתב:מעניין אותי לדעת האם ״מהלכים בכיוון אלי להב״ כוללים גם רכישה והחתמת שחקנים יקרים במיליוני שקלים רק לפני 3 חודשים.
צ'מע, לא על משהו, אבל גם אלי להב השקיע הרבה בשנה הראשונה שלו. הדרך לגהינום רצופה כוונות טובות
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

Red Tiger כתב: אף אחד לא יבוא כרגע אז כדאי לצאת מהסרט שאתם נמצאים בו.
האידיאל הוא שתחזור,תייצב את המערכת ובסוף העונה הבאה תעביר את השרביט.
האטימות שלכם למצב תתהפך עליכם ואת זה אתם מסרבים להבין.
לאלונה שאני מכיר יש שתי ברירות - לעשות את מה שאמרת (וגם אני אגב רק במילים אחרות, לעמוד בכל ההתחייבויות לעונת 20/21 תוך כדי חיפוש אקטיבי לרוכש) או להעביר את הקבוצה ללא עלות או במחיר מינימום סמלי על כל ההשקעה שנתנה פה.
אבל מצד שני אלונה שאני מכיר לא הייתה זורקת את המועדון מתחת לגלגלים בזמן הכי גרוע. אז אולי אותה אלונה גם תבקש 30-50 מיליון. במקרה כזה, אפשר באמת להקריא קדיש, כי ייקח המון שנים עד שנצא מבור כזה.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

הפועלעולה כתב: לאלונה שאני מכיר יש שתי ברירות - לעשות את מה שאמרת (וגם אני אגב רק במילים אחרות, לעמוד בכל ההתחייבויות לעונת 20/21 תוך כדי חיפוש אקטיבי לרוכש) או להעביר את הקבוצה ללא עלות או במחיר מינימום סמלי על כל ההשקעה שנתנה פה.
אבל מצד שני אלונה שאני מכיר לא הייתה זורקת את המועדון מתחת לגלגלים בזמן הכי גרוע. אז אולי אותה אלונה גם תבקש 30-50 מיליון. במקרה כזה, אפשר באמת להקריא קדיש, כי ייקח המון שנים עד שנצא מבור כזה.
שמע,אני יכול כרגע רק להעריך שהיא תמתין לסיום המשבר ולהחלטת מנהלת הליגה ואז תקבל החלטה.
בזמן הזה היא גם תאמוד את נזקיה הכלכליים ויש לי הרגשה שהיא תבקש מהשחקנים לקצץ יותר,להם לא תהיה ברירה וככה זה ייגמר.
שנה הבאה תהיה שנה פיננסית בכל הליגות בעולם ובישראל על אחת כמה,בינתיים המשק יתחיל להתאושש ולהערכתי בסוף העונה הבאה הקבוצה תעבור בעלות אלה אם כן יהיה שינוי דרסטי.
הקבוצה כרגע על המדף בחינם וגם שהיא בחינם אף אחד לא ייגע לכן אין שום סיכוי שהיא תדרוש את הסכומים שאתה מדבר עליהם.

שלח תגובה