גונבים לנו את המועדון בחסות הקורונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: גונבים לנו את המועדון בחסות הקורונה

שליחה על ידי אדום זקן »

תג מחיר הוא העניין הכי שולי כאן אם מישהו יהיה רציני הוא ימצא את הדרך להגיע אליה.
הבעיה היא שכרגע לא יהיה אף אחד וזה לא משנה מה תג המחיר.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

לא יודע איך ההודעות שלי מתפרשות דרך המקלדת, אבל האמת שאני כן "רגוע".
אני בטוח ב100% שנצליח להגיע לפלייאוף עליון גם קבוצת עירייה, ומאלונה הפסקתי להיות מופתע מזמן.
מי שיקח קשה את הצעדים שיבואו עלינו לרעה בין יוני-אוגוסט הם כנראה אלו שעדיין מאמינים לה.
בכל אופן הניהול שלה הוביל אותנו לקטסטרופה כלכלית במוקדם או במאוחר. אז זה קרה במוקדם, אולי זה לטובה.
אדום זקן כתב:
19 אפריל 2020, 14:27
תג מחיר הוא העניין הכי שולי כאן אם מישהו יהיה רציני הוא ימצא את הדרך להגיע אליה.
לא חושב שזה נכון.

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

אל תצפו לאותם הכנסות ממנויים כמו שנה שעברה. אמרו 19 מיליון. אני בספק אם נביא יותר מ10 מיליון בסעיף הזה.
לא כל אחד יכול להוציא 1400 שח למנוי (*לפעמים כפול ויותר למשק בית).
אז או שמספר המנויים ירד דרמטית או שמחיר המנוים ירד דרמטית.
כמובן שעדיף להוריד מחיר ולמלא את טרנר ב10000 לפחות כל משחק מאשר להשאיר את המחיר ולקבל 6000 בלחץ.
אמיתי אני חושש שאם המחיר ישאר זהה אאלץ אחרי שנים לוותר על מקומי באצטדיון (*וזה כפול2 אצלי)

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

1. לדעתי המחיר ירד.

2. אם יסכימו לפרוס את המנוי למס' גבוה של תשלומים, לדעתי זה יעשה את העבודה ויאפשר להגיע לכמות יפה של מנויים.

3. יש חשיבות גם להאם תהיה כאן מכירת חיסול או לא.

4. וכמובן יש את השאלה של הקורונה. האם מתחילת העונה תתאפשר כניסה, האם אנשים עדין יפחדו לצאת בגלל הקורונה או לא. איך יראו מגרשי הכדורגל בעונה הבאה תחת הקורונה.

במצב רגיל ובלי הקורונה, ובמידה שומרים על בסיס שיאפשר לתת עונה ראויה, לדעתי אנחנו יכולים להגיע ל-10,000 מנויים גם בעונה כזאת. אבל הקורונה יכולה לטרוף את הקלפים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Sir Alex Ferguson כתב:
19 אפריל 2020, 15:26
1. לדעתי המחיר ירד.

2. אם יסכימו לפרוס את המנוי למס' גבוה של תשלומים, לדעתי זה יעשה את העבודה ויאפשר להגיע לכמות יפה של מנויים.

3. יש חשיבות גם להאם תהיה כאן מכירת חיסול או לא.

4. וכמובן יש את השאלה של הקורונה. האם מתחילת העונה תתאפשר כניסה, האם אנשים עדין יפחדו לצאת בגלל הקורונה או לא. איך יראו מגרשי הכדורגל בעונה הבאה תחת הקורונה.

במצב רגיל ובלי הקורונה, ובמידה שומרים על בסיס שיאפשר לתת עונה ראויה, לדעתי אנחנו יכולים להגיע ל-10,000 מנויים גם בעונה כזאת (אם יגיע מוכר חדש אפשר גם להגיע למספרים של העונה). אבל הקורונה יכולה לטרוף את הקלפים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

בקבוצה שרוצים לבנות פה הדיבור על 10,000 מנויים הוא לא פחות ממנותק.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אדום זקן כתב:
19 אפריל 2020, 14:27
הרעיון שעומד מאחורי קביעת תג מחיר הוא נטרול הבעלים מהיכולת לקחת את המועדון כבן ערובה.
כפי שאני רואה את הדברים ישנן שתי אופציות סבירות.
הראשונה היא המשך השקעה ברמה סבירה עד למציאת רוכש, השנייה סגירת הברז ומסירה בחינם או במחיר מינימלי.
סגירת הברז במקביל לדרישת סכומים אסטרונומיים היא אפשרות שאינה מתקבלת על הדעת ועל כך צריך להילחם.
אלונה לא יכולה לרקוד על שתי חתונות. שתבחר את אסטרטגיית היציאה שלה ולהתראות.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ForeverRed כתב:
19 אפריל 2020, 15:40
הרעיון שעומד מאחורי קביעת תג מחיר הוא נטרול הבעלים מהיכולת לקחת את המועדון כבן ערובה.
כפי שאני רואה את הדברים ישנן שתי אופציות סבירות.
הראשונה היא המשך השקעה ברמה סבירה עד למציאת רוכש, השנייה סגירת הברז ומסירה בחינם או במחיר מינימלי.
סגירת הברז במקביל לדרישת סכומים אסטרונומיים היא אפשרות שאינה מתקבלת על הדעת ועל כך צריך להילחם.
אלונה לא יכולה לרקוד על שתי חתונות. שתבחר את אסטרטגיית היציאה שלה ולהתראות.
תראה,אני חייב להגיד כאן משהו קטן.
המחשבה שמחר בבוקר או עוד 3 חודשים יגיע מישהו וירכוש את הקבוצה אם רק ישימו תג מחיר היא מוטעית מיסודה.
לא יודע עד כמה אתה בקיא במה שקורה היום אבל המצב הוא רע והוא ימשיך להיות רע ולצערי אף יהיה גרוע יותר בחצי השנה הקרובה וכל זה מגורמים שוואלה אין לי אוויר לפרט אותם.
אלונה ברקת יכולה לדרוש מה שבא לה,במצב הנוכחי גם 50 שח לא ייתנו לה וגם היא מבינה את זה.
המאבק שלנו כאוהדים צריך להתרכז באיך מכינים את הקבוצה לעונה הבאה במינימום נזק.
כמו שהדברים נראים עכשיו הליגה לא תחודש וגם תחילת שנה הבאה בספק וכנראה ללא קהל ואילו גורמים משמעותיים ביותר שיכו בצורה קשה מאוד בכל המועדונים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

גם אם יצמידו תג מחיר נמוך יחסית לדעתי זה יביא רק אנשים מפוקפקים שיבואו לעשות סיבוב על המועדון בכסף קטן(ואולי גם להחזיר את ההשקעה ואפילו להרוויח כמה שקלים דרך המועדון ועוד יחזיק אותה כבת ערובה כפי שעשה טביב).

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

מה שכן, איזה בריא זה הולך להיות לכדורגל הישראלי.
יחזור לממדיו האמיתיים ובועת השכר תתפוצץ, וזה לבסוף גם יוביל לשדרוג הליגה עם זרים איכותיים יותר, מה שיחזיר את הסיכוי שנעלם לראות קבוצה ישראלית באירופה.
בלי הקורונה שום קבוצה ישראלית לא הייתה מצליחה להופיע באירופה בשנים הקרובות

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

בריא? רק יגדיל את הפערים בין מכבי תל אביב ומכבי חיפה עם שחר וגולדהאר לשאר הליגה באופן עצום.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

יכול להיות שהן יהיו עדיפות בצורה מובהקת, אבל עדיין, הן רק 2 קבוצות והשוק גדול, ולכן בקרוב תוכל ב35 מיליון להחזיק קבוצה באותה רמה כמו היום ב70 מיליון

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אני חושב שפרסום "תג מחיר" יכול לעבוד קצת כמו חרב פיפיות.
מצד אחד אם המחיר שהיא תציב יהיה גבוה מדי תתחיל פה השתוללות בקהל שתרחיק משקיעים פוטנציאליים (אם יש כאלה).
מצד שני, אם תציב מחיר נמוך יש יותר סיכוי שאנשים שלא מתאימים להחזיק את הקבוצה (ואנחנו כנראה לא רוצים בהם) פתאום יראו שזה ביכולתם ונהיה שוב בבעיה.

עדיף להשאיר את המצב כמו שהוא, לחכות בסבלנות (ולעשות עבודת רקע, בעיקר רוביק ואנשים שהמועדון יקר להם) שיגיע רוכש ראוי ואמיד.
במקביל כמובן, להמשיך ולנסות לייצר מנגנון משולב של בעלות אוהדים חלקית על המועדון.

לעניין הדרך, אני חושב שהראיה שצריכה להנחות אותנו כקהל היא מה התוצאה שאנחנו רוצים להשיג...
לדעתי, המצב הכי טוב כרגע שנרצה ונוכל להשיג יהיה לשמור את אלונה "על אש קטנה" עד הגעת רוכש, תוך שהיא עומדת בהתחייבויות שקיימות שלקחה בשם המועדון.
בנוסף, שלא תמכור את כל הנכסים של המועדון ותשמור על סגל הישגי עד כמה שאפשר (גם אם ללא רכישות חדשות, בלי שחרורים),
ולבסוף, שתשמור על הדרך שהתחילה במחלקות הנוער, לדעתי מחלקות הנוער די מסבסדות את עצמן אז זה לא צריך להיות "עול" גדול מדי.

עכשיו תשאלו את עצמכם באיזה דרך יהיה הכי קל להשיג את התוצאה הזאת (או הכי קרוב אליה)?
"מלחמה" עם אלונה ופגיעה בשמה הטוב? או "מלחמה" עם הנאמן בובה כדי להביע את עמדותינו תוך שמירה על כבודה של אלונה?
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ניצן, תתעורר.
את ההודעה של אלונה לעיתונות הוציא אייל ערד, כשהוא מוסיף להודעה הבהרות שלא נכתבו בהודעה שיצאה בפייסבוק המועדון כמובן, שמסבירות בצורה הכי פשוטה שאלונה כבר עברה הלאה והיא עכשיו מתייחסת למועדון בצורה הכי קרירה שאפשר.
רק אם השחקנים יסכימו לתוכנית קיצוץ שנה הבאה, היא תשים 5 מיליון שקלים (שכחה רק לציין שעל החוזים הגבוהים כמו של בן שהר, מיגל וזוסואה, הבקרה מחייבת ערבויות לכל תקופת החוזה, ולכן גם בעונה הבאה יש ערבויות שלה של מיליוני שקלים בבקרה, כלומר אם לא יסכימו לתוכנית קיצוץ במילא היא תצטרך להוציא מיליונים בגלל הערבויות לאותם חוזים).
לשמור על הדרך של מחלקות הנוער? מדברים על קיצוץ של 850 אלף שקל ממחלקת הנוער, לא לדבר על הפסקת שיתוף הפעולה עם הספרדים כי ברור שלא נמשיך לשלם להם על העזרה המקצועית שלהם, אז אין ספק שמחלקת הנוער תפגע.
לשמור על הנכסים של המועדון? כבר הודיעו שתקציב השחקנים ירד משמעותית, אז על איזה שחקנים אתה כבר תשמור?
אני לא מציע לפתוח במאבק עם אלונה, בטח לא בתקופה הנוכחית, וכמובן שקודם כל צריכים להבהיר לנאמן שאנחנו לא הפועל פתח תקווה או הפועל חיפה, אבל כולנו צריכים להחליף תקליט ולהבין שככל הנראה עד שיוכח אחרת, מבחינת אלונה הבעלות על המועדון כרגע היא נטל והוא לא מעניין אותה כבר, היא רוצה לנסות למקסם את הזכויות שלה, לצמצם את ההפסדים העתידים שלה ולעזוב. כל עוד זה מתאים לאינטרסים שלנו, צריך לשמור על קשר טוב איתה, אבל ברגע שזה לא יתאים לאינטרסים שלנו, ונראה שהמועדון הולך לפירוק או מכירת חיסול סטייל אלי להב, אנחנו צריכים להיאבק בכל דרך חוקית אפשרית, גם אם זה אומר ללכת ראש בראש נגד אישה שתרמה לנו כל כך הרבה לאורך השנים.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

קרא שוב את מה שכתבתי, כנראה של הבנת.
הכיוון כרגע ברור, כל מה שכתבת יקרה כנראה אם כולנו נעמוד מהצד ונשיר קומבייה.
אבל כדי למנוע את זה צריך קודם כל לשאול מה ההישגים שאנחנו רוצים להשיג, ואז לשאול מה הדרך להשיג אותם.
לא אמרתי שזה מה שיקרה, בגלל זה קוראים לזה הישגים, כי צריך להשיג את זה.

לא חושב שלחמה באלונה תסדר לנו "סוף טוב".
רק אהבה תנצח...

שלח תגובה