הפועל באר שבע | לאן?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

Re: הפועל באר שבע | לאן?

שליחה על ידי אסי, דגים »

הפועלעולה כתב:
14 אפריל 2020, 12:30

זאת לא ממשלת מעבר. היא לא נשארת בעלים כי כרגע אין מישהו אחר. היא עזבה וכבר לא קשורה למועדון. כרגע הניהול בידיים של יונגר ואסי.
אי אפשר להגיד שהמצב הכלכלי הכריח אותה לעזוב ואחרי זה לעשות מו"מ על מכירת הקבוצה.
מי שרוצה לעזוב את הכדורגל כי נגמרו לו הכוחות, פשוט נותן מחיר וזז הצידה.
וואלה אני מעדיף מישהו שמסוגל לשלם על המועדון מאשר מישהו שיקבל אותו בחינם ויפשוט רגל אחרי שנה, או אחד כמו אברמוב שימכור שחקנים מוצלחים כל שנה רק כדי להחזיק את הראש מעל המים.
עכשיו אפשר לטעון שזה מה שנקבל כל עוד אלונה כאן בחזקת נעדרת, כי נצטרך להתקיים מתקציב שמורכב רק מהכנסות ושחקנים ימכרו כדי לכסות את הגירעון, אבל זה עדיין עדיף על אלטרנטיבות אחרות כמו למשל אמיר כבירי או הבעלים הקודמים של נתניה (שגב משהו), ולו בשביל העובדה שבבקרה יופקד כסף אמיתי (כן, עדיין כסף של אלונה) ולא פסלים או כסף שלא קיים, דבר שעלול להוביל לפירוק ומינוס 9 נקודות
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

ממרוד נשמע כמו אחד שלא אפוי בכלל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אם כבר אנשי עסקים מקומיים שהמועדון יקר להם אז שיתאגדו ויממנו את עניין אתלטיקו.
הדבר הזה הוא מה שבעתיד ייתן לנו את הפירות ויהפוך אותנו לקבוצה שאיה תלויה בגחמות כאלה ואחרות של בעלים.
כל כך חבל לי שהפרוייקט המצויין הזה יילך לעזאזל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אחד הצעדים הראשונים של המפרק, דרישה לקצץ 850 אלף שקל ממחלקת הנוער.
הימים שלקבוצות במחלקת הנוער היה מאמן כושר ומאמן מנטלי כמו שמצופה ממועדון מקצועני, כניראה בדרך להסתיים.
מעניין אם גם ידרוש ממאמני המחלקה, שגם ככה מרווחיםי משכורת נמוכה, לקצץ בשכר.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

כבר שנתיים שמקצצים אצלנו בדברים חשובים שיש בקבוצה רצינית.
עד שלא יגיע איש רציני שבאמת יש לו כסף ואהבה לקבוצה נגרד פלייאוף עליון

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

רואה את הקדימון לסרט "משחקים למען השלום", רואה את אלונה מדברת על כמה שהמועדון הוא הרבה מעבר לכדורגל.
בא לי למות

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

חושב על הסגל לקראת עונה הבאה, בגזרת המושאלים חוזרים אלינו-

אריאל הרוש - אם לא האישיות המסריחה שלו, הייתי אומר להחזיר אותו לשער ושיהיה ברוטציות עם לויטה. שטקוס יותר טוב משניהם ועדיין הוא אחרי פציעה לא קלה והיו לו יותר מדי נפילות העונה. הבעיה היא שהרוש לא יכול להתחרות על המקום שלו בהרכב ושבאחד הראיונות הוא דאג גם לטנף על מאמן השוערים, כך שאני בספק שזה יכול לעבוד. מרוויח 250 אלף יורו ונשארה לו עוד עונה בחוזה.
דור אלו - לא תודה. יש את דדיה ובן ביטון. גם בבני יהודה היה עסוק בעיקר בלהיפצע. באחד המשחקים הבודדים שכן שיחק עשה בושות מול ווילדסחוט. חוזה לעוד שנתיים עם שכר של 180 אלף יורו.
קווין טאפוקו - עוד גולם חסר תועלת, אין בו כלום. חוץ מזה שהוא שחקן גרוע הוא גם נפוח ומשחק ביהירות הזויה. נקווה שנוכל למצוא לו קבוצה בהשאלה. מרוויח 220 אלף יורו לעוד שנתיים.
נועם גמון - אם לא דדיה, הייתי מחזיר. היה לא רע בכלל בכפ"ס לצד חוסר יציבות טיפוסית של עונה ראשונה בליגת העל. אבל יש את דדיה כך שאין טעם.
איתמר שבירו - מחזיר לסגל. עשה מסלול השאלות בריא ונראה שהוא מוכן לקראת ליגת העל. שיתחרה על מקום ב-18. יהיו לו מספיק צ'אנסים כשהיריבים שלו הם ספורי וזריהן.
עמראן אלקרינואי - לא פוסל את זה שיתנו לו צ'אנס במחנה אימונים, יש לו נתונים לא רעים לצד חוסר מוח. אבל בשלב הזה של הקריירה הוא בעיקר צריך לשחק אחרי שנתיים של כלום. הייתי מעדיף שיצא להשאלה.
גל לוי - לא חושב שהוא ברמה. את המקום שלו עדיף להביא לשבירו. יש לו בעיטה טובה אבל איטי ולא נראה שמסוגל לעבור קונוס. יש לו חוזה לעוד שנתיים והוא אמור להרוויח פחות מ-100 אלף ד' בדומה לסבג.
ג'ימי מרין - לא לגמרי אתנגד להישארות שלו, האופי שלו יתאים לקבוצה שתיבנה כאן. אבל זה תלוי בשיטת משחק של אבוקסיס (אולי נעבור ל-3 בלמים כשיש מצבת בלמים כמו ויטור, ביטון, צדק וטאהא) ובמצבת הזרים שתהיה כאן. במקרה שתהיה חמישייה חזקה בדמות ויטור, אקולטסה, ז'וסוואה ועוד שני זרים טובים אז לגמרי אשמח שהוא יהיה איתנו. זריהן וספורי ישארו כי אף אחד לא יגע בהם והם לא מרוויחים הרבה, נצטרך מישהו שיתן להם קונטרה באופי. ע"פ ספורט1 הוא מרוויח 250 אלף ד' (נשמע מונפץ וכנראה לא נכון ממה שאני יודע), החוזה הוא לעוד שנתיים.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

בכיף מחזיר את גמון. אני לא מאמין שבן ביטון ישאר.
צריכים 2 מגנים ימניים.

גם את מארין, אלקרנאווי ושבירו הייתי מחזיר.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הפועלעולה כתב:
24 אפריל 2020, 17:17
חושב על הסגל לקראת עונה הבאה, בגזרת המושאלים חוזרים אלינו-

אריאל הרוש - אם לא האישיות המסריחה שלו, הייתי אומר להחזיר אותו לשער ושיהיה ברוטציות עם לויטה. שטקוס יותר טוב משניהם ועדיין הוא אחרי פציעה לא קלה והיו לו יותר מדי נפילות העונה. הבעיה היא שהרוש לא יכול להתחרות על המקום שלו בהרכב ושבאחד הראיונות הוא דאג גם לטנף על מאמן השוערים, כך שאני בספק שזה יכול לעבוד. מרוויח 250 אלף יורו ונשארה לו עוד עונה בחוזה.
דור אלו - לא תודה. יש את דדיה ובן ביטון. גם בבני יהודה היה עסוק בעיקר בלהיפצע. באחד המשחקים הבודדים שכן שיחק עשה בושות מול ווילדסחוט. חוזה לעוד שנתיים עם שכר של 180 אלף יורו.
קווין טאפוקו - עוד גולם חסר תועלת, אין בו כלום. חוץ מזה שהוא שחקן גרוע הוא גם נפוח ומשחק ביהירות הזויה. נקווה שנוכל למצוא לו קבוצה בהשאלה. מרוויח 220 אלף יורו לעוד שנתיים.
נועם גמון - אם לא דדיה, הייתי מחזיר. היה לא רע בכלל בכפ"ס לצד חוסר יציבות טיפוסית של עונה ראשונה בליגת העל. אבל יש את דדיה כך שאין טעם.
איתמר שבירו - מחזיר לסגל. עשה מסלול השאלות בריא ונראה שהוא מוכן לקראת ליגת העל. שיתחרה על מקום ב-18. יהיו לו מספיק צ'אנסים כשהיריבים שלו הם ספורי וזריהן.
עמראן אלקרינואי - לא פוסל את זה שיתנו לו צ'אנס במחנה אימונים, יש לו נתונים לא רעים לצד חוסר מוח. אבל בשלב הזה של הקריירה הוא בעיקר צריך לשחק אחרי שנתיים של כלום. הייתי מעדיף שיצא להשאלה.
גל לוי - לא חושב שהוא ברמה. את המקום שלו עדיף להביא לשבירו. יש לו בעיטה טובה אבל איטי ולא נראה שמסוגל לעבור קונוס. יש לו חוזה לעוד שנתיים והוא אמור להרוויח פחות מ-100 אלף ד' בדומה לסבג.
ג'ימי מרין - לא לגמרי אתנגד להישארות שלו, האופי שלו יתאים לקבוצה שתיבנה כאן. אבל זה תלוי בשיטת משחק של אבוקסיס (אולי נעבור ל-3 בלמים כשיש מצבת בלמים כמו ויטור, ביטון, צדק וטאהא) ובמצבת הזרים שתהיה כאן. במקרה שתהיה חמישייה חזקה בדמות ויטור, אקולטסה, ז'וסוואה ועוד שני זרים טובים אז לגמרי אשמח שהוא יהיה איתנו. זריהן וספורי ישארו כי אף אחד לא יגע בהם והם לא מרוויחים הרבה, נצטרך מישהו שיתן להם קונטרה באופי. ע"פ ספורט1 הוא מרוויח 250 אלף ד' (נשמע מונפץ וכנראה לא נכון ממה שאני יודע), החוזה הוא לעוד שנתיים.
•גמון יכול לשחק גם בלם, קיבל שבחים בעפולה כששיחק בלם. מחזיר בכיף למשבצת של שחקן סגל.
•מארין יכול להיות אחלה אופציה לזר שישי במקום לתת לוינגר להביא לנו איזה קאריו או סטו, אני עדיין חושב שפוטנציאל יש שם ויוסי הוא המאמן המתאים לפתח אותו.
• כל עוד אנחנו נשארים בסגל עם שהר, גאנם ווארן שבירו לדעתי צריך לצאת להשאלה. אני מניח שמוארן ייפרדו במסגרת הקיצוצים ואז זה כבר משתנה
•לא הייתי פוסל לתת לעמראן הזדמנות כשחקן סגל, צריך לראות מה תהיה מצבת השחקנים בעמדה ואם יביאו זר לעמדה במקום אלטון (שלא יירכש לצערי לאור המצב)
•אני חושב שצריכים להיפרד משטקוס בלי קשר להרוש (אמן שיילך בהקדם), מקום נוסף לשחקן שדה זר הפך לקריטי מאי פעם

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

תאמינו לי אחריי מה שקרה עם השחקנים אם בן ביטון רוצה לעזוב נועם גמון ואור דדיה זה לא רע.
אם באמת ישקיעו בזרים ויפטרו מישראלים עם חוזה כבד אז וואלה יד כמה שחקנים שיש להם מקום כמו אלקרנוואי ויוני אליאס, ונועם גמון.
הבעיה היא שגם בזרים יהיה גרוע.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הקהל צריך לדעת איפה לשים למועדון את הגבול. להיפטר מנייג׳ל למשל זה מהלך מבורך שהיה צריך לבוא שנה קודם, ברגע שיתחילו להתעסק עם העוגנים שלא במסגרת קיצוץ הקהל צריך לנקוט עמדה חריפה ותקיפה נגד.
בשום מצב שבעולם לא אקבל היפרדות מהפורטוגלים, בן ביטון, לויטה ואפילו צדק. בן שהר גם האמא של העוגנים אבל השכר המפלצתי שלו מונע ממני לציין גם אותו ברשימה, הכל תלוי בגובה השכר המקוצץ שהוא יסכים לו

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

dor69 כתב:
24 אפריל 2020, 18:49
הקהל צריך לדעת איפה לשים למועדון את הגבול. להיפטר מנייג׳ל למשל זה מהלך מבורך שהיה צריך לבוא שנה קודם, ברגע שיתחילו להתעסק עם העוגנים שלא במסגרת קיצוץ הקהל צריך לנקוט עמדה חריפה ותקיפה נגד.
בשום מצב שבעולם לא אקבל היפרדות מהפורטוגלים, בן ביטון, לויטה ואפילו צדק. בן שהר גם האמא של העוגנים אבל השכר המפלצתי שלו מונע ממני לציין גם אותו ברשימה, הכל תלוי בגובה השכר המקוצץ שהוא יסכים לו
בן ביטון זה הראשון שהייתי בועט מפה.

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

ForeverRed כתב:
24 אפריל 2020, 18:52
בן ביטון זה הראשון שהייתי בועט מפה.

ראיתי לאחרונה, כולל היום, את המשחקים בעונת השיא באירופה.
בן ביטון בשיאו, כוכב.

ירידה רצינית ביכולת שלו. הייתי רוצה שיישאר לפחות עוד עונת חפיפה, אבל זה לא יהיה אסון אם לא יצא לפועל

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

גם אני לא אבכה אם ב.ביטון יעזוב, אבל מהישראלים הרבה יותר חשוב להראות לשהר וקבהא את הדרך החוצה.
שניהם מרוויחים סכומי עתק כשהם במקרה הטוב שחקני ליגה טובים מינוס ולא יותר.
גם מקצועית, שהר הפך לגרוטאה וזה נעשה גרוע יותר מעונה לעונה, טכניקה נוראית וגם אי אפשר כבר לנפנף בפיזיות שלו כיתרון. סופסוף ריפדנו את עמדת החלוץ עם שני ישראלים, אחד גולר מוכח והשני אמור להיות עם פוטנציאל. זה הזמן להיפרד כידידים.
לגבי קבהא, בכל מקרה צריך להביא שני זרים לקישור ואישית אני מעדיף להפוך את קלטינס לישראלי הבכיר בקישור כי אני מאמין שמגיעה לו עוד עונה אחת של חסד לפני שהופכים אותו למקרה אבוד.

אחד מהבלמים הישראלים צריך לעזוב, אין סיבה להחזיק 4 בלמים. נקווה שדודו דהאן יסדר לעמית ביטון או טאהא קבוצה בחו"ל.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

MikiRed כתב:
24 אפריל 2020, 19:13
ראיתי לאחרונה, כולל היום, את המשחקים בעונת השיא באירופה.
בן ביטון בשיאו, כוכב.

ירידה רצינית ביכולת שלו. הייתי רוצה שיישאר לפחות עוד עונת חפיפה, אבל זה לא יהיה אסון אם לא יצא לפועל
גם ברדה בשיאו כוכב.
להחתים?

מעבר לפן המקצועי, שם היכולת פסארה, יש את הפן האישיותי.
מסתבר שהפרחחות מהדשא מקורה בחיים האמיתיים. לכאורה.

די, מיצינו. גם הוא מיצה אותנו.
מאמין שהוא יחתור לעוף מפה בעצמו.

שלח תגובה