גונבים לנו את המועדון בחסות הקורונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
eitam

Re: גונבים לנו את המועדון בחסות הקורונה

שליחה על ידי eitam »

אדום זקן כתב:
01 מאי 2020, 17:27
אתה משותף יופי.
תקרא כל יום באתרים ותבין מה קורה,תאמין עם כמה שזה נשמע אבסורד הם הכי אמינים.
יכול הנאמן וגם אלונה לזיין תשכל עד מחר לאוהדים וכולם יצאו "עאלק רגועים" האמת נמצאת בול אבל בפרסום הידיעות וכל מה שפורסם עד כה על הסיפור הזה קרה.
וזה אומר שיש כאן צד שמנצל היטב את התקשורת זורק את החכה ובודק את השטח ואז נותן את המכה.
זו שיטה ידועה שלא מעט נקטו בה ובינתיים עובדת להם יופי.
ארגון האוהדים ולא רק הארגון אלה כל האוהדים צריכים לצאת כמקשה אחת ועל כל מהלך שלו לעשות לו את המוות כדי שהוא בעצמו יבין שכדאי לו במקום להשפיל אנשים ולנסות לעשות עאלק סדר הוא יתמקד במציאת רוכש ויוריד מעצמו את העול הזה ואנחנו צריכים "להסביר לו" שזה עול בשבילו,כי כרבע גם הוא מתבשם ונהנה מהפרסום בתקשורת
ורק אנחנו סובלים.
שואל ברצינות, אין פה בפורום חברה מהאירגון שקוראים ויכולים להגיב, לעדכן איפה הדברים עומדים? אני כבר לא מדבר על לשתף לגבי צעדים מתוכננים

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

eitam כתב:
01 מאי 2020, 17:52
שואל ברצינות, אין פה בפורום חברה מהאירגון שקוראים ויכולים להגיב, לעדכן איפה הדברים עומדים? אני כבר לא מדבר על לשתף לגבי צעדים מתוכננים
אז אני באמת שואל,מה אתה מצפה שיגידו לך?
שנפגשו ודיברו וסיפרו להם סיפורים?
אתם נותנים משקל גדול מאוד לשיחות האלה שבתחושה שלי זה ערבוב של אלונה והנאמן לייצר שקט בזמן שהם עושים מה שבא להם.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

לא יודע , אולי גם אותי יטרוף הזאב , אבל אני חייב להגיד איך אני רואה את הדברים.אני רואה אותנו כאוהדים נלחצים ונכנסים לחשדנות ( בצדק) מוגזמת( לא בצדק).
מה קרה עד עכשיו, אחרי שהעזיבה של אלונה הפכה לעובדה מוגמרת?
נפטרו מנייג'ל השמנמן - מהלך טוב!
ישבו עם שחקנים על משא ומתן והוצגו עמדות פתיחה . ברור שזה לא ייסגר ככה, כמו שלא נגמר בסיבוב הראשון כמו שהתחיל.
הולך להיות מצב כלכלי חרבנה בארץ ובעולם וברור שיידרש קיצוץ בלי קשר לעזיבה של אלונה ובטח שעם קשר..,.
אני כועס כמו רובכם על עיתוי העזיבה של אלונה וגם על זה שלא מבצעת את התהליך בעצמה, אבל לא ממהר להפוך אדם שעד אתמול הוקרתי, לאויב. לבי נחמץ כשאני קורא את הקללות כלפיה, אפילו פה בפורום המכובד הזה.
אני מסתכל גם על סימנים חיוביים כמו השארתו של מליקסון בתפקיד מקצועי לצד ברדה ומחכה לראות איך יגיב הנאמן לבקשתו של המאמן להשאיר את יהושע ואלטון.
שותף לדעה שיש למשפחת ברקת מכונת יחסי ציבור שבאה לידי ביטוי הידיעות אחרונות ובאתר one. צריך לקחת גם את זה בחשבון לפני שעושים מהלכים פזיזים. לא לפחד, פשוט לשחק זהיר וחכם את המשחק, פחות או יותר כמו אבוקסיס נגד מכבי חיפה ברבע הגמר.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

אדום זקן כתב:
01 מאי 2020, 20:37
אז אני באמת שואל,מה אתה מצפה שיגידו לך?
שנפגשו ודיברו וסיפרו להם סיפורים?
אתם נותנים משקל גדול מאוד לשיחות האלה שבתחושה שלי זה ערבוב של אלונה והנאמן לייצר שקט בזמן שהם עושים מה שבא להם.
קודם כל אין לי בעיה לשמוע מהם שהפגישות הם בזבוז זמן אם הם חושבים ככה. לא בונה על השיחות האלה והאמת שכבר לא בונה כלום על אלונה ולא מצפה ממנה לדבר. בתור אירגון שהוכיח את עצמו בכל כך הרבה מקרים הוא צריך להציג עמדה ברורה שכוללת בתוכה גם תנאים וקווים אדומים מבחינתינו. יציג ברשתות החברתיות, יציג בפגישות עם אנשי אלונה, יציג בתקשורת ובכל מקום אפשרי. הייתי מצפה ליותר אקטיביות מצידם ולא לחכות שדברים "יקרו" כי כשהם יקרו ולא נהיה שם זה לא יגמר בטוב

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

היום(שישי)קראתי גם את הראיון של יונגר ב one.

נשבע לכם, כרגע, יותר מלחיץ התגובות של האוהדים פה בפורום, שאומרים שהם לא מתכוונים לעשות מנוי, מאשר יונגר.

אלונה נפרדה מאיתנו בצורה מכוערת/מעליבה. אין ספק בכלל. ויכול מאוד להיות שהיא מנסה לנקום בשחקן-שניים מסויימים על הדרך(לדעתי במיגל ויטור).
אבל פשוט קשה לי להאמין שהמטרה שלה היא לפרק את המועדון.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

שמעון א כתב:
01 מאי 2020, 23:57
היום(שישי)קראתי גם את הראיון של יונגר ב one.

נשבע לכם, כרגע, יותר מלחיץ התגובות של האוהדים פה בפורום, שאומרים שהם לא מתכוונים לעשות מנוי, מאשר יונגר.

אלונה נפרדה מאיתנו בצורה מכוערת/מעליבה. אין ספק בכלל. ויכול מאוד להיות שהיא מנסה לנקום בשחקן-שניים מסויימים על הדרך(לדעתי במיגל ויטור).
אבל פשוט קשה לי להאמין שהמטרה שלה היא לפרק את המועדון.
שמעון אתה בחור חכם, לא מכיר אותך אישית אבל שים עצמך במקום ה"נאמן". נקראת לנהל קבוצת כדורגל תוך הגדרה ברורה מצד הבעלים הקודם לקצץ בבשר החי ולהוריד תקציב. סבבה.... מגיע המאמן ומבקש להשאיר מתוך קדר של 20 שחקנים 3 שחקנים בלבד, אומר בעצם "מצידי תעיף את כולם אני אסתדר אם אלה והנוער. במקרה מדובר בשלושה זרים שלהזכירך אין עליהם מיסוי, מה שמאוד מקל על ההשארה שלהם. האם אתה, במקומו, שמגיע עם נפש חפצה, לא בא ואומר לו: "וואלה, אני אעשה את המקסימום, אל תדאג". תבוא לשחקן (כמו ויטור) שהוא נכס לקבוצה ועמוד התווך שלה ותגיד לו "בוא נראה מה אפשר לעשות כדי להשאיר אותך איתנו למרות המצב המחורבן, אתה חיוני לנו ואנחנו רוצים שתשאר"
מנסה לומר, יש גישה ויש גישה. הבן אדם בא לפרק את הקבוצה לעפר. לא רוצה להשאיר כלום!!! המטרה שלו ושל אלונה ליצור מצג שווא שהם מתאמצים להשאיר אותנו רלוונטים ואם רק נמלא את טרנר נהיה עם התקציב הרביעי. בולשיט!!!!!! הם רוצים למזער נזקים גם אם זה אומר לא להשאיר כלום. דרך אגב, ויטור שהוא הבן אדם הכי מופנם, שקט, מקצוען שיש רמז עבות על שינוי הגישה בכתבה עליו. אם הוא מרגיש ככה, ועוד מעיז לומר זאת, תאמין לי שמשהו מאוד רקוב בניהול של המפרק
בקשה לי לכל האוהדים- אל תיפלו לאימרות/הצהרות שלהם. בואו נבחן את המצב לפי מעשים

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

eitam כתב:
02 מאי 2020, 10:07
שמעון אתה בחור חכם, לא מכיר אותך אישית אבל שים עצמך במקום ה"נאמן". נקראת לנהל קבוצת כדורגל תוך הגדרה ברורה מצד הבעלים הקודם לקצץ בבשר החי ולהוריד תקציב. סבבה.... מגיע המאמן ומבקש להשאיר מתוך קדר של 20 שחקנים 3 שחקנים בלבד, אומר בעצם "מצידי תעיף את כולם אני אסתדר אם אלה והנוער. במקרה מדובר בשלושה זרים שלהזכירך אין עליהם מיסוי, מה שמאוד מקל על ההשארה שלהם. האם אתה, במקומו, שמגיע עם נפש חפצה, לא בא ואומר לו: "וואלה, אני אעשה את המקסימום, אל תדאג". תבוא לשחקן (כמו ויטור) שהוא נכס לקבוצה ועמוד התווך שלה ותגיד לו "בוא נראה מה אפשר לעשות כדי להשאיר אותך איתנו למרות המצב המחורבן, אתה חיוני לנו ואנחנו רוצים שתשאר"
מנסה לומר, יש גישה ויש גישה. הבן אדם בא לפרק את הקבוצה לעפר. לא רוצה להשאיר כלום!!! המטרה שלו ושל אלונה ליצור מצג שווא שהם מתאמצים להשאיר אותנו רלוונטים ואם רק נמלא את טרנר נהיה עם התקציב הרביעי. בולשיט!!!!!! הם רוצים למזער נזקים גם אם זה אומר לא להשאיר כלום. דרך אגב, ויטור שהוא הבן אדם הכי מופנם, שקט, מקצוען שיש רמז עבות על שינוי הגישה בכתבה עליו. אם הוא מרגיש ככה, ועוד מעיז לומר זאת, תאמין לי שמשהו מאוד רקוב בניהול של המפרק
בקשה לי לכל האוהדים- אל תיפלו לאימרות/הצהרות שלהם. בואו נבחן את המצב לפי מעשים
א. אמרתי כבר שאני חושב שאלונה מנסה לנקום במיגל ויטור כי היא מרגישה פגועה ממנו.
אמרה בכתבה: "היו שחקנים שנפצעו, שנקלעו לבעיות אישיות, ואני חיכיתי להם. העלתי להם את השכר. ועכשיו כשאני צריכה עזרה, הם מביאים לי עו"ד?.."

ב. מאיפה אנחנו יודעים מה המאמן ביקש להשאיר? אני באמת שואל.

ג. אני בטוח(סבבה, אולי אני תמים) שאם הכוונות של אלונה ויונגר זה פירוק של הקבוצה - מליקסון וברדה לא היו לוקחים בזה חלק.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אני לא מאמין לה,היא יכולה לבלבל תמוח עד מחר לא נוטשים מפעל חיים על זה שנפגעה מהשחקנים.
זה אומר שזה לא מפעל חיים ולא בטיח,יכולה הייתה להתחשבן עם ויטור אחרי זה ואגב אני מבין אותה בקטע הזה.
הנאמן מתראיין כל יום,היא עכשיו בסבב תיקון התדמית עושים עלינו סיבוב של החיים תאמינו לי.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

שמעון א כתב:
02 מאי 2020, 10:29
א. אמרתי כבר שאני חושב שאלונה מנסה לנקום במיגל ויטור כי היא מרגישה פגועה ממנו.
אמרה בכתבה: "היו שחקנים שנפצעו, שנקלעו לבעיות אישיות, ואני חיכיתי להם. העלתי להם את השכר. ועכשיו כשאני צריכה עזרה, הם מביאים לי עו"ד?.."

ב. מאיפה אנחנו יודעים מה המאמן ביקש להשאיר? אני באמת שואל.

ג. אני בטוח(סבבה, אולי אני תמים) שאם הכוונות של אלונה ויונגר זה פירוק של הקבוצה - מליקסון וברדה לא היו לוקחים בזה חלק.
לגבי ברדה ומליקסון שני דברים:
1) אשכרה יש מצב שניכנסו גם ללב שלה ברמה האישית, מה גם שלטענתה הם הסכחמו מיד לקיצוץ
2) עלה תאנה

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

בינתיים יש צד אחד שפועל עם מכונות יח"צ ושולט בזירה התקשורתית כדי ל-"נקות" את עצמו ולהכשיר את המהלך תדמיתית,
בעוד ציבור האוהדים וגם השחקנים מפקירים את הזירה הזאת לחלוטין ונותנים לה לעשות שם מה שהיא רוצה.
לא שהיא חייבת לנו משהו אבל בסופו של יום מבחינה מוסרית ובדרך שבה זה קרה, נעשה כאן מעשה קר ומנוכר שנוגד
את כל הערכים עאלק שהיא דיברה עליהם שנים. עדיין, הדבר שהכי חשוב לאלונה זו התדמית שלה ולכן זירת היח"צ
עובדת במרץ ומפעילה את כל כוחה. ברגע שתהיה קונטרה בזירה הזו ותדמית המאמי והקוזאק הנגזל תיפגם, מישהו שם
יתעשת ויבין שיש דרך לעזוב מועדון ולהעביר אותו בצורה מסודרת לבא אחרייך. בסוף גם אלונה מתכננת פרק ב' אחרי
שתגמור עם הכדורגל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אריק כתב:
02 מאי 2020, 11:13
בינתיים יש צד אחד שפועל עם מכונות יח"צ ושולט בזירה התקשורתית כדי ל-"נקות" את עצמו ולהכשיר את המהלך תדמיתית,
בעוד ציבור האוהדים וגם השחקנים מפקירים את הזירה הזאת לחלוטין ונותנים לה לעשות שם מה שהיא רוצה.
לא שהיא חייבת לנו משהו אבל בסופו של יום מבחינה מוסרית ובדרך שבה זה קרה, נעשה כאן מעשה קר ומנוכר שנוגד
את כל הערכים עאלק שהיא דיברה עליהם שנים. עדיין, הדבר שהכי חשוב לאלונה זו התדמית שלה ולכן זירת היח"צ
עובדת במרץ ומפעילה את כל כוחה. ברגע שתהיה קונטרה בזירה הזו ותדמית המאמי והקוזאק הנגזל תיפגם, מישהו שם
יתעשת ויבין שיש דרך לעזוב מועדון ולהעביר אותו בצורה מסודרת לבא אחרייך. בסוף גם אלונה מתכננת פרק ב' אחרי
שתגמור עם הכדורגל.
בדיוק ככה.
המשל שימחיש את העניין הוא מאוד פשוט והוא משול לגבר בעייתי שכל חייו היו לא יציבים ולא אחראיים עד שפגש את הבחורה שסידרה אותו בראש,הרימה אותו מנטלית גרמה להוציא מעצמו את המיטב ולהיות תלותי בה ואחרי שעשתה את זה נטשה אותו והלכה.
מה קרה לאותו גבר שכבר ראה את האור בחיים וחזר במכה אחת להיות שבור,התאבד.
אם לא נתעורר ומהר המועדון הזה ימות.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

eitam כתב:
02 מאי 2020, 10:54
לגבי ברדה ומליקסון שני דברים:
1) אשכרה יש מצב שניכנסו גם ללב שלה ברמה האישית, מה גם שלטענתה הם הסכחמו מיד לקיצוץ
2) עלה תאנה
אחי לא התחייסת לשאלה שלי, מאיפה אנחנו יודעים איזה שחקנים הצוות המקצועי ביקש להשאיר?
90% מהפורום פה רוצים שבן שהר ילך, נכון? אולי אבוקסיס, ברדה ומליקסון רוצים שהוא ישאר?

אני מפחד מהמצב הזה בדיוק כמוכם, אבל אני לא חושב שזה נכון ללכת עם משפחת ברקת או עם יונגר בראש בראש.
פשוט נציגי האוהדים צריכים לנסות להיפגש איתה ואיתו ולהסביר להם את החששות שלנו. אולי ביחד עם רוביק, אולי ביחד עם ברדה, לא יודע.

אתם כל הזמן אומרים יח"צ... יח"צ... אבל המילים והקללות שמתגברות מיום ליום ברשתות החברתיות זה עושה עבורה את היח"צ הכי טוב ונותן לה לגטימציה לפרק אותנו ולהעלים אותנו מהכדורגל.

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

צריך להשלים עם המציאות, אלי ברקת שכר מישהוא שיחלץ אותו במינימום עלות ובמינימום זמן מהעול שנקרא הפועל באר שבע.
שום הסבר אחר לא קיים. כנראה שספג מכה כלכלית קשה מאד.

אם המפרק יגדיר תקציב, ייתן לצוות המקצועי לפעול להשארת שחקנים על פי דעתם המקצועית, וישים את הקבוצה על המדף ללא צורך בתשלום, אלא רק בעמידה בהתחיבויות, יש סיכוי להקמת הקבוצה.

אם המפרק יכתיב חוזים, "לא יותר מכך וכך", זה ימוטט את הקבוצה, עד פירוק. אבוקסיס יעזוב (נבחרת), אסי, אליניב ומאור יישארו ללא שום כח אמיתי והקבוצה תפורק.

אנחנו צריכים להקים מיידית וועד פעולה, שינסה לנתב את הספינה לכיוון הנכון. אסור להוציא אנרגיה מיותרת בהפגנות חסרות טעם.
לא יודע כמובן להגדיר מה וועד הפעולה יעשה, הם יצטרכו להבין את העובדות ולפעול בהתאם.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

כמו שאמרתי פה בהודעה הראשונה. אם לא נתעורר ונצא לצעוק בכל מקום אפשרי (כן, כולל מחוץ לבית של אלונה) אנחנו נמשיך לשחק ליידים שלה. המלחמה פה היא על דעת הקהל, לא הקהל שלנו אלא דעת הקהל הכללית. אם אלונה תיפגע תדמיתית בצורה קשה היא תהיה חייבת לעשות מהלכים כדי לשמור על התדמית שלה וזה אומר למצמם הפגיעה במועדון. אם נחכה לראות מה הם עושים ורק אז נגיב, נמצא את עצמנו עם תומר יוספי ואור דדיה כשחקנים המובילים כשלצידם כל מיני שחקנים גנרים שסיימו חוזה בכפר סבא/חדרה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

red ultras כתב:
02 מאי 2020, 13:27
כמו שאמרתי פה בהודעה הראשונה. אם לא נתעורר ונצא לצעוק בכל מקום אפשרי (כן, כולל מחוץ לבית של אלונה) אנחנו נמשיך לשחק ליידים שלה. המלחמה פה היא על דעת הקהל, לא הקהל שלנו אלא דעת הקהל הכללית. אם אלונה תיפגע תדמיתית בצורה קשה היא תהיה חייבת לעשות מהלכים כדי לשמור על התדמית שלה וזה אומר למצמם הפגיעה במועדון. אם נחכה לראות מה הם עושים ורק אז נגיב, נמצא את עצמנו עם תומר יוספי ואור דדיה כשחקנים המובילים כשלצידם כל מיני שחקנים גנרים שסיימו חוזה בכפר סבא/חדרה.
הפגנה מחוץ לבית של אלונה רק תביא לעליהום ענק עלינו.
צריכים להיות חכמים פה. צעד לא נכון ותהיה חגיגה תקשורתית אדירה עלינו שגם תרחיק רוכשים פוטנציאליים.

שלח תגובה