גונבים לנו את המועדון בחסות הקורונה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: גונבים לנו את המועדון בחסות הקורונה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שאלה - מתוקף מה יונגר מקבל החלטות בתקופה האחרונה?
בשביל להיות נאמן הוא חייב לעבור וועדה של ההתאחדות, כשאלונה נכון להיום לא הגישה את הבקשה לזימון הוועדה.
הוא לא רשום כבעל הזכויות בהתאחדות, למעשה הוא לא רשום בכלל בהתאחדות.
אסי נניח רשום כבעל זכות חתימה. אפילו ברשם העמותות יונגר לא רשום כבעל תפקיד.
אז מה התוקף המשפטי של ההחלטות של ״הנאמן״?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

:מי שיתבכיין במצב בו לאנשים אין פרנסה בבתים ועסקים קורסים ויבקש להרוויח 300 אלף דולר נטו ולא 150 אלף דולר נטו בעונה לא יהיה כאן"
מי יקח את השחקנים האלה ?או שהם רוצים להלין שכר

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

hb7 כתב:
03 מאי 2020, 19:57
:מי שיתבכיין במצב בו לאנשים אין פרנסה בבתים ועסקים קורסים ויבקש להרוויח 300 אלף דולר נטו ולא 150 אלף דולר נטו בעונה לא יהיה כאן"
מי יקח את השחקנים האלה ?או שהם רוצים להלין שכר
אם הבנתי נכון, יונגר רומז לשחקנים שבית המשפט יכיר בקורונה ככוח עליון שאינו מאפשר עמידה בחוזים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

סימיוני כתב:
03 מאי 2020, 20:46
אם הבנתי נכון, יונגר רומז לשחקנים שבית המשפט יכיר בקורונה ככוח עליון שאינו מאפשר עמידה בחוזים.
הוא אומר שיש סעיף כזה באופ״א.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

CrazyRed7 כתב:
03 מאי 2020, 22:15
הוא אומר שיש סעיף כזה באופ״א.
גם מורן מאירי אמר את זה בפודיום.
כנראה שהם יודעים על מה הם מדברים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

izguy83 כתב:
03 מאי 2020, 22:34
גם מורן מאירי אמר את זה בפודיום.
כנראה שהם יודעים על מה הם מדברים.
ואני מאמין ששחקנים לא ירצו ללכת למשפט ארוך בעת הזו.
יעדיפו לקצץ ולהישאר או לעזוב עם כרטיס ביד.
מעטים ילכו לבית משפט.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

אין סעיף כזה ספציפית על הקורונה, יש סעיף שאם קבוצה לא יכולה לשלם לשחקן - אז היא יכולה להיפטר מהחוזה שלו ללא עלות.
אבל כמו שאפשר להבין זה לא יהיה כזה חלק, כי אם הקבוצה לא יכולה לשלם, אז שתלך לפירוק. ויונגר גם אמר שלא יהיה פירוק.
אבל כמו שאמרת, כנראה כל הצדדים יעדיפו פשרה באמצע, למרות שתמיד יש שחקנים כמו אחמד עאבד שלא היה לו בעיה לשבת בחוץ במשך חצי עונה רק כדי לקבל את הכסף שלו.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אנחנו כאילו סבבה עם זה שהארגון יישר קו עם יונגר?

נראה שהייתה פה מגה מריחה שתפקידה לקנוצ שקט בזמן שמפרקים הכל.

לא מבין למה אנחנו צריכים לתת שקט. שקט נותנים למי שסןמכים עליו. יונגר זה נחש מסוכן עם עבר בפירוק ורווח אישי ישיר מפירוק ואלונה היא בעיניי אינטרסנטית מהזן העלוב ביותר שלא ראויה לגרם אמון.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

dardasmiley כתב:
04 מאי 2020, 09:48
אנחנו כאילו סבבה עם זה שהארגון יישר קו עם יונגר?

נראה שהייתה פה מגה מריחה שתפקידה לקנוצ שקט בזמן שמפרקים הכל.

לא מבין למה אנחנו צריכים לתת שקט. שקט נותנים למי שסןמכים עליו. יונגר זה נחש מסוכן עם עבר בפירוק ורווח אישי ישיר מפירוק ואלונה היא בעיניי אינטרסנטית מהזן העלוב ביותר שלא ראויה לגרם אמון.
אתה רוצה להפגין על רקע אישי נגד אלונה ויונגר? לא הבנתי מה זה נותן, באמת. ברגע שיגיע רוכש הם ילכו, אין מה לדחוף אותם החוצה, הם כבר בדרך לשם.

אתה רוצה להפגין על רקע זה שמפרקים את הקבוצה? סבבה, לדעתי לא יעזור בכלום ורק יגרום נזק אבל לפחות תחכה לסימנים אמיתיים של פירוק. בינתיים רק שיחררו את נייג'ל (בצדק).
אם השחקנים יקצצו כפי שהאירגון דורש אולי לא יהיה בכלל שיחרור שחקנים. האירגון חושב בצורה פרקטית, וכל הכבוד להם על ההחלטה.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

אסי, דגים כתב:
04 מאי 2020, 10:03
אתה רוצה להפגין על רקע אישי נגד אלונה ויונגר? לא הבנתי מה זה נותן, באמת. ברגע שיגיע רוכש הם ילכו, אין מה לדחוף אותם החוצה, הם כבר בדרך לשם.

אתה רוצה להפגין על רקע זה שמפרקים את הקבוצה? סבבה, לדעתי לא יעזור בכלום ורק יגרום נזק אבל לפחות תחכה לסימנים אמיתיים של פירוק. בינתיים רק שיחררו את נייג'ל (בצדק).
אם השחקנים יקצצו כפי שהאירגון דורש אולי לא יהיה בכלל שיחרור שחקנים. האירגון חושב בצורה פרקטית, וכל הכבוד להם על ההחלטה.
ברור שלא על רקע אישי. את כמות הברכות שיש לי לאלונה חא מעניין אותה לשמוע ולא בא לי להשמיע.

אני דואג ממצב הקבוצה, עצם זה שהארגון ימא בהצהרה של תקצצו יא מנאיאק מעיד על זה שיישרו קו עם המפרק.

אם אתה שואל, בעיניי רוחי, יש משמרות מחאה מתחת לבית של המפרק עד שיבמע צעדים בןני אמון כפי שהזכירו החברים מעלה.
בינתיים, אמרו לנו "שבו בשקט ותנו לעבוד" ולא רק שאנחנו יושבים בשקט בעצמנו אנחנו גם מושיבים אחרינו את כולם. הבעיה שאף אחד פה לא סומך על ה"תנו לעבוד" שלהם שרואה לנגד עיניו את הפועל ב"ש ולא את הרווח האישי.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

dardasmiley כתב:
04 מאי 2020, 10:37
ברור שלא על רקע אישי. את כמות הברכות שיש לי לאלונה חא מעניין אותה לשמוע ולא בא לי להשמיע.

אני דואג ממצב הקבוצה, עצם זה שהארגון ימא בהצהרה של תקצצו יא מנאיאק מעיד על זה שיישרו קו עם המפרק.

אם אתה שואל, בעיניי רוחי, יש משמרות מחאה מתחת לבית של המפרק עד שיבמע צעדים בןני אמון כפי שהזכירו החברים מעלה.
בינתיים, אמרו לנו "שבו בשקט ותנו לעבוד" ולא רק שאנחנו יושבים בשקט בעצמנו אנחנו גם מושיבים אחרינו את כולם. הבעיה שאף אחד פה לא סומך על ה"תנו לעבוד" שלהם שרואה לנגד עיניו את הפועל ב"ש ולא את הרווח האישי.
מבין את התחושה שלך אבל בדיוק בשביל זה חשוב לשרטט קווים אדומים ברורים! לא רק לידיעת כלל הקהל אלא בעיקר לידיעת המפרק. בעצם אומרים לו: " לא באמת סומכים עליך ולכן משרטטים לך גבולות גזרה. תעמוד בהם- נהיה בשקט ואף נשתף פעולה. תחרוג מהם- נוכיח שאנחנו יודעים גם לעשות רעש ובלאגן"

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

dardasmiley כתב:
04 מאי 2020, 10:37

לא מבין מה הלחץ לצאת למלחמות.
בואו נחכה דקה לראות איך עולם הכדורגל הולך להיראות ואז נהיה יותר חכמים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הפועלעולה כתב:
03 מאי 2020, 02:14
אגב, אני משוטט בוואלה וראיתי את השורה הבאה-
במכבי נתניה רוצים למנות מנכ"ל בהקדם כדי שתהיה לו אפשרות לחפיפה של חודש לפחות עם גולדשטיין, שבעצמו עשוי לעשות דרך דומה להפועל באר שבע במקום אסי רחמים שעוזב.
כשגם בערוץ הספורט דיווחו על כך.

אסי עצמו אגב אמר שהוא עוזב, רגע אחרי ההודעה של אלונה. אז נשמח לבהירות גם כאן.. חלק מהטריו או לא?

לגבי גולדשטיין, מסיפורים של אוהדי נתניה- בחור צעיר ויסודי מאוד, שעובד קשה ויודע כל פרט במועדון. הוא בעצם ניהל את נתניה בתקופת סגל.
מינוסים- הצליח להסתכסך עם האוהדים כשבחש מאחורי הקלעים ובין היתר לא רצה להחזיר את ערן לוי. מנוסה בהליכי פירוק ובעצמו הגיע לכדורגל כשעבד עם המפרקת ליזה חדש על נתניה וסגל מינה אותו למנכ"ל אחרי שזיהה את הפוטנציאל שלו.
השמועות הם שאסי לכאורה היה אמור לעבור לתפקיד בעירייה, אבל בעקבות מה שקרה יכול להיות שיישאר במועדון (בין היתר כי גם בעירייה התעוררו והבינו את גודל המשבר).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

מתחילים לראות ניצנים של ייצוב סירה. הדברים האלה לא קוראים בריק ולא מעצמם. יונגר לא אוהד של הקבוצה ולא יודע שויטור וז'וסוואה אלה העוגנים, זה מזיז לו את הביצה. הדבר הזה לפי דעתי קרה כי הראש אותתה שיש להשאיר אותם.

כמו הקורונה, מרגיש כאילו גל ההפסדים של הברקתים כבר חלף, ולהערכתי, אלונה משנה כיוון בנוגע להפועל ב"ש, וזה לא מפתיע.

אנחנו יודעים כבר מי היא בעלת הבית שלנו, מהם היתרונות והחסרונות שלה, היא בעל בית חם אך גם כזאת שפועלת מהרגש ולא תמיד מהראש.
אני חושב שלשפוט את המהלך של היפטרות מהקבוצה בעיצומה של מגיפה שלבטח גררה הפסדים עצומים עבור הברקתים, ברמה של מיליונים מידי יום ביומו, זוהי צביעות, מכיוון שכולם היו פועלים כך.
נכון שהצורה שבה זה התבצע הייתה רעה מאוד ולא מכבדת עבור אוהדי הקבוצה, ונכון שגם זה היה מיותר, שכן אם אלונה הייתה באה ואומרת לכולם שההפסדים כבדים עבורה והיא נאלצת בלב כבד לשים את המפתחות, כלל האוהדים כמעט היו לצידה ובהבנה מלאה.
אבל שוב, זוהי היא לטובה ולרעה.

לפי דעתי בתקופה הקרובה (בכפוף לדעיכת הקורונה) אנחנו נשמע קולות אחרים לחלוטין מאלונה.
נכון, כנראה שהיא כבר לא תחזור להיות בעלת הבית במשרה מלאה, וכנראה היא פה על זמן שאול, אבל אני ממש ממש לא חושב שעונה הבאה תהיה פה קבוצה רעה. אפילו חושב שתהיה כזו שתפתיע מאוד. כי כזו אלונה

שלח תגובה