הפועל באר שבע | לאן?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שמעון א
Title: CrazyRed

Re: הפועל באר שבע | לאן?

שליחה על ידי שמעון א »

שום דבר לא היה נראה אחרת. היא ובעלה לא רצו להישאר.

לא עוזבים מועדון בגלל התנהגות של בן ביטון.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

Sir Alex Ferguson כתב:
10 מאי 2020, 17:40
אני כרגע לא כותב את השמועות שמפורסמות, במיוחד כי מדברים על הקלטה של בן ביטון שאני מנסה להשיג ושאם היא תאשר את השמועות אני אישית אדאג שתגיע לכל מקום אפשרי, אבל לכאורה, לפי השמועות, אם בן לא היו מקבל את סרט הקפטן לתקופה, ולא היה חלק מהשיחות עם אלונה, מצב גדול שהכל היה נראה אחרת. והמבין יבין.

מיגל אגב, הסביר הכל בראיון שלו, הוא לא באמת הבין שמדובר רק בייעוץ אצל עו"ד ולא ייצוג, ואני מאמין לו.
דרך אגב, אף אחד לא עשה טובה למיגל כשהאריך לו את החוזה (לא שידרג) בפציעה הראשונה שלו. המועדון לחץ על שיקום ללא ניתוח, מיגל התעקש על ניתוח כי פחד מפציעות דומות בעתיד, וכדרך פשרה הסכים לעבור שיקום ולא ניתוח בתנאי שיאריכו לו את החוזה, ככה שאם יפצע שוב בעתיד, לא ימצא את עצמו פצוע ובלי חוזה. אף אחד לא עשה לו טובה. באותה תקופה עוד היה תחת מעקב של בנפיקה, בלי הפציעות החוזרות יש מצב שהיינו מוכרים אותו בסכום הכי גבוה ששחקן שלנו נמכר אי פעם.
כשיהיה לך משהו ותחשוף , אולי אבין למה נפלו על בן. בינתיים, לא מקבל את זה על סמך שמועות שגם אתה עכשיו מלבה אותן בלי שום אסמכתא.
לגבי מיגל, עם כל הכבוד, הבחור קיבל מעל ומעבר ביחס לפציעות שעבר והוא היה צריך להיות הראשון לצידו של שיר צדק לוותר על שכר בימים טרופים אלה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Sir Alex Ferguson כתב:
10 מאי 2020, 17:40
אני כרגע לא כותב את השמועות שמפורסמות, במיוחד כי מדברים על הקלטה של בן ביטון שאני מנסה להשיג ושאם היא תאשר את השמועות אני אישית אדאג שתגיע לכל מקום אפשרי, אבל לכאורה, לפי השמועות, אם בן לא היו מקבל את סרט הקפטן לתקופה, ולא היה חלק מהשיחות עם אלונה, מצב גדול שהכל היה נראה אחרת. והמבין יבין.

מיגל אגב, הסביר הכל בראיון שלו, הוא לא באמת הבין שמדובר רק בייעוץ אצל עו"ד ולא ייצוג, ואני מאמין לו.
דרך אגב, אף אחד לא עשה טובה למיגל כשהאריך לו את החוזה (לא שידרג) בפציעה הראשונה שלו. המועדון לחץ על שיקום ללא ניתוח, מיגל התעקש על ניתוח כי פחד מפציעות דומות בעתיד, וכדרך פשרה הסכים לעבור שיקום ולא ניתוח בתנאי שיאריכו לו את החוזה, ככה שאם יפצע שוב בעתיד, לא ימצא את עצמו פצוע ובלי חוזה. אף אחד לא עשה לו טובה. באותה תקופה עוד היה תחת מעקב של בנפיקה, בלי הפציעות החוזרות יש מצב שהיינו מוכרים אותו בסכום הכי גבוה ששחקן שלנו נמכר אי פעם.
אתה מספיק אינטלגנט בשביל להבין שלא עוזבים "מפעל חיים" בגלל חוצפה של שחקן כזה או אחר.
התוצאות לא היו אחרות ובוא אני אגיד לך עוד משהו,מוכן להתערב שגם אם השחקנים היו חותמים על אותו הסכם היו באים אליהם היום ואומרים להם התנאים השתנו וצריך קיצוץ נוסף ואז הפיצוץ היה מגיע בכל מקרה.

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

אדום זקן כתב:
10 מאי 2020, 23:34
אתה מספיק אינטלגנט בשביל להבין שלא עוזבים "מפעל חיים" בגלל חוצפה של שחקן כזה או אחר.
התוצאות לא היו אחרות ובוא אני אגיד לך עוד משהו,מוכן להתערב שגם אם השחקנים היו חותמים על אותו הסכם היו באים אליהם היום ואומרים להם התנאים השתנו וצריך קיצוץ נוסף ואז הפיצוץ היה מגיע בכל מקרה.
מסכים.
הרי בסוף השחקנים קיבלו את המתווה של אלונה, אבל היא כבר "נשברה". אם לא זה, היה מגיע תירוץ אחר.
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אדום זקן כתב:
10 מאי 2020, 23:34
אין לי ספק שההתנהלות של חלק מהשחקנים הייתה תירוץ בשביל הזוג ברקת, ולדעתי במיוחד בשביל אלי, על מנת לעזוב את המועדון.
ועדין, לא חושב שהזוג ברקת היה עוזב בצורה שעזב ובמועד שעזב בלי שחקנים מסוימים שהתנהגו בצורה לא ראויה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Sir Alex Ferguson כתב:
11 מאי 2020, 12:39
אין לי ספק שההתנהלות של חלק מהשחקנים הייתה תירוץ בשביל הזוג ברקת, ולדעתי במיוחד בשביל אלי, על מנת לעזוב את המועדון.
ועדין, לא חושב שהזוג ברקת היה עוזב בצורה שעזב ובמועד שעזב בלי שחקנים מסוימים שהתנהגו בצורה לא ראויה.
מעניין שכמעט בכל הליגה היו חילוקי דעות כאלו ואחרים בין השחקנים להנהלה ורק אצלנו נשברו הכלים ככה.

בחייאת, ספין מארץ הספינים. מגעיל ומעליב כמה שזה שקוף ומתוכנן

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

https://www.one.co.il/Article/19-20/1,1 ... tml?ref=hp
ברקת הציעה לבן זאב, מנכ"ל הבורסה לניירות ערך, להיות יו"ר מועצת המנהלים של הקבוצה.

באמא שלך - מה את רוצה אלונה? :דופק את הראש בקיר:

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מה זה אומר מועצת מנהלים?

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

messiah כתב:
11 מאי 2020, 13:53
ברקת הציעה לבן זאב, מנכ"ל הבורסה לניירות ערך, להיות יו"ר מועצת המנהלים של הקבוצה.

אהבתי שכתבו שאין ביניהם היכרות מוקדמת ובתמונה הראשית שניהם מחובקים

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

messiah כתב:
11 מאי 2020, 13:53

נשמע כמו צעד חיובי לא?
כל בקרה שתהיה על מלאך המוות מבורכת בעיניי.

נראה שזה צעד ראשון בדרך לייצוב של קבוצה עם תקציב עצמאי עד שיגיע רוכש שישים כסף גדול. אני טועה?

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

צעד חשוב בדרך להנפקה בבורסה

סמל אישי של משתמש
messiah

שליחה על ידי messiah »

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=341051

"מחפשת רוכש מתאים עם תכנית כלכלית"

אם את כל כך כמהה לשמור על עתיד מפעל החיים שלך (לפחות ע"פ דף המסרים של אייל ארד), למה להתעלל בו ובאנשים סביבו?

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

messiah כתב:
12 מאי 2020, 06:19
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=341051

"מחפשת רוכש מתאים עם תכנית כלכלית"

אם את כל כך כמהה לשמור על עתיד מפעל החיים שלך (לפחות ע"פ דף המסרים של אייל ארד), למה להתעלל בו ובאנשים סביבו?
לא הבנת חביבי, מפעל חייה זו לא הקבוצה, זה השם והפרסום שהקבוצה הביאה לה. את זה היא לא מוכנה שיהרסו. הקבוצה מעניינת לה את הלוני הרציקוביץ'

סמל אישי של משתמש
messiah

שליחה על ידי messiah »

dardasmiley כתב:
12 מאי 2020, 07:42
לא הבנת חביבי, מפעל חייה זו לא הקבוצה, זה השם והפרסום שהקבוצה הביאה לה. את זה היא לא מוכנה שיהרסו. הקבוצה מעניינת לה את הלוני הרציקוביץ'
על פניו מדובר בWIN WIN SITUATION, אז למה אני מרגיש מופסד? :|

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

לא אכפת לי ואני לא מתיימר לזהות את רחשי ליבה של אלונה ומניעיה הנסתרים....
הפניה למנכל הבורסה דוקא מראה על מעורבות ועל זה שחשוב לה שהעסק לא יתרסק.
האמת? עד עכשיו לא קרה הרבה מעבר לשחרור של השמנמן ומשא ומתן קשוח של הנאמן שעדיין לא יודעים מה יהיו תוצאותיו.
נגעל מכאלו שמקללים את אלונה. זה האבטיפוס של המקללים את הגרושה אחרי אהבה רבת שנים.

שלח תגובה