הפועל באר שבע | לאן?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

Re: הפועל באר שבע | לאן?

שליחה על ידי messiah »

Well done Alone, well done.

:רעשן:

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

delta7 כתב:
10 מאי 2020, 19:51
"מת" על ההודעות האלו שלך.
רוצה לחשוף - תחשוף.
לא רוצה לחשוף אז אל תכתוב בכלל.
ההודעות האלו של "אני יודע מה שאתם לא ואני לא מגלה לכם" מיותרות.
סימיוני כתב:
10 מאי 2020, 20:58
כשיהיה לך משהו ותחשוף , אולי אבין למה נפלו עליו. בינתיים, לא מקבל את זה על סמך שמועות שגם אתה עכשיו מלבה אותן בלי שום אסמכתא.
אני מניח שהעדכונים של השעות האחרונות הסבירו לכם כל מה שצריך לדעת.

וביתר פירוט, קחו מקרה היפותטי של שחקן שנמצא במועדון מסוים הרבה מאוד שנים. שהמועדון הוא זה שנתן לו את ההזדמנות הגדולה והשכר הגדול שכן לפני זה הוא שיחק בליגה נמוכה במועדון קטן ולא רלוונטי.
נניח שאותו שחקן מקבל את סרט הקפטן לאחר מס' שנים וחוזה חדש ומשודרג, ואז מגיע מאמן חדש שמחליט שאין לו את האופי להיות קפטן והסרט נלקח ממנו.
נניח גם שאותו מועדון נקלע למצב כלכלי קשה, ואותו שחקן, שבגלל שנמצא שנים במועדון וגם לבש את סרט הקפטן תקופה נקרא לשיחות עם ההנהלה.
ונניח שבאותם שיחות, מה שמעניין את אותו שחקן הוא לנקום על העובדה שלקחו ממנו את סרט הקפטן. נניח שאותו שחקן הוא המתנגד הגדול להנהלה וסוחף אחריו קודם כל שחקן ותיק נוסף בסגל (שגם לבש את הסרט תקופה קצרה ולכן גם נקרא לשיחות) ואת רוב השחקנים והופך כל מי שמתנגד לגישה שלו למוקצה.
ונניח ואותו שחקן גם מבקש שיחה לבד עם ההנהלה, מקבל אותה, ואז מדהים אותם עם דרישה מיידית לעזוב כי הוא מרגיש מיצוי (כשרק כמה חודשים לפני הוא חתם על חוזה חדש כן). ונניח שבאותה שיחה, כי יודעים שהוא מנציגי השחקנים, מעבירים לו מידע, והוא מסתיר אותו מיתר השחקנים, וכשההנהלה לא מקבלת תשובות הקרע עם השחקנים הופך לגדול יותר (ורק בדיעבד מתברר שאותו שחקן שמר לעצמו את הדברים שאמרו לו).
ונניח שלאותו שחקן עלה השתן לראש כל כך, שהוא לא רואה ממטר ומרשה לעצמו להגיד לאוהדים שהוא לא מבין למה עושים סיפור מההחלטה של אדם מסוים מההנהלה לעזוב את המועדון כי כשלו לקחו את סרט הקפטן אף אחד לא עשה מזה עניין.
ונניח והייתם שומעים את אותם דברים מכמה מקורות, כל אחד מהם מכיוון אחר בכלל, כיצד אתם הייתם מגיבים? אני יודע שיש כאלה שהיו מאותו הרגע מראים לו את הדלת החוצה, גם באמצע העונה, גם אם מבחינה מקצועית הוא היה מוערך מאוד לאורך שנים.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

מוכן לממן לאפס הזה הובלה.
כפי שאמרתי כבר מזמן, הראשון שהייתי בועט מפה.
נערך לאחרונה על ידי ForeverRed ב 17 מאי 2020, 14:28, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
dh2311
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי dh2311 »

בוגד יותר גדול מטל מוסרי

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

האמת? תקופה ארוכה שאני שומע על ההתנהגות של בן ביטון.
על זה נאמר, הבאנו אותך אפרוח עלינו אתה עושה קוקריקו?

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

כולנו שומעים על זה כבר תקופה, אני מניח שכולנו יודעים על ההתנהגות המסריחה שלו (לא רק שלו, אגב) בתקופת הקורונה.
אבל שזה לא יגרום לכם לשכוח שהוא מסריח את הדשא כבר כמה שנים טובות למעט תקופות קצרות של חודש-חודשיים (פלייאוף 17-18, אירופה 19-20).

היה צריך לעשות חושבים לגביו גם אם הוא היה הראשון לקצץ. יש מיצוי מקצועי ולא מקצועי ממנו, שהר, טאהא וקבהא. אם באמת מתחילים עידן חדש, אז ראוי גם להחליף את "המנהיגים" שנכשלו בתפקידם ולשנות אווירה בחדר הלבשה.

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

משה, לפי דעתך, אם מצליחים בדרך מסויימת להעיף את אותו שחקן בעייתי ואולי גם את חבריו ל"מרד" של אותה קבוצה, האם אתה חושב שמישהי הולכת לחזור כי הקבוצה נקייה יותר?

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

ויש גם ציטוטים של אותו שחקן גם שמשה לא ציין שאם הייתם שומעים (אם הם נכונים כמובן) הייתם רוצים להוריד לו את הזקן שגידל.
ציטוטים כמו "מה אכפת לי מהקבוצה פה ומהקיצוצים אני אלך להרוויח את הכסף במכבי / ביתר "
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אלה חלק מהשמועות, שרוצה שמישהו יעשה בשבילה את העבודה המלוכלכת ואז תחזור.
אני חושב שיש סיכוי נמוך שתחזור, אבל כשאייל ארד בתמונה לא אופתע מכלום.

אני עדין מחכה להקלטה של אותו אדם כדי להגיד את הדברים ב-100% ולפרסם אותם בכל מקום אפשרי. ההתפתחויות האחרונות כמובן תומכות בשמועות, אבל כל עוד לא שומע את ההקלטה הכל כמובן לכאורה ומדובר במקרה היפותטי.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

כמובן שלכאורה, בקבוצה מסויימת, ושחקן מסויים שלא סיים את ספירת העומר מלפני 5 שנים.

אותי גם מעניין מי ה"שותפים" שלו, האם זה אחד בעל אותו השם? או אולי מישהו אחר שלא חשבתי עליו

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

הפועלעולה כתב:
17 מאי 2020, 14:49
כולנו שומעים על זה כבר תקופה, אני מניח שכולנו יודעים על ההתנהגות המסריחה שלו (לא רק שלו, אגב) בתקופת הקורונה.
אבל שזה לא יגרום לכם לשכוח שהוא מסריח את הדשא כבר כמה שנים טובות למעט תקופות קצרות של חודש-חודשיים (פלייאוף 17-18, אירופה 19-20).

היה צריך לעשות חושבים לגביו גם אם הוא היה הראשון לקצץ. יש מיצוי מקצועי ולא מקצועי ממנו, שהר, טאהא וקבהא. אם באמת מתחילים עידן חדש, אז ראוי גם להחליף את "המנהיגים" שנכשלו בתפקידם ולשנות אווירה בחדר הלבשה.
לואי אחלה גבר. איתו ועם שיר הייתי יוצא לכל מלחמה שיש. שני גברים שמהרגע הראשון הסכימו לקיצוץ וניסו להוריד את הלהבות בניגוד לאותם שני ישראלים (שאחד מהם העביר כל מידע אפשרי לאמא שלו שהעבירה ישירות ולפעמים תוך כדי שהפגישה מתקיימת את המידע לתקשורת). שיר ולואי הם שניים ששיתפו פעולה עם האוהדים בכל צעד וצעד, לואי גם פתח בפני האוהדים את הבית כדי שיתנהלו משם, רק על זה הייתי משאיר אותם לפני נניח השחקן הצעיר שהרשה לעצמו במהלך המשבר עוד לבקש שדרוג משמעותי בשכר כשדיברו עם כולם על קיצוץ.
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 17 מאי 2020, 15:31, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Sir Alex Ferguson כתב:
17 מאי 2020, 13:37
פצוע, דלקת בשרירי הבטן.
תודה, שיט, צפי חזרה? או שכמו תמיד...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

delta7 כתב:
17 מאי 2020, 15:31
תודה, שיט, צפי חזרה? או שכמו תמיד...
הוא חזר לאימונים קלים ב-10.05, לדעתי ינוח גם הפעם (כמו שטקוס שגם חזר להתאמן) כדי לא להעמיס עליו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

הזדמנות לקלטינס להוכיח שהוא עדיין שחקן כדורגל, בערך בעמדה היחידה שעוד נותרה לגביה שארית תקווה בהקשר שלו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

עד העזיבה של אלונה ראיתי את בן ביטון כשחקן נשמה קרוב ללבל של מליקסון ואופיר חיים.
היום מצידי שיגיע למכבי תל אביב.
הבנאדם בגד בכולם.
וצדק מי שרשם פה שהוא בוגד גדול יותר מטל מוסרי
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה