הפועל ב"ש - בית"ר ירושלים, ליגת העל. שלישי, 20:30, הי"א

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

Re: הפועל ב"ש - בית"ר ירושלים, ליגת העל. שלישי, 20:30, הי"א

שליחה על ידי RedBend »

yossi כתב:
23 יוני 2020, 21:36
קל לשכוח, גם עם בכר נראינו מביך.
הפועל ת"א שבורה בהרבה מזו של היום נראיתה מולנו כמו ברצלונה.

אפשר לחשוב גם אילו אלטרנטיבות יש בחוץ.
לעין זה נורא, אבל הוא כן מצליח לגרום לאוניה הזו לא להישבר כשהיא תחת סערה לא פשוטה.
ועם כמה שזה כואב, זה מה שחשוב כרגע. ולמרות שזה מובן מאליו, זה לא ממש. כבר ראינו את הקבוצה הזו מתפרקת ומתבזה.
מגיע לאבוקסיס קיץ.
מסכים לגבי החלק השני, פשוט חושב שזה לא אסון אם יילך לנבחרת בסופו של דבר. במתח אני לא אהיה.

לגבי החלק הראשון יש הבדל גדול בין מה שאתה יודע שקיים אצל מאמן כמו ברק (קריית שמונה שלו זו דוגמה מצוינת) וזה הופך את אי היכולת הנקודתית לנסבלת.
לגבי יוסי, יש מעט מאוד סיבות לחשוב שפתאום הסגנון ישתנה כפונקציה של שחקנים.

סמל אישי של משתמש
rkuka

שליחה על ידי rkuka »

לא כל כך ברור הטענות לאבוקסיס - יש פה סגל מביך ברמות!
תעברו עמדה עמדה ותראו איך יש בה רק ״לוחמים״ כמו שמכרו לנו בתחילת העונה שלא יכולים הלעביר פס.
מגנים שלא יודעים להגביה כדור וגם אם כן אין מי שינגח. בלמים שלא באמת ברמה,כולל כל מיני ניסויים עם קאבהה. מזל שיש את ויטור.
אמצע שיש בו את ספורי,זריהן קאבהה,יוספי וסבג שזה בעצם interceptor להתקפה - הכדור נגמר אצליהם שם דבר לא יקרה הלאה.
וכמובן למעלה יש את המחמיצן הראשי בן שהר ו... זהו.
עם כל הכבוד לזוסוואה או לאקולטסה, כדורגל זה משחק של 11 שחקנים ולא 2. זה שאנחנו לא חוטפים בראש בכל משחק בפליאוף הזה זה רק בגלל טנקינג של הליגה והרבה מזל.
כל טענה כרגע על התוצאה או הדרך במשחקים שאנחנו לא מקבלים בהם בראש לא לגיטימית לדעתי - זה מה שיש לנו השנה ככה בנו את הקבוצה.
אבוקסיס חייב לדעתי לקבל עוד שנה אם הוא ירצה להשאר פה. האלטרנטיבה זה כל מיני בלבולים ורוני לויום (או כל מאמן ליגה גנרי אחר שתרצו)ששם אין אפילו פוטנציאל להראות כמו קבוצה.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

rkuka כתב:
23 יוני 2020, 21:54
תעברו עמדה עמדה ותראו איך יש בה רק ״לוחמים״ כמו שמכרו לנו בתחילת העונה שלא יכולים הלעביר פס.
מגנים שלא יודעים להגביה כדור וגם אם כן אין מי שינגח. בלמים שלא באמת ברמה,כולל כל מיני ניסויים עם קאבהה. מזל שיש את ויטור.
אמצע שיש בו את ספורי,זריהן קאבהה,יוספי וסבג שזה בעצם interceptor להתקפה - הכדור נגמר אצליהם שם דבר לא יקרה הלאה.
עם כל הכבוד לזוסוואה או לאקולטסה, כדורגל זה משחק של 11 שחקנים ולא 2. זה שאנחנו לא חוטפים בראש בכל משחק בפליאוף הזה זה רק בגלל טנקינג של הליגה והרבה מזל.
כל טענה כרגע על התוצאה או הדרך במשחקים שאנחנו לא מקבלים בהם בראש לא לגיטימית לדעתי - זה מה שיש לנו השנה ככה בנו את הקבוצה.
אבוקסיס חייב לדעתי לקבל עוד שנה אם הוא ירצה להשאר פה. האלטרנטיבה זה כל מיני בלבולים ורוני לויום (או כל מאמן ליגה גנרי אחר שתרצו)ששם אין אפילו פוטנציאל להראות כמו קבוצה.
הטענות הן על הסגנון.
„מקבלים בראש" משל היו כאן קבוצות מפחידות. לא דובים ולא יער.

מעמידים פה למבחן את גבול הסיבולת.
כדי להעביר טענה אין צורך למכור סיפורים על זה שהסגל חלש מאוד. למעט שתי הראשונות זאת ליגה פתטית צר לי שאנחנו חלק ארי של הפתיחות.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

rkuka כתב:
23 יוני 2020, 21:54
יש בעיות וחסרונות בסגל... אבל די לעשות מאיתנו הפועל עפולה.
אנחנו רואים את המינימום של המינימום. יש בסגל הזה מספיק בשביל לא להעביר 8 משחקים ללא ניצחון.

כדורגל זה משחק של 11 שחקנים. כדורגל בישראל זה משחק ש2-3 שחקנים טובים ואתה רץ בצמרת חופשי.
לא קשה לראות שאנחנו נמצאים באיזה מחנה אימונים ארוך ומלא תירוצים. עושים טובה שעולים למשחקים בכלל.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

RedBend כתב:
23 יוני 2020, 21:50
מסכים לגבי החלק השני, פשוט חושב שזה לא אסון אם יילך לנבחרת בסופו של דבר. במתח אני לא אהיה.

לגבי החלק הראשון יש הבדל גדול בין מה שאתה יודע שקיים אצל מאמן כמו ברק (קריית שמונה שלו זו דוגמה מצוינת) וזה הופך את אי היכולת הנקודתית לנסבלת.
לגבי יוסי, יש מעט מאוד סיבות לחשוב שפתאום הסגנון ישתנה כפונקציה של שחקנים.
בכר זכה לקרדיט שקיבל בלי ספק בכלל, לא חולק לרגע, אבל תחתיו הגיע הקריסה הגדולה.
הוא מאמן מצוין, מנהל מקצועי כנראה שפחות. אם הייתה לנו פונקציה כזו, אולי לא היינו מגיעים למקום הזה.
רכישות של יותר מדי שחקנים בהמון כסף כשאין שום מחשבה מקצועית. אי שימת לב לשחקנים שפשוט מיצו ונשארו כאן מכורח ההרגל. זה התחיל עם צעד הפאניקה של סבע-האסלביינק ומשם רק הדרדר.
לשחק עם סבע על הקו נשאר כאחת ההחלטות התמוהות שראיתי. יצאנו מרווחים פיננסית, אבל פספסנו שחקן שיכל לעצב את העתיד אחרת.

בסופו של יום המטרה של אבוקסיס הייתה לייצב את המערכת ולנסות לגנוב גביע.
קשה לי לצפות ממנו ליותר. הסגל הישראלי כאן פשוט מיצה ורואים את זה היטב בכל משחק.
ציפינו שיהיה לו תקציב אחר, אבל זה מה שיש כרגע, הייתי מעדיף שהוא יהיה אחראי על הרכש ולא רס"ר משמעת קר כמו רוני לוי, או בלבול שזו גרסא מעט מודרנית של אלישע שעושה קומבינות עם סוכנים ספרדים, ומעריץ נגרים כמו סולליך ורז מאיר כשהוא מייבש שני כישרונות כמו עוואד ושועה שלאחרון הוא מוציא את החשק לחיות.
אלה האופציות לצערי שיש בשוק.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yossi כתב:
23 יוני 2020, 22:10
הוא מאמן מצוין, מנהל מקצועי כנראה שפחות. אם הייתה לנו פונקציה כזו, אולי לא היינו מגיעים למקום הזה.
הייתה גם הייתה, והרבה בזכותה הגענו למקום הזה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:
23 יוני 2020, 22:18
הייתה גם הייתה, והרבה בזכותה הגענו למקום הזה.
גם אם ברק הלך לקראתה יתר על המידה, זו גם אשמתו.
בסופו של יום כל עוזרי המאמן שעברו תחתיו, תמיד אמרו שהמילה האחרונה היא בסופו של דבר שלו. והם לא חרטטו בדרך כלל.

בסופו של דבר התכוונתי למנהל מקצועי אמיתי :)

אני גם לא יודע אם ברדה מתאים לתפקיד.
הוא מספיק מנותק רגשית כדי להראות לשחקנים בכירים שעוד שיחקו איתו את הדרך החוצה כמתבקש?
ואני לא טוען שזה קל או משהו בסגנון.
כי אסי למשל לא מנותק כדי לעשות את מסע הקיצוץ. לכן הובא יונגר.

יש במינויים כאלה גם חסרונות.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

yossi כתב:
23 יוני 2020, 22:10
בכר זכה לקרדיט שקיבל בלי ספק בכלל, לא חולק לרגע, אבל תחתיו הגיע הקריסה הגדולה.
רכישות של יותר מדי שחקנים בהמון כסף כשאין שום מחשבה מקצועית. אי שימת לב לשחקנים שפשוט מיצו ונשארו כאן מכורח ההרגל. זה התחיל עם צעד הפאניקה של סבע-האסלביינק ומשם רק הדרדר.
לשחק עם סבע על הקו נשאר כאחת ההחלטות התמוהות שראיתי. יצאנו מרווחים פיננסית, אבל פספסנו שחקן שיכל לעצב את העתיד אחרת.

בסופו של יום המטרה של אבוקסיס הייתה לייצב את המערכת ולנסות לגנוב גביע.
קשה לי לצפות ממנו ליותר. הסגל הישראלי כאן פשוט מיצה ורואים את זה היטב בכל משחק.
ציפינו שיהיה לו תקציב אחר, אבל זה מה שיש כרגע, הייתי מעדיף שהוא יהיה אחראי על הרכש ולא רס"ר משמעת קר כמו רוני לוי, או בלבול שזו גרסא מעט מודרנית של אלישע שעושה קומבינות עם סוכנים ספרדים, ומעריץ נגרים כמו סולליך ורז מאיר כשהוא מייבש שני כישרונות כמו עוואד ושועה שלאחרון הוא מוציא את החשק לחיות.
אלה האופציות לצערי שיש בשוק.
אתה כמובן צודק.

לגבי המשפט האחרון אני לא יודע.
אלו שמנית אלו האופציות עם היחצ/ השם.

אם אני מנסה לחשוב איזו קבוצה היה לי כיף לראות בשנים האחרונות למעט המובילות, היחידה שעולה לי לראש זו נתניה. בשתי עונות שונות למעשה, עם שחקנים ברובם שונים.
ברדה את דרפיץ עד כדי כך לא אופציה?
קל לגחך על הצמד, אני בעצמי עשיתי את זה לא פעם. שעתיים פודקאסט של יוסיפיץ עם שי ברדה גרמו לי לא לזלזל.

מנתוני הפתיחה זה לא שנמוך לדעתי בשום צורה ביחס ליוסי. תעזור גם העובדה שלגמרי מיצו בנתניה+ אפשר יהיה לקבע סמכויות של צוות אימון תחת מנהל מקצועי, מה שעם יוסי כך אומרים לא יקרה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

RedBend כתב:
23 יוני 2020, 22:35
אתה כמובן צודק.

לגבי המשפט האחרון אני לא יודע.
אלו שמנית אלו האופציות עם היחצ/ השם.

אם אני מנסה לחשוב איזו קבוצה היה לי כיף לראות בשנים האחרונות למעט המובילות, היחידה שעולה לי לראש זו נתניה. בשתי עונות שונות למעשה, עם שחקנים ברובם שונים.
ברדה את דרפיץ עד כדי כך לא אופציה?
קל לגחך על הצמד, אני בעצמי עשיתי את זה לא פעם. שעתיים פודקאסט של יוסיפיץ עם שי ברדה גרמו לי לא לזלזל.

מנתוני הפתיחה זה לא שנמוך לדעתי בשום צורה ביחס ליוסי. תעזור גם העובדה שלגמרי מיצו בנתניה+ אפשר יהיה לקבע סמכויות של צוות אימון תחת מנהל מקצועי, מה שעם יוסי כך אומרים לא יקרה.
לא חושב שהם מאמנים רעים, בכלל לא.
לקבוצת אמצע טבלה גם הייתי לוקח אותם בכיף. רציונלית עדיף להנות, להרוויח איזה שחקן או שניים צעירים ולסיים 5-6, מאשר להתענות ולגנוב 0-0 עם מכבי ולצייר את זה כאיזה הישג גדול ולסיים 4.
אבל האוהד הממוצע שתוצאה סופית זה רוב עולמו (ורובנו לרוב נופלים לשם לבסוף) יעדיף את התסריט השני. ואבוקסיס למשל די מספק את הסחורה הזו.
נתניה משחקת יפה, אבל חוטפת תבוסות באופן קבע על ימין ועל שמאל. ואז שנקבל 4 ממכבי, אף אחד לא יעריך את זה שניסית לשחק גבוה וללחוץ.

הבעיה עם הצמד הזה שהם נשבים בקונספציה וקשה להם מאוד לצאת ממנה.
עד כדי שלפעמים נדמה שהם הולכים לתהום עם עיניים פקוחות לרווחה, או לחילופין עצומות מידיעה, רק כדי לא לסטות מאותם קווים מנחים ששרטטו אי שם בקיץ.
בקבוצות ששואפות למשהו זה פחות הולך.
מקווה בשבילם שהם יעברו שדרוג בלשנות תוך כדי תנועה, ולעשות את קפיצת המדרגה הזו. כי הם כן מאמנים שמכבדים את המשחק ומכבדים את הקהל שבסוף בא לקצת בידור, ולא בלחשוב על בואו נסגור על 0-0 ותחסכו לי את בזבוז הערב. כמו שרובנו היה חותם על מוצ"ש הקרוב למשל, וגם על היום למען האמת.
לשרוף ערב בתקופת מבחנים זה מבאס. ובתדירות כזו של כל שלושה ימים..
לא נעים :)

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

yossi כתב:
23 יוני 2020, 22:49
לא חושב שהם מאמנים רעים, בכלל לא.
לקבוצת אמצע טבלה גם הייתי לוקח אותם בכיף. רציונלית עדיף להנות, להרוויח איזה שחקן או שניים צעירים ולסיים 5-6, מאשר להתענות ולגנוב 0-0 עם מכבי ולצייר את זה כאיזה הישג גדול ולסיים 4.
אבל האוהד הממוצע שתוצאה סופית זה רוב עולמו (ורובנו לרוב נופלים לשם לבסוף) יעדיף את התסריט השני. ואבוקסיס למשל די מספק את הסחורה הזו.
נתניה משחקת יפה, אבל חוטפת תבוסות באופן קבע על ימין ועל שמאל. ואז שנקבל 4 ממכבי, אף אחד לא יעריך את זה שניסית לשחק גבוה וללחוץ.

הבעיה עם הצמד הזה שהם נשבים בקונספציה וקשה להם מאוד לצאת ממנה.
עד כדי שלפעמים נדמה שהם הולכים לתהום עם עיניים פקוחות לרווחה, או לחילופין עצומות מידיעה, רק כדי לא לסטות מאותם קווים מנחים ששרטטו אי שם בקיץ.
בקבוצות ששואפות למשהו זה פחות הולך.
מקווה בשבילם שהם יעברו שדרוג בלשנות תוך כדי תנועה, ולעשות את קפיצת המדרגה הזו. כי הם כן מאמנים שמכבדים את המשחקו מכבדים את הקהל שבסוף בא לקצת בידור, ולא בלחשוב בואו נסגור על 0-0 ותחסכו לי את בזבוז הערב.
הדבר המעניין בדרך היא שאתה בדרך כלל לא יודע לאן היא תיקח אותך. העיקר שתהיה אחת שלא מובילה למבוי סתום.

בלי לדעת לאן נגיע בסוף, אני תמיד אעדיף לצאת לטיול עם כאלה ששואפים לקיים את המהות של הכדורגל ומשחקים חיובי. אם יצליחו להתאים את זה למשהו שמשדר הישגי על זה אני אמדוד.

דווקא לגבי הקווים המנחים, לא זוכר את הפרטים אבל כן זכור לי שהם עשו שינוי חד באמצע העונה ממה שחשבו שנכון בקיץ. בינואר שלפני עונה או שתיים, איפה אנשי הארכיון שיזכירו.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

ForeverRed כתב:
23 יוני 2020, 20:56
47% הצלחה, כולל התיקו של היום.
יותר מעניין זה כ-28% בפליאוף.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

RedBend כתב:
23 יוני 2020, 22:56
הדבר המעניין בדרך היא שאתה בדרך כלל לא יודע לאן היא תיקח אותך. העיקר שתהיה אחת שלא מובילה למבוי סתום.

בלי לדעת לאן נגיע בסוף, אני תמיד אעדיף לצאת לטיול עם כאלה ששואפים לקיים את המהות של הכדורגל ומשחקים חיובי. אם יצליחו להתאים את זה למשהו שמשדר הישגי על זה אני אמדוד.

דווקא לגבי הקווים המנחים, לא זוכר את הפרטים אבל כן זכור לי שהם עשו שינוי חד באמצע העונה ממה שחשבו שנכון בקיץ. בינואר שלפני עונה או שתיים, איפה אנשי הארכיון שיזכירו.
עקרונית אני איתך.
הם גם מהבודדים שיעדיפו לוותר על איזה בינוני חסר תועלת בשביל להקים צוות מקצועי שמכבד את עצמו.
מאלה שמאמינים שכדורגל זה יותר מ"תעלו על המגרש בטירוף" ושאר קלישאות.

השינוי שאתה מדבר עליו נראה לי היה אחרי מכירת סבע ועזיבת לוי, אבל לא זוכר את הפרטים.
זוכר רק שבצ'יראי היה רכש לא מתוכנן, והיה להם באמת איזה שינוי סגנון ממשחקי הטוטו לליגה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אבוקסיס עולה כדי לא להפסיד. זאת השורה התחתונה. מה הקשר בין המשחקים האחרונים (למעט המשחק מול הפועל תל אביב שהיה סמוך לחצי הגמר), לגמר הגביע שיערך חודש אחריהם? למה אנחנו צריכים לעלות מבחינת גישה לכל משחק, כולל מול הפועל חיפה, כאילו אנחנו בני יהודה שרק רוצה לא להפסיד? (במשחק מול חיפה ב1-0 עוד היינו בבונקר, כלומר כבר שידרגנו תגישה לרק לא להיות מובסים).
יש מגבלות בסגל שלנו, אבל תסכלו מסביב, גם לקבוצות האחרות יש מגבלות והליגה כאן באמת ברמה נמוכה. אין סיבה לא לנצח כל כך הרבה משחקים. אין סיבה לשחק כל כך אנטי כדורגל בלי רצון לנצח בכל כך הרבה משחקים. אין גם סיבה לתת דקות לשחקנים שכל העונה הראו שהם לא ברמה, ושממשיכים לפגוע בנו גם בפלייאוף. אבוקסיס מאכזב בהמון פרמטרים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה