הפועל ב"ש - הפועל חיפה, ליגת העל. יום שבת, 20:45, הי"א

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

Re: הפועל ב"ש - הפועל חיפה, ליגת העל. יום שבת, 20:45, הי"א

שליחה על ידי הראל »

לא שידרו את המשחק הזה בפורטוגל?
מעניין לשמוע את השדר שם משדר את הבישול של ג'וס.
תמונה

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

ForeverRed כתב:
05 יולי 2020, 10:25
אני חושב שאבוקסיס עושה לו עוול עם העמדה הזאת.
אין לו דריבל ולא מהירות, גם לא איכות יוצאת דופן ברגל שתחפה על כך.

אשמח לשמוע כיצד באה לידי ביטוי המצוינות שלו, מה הייתה התרומה שלו לחלק ההתקפי כשחקן כנף, מתי הכניס קרוס טוב, פס עומק, מסירת מפתח או גבר על השומר שלו באחד על אחד.
זה היה עוד משחק סביר, כמו רוב המשחקים שלו.

הסטנדרטים שלנו למשחק מצוין צריכים להתעדכן ומהר.
גם התיאום ציפיות שלך עם המציאות צריך להתעדכן.
מה אתה מצפה לראות פה בעונה הבאה? על כל שחקן אתה אומר לא. אשמח לשמוע מה כן.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

yedidel כתב:
05 יולי 2020, 08:28
הרבה אומרים את זה, ועדיין האמצע שלנו נראה פרוץ לגמרי. הם הגיעו לים מצבים בעיקר בעיטות מ18-20 מטר
אז כנראה יש בעיה בשתי העמדות האלה
שניהם לא ממש 6. ועדיין... רוב ההתקפות של הפועל חיפה (שהיו שוות משהו) הגיעו מהאגפים בעיקר. ליתר דיוק מכיוון גולדברג.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

izguy83 כתב:
05 יולי 2020, 11:27
גם התיאום ציפיות שלך עם המציאות צריך להתעדכן.
מה אתה מצפה לראות פה בעונה הבאה? על כל שחקן אתה אומר לא. אשמח לשמוע מה כן.
זה בפירוש לא נכון.
יוספי צריך להיות חלק מהרוטציה, לא באנקר בהרכב.
אני אומר לא לסוסים מתים ומדושני עונג. כל היתר צריכים להשאר.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

nitsande כתב:
05 יולי 2020, 08:14
רק אומר... אין הרבה מה לחגוג את הניצחון הזה. ביותר מדי דקות לא נראינו כמו קבוצת כדורגל... וזה נגד הקבוצה החלשה בפלייאוף לכאורה.
אבל לפחות הראו שעוד מסוגלים לנצח משחק. אני אישית כבר לא האמנתי שיש להם את היכולת הזאת.

נקודתית...
שהר סוס מת, גל שהגיע לחוף, גם ב80% קיצוץ אני לא משאיר אותו.
אקולטסה שוב לא מופיע. לא מספיק מעורב במשחק והראש שלו תקוע יותר מדי באדמה.
גולדברג באופן מוזר ניסה לעשות איזה פעמיים דריבל הזוי קדימה... ושוב הוכיח האיש בלם.
עמית ביטון לא ברור, נראה לי שהבנתי מה הבעיה העיקרית שלו, הוא פשוט לא יודע לתת פס, תמיד הפס שלו חלש כזה ובקושי מגיע. שני מצבים הוא יצר להם ככה.

אופטימי יותר:
בן ביטון מתחיל להיראות כאילו בא לו להישאר פה וחוזר לעבוד על המגרש.
צדק מתחיל לחזור לעצמו למרות שהכבדות שלו עדיין בעייתית עם כל זה שהוא מפצה עליה בהרבה שכל
מדמון מפתיע, לא ראיתי ממנו משהו ממש יוצא דופן אבל הוא לגמרי נראה שייך והוא רק בן 17!(?)
סימאו כמו שכבר אמרתי, לא נמצא יותר טוב מזה, לא בשכר שאנחנו מחפשים, הלוואי שישאר
וז'וסווה גאון כדורגל. פשוט אין מילים (למרות שהראה אתמול יותר מדי סימני ייאוש)
מה זה אומר האיש בלם? כי לטעמי הוא לא שחקן כדורגל, לא במקצוע הנכון. אתמול סילבסטר קיבל כדור, נגע בו פעמיים כשגולדברג צמוד אליו, אבל גולדברג הוא אוויר, חוץ מלהסתכל לא עשה כלום ואפשר לו לכבוש. במה זה מתבטא שהאיש "בלם".
במשחק האחרון שהוא שיחק מכבי חיפה שלחו כדור לרחבה ובמקום להרחיק עם הראש הוא ניסה להרחיק עם הרגל כאילו הוא בחוג קראטה ואפשר לסלליך לכבוש את שער הניצחון של חיפה.
אין בגולדברג כלום מכלום.
היה אתמול התקפה שהוא מסר רע וסיבך את שיר, ואז תקפו אותנו והוא ברח לאמצע והשאיר את האגף פרוץ ואפשר למכבי חיפה להרים כדור לרחבה לבד. באמת אפילו את הבסיס של הבסיס אין לו.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

סניור כתב:
05 יולי 2020, 10:46
כשנמצא שחקן ישראלי שבדקה ה 95, ביתרון, מחלץ כדור ברחבה, רץ את כל המגרש ועוקף את השחקן שעם הכדור בצורה חכמה כדי לבטל את הבלם (ולא רץ ראש בקיר העיקר להגיד רצתי) ואז מקבל כדור ומבשל בנגיעה, אפשר יהיה לשחרר אותו בשמחה.
סימאו שחקן מאוד חכם ולפחות רמה אחת מעל כל הקבהא וקשרי האמצע הישראלים הבינונים שלנו.
ועדין, לא חושב שהוא השחקן שאנחנו צריכים, כי גם איתו האמצע שלנו פרוץ, אנחנו הרבה פעמים לא שולטים בקצב המשחק, הוא לא מורגש מספיק, לא פיזי מספיק, לא מהיר מספיק, לא דינמי מספיק.
בעולם בלי הגבלת זרים הייתי טוען שצריך להחתים אותו בלי לחשוב פעמיים ולהוסיף לידו וליד זוסואה גרזן, אבל בגלל שאנחנו מוגבלים בזרים, אין ברירה מלהחליף אותו בשחקן דינמי, מהיר, פיזי, שיעשה הגנה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Sir Alex Ferguson כתב:
05 יולי 2020, 14:18
סימאו שחקן מאוד חכם ולפחות רמה אחת מעל כל הקבהא וקשרי האמצע הישראלים הבינונים שלנו.
ועדין, לא חושב שהוא השחקן שאנחנו צריכים, כי גם איתו האמצע שלנו פרוץ, אנחנו הרבה פעמים לא שולטים בקצב המשחק, הוא לא מורגש מספיק, לא פיזי מספיק, לא מהיר מספיק, לא דינמי מספיק.
בעולם בלי הגבלת זרים הייתי טוען שצריך להחתים אותו בלי לחשוב פעמיים ולהוסיף לידו וליד זוסואה גרזן, אבל בגלל שאנחנו מוגבלים בזרים, אין ברירה מלהחליף אותו בשחקן דינמי, מהיר, פיזי, שיעשה הגנה.
אין מה לחשוש מאמצע של 3 זרים, במיוחד אם שהר נשאר (לא יביאו חלוץ זר בכיר כשהוא פה) ושטקוס הולך.
הייתי מביא בגזרת הזרים קשר 6 ומגן שמאלי/כנף ימין בהתאם למה שנמצא בגזרת הישראלים וככה אפשר לרוץ בכיף עם גרזן, סימאו כמנוע וז׳וס כמוציא לפועל התקפי

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

dor69 כתב:
05 יולי 2020, 15:14
אין מה לחשוש מאמצע של 3 זרים, במיוחד אם שהר נשאר (לא יביאו חלוץ זר בכיר כשהוא פה) ושטקוס הולך.
הייתי מביא בגזרת הזרים קשר 6 ומגן שמאלי/כנף ימין בהתאם למה שנמצא בגזרת הישראלים וככה אפשר לרוץ בכיף עם גרזן, סימאו כמנוע וז׳וס כמוציא לפועל התקפי
+1

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

Sir Alex Ferguson כתב:
05 יולי 2020, 14:14
מה זה אומר האיש בלם? כי לטעמי הוא לא שחקן כדורגל, לא במקצוע הנכון. אתמול סילבסטר קיבל כדור, נגע בו פעמיים כשגולדברג צמוד אליו, אבל גולדברג הוא אוויר, חוץ מלהסתכל לא עשה כלום ואפשר לו לכבוש. במה זה מתבטא שהאיש "בלם".
במשחק האחרון שהוא שיחק מכבי חיפה שלחו כדור לרחבה ובמקום להרחיק עם הראש הוא ניסה להרחיק עם הרגל כאילו הוא בחוג קראטה ואפשר לסלליך לכבוש את שער הניצחון של חיפה.
אין בגולדברג כלום מכלום.
היה אתמול התקפה שהוא מסר רע וסיבך את שיר, ואז תקפו אותנו והוא ברח לאמצע והשאיר את האגף פרוץ ואפשר למכבי חיפה להרים כדור לרחבה לבד. באמת אפילו את הבסיס של הבסיס אין לו.
אני אסביר.
הוא לא שחקן שיודע לעשות תנועה לשטח, לא אחד על אחד, לא דריבל.
הוא לא יפרוץ על הקו גם אם יפרסו לו שטיח אדום והוא לא יודע להגביה.

הוא כן יודע לשמור שחקן, לעלות לכדורי גובה עם חלוץ ולבצע סגירה אלכסונית.

אז כן האיש בלם, לא שום דבר אחר, עכשיו לגבי איזה בלם הוא, אני לא אמרתי שהוא בלם טוב. כנראה בלם בינוני.
בגול של סילבסטר הוא היה צריך יותר להיצמד אליו, לדחוק אותו ולהפריע לו, אבל סילבסטר הכניס גול סופר מזליקי...
ולגבי הנגיחה של סלליך הוא הגיע מאחוריו, הוא לא היה בעמדה כמוהו והיה רחוק יותר מהכדור (דברים שמיקום יותר טוב ועירנות היו מונעים).
בתנאים האלה לא היה לו סיכוי להגיע לכדור עם הראש לפני סלליך, אז ניסה עם הרגל.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

nitsande כתב:
05 יולי 2020, 15:17
אני אסביר.
הוא לא שחקן שיודע לעשות תנועה לשטח, לא אחד על אחד, לא דריבל.
הוא לא יפרוץ על הקו גם אם יפרסו לו שטיח אדום והוא לא יודע להגביה.

הוא כן יודע לשמור שחקן, לעלות לכדורי גובה עם חלוץ ולבצע סגירה אלכסונית.

אז כן האיש בלם, לא שום דבר אחר, עכשיו לגבי איזה בלם הוא, אני לא אמרתי שהוא בלם טוב. כנראה בלם בינוני.
בגול של סילבסטר הוא היה צריך יותר להיצמד אליו, לדחוק אותו ולהפריע לו, אבל סילבסטר הכניס גול סופר מזליקי...
ולגבי הנגיחה של סלליך הוא הגיע מאחוריו, הוא לא היה בעמדה כמוהו והיה רחוק יותר מהכדור (דברים שמיקום יותר טוב ועירנות היו מונעים).
בתנאים האלה לא היה לו סיכוי להגיע לכדור עם הראש לפני סלליך, אז ניסה עם הרגל.
בגול של סילבסטר, היה צריך להיות שם בלם ולא מגן שמאלי.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

ForeverRed כתב:
05 יולי 2020, 10:25
אשמח לשמוע כיצד באה לידי ביטוי המצוינות שלו, מה הייתה התרומה שלו לחלק ההתקפי כשחקן כנף, מתי הכניס קרוס טוב, פס עומק, מסירת מפתח או גבר על השומר שלו באחד על אחד.
זה היה עוד משחק סביר, כמו רוב המשחקים שלו.
שם את שהר מול שוער עם פס עומק מצוין בדקות הטובות שלנו בהתחלה. זה מה שאני זוכר בשלוף.
הוא היה מהיותר טובים לפחות במחצית הראשונה.

אני גם לא חסיד שלו אבל חייבים להודות שהוא משתפר ממשחק למשחק. לא חושב שיש לו מתחרים כרגע בהרכב, בטח כל עוד כל קשרי האמצע חצי כשירים וספורי היחיד שמתחרה איתו על העמדה בקו ימין.
יש לו מקום בסגל בעונה הבאה חד משמעית

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

לגבי יוספי יש לו מקום בסגל בהחלט ולאן שהקבוצה הולכת אז כנראה שהוא יפתח בהרכב.
לגבי סימאו הנטייה לא להשאיר אותו היא של אבוקסיס שנוטה לא להישאר....

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

כמה נקודות שאני יצאתי איתם בכללי כהבנה נכון לעכשיו:
1. מדמון בהופעה טובה, רק בן 17. יחד עם יוספי ודדיה זה כיף לראות, ואין ספק שמודדים אותם אחרת בהתאם לגיל, ולחוזה. יוספי היה פחות טוב במחצית השנייה אבל נותן קשיחות והצטרפות מהאגף.
2. שהר בדעיכה של גיל והכושר לא אותו דבר, כנל בן ביטון שהראה ניצוצות בהתקפה אבל שלשל בהגנה בגלל כושר ועמידה רעה מאוד. אני חושב שלהיפתר משניהם יועיל למרקם הקבוצתי החדש שבונים.
3. לספורי, לגאנם ולוארן יש כדורגל, כולם סובלים מחוסר ביטחון, וספורי סובל מעצלנות ושאננות, על אף שהוא בנוי פיזית טוב.
4. למי שחושב שהיה לנו אמצע פרוץ- זו הייתה התוצאה מכך שהאגפים היו מאוד פרוצים, בכל הפעמים באו מהאגפים לאמצע די בקלות.
סימאו ומדמון כל אחד נתנו משחק מעולה.
הבעיה שלנו במשחק הייתה אך ורק ומהאגפים.

סימנתי בוי ואיקס מי הפקיר בהגנה.
בתחילת המשחק היינו עם:
בן ביטון ❌ יוספי ✅ באגף ימין
גולדברג ❌ אקלולטסה ❌ בצד שמאל
ואז הוא הכניס את ספורי ❌ ודדיה ✅ ובכלל עבר לשחק עם 2 חלוצים כשגאנם מחפה שמאלה ❌
בגלל שהייתה הפקרות ענקית כל פעם באגף אחר, אבוקסיס שלח את רוב שחקני המרכז גם להתמודד עם אותו אגף לעזור ולמנוע מיתרון מספרי. שזה מעולה בפני עצמו, אבל כן גרם לאמצע להיראות פריך במיוחד. חשוב לציין גם שרק שיר צדק נתן משחק טוב מהבלמים, עמית ביטון היה חושך, יותר מגולדברג, שהאחרון בכלל לא קשור למקצוע למרות שיש לו נתונים פיזים נחמדים למגן.

אבוקסיס צריך לשמור על שיטת הגנה של 451 או 541 ואנחנו נהיה בסדר, הוא יודע את זה אבל אין לו באמת כלים ולדעתי את המשחק הזה ניהל בצורה טובה.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

מי שפוסל את יוספי חי בעולם משלו .
זה השחקן שהתקדם הכי הרבה מכל השחקנים העונה, תופס ביטחון מיום ליום ומצד שני זה לא גורם לו להפסיק להילחם, כמו שראיתי אצל אלטון לאחרונה. יוספי מתחשל והפך להיות שחקן הרכב במציאות הנוכחית. היעדר הקהל נרגן( כמו שכמה כאן בפורום מייצגים נאמנה) נתן לו את הביטחון לבצע פעולות ולהסתכן בלעשות טעויות. יופי ילד!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

סימיוני כתב:
05 יולי 2020, 16:33
מי שפוסל את יוספי חי בעולם משלו .
זה השחקן שהתקדם הכי הרבה מכל השחקנים העונה, תופס ביטחון מיום ליום ומצד שני זה לא גורם לו להפסיק להילחם, כמו שראיתי אצל אלטון לאחרונה. יוספי מתחשל והפך להיות שחקן הרכב במציאות הנוכחית. היעדר הקהל נרגן( כמו שכמה כאן בפורום מייצגים נאמנה) נתן לו את הביטחון לבצע פעולות ולהסתכן בלעשות טעויות. יופי ילד!
גם אם הוא לא יהיה שחקן אלפא חשוב מאוד לשלב אותו ואת דדיה בסגל ולתת להם דקות, יש להם את מוסר העבודה שצריך וזו הדרך שאנחנו רוצים לסמן לבוגרי המחלקה, מה גם שבניגוד למה שניתן היה לחשוב בהופעות הראשונות הם מוכיחים מפעם לפעם שהם שחקני ליגת העל לכל דבר ועניין. אם הברירה לרוטציה במקום דדיה לצורך העניין היא איזה חגי גולדנברג גנרי אני בהחלט נותן לילד את המקום הזה בלב שלם שהוא האיש שלי שם וכנ״ל לגבי יוספי ואני מקווה שגם מדמון ולירן כהן (ואחרים) קורצו מאותו החומר.
את הכסף להשקיע בזרים ובלנעול את ז׳וס ל50 שנה

שלח תגובה