בכר והחבר'ה - צוות לעניין? 19/20

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: בכר והחבר'ה - צוות לעניין? 19/20

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אין לך מושג.

ובוא תמנה שם של מאמן כושר ישראלי שכן ראוי להביא. ותן לי גם את השכר הנוראי שלו שלא מאפשר להפועל באר שבע להביא אותו ולהשאיר כל מיני ספורים.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

החלה עונת הקיטורים על כל מהלך שקורה במועדון.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

CrazyRed7 כתב:
22 יולי 2020, 20:14
אין לך מושג.

ובוא תמנה שם של מאמן כושר ישראלי שכן ראוי להביא. ותן לי גם את השכר הנוראי שלו שלא מאפשר להפועל באר שבע להביא אותו ולהשאיר כל מיני ספורים.

יוסי קקון :P

עכשיו ברצינות , לא אשכח איך בתקופה שלו שחקנים שלנו לא הפסיקו לרוץ גם בדקה 95 , לא מובן איך הא התדרדר עד הפועל אשקלון.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

מאמן כושר גם של נבחרת ישראל הראל...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

לא מזלזל במאמני הכושר, אבל זהות השחקנים חשובה מהם בהרבה.
גם אם אני יאמן את ראדי למשל, הוא עדיין יהיה סוס עבודה.
גם אם תשלחו את זריהן הגמור לצוות איכותי, לא הייתי ממהר שיסיים 90 דקות שבוע אחרי שבוע.

כבר ראינו תחת אותו צוות איך שחקנים שונים נראים גם אחרת לגמרי.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

yossi כתב:
23 יולי 2020, 12:24
גם אם תשלחו את זריהן הגמור לצוות איכותי, לא הייתי ממהר שיסיים 90 דקות שבוע אחרי שבוע.

בול.
לשחקנים יש חלק גדול בעניין. אחד כמו זריהן גם 10 מאמני כושר מאנגליה לא יזיזו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

yossi כתב:
23 יולי 2020, 12:24

להזכיר לך מה היה פה בתקופה של מאירי סיני ואיך הובאן ואוגו היו בכושר גרוע ושנתיים לאחר מכן נתנו פייט לקבוצות מאירופה.
מדהים איך שוכחים את זה פה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

דר אדום בנשמה כתב:
23 יולי 2020, 12:47
להזכיר לך מה היה פה בתקופה של מאירי סיני ואיך הובאן ואוגו היו בכושר גרוע ושנתיים לאחר מכן נתנו פייט לקבוצות מאירופה.
מדהים איך שוכחים את זה פה.
יש לך איזה נתון כלשהו שאצל בכר הם עשו יותר קילומטראז'?
אתה גם מתעלם מעניין הטקטיקה והסגנון, אצל אלישע לא היה קישור ולא היה פוזשן, כששחקני מרכז מגרש צריכים להתרוצץ הלוך ושוב ברור שהם יתעייפו יותר, גם אם יעשו בדיוק אותו קילומטראז', מכיוון שכמות הספרינטים תגדל.

למאמן יש יכולת לתת דחיפה מעלה, לא הרבה יותר מזה.
ולראיה זריהן, אלו, נייג'ל שהיה תופס את הצד בעונה שעברה אחרי 5 דקות ועוד.
כשהשחקן לא כזה רוצה ובעל מוסר עבודה גם המאמן הכי טוב לא ממש רלוונטי.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

זה לא משנה, מיכאל ברוש הוא לא האישיו.
במערכת בריאה וחפה משיקולים זרים קידום כזה יכל להתקבל בהבנה, אפילו בשמחה, אולי באמת מדובר בעילוי מקצועי או בחשיבה מחוץ לקופסא.
אבל כשהשם של ברוש מצטרף לשמות כמו ניסו אביטן, שון גולדברג, רז רחמים, דודי טוויטו ואחרים, קשה שלא להעלות ספקות באשר למניעים של מקבלי ההחלטות. בעיניי מתחילה להסתמן מגמה של הליכה על הנגיש והזול, וזה צריך להדאיג את כולנו.
מקווה שלפחות ימנו לו עוזר, ושנתחיל לשמוע שמות של שחקנים שיקדמו את הקבוצה ואת המועדון הזה, זו שנה קריטית.
יהושוע,ויטור וחצי אלטון לא יספיקו.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ForeverRed כתב:
23 יולי 2020, 16:42
במערכת בריאה וחפה משיקולים זרים קידום כזה יכל להתקבל בהבנה, אפילו בשמחה, אולי באמת מדובר בעילוי מקצועי או בחשיבה מחוץ לקופסא.
אבל כשהשם של ברוש מצטרף לשמות כמו ניסו אביטן, שון גולדברג, רז רחמים, דודי טוויטו ואחרים, קשה שלא להעלות ספקות באשר למניעים של מקבלי ההחלטות. בעיניי מתחילה להסתמן מגמה של הליכה על הנגיש והזול, וזה צריך להדאיג את כולנו.
מקווה שלפחות ימנו לו עוזר, ושנתחיל לשמוע שמות של שחקנים שיקדמו את הקבוצה ואת המועדון הזה, זו שנה קריטית.
איך אתה יכול להגיד נגיש וזול הרי החתימו את זוסוואה וקנו את אקולטסה.....

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

ForeverRed כתב:
23 יולי 2020, 16:42
אני לא מבין.
מה זאת אומרת להסתמן מגמה של הנגיש והזול? זה לא ברור לך שזה מה שעושים ויעשו? אתה מצפה למשהו אחר? למה?
מי יביא כסף ל"בלתי נגיש והלא זול"? המועדון במצב הישרדותי, אין בעלים, אין כסף בבנק כנראה אין אוהדים ואפילו אין טרנר...
אני לא מצליח להבין מה אתה מצפה שיעשו?... אי אפשר להביא שחקנים יקרים, שחקני אלפא, לגיונרים או סתם שחקנים שהיו מובילים בכל קבוצת ליגת העל.
המעט כסף שיש צריך להספיק לצוות מקצועי, צוות ניהולי, הוצאות נלוות ומזדמנות, הוצאות על יציאה למשחקי חוץ (גם בחול) אירוח משחקי בית (בחוץ) וכן גם לשחקנים.
אז רוב התקציב אני מניח הולך ל2-3 שחקנים מובילים, אחריהם עוד 4-5 שחקנים לגיטימיים וכל היתר יהיה השלמות והדבקות, חיפוש מציאות, שחקני נוער וואטאבר וורקס.

אז יש את ויטור, אקולטסה וז'וס בתור המובילים, יש את לויטה, טאהה, צדק, קבהה, יוספי וקלטינס כשחקנים לגיטימיים... כל השאר זה קח מה שיש.

אחי, תבין את הסיטואציה, תנמיך ציפיות, תקווה לטוב ותדחוף בכל הכוח קדימה.
בשבילך וגם בשבילנו. אין לגיטימציה להתלונן על דברים שהתלוננת שנים שעברו.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אנשים חייבים להתעורר כאן ומהר,מה גם שבואו... יחסית לקבוצה שהבעלים שלה עזב בפתאומיות המצב לא כזה נורא,תחשבו שיכול היה להיות גרוע יותר,הרבה יותר גרוע.
לפרטים נא לפנות לאוהדי הפועל ת"א,בית"ר י"ם ומכבי נתניה.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

אדום זקן כתב:
24 יולי 2020, 11:46
אנשים חייבים להתעורר כאן ומהר,מה גם שבואו... יחסית לקבוצה שהבעלים שלה עזב בפתאומיות המצב לא כזה נורא,תחשבו שיכול היה להיות גרוע יותר,הרבה יותר גרוע.
לפרטים נא לפנות לאוהדי הפועל ת"א,בית"ר י"ם ומכבי נתניה.
צודק, אבל זו נחמה מוגבלת מאוד. יותר מדי דברים עדיין פתוחים. מצד שני יש הרגשה שיש מי שעובד בחריצות גם אם עושים טעויות.
נקווה לטוב.
אבל בחיאת, בואו נסגור את הנושא הזה? בכר עכשיו יריב ולא חלק מהמועדון.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

nitsande כתב:
24 יולי 2020, 10:55
אני לא מבין.
מה זאת אומרת להסתמן מגמה של הנגיש והזול? זה לא ברור לך שזה מה שעושים ויעשו? אתה מצפה למשהו אחר? למה?
מי יביא כסף ל"בלתי נגיש והלא זול"? המועדון במצב הישרדותי, אין בעלים, אין כסף בבנק כנראה אין אוהדים ואפילו אין טרנר...
אני לא מצליח להבין מה אתה מצפה שיעשו?... אי אפשר להביא שחקנים יקרים, שחקני אלפא, לגיונרים או סתם שחקנים שהיו מובילים בכל קבוצת ליגת העל.
המעט כסף שיש צריך להספיק לצוות מקצועי, צוות ניהולי, הוצאות נלוות ומזדמנות, הוצאות על יציאה למשחקי חוץ (גם בחול) אירוח משחקי בית (בחוץ) וכן גם לשחקנים.
אז רוב התקציב אני מניח הולך ל2-3 שחקנים מובילים, אחריהם עוד 4-5 שחקנים לגיטימיים וכל היתר יהיה השלמות והדבקות, חיפוש מציאות, שחקני נוער וואטאבר וורקס.

אז יש את ויטור, אקולטסה וז'וס בתור המובילים, יש את לויטה, טאהה, צדק, קבהה, יוספי וקלטינס כשחקנים לגיטימיים... כל השאר זה קח מה שיש.

אתה מבין מה שאתה רוצה להבין.
כבר הרבה מאוד זמן שאני לא מצפה. מבין מצוין את הסיטואציה ובעיקר עם מי יש לנו עסק.
יש מצב נתון וצריך להתנהל בתוכו. התקציב ירד משמעותית אבל עדיין גבוה ביחס לליגה, זאת עוגה שצריך לדעת איך לחלק. אז או שזה מחולק בצורה לא נכונה (נכון לכרגע, עדיין יש זמן לשנות) או שמספרים לנו סיפורים על עונה מאוזנת וריצה בצמרת בזמן ששומרים כמה מיליונים בצד ליום סגריר.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

nitsande כתב:
24 יולי 2020, 10:55
אני לא מבין.

תשמע, לי זה ברור.
מצד שני, זה לא ממש מה שהמועדון משדר. רק לפני חודש בן-זאב ואסי דיברו על תקציב שלישי או רביעי בגובהו בליגה ועל קבוצה שתמשיך לרוץ בצמרת. גם פה יש כמה אוהדים מבולבלים שמצפים לקבוצת צמרת.
אז אי אפשר מצד אחד לשווק מועדון ששואף גבוה (גם אם לא לאליפות) ומצד שני לבנות קבוצה שהבסיס שלה הוא קבהא, יוספי וגולדברג.

אני מקבל בהבנה את המצב החדש ולא תשמע ממני תלונות על עונה פיננסית עם שאיפות בינוניות, רק שלא ישווקו את זה כמשהו אחר. כי לפערי הציפיות האלה יהיה מחיר מצד אוהדים שפחות מבינים את הסיטואציה

שלח תגובה