בכר והחבר'ה - צוות לעניין? 19/20

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: בכר והחבר'ה - צוות לעניין? 19/20

שליחה על ידי dor69 »

bs war כתב:
24 יולי 2020, 13:01
תשמע, לי זה ברור.
מצד שני, זה לא ממש מה שהמועדון משדר. רק לפני חודש בן-זאב ואסי דיברו על תקציב שלישי או רביעי בגובהו בליגה ועל קבוצה שתמשיך לרוץ בצמרת. גם פה יש כמה אוהדים מבולבלים שמצפים לקבוצת צמרת.
אז אי אפשר מצד אחד לשווק מועדון ששואף גבוה (גם אם לא לאליפות) ומצד שני לבנות קבוצה שהבסיס שלה הוא קבהא, יוספי וגולדברג.

אני מקבל בהבנה את המצב החדש ולא תשמע ממני תלונות על עונה פיננסית עם שאיפות בינוניות, רק שלא ישווקו את זה כמשהו אחר. כי לפערי הציפיות האלה יהיה מחיר מצד אוהדים שפחות מבינים את הסיטואציה
סלח לי אחי, בליגת פח הזאת שכל איזה בני יהודה עם תקציב מינימום וסגל של ריג׳נים יכולה עם עבודה נכונה להגיע לפלייאוף העליון ואפילו להתמודד על מקום באירופה אתה יכול וצריך לסיים ברביעייה הראשונה כל עונה גם בלי בעלים. גם הקורונה פה משחקת לנו לידיים ונותנת לנו הצדקה לקיצוץ משכורות קיימות ואותו סגל פחות או יותר של שנה שעברה יעלה לנו 40% פחות. כמה זרים שתפגע בהם ואתה יכול לסיים שלישי בכיף

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

dor69 כתב:
24 יולי 2020, 13:16
סלח לי אחי, בליגת פח הזאת שכל איזה בני יהודה עם תקציב מינימום וסגל של ריג׳נים יכולה עם עבודה נכונה להגיע לפלייאוף העליון ואפילו להתמודד על מקום באירופה אתה יכול וצריך לסיים ברביעייה הראשונה כל עונה גם בלי בעלים. גם הקורונה פה משחקת לנו לידיים ונותנת לנו הצדקה לקיצוץ משכורות קיימות ואותו סגל פחות או יותר של שנה שעברה יעלה לנו 40% פחות. כמה זרים שתפגע בהם ואתה יכול לסיים שלישי בכיף
אני חושב שכדאי להזכיר כמה דברים.
הקבוצה הזאת סיימה רביעית הרבה בזכות פתיחת העונה שלה, כשהייתה פה קבוצה אחרת לגמרי שעד אזור אוקטובר-נובמבר רצה עם מאזנים של אלופה.
מאז, וגם אחרי ז'וסוואה, אבוקסיס וינואר, זאת קבוצה בינונית מאוד. אם הקבוצה שרצה בפלייאוף הייתה פותחת את העונה, לדעתי היא הייתה נאבקת בשיניים על מקום בפלייאוף עליון. למרות ז'וסוואה, אלטון ומיגל.
אז אנחנו כרגע רק נחלשים, משחררים את הישראלים היותר טובים (שהר, אורן) ומחליפים אותם בפחות טובים, מצמצמים את הצוות המקצועי ולא עושים שום שינוי במערך הסקאוטינג. מבחינתי אין שום סיבה להאמין שבמגמה הזאת תיבנה פה קבוצה טובה יותר, אלא במקרה הטוב קבוצה באותה רמה, וכאמור "אותה רמה" לדעתי שווה למאבקים על פלייאוף עליון.
ושוב, אין לי עם זה בעיה במצבנו, אבל משווקים את זה אחרת.

אשמח להתבדות.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

bs war כתב:
24 יולי 2020, 14:17
אני חושב שכדאי להזכיר כמה דברים.
הקבוצה הזאת סיימה רביעית הרבה בזכות פתיחת העונה שלה, כשהייתה פה קבוצה אחרת לגמרי שעד אזור אוקטובר-נובמבר רצה עם מאזנים של אלופה.
מאז, וגם אחרי ז'וסוואה, אבוקסיס וינואר, זאת קבוצה בינונית מאוד. אם הקבוצה שרצה בפלייאוף הייתה פותחת את העונה, לדעתי היא הייתה נאבקת בשיניים על מקום בפלייאוף עליון. למרות ז'וסוואה, אלטון ומיגל.
אז אנחנו כרגע רק נחלשים, משחררים את הישראלים היותר טובים (שהר, אורן) ומחליפים אותם בפחות טובים, מצמצמים את הצוות המקצועי ולא עושים שום שינוי במערך הסקאוטינג. מבחינתי אין שום סיבה להאמין שבמגמה הזאת תיבנה פה קבוצה טובה יותר, אלא במקרה הטוב קבוצה באותה רמה, וכאמור "אותה רמה" לדעתי שווה למאבקים על פלייאוף עליון.
ושוב, אין לי עם זה בעיה במצבנו, אבל משווקים את זה אחרת.

אשמח להתבדות.
המפתח הוא לבחור שחקנים נכונים, יוסי הוכיח לא פעם שיש לו עין מקצועית טובה. לגבי איך נראים על המגרש- אני מאמין שהוא שם יהבו על הגביע ופשוט הזניח את הליגה (זה התבטא בהרכבים) ואני מאוד רוצה להאמין שעונה חדשה ואנרגיות חדשות יביאו שינוי גם באיך שנראים בליגה.
גם אני מאוד לא אהבתי את המהלכים האחרונים עם ההחתמה של גולדברג והוויתור על שהר אבל אני מקווה שיש פה איזה תכנית אב גדולה להבראה מקצועית ושיוסי ואליה יודעים מה הם עושים
אני יודע שזה נשמע wishful thinking אבל זה לא מוריד מהעובדה שעבודה נכונה עם תקציב כמו שיש לנו אמורה למקם אותנו במירוץ לכרטיס לאירופה כל עונה, בטח בהתחשב במצב הנוכחי בליגה (יש לנו יתרון ענק אגב, כולם צריכים לקצץ 30 אחוז מתקציב השחקנים בשביל המענק מהמדינה ואנחנו כבר שם אחרי העזיבה של שהר. היריבות שלנו לא קרובות לזה והעונה נפתחת כבר השבוע)

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

למישהו יש מושג מה התקציב בכלל? וכמה ממנו עדיין הולך לכיסוי התחייבויות? איך אפשר באמת בלי קהל ובלי טרנר?

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

nitsande כתב:
24 יולי 2020, 10:55
אני לא מבין.
מה זאת אומרת להסתמן מגמה של הנגיש והזול? זה לא ברור לך שזה מה שעושים ויעשו? אתה מצפה למשהו אחר? למה?
מי יביא כסף ל"בלתי נגיש והלא זול"? המועדון במצב הישרדותי, אין בעלים, אין כסף בבנק כנראה אין אוהדים ואפילו אין טרנר...
אני לא מצליח להבין מה אתה מצפה שיעשו?... אי אפשר להביא שחקנים יקרים, שחקני אלפא, לגיונרים או סתם שחקנים שהיו מובילים בכל קבוצת ליגת העל.
המעט כסף שיש צריך להספיק לצוות מקצועי, צוות ניהולי, הוצאות נלוות ומזדמנות, הוצאות על יציאה למשחקי חוץ (גם בחול) אירוח משחקי בית (בחוץ) וכן גם לשחקנים.
אז רוב התקציב אני מניח הולך ל2-3 שחקנים מובילים, אחריהם עוד 4-5 שחקנים לגיטימיים וכל היתר יהיה השלמות והדבקות, חיפוש מציאות, שחקני נוער וואטאבר וורקס.

אז יש את ויטור, אקולטסה וז'וס בתור המובילים, יש את לויטה, טאהה, צדק, קבהה, יוספי וקלטינס כשחקנים לגיטימיים... כל השאר זה קח מה שיש.

אחי, תבין את הסיטואציה, תנמיך ציפיות, תקווה לטוב ותדחוף בכל הכוח קדימה.
בשבילך וגם בשבילנו. אין לגיטימציה להתלונן על דברים שהתלוננת שנים שעברו.
מקווה שיוסיפו עוד מוביל אחד לפחות בקישור אחורי. בשאר העמדות אני לא באמת מצפה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

סימיוני כתב:
24 יולי 2020, 11:57
צודק, אבל זו נחמה מוגבלת מאוד. יותר מדי דברים עדיין פתוחים. מצד שני יש הרגשה שיש מי שעובד בחריצות גם אם עושים טעויות.
נקווה לטוב.
אבל בחיאת, בואו נסגור את הנושא הזה? בכר עכשיו יריב ולא חלק מהמועדון.
אני חושב שביחס למצב עושים אצלנו מעל ומעבר.
בניגוד לאחרים כאן שחושבים שהסגל הזה מגרד פלייאוף עליון בלאומית אני חושב שאפשר,צריך ורצוי להפיק מהסגל הזה הרבה הרבה יותר ממה שראינו עד כה עד לרמה של להיות בין שלושת הראשונים בליגה..
אני נותן כאן הקלות לאבוקסיס כי גם הוא הודה שבפלייאוף לא נראינו טוב והראש מלכתחילה היה בגביע לכן אני אופטימי.
אבל בליגה שבה הפועל תא והפועל חיפה עם סגל באמת חלש מגיעות למקום 5-6 אין סיבה שעם הסגל שלנו לא נהיה בשלישייה המובילה.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

הכל נכון, מה שמשדרים זה בעיקר תקוות גבוהות להבנתי, לא ציפיות.
אני רק אומר שאי אפשר לפנטז על אצילי ומיכה כי שחררו אותם,
בקושי סלליך היה מטרה ריאלית.
יש מעט מאוד כסף, איתו צריך להסתדר ולבנות קבוצה הכי טובה שאפשר.
להוציא את המקסימום מכל שקל.
יהיו גם שחקנים אפורים בסגל, ולא מעט.

בנוסף, אל תהיו עם זכרון קצר. תזכרו איך דיברנו בזמן אמת על שהר ואורן.
בעיניי שחרור של שניהם הוא לא צעד לאחור, שניהם לא מספיק טובים.
גם אם המחליף זה הימור על טוויטו וגאנם.
רק אהבה תנצח...

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

ספורט 5 מפרסם שהגיע לסיכום עם המועדון על הפיצוי.לא יחכו לבוררות. חשוב מאוד שסיימנו ככה ולא נגרננו לבוררות.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אחלה ברק

תמונה
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

שמח שנגמר בטוב, לא מגיע לו לסיים את הסיפור ברע

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

מבאס שלא נזכה לארח אותו בטרנר

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

CrazyRed7 כתב:
10 אוגוסט 2020, 16:23
מבאס שלא נזכה לארח אותו בטרנר
מתי שהוא זה כנראה יקרה.....

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

שיש כתב:
24 יולי 2020, 20:10
למישהו יש מושג מה התקציב בכלל? וכמה ממנו עדיין הולך לכיסוי התחייבויות? איך אפשר באמת בלי קהל ובלי טרנר?
לפי הפרסומים התקציב שעבר בבקרה הוא של 35 מיליון שקל אבל הגישו בטוחות ל40 מיליון שה5 הנותרים מיועדים לרכש שיגיע

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לא יודע מה זה אומר ה5 מיליון האלה אבל זה די הרבה כסף. אתה יכול להביא 3 זרים בסכומים גבוהים(300+ נטו) וישאר לך עודף. לא חושב שהכל מיועד לרכש

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ברק בכר גאון כדורגל.
עוד כמה שנים נבין באמת מה היה לנו ביד.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה