מרסלו מלי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yakar

Re: מרסלו מלי

שליחה על ידי yakar »

להחתים! רק בגלל השם. צריך מלי חדש :(

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

דר אדום בנשמה כתב:עם כל השמות שרצים פה בסוף יביאו לפה סטו סטייל...
מה אתה רוצה ? כשיש שמות לא ברמה גבוהה אתה בוכה, כשיש שמות מעניינים אתה בוכה..
התשת לי את החיים

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

UP

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=347976

בית"ר ויתרה, מרסלו מלי סיכם בהפועל ב"ש
הקשר הארגנטיני יושאל לעונה ויחתום בימים הקרובים

קשרה האחורי של ראסינג קלוב הארגנטינית, מרסלו מלי סיכם את תנאיו בשורות האדומים ויושאל לעונה אחת עם אופציית רכישה.

תמונה

https://www.youtube.com/watch?v=FwtZydr ... e=youtu.be
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 20 אוגוסט 2020, 11:59, נערך פעם 1 בסך הכל.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

נקווה שיהיה ברמה של הזר האחרון שבית"ר "ויתרה" עליו לפני שאנחנו החתמנו אותו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

חוות דעת מאוהד ראסינג -

Franco כתב:
02 יוני 2019, 09:43
יכול לשחק כ-6, אבל זה לא התפקיד "הטבעי" שלו. אני לא אשקר ואגיד שראיתי יותר מדי את סנטראל קורדובה העונה, אבל ראיתי קצת וגם הבנתי שהוא שיחק לעתים בעמדה הזו. אין לו נוכחות פיזית, אבל הוא יודע לחלץ כדורים והוא משאיר את הכל על המגרש מבחינת מאמץ, אז הוא כנראה יכול לשחק שם ברמה הנדרשת לליגה הישראלית.

הוא בצניחה חופשית בחמש שנים האחרונות, זה לא ברור מאליו ששחקן שמשקיע יקבל כל כך הרבה תגובות שליליות מהקהל אבל אצלנו זה קרה. מאז שהוצאנו אותו להשאלות הוא נראה טיפה יותר טוב, אבל זה בקבוצות תחתית וגם הייתה השאלה אחת לברזיל שאני לא יודע בדיוק מה קרה שם אבל הלך לו פחות טוב.

יש לו פה ושם מסירות טובות בחלק הקדמי, אבל אני לא רואה שם משהו מיוחד גם בסטנדרטים שאני מכיר מהזרים שנוחתים בישראל והוא יכול גם להעביר משחק שלם בלי "לשבור קווים" בהצלחה. אני חושב שהוא יותר מתאים לשחק בתפקיד של "הלוך-וחזור", סוג של 50:50 כמו שאומרים בישראל או אפילו באגף (אבל לא גבוה והתקפי מדי אם באגף), שם הניידות שלו יכולה לבוא טוב, אבל גם בתפקידים האלו לא הלך לו כל כך טוב בשנים האחרונות והתרומה ההתקפית שלו מאז עזב את בוקה היא די שולית כאמור.

למרות כל השליליות פה, יש פערי רמות בין הליגות כמובן ובגדול אני בטוח שהוא שחקן שיכול להשתלב בחצי העליון של הליגה הישראלית (לא בקיא בליגה, אבל ממה שאני מכיר), גם כקשר אחורי אם הוא לא בודד במשימות ההגנתיות במרכז הקישור. אם בטעות השינוי אווירה עושה לו טוב והוא יתקרב ליכולת שהציג בבוקה לפני כמה שנים, הרווחתם שחקן מצוין.

עוד עניין לגביו, שאני מקווה בשבילך שבדקו לפני ההחתמה, הוא לא כל כך הצליח בפעמיים שיצא מארגנטינה, צריך לבדוק אם זה רק עניין מקצועי או גם קשיי התאקלמות.
Franco כתב:
02 יוני 2019, 09:43
ומשהו אחרון, לפי הפרסומים בארגנטינה אנחנו משאילים לכם אותו בלי עלות, אז זו רק המשכורת שלו. זה לא כסף קטן, אבל זה מצמצם את הסיכון במידה ויהיו קשיי התאקלמות או פשוט אי התאמה מקצועית. מצד שני, עדיין יש לכם אופציה עליו במידה והוא יצטיין (700 א' דולר על הזכויות עליו מינוס 50% ממכירה עתידית או כל דרך אחרת שעוקפים את הבעלות המשותפת) למרות שקשה לי לראות את זה קורה ושתנצלו את הסעיף על שחקן שיהיה בן 29 אם אני לא טועה בסוף העונה. גם אם יצליח.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

נשמע טוב. אמנם בצניחה אבל בכל זאת ארגנטינה ליגה מאוד פיזית לעומת ישראל שאין בה פיזיות כמעט בכלל. לפי השנים בבוקה יש שם פוטנציאל גדול אולי נצליח להרים אותו מחדש. בהתחשב במצב שלנו בדיוק כמו עם החלוץ יש פה סיכון מחושב, הלוואי ויהיה בינגו.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

שחקן מעניין מאוד. כמובן הרבה יהיה תלוי בהתאקלמות שלו בארץ ובכדורגל הישראלי אבל סה״כ מרגיש קצת כמו ההחתמה של זוסואה, שחקן עם יכולות שלא מוצא את עצמו כל כך.

לתחושתי בגלל שהביאו קשר מרכזי שגם יכול לשחק אחורי, לא יגיע זר נוסף לאמצע.

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

CrazyRed7 כתב:
20 אוגוסט 2020, 13:08
שחקן מעניין מאוד. כמובן הרבה יהיה תלוי בהתאקלמות שלו בארץ ובכדורגל הישראלי אבל סה״כ מרגיש קצת כמו ההחתמה של זוסואה, שחקן עם יכולות שלא מוצא את עצמו כל כך.

לתחושתי בגלל שהביאו קשר מרכזי שגם יכול לשחק אחורי, לא יגיע זר נוסף לאמצע.
מקווה שעדיין יגיע זר נוסף לאמצע, שהוא נראה כרגע כמקודת החולשה. החתמה של מלי תוריד לחץ ותאפשר החתמה מאוחרת יותר "מפליטי" ליגות חזקות יותר.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

תהיה בעיה להחתים זר נוסף לאמצע.
בסוף יש 6 זרים שאמורים להיות משמעותיים ורק 5 יכולים לשחק.

צריך לחשוב על חיזוק לאגפים.
אין שם כמעט כלום, גם בהגנה וגם בהתקפה.
יהיה קל יותר לשלב זר בעמדות התקפיות כחלק מרוטציה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

זה תלוי בתוכניות המקצועיות של אבוקסיס. אני מקווה שהוא יודע איך הוא רוצה לשחק ומביא שחקנים ע״פ אותו מערך ושיטה.
אולי הוא מתכנן לשחק עם 2 בקו אחד כשזוסואה מעליהם, בלי 6 קלאסי.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

כרגע נקודת התורפה הכי רצינית שלנו היא המגנים. מקווה ששם ישקיעו את המאמצים האחרונים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

bs war כתב:
20 אוגוסט 2020, 13:24
כרגע נקודת התורפה הכי רצינית שלנו היא המגנים. מקווה ששם ישקיעו את המאמצים האחרונים.
אני חושב שצד ימין סבבה לגמרי. דדיה עם גיבוי של קלטינס וגמון זה אחלה.
צד שמאל בעייתי אבל האמת שאני מעדיף כרגע זרים בעמדות אחרות(קיצוני וקשר נוסף, לפני הסדר).

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

CrazyRed7 כתב:
20 אוגוסט 2020, 13:26
אני חושב שצד ימין סבבה לגמרי. דדיה עם גיבוי של קלטינס וגמון זה אחלה.
צד שמאל בעייתי אבל האמת שאני מעדיף כרגע זרים בעמדות אחרות(קיצוני וקשר נוסף, לפני הסדר).
אני באופן כללי מאמין שקבוצה בונים מההגנה. אם יש לך מספר בעיות בהרכב ואתה לא יכול לפתור את כולן, תתחיל מלמטה. שער נקי בכדורגל כבר מבטיח לך נקודות.

נניח שההרכב המסתמן כרגע הוא: לויטה, דדיה, ויטור, צדק/טאהא, גולדברג, מלי, יוספי/קבהא/קלטינס, ז'וסוואה, סלליך, אלטון ואגודלו;
מבחינתי אין ספק שנקודת התורפה הכי משמעותית בהרכב כזה היא עמדת המגן השמאלי.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

ההחתמה הזאת מייתרת לגמרי את קבהא. חבל שנשאר
ואם קלטינס לא יהיה מגן ימני אז גם הוא מיותר כי שני האחרונים יקחו את המקום של יוספי ומדמון וזה מיותר לטעמי.( 5 שחקנים על 2 עמדות)

כרגע צריך מישהו לצדדים שיהיה רוטציה ראויה לאלטון וסלליך( מה שיש לנו לא מספיק בכלל, לוי, חטואל, אסקיאס, שבירו, יוספי כחלטורה)

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

bs war כתב:
20 אוגוסט 2020, 13:36
אני באופן כללי מאמין שקבוצה בונים מההגנה. אם יש לך מספר בעיות בהרכב ואתה לא יכול לפתור את כולן, תתחיל מלמטה. שער נקי בכדורגל כבר מבטיח לך נקודות.

נניח שההרכב המסתמן כרגע הוא: לויטה, דדיה, ויטור, צדק/טאהא, גולדברג, מלי, יוספי/קבהא/קלטינס, ז'וסוואה, סלליך, אלטון ואגודלו;
מבחינתי אין ספק שנקודת התורפה הכי משמעותית בהרכב כזה היא עמדת המגן השמאלי.
ובנוסף אין כלום בספסל בשום עמדה( מה שבספסל בשתים שלוש רמות פחות מההרכב הראשון וזו בעיה אולי חוץ מחלוצים)

שלח תגובה