אלטון אקולטסה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
red guy

Re: אלטון אקולטסה חתם עד סוף העונה

שליחה על ידי red guy »

אם אני זוכר נכון המשחקים הטובים שלו היו שביטון היה מאחוריו, כלומר מגן שמושך איתו שחקנים ועושה איתו פעולות התקפיות. לדעתי כשגולדברג מאחוריו אנחנו מאבדים אותו.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Sir Alex Ferguson כתב:
18 ספטמבר 2020, 11:46
נכון שיש רגעים שהוא מתסכל, אבל גם אתמול, שם כדור על הראש של וארן שנגח החוצה, היה לו עוד מבצע מהאגף שנתן כדור רוחב מסוכן שכמעט נכנס והשוער שלהם הוציא, היה לדעתי זה שהרים את הכדור לויטור שהוריד לאגודלו בגול הראשון, עם כל התסכול שלפעמים הוא גורם לך להרגיש, הוא עדין היחידי ביחד עם זוסואה שמייצר אצלנו משהו.
הכדור שהוא לוארן על הראש היה גרוע. גם חזק מדי וגם מיותר. לא היה אף שחקן ביניהם. כדור על הדשא היה הרבה יותר פרקטי.

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי YallaHapoel »

אוהב אותו וחושב שיש לו באמת יכולות יוצאות דופן, אבל אם אני לא טועה הוא עוד לא שם פה גול, זה מזעזע...
הסגל שלנו מאוד מוגבל ואם אנחנו רוצים לעשות עונה טובה הוא חייב לתרום יותר, אי אפשר לחיות עם ווינגר שלא מסוגל לשים גול, בטח לא שהמחליף שלו זה חתואל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

izguy83 כתב:
18 ספטמבר 2020, 12:47
הכדור שהוא לוארן על הראש היה גרוע. גם חזק מדי וגם מיותר. לא היה אף שחקן ביניהם. כדור על הדשא היה הרבה יותר פרקטי.
כדור לא פשוט לנגיחה, אבל אם וארן היה עוצר על החזה, בגלל שהיה לבד לגמרי, אולי היה יוצא מזה יותר.
ועדין, מנסה לחשוב על מישהו שמייצר אצלנו משהו חוץ מאלטון וג'וסואה, ואין אחד כזה (גם סולליך בשני המשחקים האחרונים חלש מאוד ולא מורגש).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

לא חושב שהיה יכול לעצור על החזה. היתה מסירה חזקה מאוד מטווח קצר. אני מסכים עם מה שכתבת בשורה האחרונה. זה הכי טוב שיש כרגע, אבל הוא חייב לעבוד על הפעולה האחרונה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

הוא פשוט בעט עליו. כאילו שהיה לוארן זמן בכלל לחשוב.
אלטון חייב לעשות קפיצת מדרגה, אבל זה גם אבוקסיס.
צריך ליצור תבניות התקפה והנעת כדור מהירה שתשאיר אותו לפחות מספר פעמים במשחק מול מגן מבודד כשיש שטח מאחורה.
ואם לא, אז שנדע לפחות לנצל את העובדה שהוא לוקח אליו 2-3 שחקנים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

סקורר הוא לא יהיה. זה שחקן כנף הולנדי.
צריך לנצל את האחד על אחד שלו. בשביל זה נצטרך גם חלוץ טוב וגם הצטרפות קשרים מקו שני שידעו לנצל את זה.

אני די אופטימי לגביו. ראינו מול חיפה למה הוא מסוגל.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

הוא מנצל את האחד על אחד שלו אבל הפעולה האחרונה שלו היא תמיד נוראית , אם זה המסירה או אם זו הבעיטה.
תמונה

E26

שליחה על ידי E26 »

מאכזב מאוד עד עכשיו.
מצפים ממנו להנפיק מספרים אבל הפעולה האחרונה שלו חובבנית ולא מעט פעולות שלו על פארש

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

CrazyRed7 כתב:
18 ספטמבר 2020, 13:55
סקורר הוא לא יהיה. זה שחקן כנף הולנדי.
צריך לנצל את האחד על אחד שלו. בשביל זה נצטרך גם חלוץ טוב וגם הצטרפות קשרים מקו שני שידעו לנצל את זה.

אני די אופטימי לגביו. ראינו מול חיפה למה הוא מסוגל.
בין סקורר לבין 0 שערים ב- 9 חודשים יש הרבה באמצע.
הוא חייב להיות איום יותר רציני על השער
נערך לאחרונה על ידי bs war ב 18 ספטמבר 2020, 21:36, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אני לא צריך שישים שום גול.
מה שאני צריך ממנו שידייק במסירה האחרונה,ברגע שיעשה את זה הוא גומר כאן עם 20 בישולים.
עושה הכל נכון עד הפעולה האחרונה ואבוקסיס חייב להבהיר לו את זה בצורה יותר משמעותית.
אין מה לעשות הבעיטה שלו זה כמו של הבן שלי בן 5 עם זה אין יותר מדי מה לעשות אבל עם המסירה האחרונה בהחלט כן,רק להרים את הראש ולמסור נכון.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אדום זקן כתב:
18 ספטמבר 2020, 18:26
מה שאני צריך ממנו שידייק במסירה האחרונה,ברגע שיעשה את זה הוא גומר כאן עם 20 בישולים.
עושה הכל נכון עד הפעולה האחרונה ואבוקסיס חייב להבהיר לו את זה בצורה יותר משמעותית.
אין מה לעשות הבעיטה שלו זה כמו של הבן שלי בן 5 עם זה אין יותר מדי מה לעשות אבל עם המסירה האחרונה בהחלט כן,רק להרים את הראש ולמסור נכון.
זה גם עבודה של מאמן. לאן בדיוק שחקנים צריכים להגיע כשהוא עושה דריבל על המגן.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

בואו נרגיע... אם הייתה לו סיומת הוא לא היה אצלנו.
פוטנציאל אדיר שכבר מעל לליגת הפח שלנו. אם ישפר את הסיומת נהנה ממנו עונה שתיים ונמכור לגדולות מאיתנו

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

אדום זקן כתב:
18 ספטמבר 2020, 18:26
בשביל לבשל 20 שערים צריך נוכחות התקפית של הקבוצה. נגד האלבנים הוא היה שווה לפחות בישול אחד שהתפספס בגלל חוסר חדות בהתקפה כמו למשל בהכנסת כדור לשבירו שבעט את הכדור לקרן מה שהוביל לבעיטה של זוס.
דבר אחר שכתבו ואני מסכים, הוא מקבל את הכדורים רחוק מאוד מעמדה שבה הוא מסוכן, ובה הוא צריך להטל בשלושה שחקנים לפחות. או שהוא הבעיה אינטלקטואלית או שהוא לא מאומן, או שהמגן שמשחק איתו תוקע אותו.
אני מאמין שזה צירוף של הכל כי יחד עם טויטו היה לו יותר נוח נגד חיפה.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

עד עכשיו חוסר היכולת שלו להעמיד מספרים היא שילוב של כמה דברים שבולטים: בראש ובראשונה זו הצטרפות מינימלית של שחקנים להרחבה. לא יותר משני שחקנים שלרוב מכוסים בתוך הרחבה.
בנוסף כמו שציינו, הוא מקבל את הכדור רחוק מהשער כך שגם אם הוא מצליח לנער מעליו את השומר/ים אין לו הרבה אופציות מסירה. גם העובדה שהוא לא שחקן שלם עדיין ברמת קבלת ההחלטות מוסיפה לזה מן הסתם.
התקווה שלי היא שיחד עם שחקני האמצע החדשים ובשילוב אוריינטציה התקפית יותר מצד המאמן וההוראות לשאר השחקנים בנוגע לתגבור ההצטרפות בהתקפה תוביל לשיפור. עוד אני מקווה שקט ההגנה שלנו יעמוד גבוה יותר, אולי כשיהיו שחקני אמצע שיודעים להשתחרר מלחץ זה יעבוד.
כך או אחרת הוא בורג חשוב מאוד

שלח תגובה