אירופה 20/21

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: אירופה 20/21

שליחה על ידי Itay »

שי דנין כתב:
04 אוקטובר 2020, 00:47
הבעיה שיש אפשרות רק לישראלים איזה ישראלי יש בשוק שהוא אופציה רצינית לקו (ומוכן להיות על הספסל)
דור ג'אן,עומרי אלטמן,גבי קניקובסקי בעיניי האופציות הכי
ריאליות וטובות בייחוד דור ג'אן שנשמע שעומד לעבור לפורטוגל
במחיר של גרעינים.

סמל אישי של משתמש
שי דנין
Title: השתגעתי בגללה

שליחה על ידי שי דנין »

Itay כתב:
04 אוקטובר 2020, 00:58
דור ג'אן,עומרי אלטמן,גבי קניקובסקי בעיניי האופציות הכי
ריאליות וטובות בייחוד דור ג'אן שנשמע שעומד לעבור לפורטוגל
במחיר של גרעינים.
דור יסכם שם כך שזה לא יכול יעזור לנו. אלטמן שחקן של הרמות של הפועל ת"א קבוצת שנותנות לו להיות איפה שהוא רוצה על המגרש הוא פחות שחקן שמשחק בעמדה מסוימת (בעיקר בקו) אלא מה שמתחשק לו כך שזה פחות האופציה נשאר קניקובסקי שהוא סוחב את נתניה השנ בליגת העל כך שאני לא חושב שיוותרו עליו (אולי תמורת ספורי/גאנם)

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

שי דנין כתב:
04 אוקטובר 2020, 01:08
דור יסכם שם כך שזה לא יכול יעזור לנו. אלטמן שחקן של הרמות של הפועל ת"א קבוצת שנותנות לו להיות איפה שהוא רוצה על המגרש הוא פחות שחקן שמשחק בעמדה מסוימת (בעיקר בקו) אלא מה שמתחשק לו כך שזה פחות האופציה נשאר קניקובסקי שהוא סוחב את נתניה השנ בליגת העל כך שאני לא חושב שיוותרו עליו (אולי תמורת ספורי/גאנם)
לגבי ג'אן כל עוד לא סגור שם הייתי מנסה להביא אותו
אלטמן עדיין לא ידוע האם בכלל ימשיך בהפועל ת"א עקב
אי רצונו לקצץ עשרות אחוזים שדורשים הניסנובים
וקניקובסקי בשנת חוזה אחרונה אולי אפשר ללחוץ ככה על סגל
שלא ירצה לעצור את קניקובסקי מלהתקדם נתניה לא יותר ממקום 8 העונה כך שיותר קשה להחזיק שחקן ולעשות שרירים במשא ומתן עליו

סמל אישי של משתמש
שי דנין

שליחה על ידי שי דנין »

Itay כתב:
04 אוקטובר 2020, 01:19
לגבי ג'אן כל עוד לא סגור שם הייתי מנסה להביא אותו
אלטמן עדיין לא ידוע האם בכלל ימשיך בהפועל ת"א עקב
אי רצונו לקצץ עשרות אחוזים שדורשים הניסנובים
וקניקובסקי בשנת חוזה אחרונה אולי אפשר ללחוץ ככה על סגל
שלא ירצה לעצור את קניקובסקי מלהתקדם נתניה לא יותר ממקום 8 העונה כך שיותר קשה להחזיק שחקן ולעשות שרירים
בנוגע לאלטמן זה יראה לא יפה לנצל סיטואציה של קורונה וקיצוצים לטובתנו (הזכירו את זה ואני מסכים עם הגישה)
אצל קניקובסקי אם סגל יסכים במחיר נמוך לתת את קניקובסקי אז אני מסכים אתך שצריך להשקיע אבל זה לא נראה לי יקרה (גם עם הבונוס של שנה אחרונה בחוזה)

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

שי דנין כתב:
04 אוקטובר 2020, 01:35
בנוגע לאלטמן זה יראה לא יפה לנצל סיטואציה של קורונה וקיצוצים לטובתנו (הזכירו את זה ואני מסכים עם הגישה)
אצל קניקובסקי אם סגל יסכים במחיר נמוך לתת את קניקובסקי אז אני מסכים אתך שצריך להשקיע אבל זה לא נראה לי יקרה (גם עם הבונוס של שנה אחרונה בחוזה)
אלטמן זה סיפור אחר לגמרי ממה שהוזכר פה(קנדיל עם סכנין)
אלטמן לא מוכן לקצץ את האחוזים המטורפים שהניסנובים דורשים. זה כאילו לצורך העניין קבוצה תיקח מאיתנו את ספורי זה ממש לא ניצול של מצב. לעומת זאת קנדיל שנמצא בסכנין שעקב מצב כלכלי מכפיר יוצאת לחל"ת. לקחת אותו זה ניצול של מצב אך כשר לחלוטין זו לא אשמתי שקבוצה בליגת העל לא מסוגלת להעמיד תקציב ולשאת בחוזים שלה ואגב לא מעט קבוצות ניצלו את מצבנו ככה שהמצפון נקי.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

eitam כתב:
04 אוקטובר 2020, 00:23
ראיתי מחצית ראשונה..... קבוצה של 11 אקולטצים אבל עם סיומת
האמת שאתמול גם הסיומות שלהם היו אקולטסה.
שיחקו מדקה 5 נגד קבוצת תחתית בבית ואפשר להגיד שדיי התקשו. הם לא היו חדים מקדימה, בכלל החלק הקדמי שלהם מאוד צעיר,רובם שחקנים בין הגלאים 19-22.
פתחו ב4: 3:3 מאוד התקפי עם קשר אחורי אחד( מספר 19 שכבש גם את גול הניצחון) שמעליו 2 קשרים קדמיים שאפשר לציין את מספר 8 מלו שחקן מאוד מסוכן וגם 22 לופז עושה רושם של שחקן מרכזי בהתקפה שלהם.
החלוץ 9 שלהם דולברג למרות שהיה במשחק לא טוב רואים שגם הוא ברמה, יש לו תנועה תמיד לעומק, הוא מגיע למצבים שלו למרות ששוב אתמול היה חלש ומפוזר.

משחק ההגנה שלהם פחות טוב, (נאנט הביכו אותם לא מעט ב10 שחקנים אבל לא היו תכליתיים)
המגנים תוקפים המון מה שגורם להרבה שטחים פנויים מאחורה, דבר שנוכל לנצל.

בקיצור קבוצה צרפתית טיפוסית.. חזקים, מהירים והתקפית

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

בהמשך לדיון על ההגרלה של הישראליות, הנה טבלה של הדרגים לפי שווי שחקנים (שימו לב שבדרג 4 יש טעות, הקבוצה היא כמובן וולפסברגר (13) ולא וולפסבורג (190) -

תמונה

אז זה הולך ככה:
אנחנו קיבלנו מהדרג הראשון את הקבוצה במקום ה-6, בעוד מכבי את הקבוצה במקום ה-7, לא כזה הבדל גדול.
אבל בדרג השני, בעוד אנחנו קיבלנו את הקבוצה במקום ה-8, מכבי קיבלה את הקבוצה במקום האחרון כששווי השחקנים שלה הוא למעשה מה-4 הכי נמוכים מכלל הקבוצות כולל אלה בדרג הרביעי.
גם בדרג הרביעי, אנחנו קיבלנו את הקבוצה מהמקום ה-2, בעוד מכבי קיבלה את הקבוצה מהמקום ה-4, אבל ההבדל בין הטורקים לצרפתים הוא עצום, למעשה, הצרפתים מחזיקים בתקציב הכולל ה-10 בגודלו, קצת אחרי הופנהיים וויאריאל שאותה מכבי קיבלה קבוצה דרג ראשון.

כלומר לפי שווי השחקנים של הסגלים, אפשר להבין עד כמה ההבדלים (לפחות על הנייר) גדולים בין הבתים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

Sir Alex Ferguson כתב:
04 אוקטובר 2020, 11:27
בהמשך לדיון על ההגרלה של הישראליות, הנה טבלה של הדרגים לפי שווי שחקנים (שימו לב שבדרג 4 יש טעות, הקבוצה היא כמובן וולפסברגר (13) ולא וולפסבורג (190) -

תמונה

אז זה הולך ככה:
אנחנו קיבלנו מהדרג הראשון את הקבוצה במקום ה-6, בעוד מכבי את הקבוצה במקום ה-7, לא כזה הבדל גדול.
אבל בדרג השני, בעוד אנחנו קיבלנו את הקבוצה במקום ה-8, מכבי קיבלה את הקבוצה במקום האחרון כששווי השחקנים שלה הוא למעשה מה-4 הכי נמוכים מכלל הקבוצות כולל אלה בדרג הרביעי.
גם בדרג הרביעי, אנחנו קיבלנו את הקבוצה מהמקום ה-2, בעוד מכבי קיבלה את הקבוצה מהמקום ה-4, אבל ההבדל בין הטורקים לצרפתים הוא עצום, למעשה, הצרפתים מחזיקים בתקציב הכולל ה-10 בגודלו, קצת אחרי הופנהיים וויאריאל שאותה מכבי קיבלה קבוצה דרג ראשון.

כלומר לפי שווי השחקנים של הסגלים, אפשר להבין עד כמה ההבדלים (לפחות על הנייר) גדולים בין הבתים.
ומה נעשה עם המידע הזה?נחליף מזוזות בניון?או שנחזיר את הקריח שיוציא כדורים?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

סתם נקודת מבט.
ההגרלה כבר נערכה, זה לא שאפשר לעשות משהו בנדון.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
simply-red

איך התקציב של מכבי 18 מליון יורו לפי הטבלה שצורפה? זה לא מסתדר לי..

סמל אישי של משתמש
שי דנין

שליחה על ידי שי דנין »

simply-red כתב:
04 אוקטובר 2020, 12:56
איך התקציב של מכבי 18 מליון יורו לפי הטבלה שצורפה? זה לא מסתדר לי..
אולי הכוונה לשכר שחקנים :?

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

לא תקציב ולא שכר... שווי שוק כולל של השחקנים בסגל

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

Sir Alex Ferguson כתב:
04 אוקטובר 2020, 11:27

תמונה

אז זה הולך ככה:

מאוד מעניין
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
simply-red

dor69 כתב:
04 אוקטובר 2020, 13:02
לא תקציב ולא שכר... שווי שוק כולל של השחקנים בסגל
צודק
לא שמתי לב שרשום בהתחלה שווי שחקנים

סמל אישי של משתמש