קייס גאנם

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
nitsande

Re: קייס גאנם

שליחה על ידי nitsande »

אני חושב שקצת הלכתם לאיבוד בתגובות.
תקראו את הראיון, אמר של קיבל מספיק הזדמנוית לדעתו. וחבל.
אבל לא היה ראיון נוטף רעל. גם אמר שהוא רוצה לעשות עונה טובה בחיפה כדי לחזור יותר טוב שנה הבאה.
אל תצלבו אותו
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

nitsande כתב:
07 אוקטובר 2020, 11:45
אבל לא היה ראיון נוטף רעל. גם אמר שהוא רוצה לעשות עונה טובה בחיפה כדי לחזור יותר טוב שנה הבאה.
אל תצלבו אותו
הוא אמר סילבס דיבר אותי בחודש האחרון יותר
מאבוקסיס,ציפיתי שייתנו לי את הבמה אחרי שרכשו אותי
מרעננה(מי ישמע וואקמה),לא קיבלתי יותר מדי הזדמנויות
בטח אחרי שאבוקסיס הביא את אגודלו,היה אפשר להתנהג איתי יותר יפה בנושא הקיצוץ.
זה בעיניי להוציא את הכביסה המלוכלכת החוצה. חבל שגם הוא כזה

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

בעיקר הוכיח שהוא לא העיפרון הכי מחודד בקלמר.
חוסר מודעות טיפוסי של כדורגלן ישראלי בינוני.

ובכל זאת נאחל לו בהצלחה בהפועל חיפה. זה אינטרס שלנו שיצליח. גם אם לא יחזור לפה בסופו של דבר - לפחות שנמכור אותו בעתיד.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

נו שיקרע רשתות בחיפה

סמל אישי של משתמש
AG77

שליחה על ידי AG77 »

nitsande כתב:
07 אוקטובר 2020, 11:45
אל תצלבו אותו
אין יותר מדי רעל, אבל חלוץ שנתן 2 גולים בעונה וחושב שהמקום שלו בהרכב מובטח בגלל שיש לו כישרון ושילמו עליו המון כסף מתאים לקבוצות בסדר גודל של הפועל חיפה

שיהיה לו בהצלחה, נקווה שיצמצם את הנזק ויספר גם לחבר שלו ספורי כמה כיף בחיפה כשיש בעל בית לארג'

סמל אישי של משתמש
שי דנין
Title: השתגעתי בגללה

שליחה על ידי שי דנין »

יש לו כישרון ורואים שבמשחקי אימון הוא כובש שערים יפים (שער מדהים נגד נתניה שחזרנו מהסגר בגל הראשון) רואים שחסר לו ביטחון על המגרש במשחקים
אני חושב שזו טעות של יוסי בקבוצת צמרת אי אפשר לקחת שחקן צעיר וישר להעמיד אותו בפני לחץ זה לא בני יהודה מקווה שיצליח זה יעזור גם לנו.
לא אהבתי את הדיבורים שלו כמו כולם אבל אני חושב (ומקווה) שזה טעות חד פעמית בגלל שהוא ילד שלא מבין מה אומרים ומה לא אז הוא נפגע ומתחיל לדבר אני פחות חושב שזה מגיע בקטע של ללכלך גם לא שמענו ממנו לפני זה עושה בעיות בקטע הזה

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

שי דנין כתב:
07 אוקטובר 2020, 13:38
יש לו כישרון ורואים שבמשחקי אימון הוא כובש שערים יפים (שער מדהים נגד נתניה שחזרנו מהסגר בגל הראשון) רואים שחסר לו ביטחון על המגרש במשחקים
אני חושב שזו טעות של יוסי בקבוצת צמרת אי אפשר לקחת שחקן צעיר וישר להעמיד אותו בפני לחץ זה לא בני יהודה מקווה שיצליח זה יעזור גם לנו.
לא אהבתי את הדיבורים שלו כמו כולם אבל אני חושב (ומקווה) שזה טעות חד פעמית בגלל שהוא ילד שלא מבין מה אומרים ומה לא אז הוא נפגע ומתחיל לדבר אני פחות חושב שזה מגיע בקטע של ללכלך גם לא שמענו ממנו לפני זה עושה בעיות בקטע הזה
מה זה הוא ילד? הוא בן 11 ולא ידעתי?
הבן אדם יודע מה הוא אומר והוא מתכוון לזה מכל הלב
פשוט הוא חסר מודעות ועוד אחד ששילמו עליו סכום עתק וחשב שזה יקנה לו מקום מובטח בהרכב עוד מדושן עונג טיפוסי

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

הפועל חיפה תפורה למידות שלו.
הלוואי ויצליח שם.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

AG77 כתב:
07 אוקטובר 2020, 08:27
כוכב כדורגל, לא נתנו לו הזדמנות לקרוע רשתות כמו בקבוצה הקודמת שלו.
עוד דוגמה לשחקן שנתן משחק אחד טוב בגרבג' טיים וחושב שהוא כוכב. מקווה שיש לו סוכן טוב שיצליח לצמצם את הנזק ולדחוף אותו לאיזה קבוצה בחו"ל, כי עם הגישה הזו עדיף שלא יחזור

https://sport1.maariv.co.il/israeli-soc ... le/430500/
שונא שחקנים שחושבים שהכל מגיע להם למרות שלמעט במשחק אחד בגארבג' טיים בכל דקה ששיחקו אצלנו הם הסריחו את המגרש.
הגיע אלינו אחרי שער אחד בלבד בחצי עונה ברעננה. את העונה הוא סיים עם 2 שערים ב-1957 דקות, שער לכל 978 דקות, סיים את העונה במקום השישי מבחינת מדד שלילי של שערים לעומת דקות בכל הליגה!
שחקן ישראל קלאסי, במקום שיסתכל על עצמו מחפש תירוצים ומאשים אחרים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
שי דנין

שליחה על ידי שי דנין »

Itay כתב:
07 אוקטובר 2020, 13:46
מה זה הוא ילד? הוא בן 11 ולא ידעתי?
הבן אדם יודע מה הוא אומר והוא מתכוון לזה מכל הלב
פשוט הוא חסר מודעות ועוד אחד ששילמו עליו סכום עתק וחשב שזה יקנה לו מקום מובטח בהרכב עוד מדושן עונג טיפוסי
הכול יחסי בחיים הוא "ילד" בניסיון הוא בחור צעיר שסובל מחוסר מודעות (אתה גם מסכים) עשה שטות בגלל זה והוא גם עצבני שקיצצו לו. לא נראה לי שהוא מחפש ללכלך את השם של הקבוצה עליה הוא אמור לחזור בסוף שנה. זה לא כמו שחקן שעוזב לגמרי שאני יגיד שיש הסבר שהוא מלכלך אבל כאן הוא הולך לחזור. מה שבטוח זה שונה ממקרה ממן וזריהן וכדומה להם

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

שי דנין כתב:
07 אוקטובר 2020, 14:22
הכול יחסי בחיים הוא "ילד" בניסיון הוא בחור צעיר שסובל מחוסר מודעות (אתה גם מסכים) עשה שטות בגלל זה והוא גם עצבני שקיצצו לו. לא נראה לי שהוא מחפש ללכלך את השם של הקבוצה עליה הוא אמור לחזור בסוף שנה. זה לא כמו שחקן שעוזב לגמרי שאני יגיד שיש הסבר שהוא מלכלך אבל כאן הוא הולך לחזור. מה שבטוח זה שונה ממקרה ממן וזריהן וכדומה להם
עצם זה שהוא הולך לחזור שנה הבאה זה יותר
גרוע שהוא מוציא שם רע למועדון ולא משנה אם בכוונה
או לא. את העניינים שיש לך מול המועדון תפתור עם מי שצריך שזה יוסי ואסי אבל הוא בחר להוציא את זה החוצה ואם אני רואה את זה כטינוף על המועדון עוד הרבה אחרים רואים זאת גם כן. וחבל שיוצאת לנו תדמית של מועדון שלא מטפח שחקנים בגלל חוצפנים כמו גאנם. שחקן צריך לגלות בגרות בסיסית וכבוד למקום פרנסתו על אחת כמה וכמה בתקופה כזו שאנשים נאבקים על כל אגורה

סמל אישי של משתמש
שי דנין

שליחה על ידי שי דנין »

Itay כתב:
07 אוקטובר 2020, 14:33
עצם זה שהוא הולך לחזור שנה הבאה זה יותר
גרוע שהוא מוציא שם רע למועדון ולא משנה אם בכוונה
או לא. את העניינים שיש לך מול המועדון תפתור עם מי שצריך שזה יוסי ואסי אבל הוא בחר להוציא את זה החוצה ואם אני רואה את זה כטינוף על המועדון עוד הרבה אחרים רואים זאת גם כן. וחבל שיוצאת לנו תדמית של מועדון שלא מטפח שחקנים בגלל חוצפנים כמו גאנם. שחקן צריך לגלות בגרות בסיסית וכבוד למקום פרנסתו על אחת כמה וכמה בתקופה כזו שאנשים נאבקים על כל אגורה
זה מה שאני אומר חסר לו בגרות
ברור שהוא עשה משהו חמור אני גם כועס עליו אבל אני לא חושב שצריך לא להחזיר אותו

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

שי דנין כתב:
07 אוקטובר 2020, 14:46
זה מה שאני אומר חסר לו בגרות
ברור שהוא עשה משהו חמור אני גם כועס עליו אבל אני לא חושב שצריך לא להחזיר אותו
אני לא אומר לא להחזיר אותו אך
צריך לחשוב טוב איך עוצרים את כל הלכלוכיאדה
של שחקנים כאלה ואחרים

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

קראתי את התגובה שלו, לא מתלהמת, מביע אכזבה מוצדקת אבל לא האשמות ולא שריפת גשרים, להיפך רוצה לשחק ולחזור טוב יותר. צעד מצויין לשלושת הצדדים.

חושב שצריך להשאיל גם את איליי מדמון על מנת לחשל אותו וגם על מנת לא לקרוא על האכזבה שלו בסוף השנה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

איזו אכזבה? הוא עלה לבוגרים בגיל 17 (ו-17 "צעיר", יש לו 18 רק בפברואר) ויש לו כמעט אותה כמות של משחקים בבוגרים (8) כמו בנוער (12). זה מקרה חריג וכמעט חסר תקדים. הדבר היחיד שקרוב לזה היה סולומון שעלה לבוגרים של פ"ת בגיל 16.
חוץ מזה שהבנתי מהחבר'ה פה שנגמר לו החוזה בסוף העונה... אם זה המצב והוא לא מתכוון להאריך אז אין טעם בכלל לשלב אותו בבוגרים, גם לא באימונים.

שלח תגובה