קורונה וליגת העל 20/21

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
שי דנין
Title: השתגעתי בגללה

Re: קורונה וליגת העל 20/21

שליחה על ידי שי דנין »

gooner כתב:
07 אוקטובר 2020, 20:26
אתה מוזמן להביא את ההוכחות שההפגנות מקריסות את מערכת הבריאות.
אני לעומת זאת יכול לקבוע בוודאות שהחברה שלך והמגזר הערבי הם אלה שמקריסים את מערכת הבריאות.
כמו שכתבתי, אתה מוזמן לבדוק באתר משרד הבריאות, ולעדכן את כולנו בממצאים.
פשוט וקל
יש הוכחות ששוטרים שעבדו במקום ההפגנות נדבקו (ראיתי את איפה שהוא) וזה מאוד פשוט לכבות את הטלפון להשאיר בבית ולהפגין אני אומנם ימני אבל אני גם לא רוצה את ביבי (הוא לא כ"כ ימני) ובכל זאת חושב שצריך לחכות לזמן המתאים אי אפשר להשאיר הפגנות ולסגור חתונות? או להגיד לאוהדי כדורגל שאסור לצפות במרחק אחד משני בשטח פתוח אם אין הדבקות בשטח פתוח אז אפשר לחכות ואח"כ להפגין

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

gooner כתב:
07 אוקטובר 2020, 20:26
אתה מוזמן להביא את ההוכחות שההפגנות מקריסות את מערכת הבריאות.
אני לעומת זאת יכול לקבוע בוודאות שהחברה שלך והמגזר הערבי הם אלה שמקריסים את מערכת הבריאות.
כמו שכתבתי, אתה מוזמן לבדוק באתר משרד הבריאות, ולעדכן את כולנו בממצאים.
פשוט וקל
מפקד תחנת מוריה נדבק בהפגנה. לך תדע עוד כמה
נדבקו ואיזה שרשרת הם יצרו.

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

אדום זקן כתב:
07 אוקטובר 2020, 21:12
אני יכול ללמד אותך שיעור או שניים באזרחות.

הגישה המתנשאת והאנטי דמוקרטית שלך ושל חבריך היא זו שמביאה סלידה מההתנהגות השחצנית שלכם.

מי שלא רצה את נתניהו לפני הקורונה לא רוצה אותו אחרי.

ואגב החשדות וכתב האישום היו גם לפני הבחירות ועדיין הוא ניצח,אתם אנטי דמוקרטיים מוגנים ע"י תקשורת מוטה ומסיתה.
אתה פה המתנשא שהתחיל בשיעור אזרחות שהוא המציא בעצמו. אם לא תכתוב שטויות, לא יתנשאו עלייך.
כמומחה לאזרחות לטענתך, אתה מוזמן להביא סימוכין לקביעה שלך שהפגנות הן אנטי-דמוקרטיות.

והטענה שהתמיכה בנתניהו לא מושפעת מהקורונה, היא מופרכת.
23 מנדטים לבנט בסקרים מעידים מצויין שיש גם בימין אנשים שקודם חשבו שאפשר גם וגם, וכבר מבינים שעבריין לא יכול לנהל מדינה.
האינטרסים האישיים שלו תמיד יבואו לפני האינטרסים של המדינה, לפעמים הם גם יהיו תואמים לאינטרסים של המדינה.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

gooner כתב:
07 אוקטובר 2020, 21:34
אתה פה המתנשא שהתחיל בשיעור אזרחות שהוא המציא בעצמו. אם לא תכתוב שטויות, לא יתנשאו עלייך.
כמומחה לאזרחות לטענתך, אתה מוזמן להביא סימוכין לקביעה שלך שהפגנות הן אנטי-דמוקרטיות.

23 מנדטים לבנט בסקרים מעידים מצויין שיש גם בימין אנשים שקודם חשבו שאפשר גם וגם, וכבר מבינים שעבריין לא יכול לנהל מדינה.
האינטרסים האישיים שלו תמיד יבואו לפני האינטרסים של המדינה, לפעמים הם גם יהיו תואמים לאינטרסים של המדינה.
בנט תמיד נמצא בפסגה בסקרים גם כשצירף אז את אלונה חשבו כאילו קנו את באר שבע שהיא מעוז ליכוד. כולנו יודעים איך זה נגמר... ולגבי ההפגנות בוודאי שאינן דמוקרטיות והן פוגעות בזכויות רבות כמו:זכות לבריאות,זכות לתנועה(חוסמים כבישים) ולא נפרט על כמה חוקים ותקנות הם עוברים

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Itay כתב:
07 אוקטובר 2020, 21:32
מפקד תחנת מוריה נדבק בהפגנה. לך תדע עוד כמה
נדבקו ואיזה שרשרת הם יצרו.
אני מניח שאפשר להדבק בהפגנות, זה הגיוני, בייחוד אם אתה שוטר שנשלח ע"י אוחנה להרביץ למפגינים.
למרות זאת, ככל הנראה מהתפלגות החולים, יש פעולות אחרות יותר מדביקות כמו ללכת לעבודה, ללכת לקניות,
להתפלל, לפגוש חברים, ואף אחד לא חושב להפסיק אותן. וזה לפני הפרות הכללים שהמון אנשים עושים.
תזכור שהמפגינים הם אלה שבסיכון הכי גבוה לחלות מהדבקה כזו, והם מעוניינים לקחת את הסיכון.
קורים במדינה דברים דרמטיים עכשיו, במדינה דמוקרטיה הפגנות לא יכולות לחכות מעבר לזמן קצר וקצוב.
אם אתה בקטע של מלוכה, באמת לא צריך הפגנות.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Itay כתב:
07 אוקטובר 2020, 21:40
בנט תמיד נמצא בפסגה בסקרים גם כשצירף אז את אלונה חשבו כאילו קנו את באר שבע שהיא מעוז ליכוד. כולנו יודעים איך זה נגמר... ולגבי ההפגנות בוודאי שאינן דמוקרטיות והן פוגעות בזכויות רבות כמו:זכות לבריאות,זכות לתנועה(חוסמים כבישים) ולא נפרט על כמה חוקים ותקנות הם עוברים
זה מה שאמרת בתקופת הפגנות הימין?

סמל אישי של משתמש
שי דנין
Title: השתגעתי בגללה

שליחה על ידי שי דנין »

gooner כתב:
07 אוקטובר 2020, 21:46
אני מניח שאפשר להדבק בהפגנות, זה הגיוני, בייחוד אם אתה שוטר שנשלח ע"י אוחנה להרביץ למפגינים.
למרות זאת, ככל הנראה מהתפלגות החולים, יש פעולות אחרות יותר מדביקות כמו ללכת לעבודה, ללכת לקניות,
להתפלל, לפגוש חברים, ואף אחד לא חושב להפסיק אותן. וזה לפני הפרות הכללים שהמון אנשים עושים.
תזכור שהמפגינים הם אלה שבסיכון הכי גבוה לחלות מהדבקה כזו, והם מעוניינים לקחת את הסיכון.
קורים במדינה דברים דרמטיים עכשיו, במדינה דמוקרטיה הפגנות לא יכולות לחכות מעבר לזמן קצר וקצוב.
מה שציינת כאן אלו דברים בסיסיים לקנות אוכל וכדומה (בתי כנסת זה לחץ של החכי"ם החרדים ומסכים אתך שמי שרוצה להתפלל שיתפלל בבית שלו) ולכן לא עוצרים אבל הפגנות זה לא חיוני עכשיו.
מפגין לוקח סיכון על עצמו אין לי בעיה עם זה אבל הם לא הולכים אחרי הפגנה לבידוד והם עלולים להדביק אנשים אחרים שהם בקבוצת סיכון ולכן זה בעיתי.
הפגנות זה טוב ויפה לא כשיש מגיפה!!
נערך לאחרונה על ידי שי דנין ב 07 אוקטובר 2020, 21:55, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

gooner כתב:
07 אוקטובר 2020, 21:46
השוטרים האלה שאגב קרוב משפחה שלי עובד שם
שבת אחרי שבת לא נשלחים על ידי אוחנה להרביץ הם נשלחים
לאכוף את החוקים ולהציל אותנו מאובססיביים שהתחלואה מעניינת להם את הקצה של הזרת. איך אפשר לשים על כף מאזניים קניות ועבודה לצד הפגנות?? שמיים וארץ לא יקרה כלום אם לא יתקיימו חודש הפגנות אם לא נעשה חודש קניות נמות מרעב.ולגבי ההדבקות בטח שלא נדע את המספרים הטלפונים נשארים בבית.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

gooner כתב:
07 אוקטובר 2020, 21:47
זה מה שאמרת בתקופת הפגנות הימין?
אם היה מגיפה עולמית ותחלואה מטורפת שמשתקת את המשק ואת שגרת החיים שלנו בוודאי שהייתי אומר את זה. דרך אגב גם תפילות המוניות אני מגנה זה לא עניין של ימין או שמאל.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

שי דנין כתב:
07 אוקטובר 2020, 21:53
מה שציינת כאן אלו דברים בסיסיים לקנות אוכל וכדומה (בתי כנסת זה לחץ של החכי"ם החרדים ומסכים אתך שמי שרוצה להתפלל שיתפלל בבית שלו) ולכן לא עוצרים אבל הפגנות זה לא חיוני עכשיו.
מפגין לוקח סיכון על עצמו אין לי בעיה עם זה אבל הם לא הולכים אחרי הפגנה לבידוד והם עלולים להדביק אנשים אחרים שהם בקבוצת סיכון ולכן זה בעיתי.
הפגנות זה טוב ויפה לא כשיש מגיפה!!
קודם כל תתאמו עמדות, כי הפרופסור לאזרחות פה, טוען שהפגנות הן אנטי דמוקרטיות מיסודן.
אחרי הפגנות לא הולכים לבידוד, בדיוק כמו שאחרי תפילה לא הולכים לבידוד, אלא אם יש חולה מאומת.
לגבי השאלה אם הן הכרחיות, אני חושב שאתה מבין שזו תקופה שבה הממשלה והעבריין העומד בראשה,
לוקחים החלטות דרמטיות לגבי המוני אזרחים. החלטות שרבים חושבים שהן שגויות, וכאלה שחושבים שהן מגיעות ממניעים פסולים,
ונגועות באיפה ואיפה.
מתי תביע את דעתך? אחרי שכולם ייפגעו ולא יהיה מה לעשות יותר?

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

gooner כתב:
07 אוקטובר 2020, 21:34

להתווכח איתך זה כמו להתווכח עם רון קופמן.

תקרא שוב מה שרשמתי ותגיב בהתאם,בינתיים אתה עושה מעצמך בדיחה ונראה לי שאתה די נהנה מזה.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

gooner כתב:
07 אוקטובר 2020, 22:06
קודם כל תתאמו עמדות, כי הפרופסור לאזרחות פה, טוען שהפגנות הן אנטי דמוקרטיות מיסודן.
אחרי הפגנות לא הולכים לבידוד, בדיוק כמו שאחרי תפילה לא הולכים לבידוד, אלא אם יש חולה מאומת.
לגבי השאלה אם הן הכרחיות, אני חושב שאתה מבין שזו תקופה שבה הממשלה והעבריין העומד בראשה,
לוקחים החלטות דרמטיות לגבי המוני אזרחים. החלטות שרבים חושבים שהן שגויות, וכאלה שחושבים שהן מגיעות ממניעים פסולים,
ונגועות באיפה ואיפה.
מתי תביע את דעתך? אחרי שכולם ייפגעו ולא יהיה מה לעשות יותר?
יש להביע דעה ויש להשתולל מכל נפיחה שהממשלה עושה
זה שהציבור מתנגד לא בהכרח אומר שהוא צודק. בסוף העם בוחר את מנהיגיו וצריך לקבל את התוצאות של הבחירות ואת הממשלה גם אם היא לא מוצאת חן בעיני מישהו(וכן גם בעיני היא גרועה)

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Itay כתב:
07 אוקטובר 2020, 21:56
אם היה מגיפה עולמית ותחלואה מטורפת שמשתקת את המשק ואת שגרת החיים שלנו בוודאי שהייתי אומר את זה. דרך אגב גם תפילות המוניות אני מגנה זה לא עניין של ימין או שמאל.
אני אחזור על זה שוב, מפה התחלואה מעידה שהדבקות מהפגנות היא עניין שולי ברמת המדינה.
אין בזה שום דבר מלבד הסתה מבלפור, כי המטרה של הסגר הכללי מלכתחילה , כולל סגירת הכדורגל, הייתה דיכוי ההפגנות.
לדעתי גם העבריין כבר הבין שיש עכשיו יותר משתתפים, פשוט בהפגנות קטנות יותר, ויירד מזה בקרוב.
כלומר, ההפגנות חשובות לדמוקרטיה וגם מצליחות להשפיע.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Itay כתב:
07 אוקטובר 2020, 22:10
יש להביע דעה ויש להשתולל מכל נפיחה שהממשלה עושה
זה שהציבור מתנגד לא בהכרח אומר שהוא צודק. בסוף העם בוחר את מנהיגיו וצריך לקבל את התוצאות של הבחירות ואת הממשלה גם אם היא לא מוצאת חן בעיני מישהו(וכן גם בעיני היא גרועה)
אתה פה מביע התנגדות לאחת מצורות הביטוי המובהקות של הדמוקרטיה - הפגנות, ואח"כ בתגובה אחרת מעלה טענות בקשר למגיפה.
פתק אחד של מפלגה ברגע נתון לא מסכם את דיעות האנשים ל 4 שנים הבאות.
אגב, למה לקיים בחירות כל 4 שנים? יש לכם עכשיו רוב, אפשר להכריז על מלוכה ואז גם לא צריך הפגנות.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

gooner כתב:
07 אוקטובר 2020, 22:13
אני אחזור על זה שוב, מפה התחלואה מעידה שהדבקות מהפגנות היא עניין שולי ברמת המדינה.
אין בזה שום דבר מלבד הסתה מבלפור, כי המטרה של הסגר הכללי מלכתחילה , כולל סגירת הכדורגל, הייתה דיכוי ההפגנות.
לדעתי גם העבריין כבר הבין שיש עכשיו יותר משתתפים, פשוט בהפגנות קטנות יותר, ויירד מזה בקרוב.
כלומר, ההפגנות חשובות לדמוקרטיה וגם מצליחות להשפיע.
אם אין הדבקות בהפגנות תסביר איך נדבקו שוטרים.
ולגבי האפקטיביות של ההפגנות הם עשו רק טוב... לביבי

שלח תגובה