קורונה וליגת העל 20/21

כל מה שלא קשור להפועל באר-שבע
סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

Re: קורונה וליגת העל 20/21

שליחה על ידי gooner »

שי דנין כתב:
07 אוקטובר 2020, 23:06
זה לא דומה בנהיגה אם תפסיק לזמן מסוים זה לא יוריד את מספר התאונות אחרי שתחזור אז צריך ללמוד לחיות עם זה בזהירות וגם מי שמפחד שלא יסע.
אבל כאן הפסקת ההפגנות תשפיע על הורדת ההדבקה ואז אפשר לחזור יותר נורמלי לשגרת קורונה אחרי הסגר וגם הקורונה מדביקה בלי שאדם ירצה בשונה מנהיגה. ודרך אגב אני מתאם עמדות נמרות שאני סובר שאין בעיה בעצם מהות הפגנה אבל אנחנו מסכימים שצריך להפסיק בקורונה את ההפגנות
זאת הטענה שלך, ואני טוען שאם העבריין יילך, יש סיכוי שייקחו פה החלטות לפי האינטרס של המדינה ולא של העבריין.
זה יציל חיים, וזה יציל את הפרנסה של אנשים רבים.
לכן ההפגנות חשובות, והתועלת בהן עולה על הנזק.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Itay כתב:
07 אוקטובר 2020, 23:21
אתה אומר ביבי מדכא הפגנות כי הן פוגעות בו סבבה נלך
איתך. למה הוא מדכא גם ספורט,תפילות,אירועי תרבות...
גם הם פוגעים בו?
כי הם ההצדקה לביטול ההפגנות - "תראו אפילו את הכדורגל סגרנו, אז חשוב להגביל את ההפגנות". ככה זה כשנותנים לעבריין לנהל מדינה.
ספר לי אתה, למה אתה חושב שישראל היא המדינה היחידה שסגרה את הכדורגל?

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

gooner כתב:
07 אוקטובר 2020, 23:36
כי הם ההצדקה לביטול ההפגנות - "תראו אפילו את הכדורגל סגרנו, אז חשוב להגביל את ההפגנות". ככה זה כשנותנים לעבריין לנהל מדינה.
ספר לי אתה, למה אתה חושב שישראל היא המדינה היחידה שסגרה את הכדורגל?
בשביל ביבי ההפגנות האלה לא טובות הן נהדרות
והן רק מחזקות את הבייס ואיפה ההצדקה בדיוק בין הגבלה של משחק שיש בו 40-50 אנשים לבין הפגנה שיש בה 20,000 איש .ולגבי הכדורגל כמעט בכל העולם
אין קהל ולדעתי ההחלטה לסגור פה את הליגה זה בגלל הדבקות בקבוצות רבות-מכבי,נתניה,סכנין,חיפה,חדרה לדעתי ללא ההדבקות היו מחריגים את הליגה
נערך לאחרונה על ידי Itay ב 07 אוקטובר 2020, 23:41, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Itay כתב:
07 אוקטובר 2020, 23:17
חחחח בחייאת אמרת את זה? הממשלה והכנסת בנויים רק מראש ממשלה? בוודאי שעידן (ט)רול וכל הליצנים המסוכנים מהשמאל מעניינים אותי כי הם מעודדים אנשים להפיץ מחלה שיכולה לפגוע בי ובך ועוד בשביל מה? נטו שנאה וקנאה!
כשביבי יצא לעם ויגיד אל תצייתו לחוקים,תפרו הנחיות,תפגעו במערכת הבריאות,אל תקשיבו לממשלה גם אותו נתקוף. אנחנו עוד לא שבויים בקסמיו של בן אדם כזה או אחר
ותראה בתקשורת שאוהדת את השמאל את הסיפורים רצים לא "אצלנו".
כמו שתקפתם את נתניהו על התספורת של שרה, וכמו שתקפתם את בנט על האירוח של הבן שלו.
העיקר שמצאתם פראיירית כמו גילה גמליאל, שאפשר לוותר עליה בשביל ההצגה של ההקפדה על הנהלים שמצדיקה את הגבלת ההפגנות.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

gooner כתב:
07 אוקטובר 2020, 23:40
כמו שתקפתם את נתניהו על התספורת של שרה, וכמו שתקפתם את בנט על האירוח של הבן שלו.
העיקר שמצאתם פראיירית כמו גילה גמליאל, שאפשר לוותר עליה בשביל ההצגה של ההקפדה על הנהלים שמצדיקה את הגבלת ההפגנות.
לפני כמה דקות אמרת מה אכפת מליברמן,רול,לוי...
ועכשיו אתה מביא את גמליאל שעד לפני יומיים לא ידענו מי זאת בכלל. בחייאת. ולגבי בנט מי תקף אותו?

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Itay כתב:
07 אוקטובר 2020, 23:39
בשביל ביבי ההפגנות האלה לא טובות הן נהדרות
והן רק מחזקות את הבייס ואיפה ההצדקה בדיוק בין הגבלה של משחק שיש בו 40-50 אנשים לבין הפגנה שיש בה 20,000 איש .ולגבי הכדורגל כמעט בכל העולם
אין קהל ולדעתי ההחלטה לסגור פה את הליגה זה בגלל הדבקות בקבוצות רבות-מכבי,נתניה,סכנין,חיפה,חדרה לדעתי ללא ההדבקות היו מחריגים את הליגה
ההפגנות הן לא טובות לביבי כי מה שמעניין אותו זה לא התחזקות הימין, אלא ביטול המשפט שלו.
בשביל זה הוא תכנן לשלוח אותנו לבחירות עד סוף השנה, שזה כנראה לא מדבק כמו ההפגנות.
הוא מאוד לא רצה להיות תלוי בבנט, אבל אני מאמין שהוא ילקק שוב לבנט, ולבנט כרגיל לא יהיה עמוד שידרה.

לא הממשלה צריכה לסגור את הכדורגל, הם לא הרבה אנשים, ויש להם חשיבות לרבים.
זה עניין להתאחדות, לקבוצות ולשחקנים.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Itay כתב:
07 אוקטובר 2020, 23:43
לפני כמה דקות אמרת מה אכפת מליברמן,רול,לוי...
ועכשיו אתה מביא את גמליאל שעד לפני יומיים לא ידענו מי זאת בכלל. בחייאת. ולגבי בנט מי תקף אותו?
על ליברמן אמרתי שהוא עבריין ימני ידוע, שהגנתם עליו עד לפני שנה מצויין כי זה שרת אתכם, וניקיון כפיים זה נושא שמאוד חשוב לימין.
על כל השאר ניסיתי עכשיו לבדוק, אבל זה כנראה פרשיות כל כך גדולות שגוגל עדיין לא שמע עליהן.
הייתי ציני לגבי בנט, ברור שאתם לא יורים בארנב בנגמ"ש, בייחוד אם קיום המשפט תלוי בו.

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

gooner כתב:
07 אוקטובר 2020, 23:19
בחלק מהדברים אני מסכים איתך, אבל הטענה שההפגנות לא משפיעות על נתניהו היא טעות לדעתי, אחרת הוא לא היה מתאמץ כל כך לדכא אותן, ולהפיץ את מסר האנרכיסטים המצחיק.
נראה לי שהוא מאתגר אותם כל פעם מחדש, במסר מטומטם יותר כדי לראות אם יש להם גבולות. עוד לא מצא אותם.
בנט אכן נראה ממלכתי יותר, אבל על משיחיות ולאומנות כבר חרבו הבית הראשון והשני.
הוא מנפח את הנושא הזה כי זה טוב לו. זה מסיט את הדיון מכשלי הקורונה ומסייע לגבש את הבייס שלו.
עם תפיסה משיחית ולאומנית אפשר לנהל דיון אידיאולוגי. עם הסיגרים והקפריזות של שרה לא.

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

gooner כתב:
07 אוקטובר 2020, 23:03
כרגיל בהרבה מלים, אמרת את האמת הפשוטה שלך, נולדתי ליכוד, אמות ליכוד, הליכוד זה החיים, וכל האחרים חארות.

אני אשכנזי תואר שני, וחייתי בבאר שבע בשכונה ד'.
בניגוד אליך, בסביבה שלי לא למדתי לשנוא, ההיפך. בעיר האדומה היה קשה מאד לא להיות עם פנקס אדום ואני ושכמותי בוחרים את מי שקודם כל טוב למדינה, הבחירה שלי היא חופשית ולא משתנה לפי טרנדים.

אבל האמת פוליטית, אני מאד מרוצה מהתגובה שלך ושל המנהיגים שלכם, חסקל, שושקה וזה עם הדגל בעכוז, זה אומר שלא למדתם שום דבר, הצביעות והשינאה שלכם מעבירה אותכם על דעתכם...

אבל אז אני נזכר שאין לנו ארץ אחרת, וההיסטורייה מלמדת מה קורה בשינאת חינם, ואז אני פחות מרוצה, ואפילו מודאג...

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

gooner כתב:
07 אוקטובר 2020, 23:49
ההפגנות הן לא טובות לביבי כי מה שמעניין אותו זה לא התחזקות הימין, אלא ביטול המשפט שלו.
בשביל זה הוא תכנן לשלוח אותנו לבחירות עד סוף השנה, שזה כנראה לא מדבק כמו ההפגנות.
הוא מאוד לא רצה להיות תלוי בבנט, אבל אני מאמין שהוא ילקק שוב לבנט, ולבנט כרגיל לא יהיה עמוד שידרה.

לא הממשלה צריכה לסגור את הכדורגל, הם לא הרבה אנשים, ויש להם חשיבות לרבים.
זה עניין להתאחדות, לקבוצות ולשחקנים.
עוד פעם הבלוף הזה של ביטול המשפט :דופק את הראש בקיר:
המשפט החל ושום דבר לא יכול לבטל אותו.
ולגבי בנט מסכים איתך הוא ירוץ כמו ילד מתלהב לביבי הוא יודע שלבד הוא לא יצליח לנהל מדינה עוד צעיר מדי.
בנוגע להפגנות אפילו חכים מהשמאל קראו לעצור אז על איזה דיכוי ואיזה נעליים אתה מדבר
נערך לאחרונה על ידי Itay ב 08 אוקטובר 2020, 00:14, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

gooner כתב:
07 אוקטובר 2020, 23:56
על ליברמן אמרתי שהוא עבריין ימני ידוע, שהגנתם עליו עד לפני שנה מצויין כי זה שרת אתכם, וניקיון כפיים זה נושא שמאוד חשוב לימין.
על כל השאר ניסיתי עכשיו לבדוק, אבל זה כנראה פרשיות כל כך גדולות שגוגל עדיין לא שמע עליהן.
הייתי ציני לגבי בנט, ברור שאתם לא יורים בארנב בנגמ"ש, בייחוד אם קיום המשפט תלוי בו.
כל עוד בית המשפט לא הרשיע אני לא קורא
גם לאויבים הפוליטיים הכי גדולים עבריינים גם לא לליברמן.
ולגבי הפרשיות של מנהיגי השמאל אל תעשה מעצמך צחוק
כולם שמעו בחדשות ובאתרים על הפרת ההנחיות שלהם ועל העידוד לאנרכיה שלהם. מאוד מעניין איך שמעת על גמליאל ולא על מיקי לוי שהפר 3 פעמים את ההנחיות בחודש. שמיעה סלקטיבית הייתי אומר

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

אריאל2 כתב:
08 אוקטובר 2020, 00:02
הוא מנפח את הנושא הזה כי זה טוב לו. זה מסיט את הדיון מכשלי הקורונה ומסייע לגבש את הבייס שלו.
עם תפיסה משיחית ולאומנית אפשר לנהל דיון אידיאולוגי. עם הסיגרים והקפריזות של שרה לא.
זה שהוא מנצל את המצב כדי לגבש את הבייס, עוד לא אומר שהוא חושב שההפגנות טובות לו. הוא מבין פוליטיקה ויודע שהפגנות משפיעות.
חוץ מזה היית חושב שהוא כבר גיבש את הבייס מספיק בלשכת האבטלה, הנתונים מדברים על פגיעה עיקרית בעשירונים 3-7, ובפרט 4-5.
לא יודע לגבי בנט, לצאת ממדינת הלכה זה כמעט בלתי אפשרי. עד שהימין החילוני יבין מה הוא הביא על עצמו, עלול להיות מאוחר מדי.

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

Itay כתב:
08 אוקטובר 2020, 00:06
עוד פעם הבלוף הזה של ביטול המשפט :דופק את הראש בקיר:
המשפט החל ושום דבר לא יכול לבטל אותו.
אני באמת לא יודע אם אתה כל כך תמים או שאתה חושב שאני כל כך תמים.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

ברוח הדברים יצא לי לקרוא דבר מאוד נכון שכתב איש שמאל
לא זוכר בדיוק את שמו.
"הימין לא גנב לנו את השלטון,אנחנו איבדנו אותו,הימין זכה בשלטון בצורה הוגנת ודמוקרטית,אנחנו,במקום "לרדת" לרחוב
"עלינו" לבג"ץ,במקום להקשיב לאזרחים,הקשבנו לפרשנים,במקום ממשל של שרים,בחרנו בממשל של משפטנים
במקום להציע אלטרנטיבה,הצענו רק לא ביבי"
מסכם נהדר את השמאל- עסוק בלהגיד רק גרוע,זוועה,אסון
אבל להביא אלטרנטיבה ראויה וחזקה שזכתה באמון העם זה לא קרה ולא נראה שיקרה גם בקרוב. בינתיים שיחפשו עוד רמטכל או מפקד כמו השכל שינופף לנו בדרגות וידבר ליוצאי העדה האתיופית כאילו הוא האל שלהם.
נערך לאחרונה על ידי Itay ב 08 אוקטובר 2020, 00:27, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

gooner כתב:
08 אוקטובר 2020, 00:20
אני באמת לא יודע אם אתה כל כך תמים או שאתה חושב שאני כל כך תמים.
בוא תספר לכולנו איך משפט יכול להיגמר עוד לפני מתן הדין
ובפתאומיות

שלח תגובה